O wacht ja, dat is waar ook.quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 00:13 schreef BB-boy het volgende:
[..]
Er zijn geen pleeoffs meer voor de 2e plek.
met onze clowns in de achterhoede mag je al blij zijn als je geen 75 goals tegen krijgtquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 01:06 schreef heiden6 het volgende:
[..]
O wacht ja, dat is waar ook.![]()
Dan kun je er inderdaad wel vanuit gaan dat de CL-voorronde geen optie is.
Was voorspelt, na de Spelen barst het pas weer los.quote:Op maandag 11 augustus 2008 20:29 schreef froggel het volgende:
We zijn een week later en ik heb geen versterkingen gezien. Sportweek zit er dus zoals gewoonlijk naast!
Blijf lekker weg hier als je al zo gaat beginnen.quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 01:06 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Dan kun je er inderdaad wel vanuit gaan dat de CL-voorronde geen optie is.
Vorig jaar misten we Vlaar bijna het hele seizoen en hebben we ook geen 75 goals tegen gekregen. De spelers zijn niet veranderd, dus wat is het nou voor doelloos gejank elke keer?quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 07:39 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
met onze clowns in de achterhoede mag je al blij zijn als je geen 75 goals tegen krijgt![]()
Kijk bijv. naar Beerens/Sibon/Kalou/Pranjic. De aanvallende brigade van Heerenveen, ik ben er nu al bang voor. Vlaar en De Cler zullen wel overeind blijven maar dan stop je Sibon en Beerens maar wie gaat die andere 2 stoppen? Geen van onze verdedigers gok ik.
Heb jij nog enig idee wie er in de uefa cup finale in de achterhoede stonden?quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 07:39 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
met onze clowns in de achterhoede mag je al blij zijn als je geen 75 goals tegen krijgt![]()
Kijk bijv. naar Beerens/Sibon/Kalou/Pranjic. De aanvallende brigade van Heerenveen, ik ben er nu al bang voor. Vlaar en De Cler zullen wel overeind blijven maar dan stop je Sibon en Beerens maar wie gaat die andere 2 stoppen? Geen van onze verdedigers gok ik.
quote:'De Guzman in belangstelling Zenit St. Petersburg'
De Russische website Sportsdaily.ru weet vandaag te melden dat Jonathan de Guzman in de belangstelling staat van het russische Zenit St. Petersburg. Het is niet bekend hoeveel de Russische UEFA-Cup winnaar van afgelopen seizoen over heeft voor de middenvelder van Feyenoord.
Afhankelijk van wat ze bieden natuurlijk, aangezien zijn contract in 2010 afloopt...quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 10:59 schreef patrickt37 het volgende:
[..]
Wanneer Feyenoord slim is, laten ze hem niet gaan natuurlijk.
en hij niet bij wil tekenen......quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 11:01 schreef DivineJester het volgende:
[..]
Afhankelijk van wat ze bieden natuurlijk, aangezien zijn contract in 2010 afloopt...
Ik zeg niet dat het weer een tussenjaar moet worden. Tuurlijk is er vorig seizoen in de competitie onder de maat gepresteerd maar je ziet nu wel dat er een visie achter zit. Maar om dit seizoen al te eisen dat ze kampioen moeten worden lijkt me niet erg realistisch.quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 00:41 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ja maar bovenstaand verhaal horen we aan het begin van élk seizoen, met de belofte dat dit écht het laatste 'tussenjaar' zal zijn en dat het de bedoeling is dat we ons volgend seizoen definitief in de strijd voor het landskampioenschap mengen. Om vervolgens het seizoen daarop weer met hetzelfde verhaal te komen omdat het afgelopen seizoen weer eens tegenviel.![]()
Verbeek moet met dit materiaal minimaal 6de kunnen worden, en zodra het gaat lopen en Feyenoord heeft het geluk dat er weinig geblesseerden zijn gedurende het seizoen dan moet Feyenoord 'gewoon' kunnen meedoen voor een plek bij de eerste 4.
Geen excuses meer hoor. Verbeek is een goede trainer die onvermoede krachten kan loskrijgen bij bepaalde spelers en jonge talenten echt wat kan leren en beter kan maken, daarnaast zorgt hij voor fysieke topconditie, samen met een betere instelling in het veld en de iets bredere selectie (waarbij ik met name meer vertrouwen heb in de betere inzetbaarheid van de vele talenten bij het eerste) is Feyenoord er dit seizoen gewoon op vooruit gegaan en dus moet het in de lijn der verwachtingen liggen dat Verbeek het beter gaat doen dan Van Marwijk met z'n 6de plaats.
Mocht dit jaar het resultaat opnieuw bedroevend zijn dan mogen er toch een paar mensen van de technische staf van Feyenoord zich achter de oren krabben. Ook Peter Bosz wilde dit jaar gaan oogsten toch? Nu eis ik niet direct een landstitel, dat verwacht ik ook niet, dat is nog niet realistisch, dus we laten ons alweer afschepen met nog een overgangsjaar, maar dan moet er dit jaar toch op z'n minst duidelijke vooruitgang op te merken zijn. Feyenoord moet toch een keer stappen vooruit gaan zetten, wllen ze volgend seizoen of het seizoen daarop wél die doelstelling van Bosz uit z'n beleidsplan gaan halen.
quote:'Feyenoord ziet in Waterman nieuwe tweede doelman'
Boy Waterman vertrekt mogelijk alsnog bij AZ. De 24-jarige doelman zag een transfer naar ADO Den Haag afketsen, omdat zijn huidige werkgever een transfersom eist waar de club uit Den Haag niet aan kan voldoen. Waterman hoeft echter niet bij de pakken neer te zitten. Ook Feyenoord heeft namelijk een oogje op de doelverdediger, die eerder schitterde op het EK voor spelers onder de 21 in 2007.
Feyenoord zoekt nog altijd naar een capabele tweede doelman, aangezien Sherif Ekramy niet aan de Rotterdamse eisen voldoet, terwijl Erwin Mulder en Darley te onervaren worden geacht voor het grote werk. Eerder was Tim Krul in beeld bij de Stadionclub, maar die transfer lijkt van de baan. De nummer zes van afgelopen seizoen ziet de AZ-doelman als een goed alternatief. Waterman werkte eerder ook al samen met nieuwbakken Feyenoord-coach Gertjan Verbeek, in de periode dat zowel de doelman als de coach onder contract stonden bij SC Heerenveen.
Een keeper heeft echter geen prioriteit bij Feyenoord. Volgens technisch-directeur Peter Bosz zullen er eerst spelers moeten worden verkocht, voordat er weer aan nieuwe transfers kan worden gewerkt. Ook willen de Rotterdammers zich het liefst versterken met een verdediger en een aanvaller.
Allebei slechte doelmannen.quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 14:57 schreef Irritatie100 het volgende:
Dat vind ik dus echt een heel erg slechte doelman. Kan je beter EKramy houden.
Niet mee eens.quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 11:38 schreef TerroRobbie het volgende:
Hoofdprijs vragen en snel verkopen, zo goed is hij nou ook weer niet.
Maar dat eis ik dan ook niet.quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 13:00 schreef De_Slagert het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat het weer een tussenjaar moet worden. Tuurlijk is er vorig seizoen in de competitie onder de maat gepresteerd maar je ziet nu wel dat er een visie achter zit. Maar om dit seizoen al te eisen dat ze kampioen moeten worden lijkt me niet erg realistisch.
quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 16:03 schreef Zjakkie het volgende:
[..]
Met Hofs, Bruins en Wijnaldum hebben we nog 3 prima spelers voor zijn positie.
Verder ben ik het hier wel mee eens, al had van mij El Ahmadi best achterwege mogen worden gelaten als we daarvoor in de plaats een goede RB hadden kunnen kopen.quote:Heb nu al zin in het seizoen. Verwacht er zelf niet heel veel van, maar ach dat komt vanzelf nog wel. Ben blij met de schoonmaak waar ze mee bezig zijn en dat ze niet lukraak weer c-spelers aantrekken. Hoop bijna wat dat betreft dat het alleen bij Tomasson en El Ahmadi blijft dan dat we weer een paniekaankoop doen. Momenteel hebben we best een leuke selectie waarmee we best aardig mee zullen doen en best hier en daar zullen verrassen. Prijzen komen dan eventueel later nog wel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |