Hoax, vrouwen poepen nietquote:Op zondag 3 augustus 2008 20:15 schreef Karina het volgende:
Dat iemand op zijn werk gaat zitten schijten is niet zo raar, als je moet dan moet je, hoe kun je dat nou plannen? Lijkt me niet gezond om het de hele dag in te houden. Maar wat inderdaad wel ontzettend ranzig is, dat sommige mensen gewoon een remspoor achterlaten, gadverdamme.
Ik vraag me altijd af of ze dat thuis ook doen, stelletje viezerikken. En dan heb ik het dus over de dameswc, ik weet niet hoe het er bij de mannen toe gaat, niet veel beter aan de OP te lezen.
wtf,waarom zijn er mannen die op de dameswc remsporen achterlatenquote:Op zondag 3 augustus 2008 20:15 schreef Karina het volgende:
Dat iemand op zijn werk gaat zitten schijten is niet zo raar, als je moet dan moet je, hoe kun je dat nou plannen? Lijkt me niet gezond om het de hele dag in te houden. Maar wat inderdaad wel ontzettend ranzig is, dat sommige mensen gewoon een remspoor achterlaten, gadverdamme.
Ik vraag me altijd af of ze dat thuis ook doen, stelletje viezerikken. En dan heb ik het dus over de dameswc, ik weet niet hoe het er bij de mannen toe gaat, niet veel beter aan de OP te lezen.
quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 18:35 schreef Lariekoek het volgende:
Niets is lekkerder dan schijten in de baas zijn tijd.
dat is tegen de zweetlucht van je collega'squote:Op zondag 3 augustus 2008 23:52 schreef ruby het volgende:
't Is wel jammer dat ze bij ons geen normale verfrissers hebben hangen. Naja, er hangen wel een soort van verfrissers maar dan buiten de wc.
Iddquote:
Bijdeweg, als ik op mijn werk lekker een zak tuinaarde openscheur, ALTIJD een boekje/krantje erbij!quote:Op maandag 4 augustus 2008 09:21 schreef Radjesh het volgende:
Gewoon lekker naar de pleeOpluchting als het eruit is.
Dan was je die dag dat onze collega dat mailtje verstuurde ziek en was je er niet om smorgens door te trekken?quote:Op maandag 4 augustus 2008 09:35 schreef DeHangui het volgende:
Ik doe het vaak begin van de nacht, dan de deur open laten. Smorgens rond 5 uur nog eens door trekken.
Resultaat: de hele dag een lekkere aroma door het kantoor terwijl ik lekker lig te slapen
Tip als hij weer ziek is:quote:Op maandag 4 augustus 2008 09:40 schreef thefunny het volgende:
[..]
Dan was je die dag dat onze collega dat mailtje verstuurde ziek en was je er niet om smorgens door te trekken?
En daarna wel lekker met je hand aan de deurklink waar net iemand die met zijn vinger door het papier is gegaan aan heeft gezetenquote:Op maandag 4 augustus 2008 02:06 schreef mirved het volgende:
Ik bedek de wc bril altijd met wc papier. Zijn genoeg figuren die op de bril zeiken of met hun zweet anus (inclusief reetharen) gewoon op de bril gaan zitten en dus heb ik liever niet dat mijn billetjes hiermee in aanraking komen.
dát dus...quote:
quote:Op maandag 4 augustus 2008 14:31 schreef El_Liberaliste het volgende:
Redelijk terecht topic hoewel ik ongeveer 2x per jaar in het openbaar schijt (8 tot 10-urige werkdag, dan is het niet altijd 'in te plannen')
De nasi aan het opwarmen in de *ping*???quote:Op maandag 4 augustus 2008 15:45 schreef Tim86 het volgende:
Zit nu met mobiel in de hand en jullie raden nooit wat ik nu aan het doen ben..
Je handen wassen kan daarna nog. Je reet wassen meestal niet op kantoor.quote:Op maandag 4 augustus 2008 12:42 schreef jordeeeh het volgende:
[..]
En daarna wel lekker met je hand aan de deurklink waar net iemand die met zijn vinger door het papier is gegaan aan heeft gezeten(En nee, handen wassen heeft ie nog niet kunnen doen
)
dat ligt eraan waar ik ben,bij mijn vrienden interesseert het me niet,maar als er vrouwelijk gezelschap bij is dan hou ik me ook inquote:Op maandag 4 augustus 2008 16:00 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Je handen wassen kan daarna nog. Je reet wassen meestal niet op kantoor.
Ik ga op jaarbasis een keer of 4 op kantoorSchijten als ik op visite ben doe ik trouwens ook nooit
quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 19:11 schreef Mr-Coffee het volgende:
Het is gewoon veel lekkerder om in de tijd van je baas een flinke bout te draaien, en gewoon doorbetaald krijgen ervoor ook.
En jij denkt dat iedereen die iedere dag lekker op t werk zit te kakken z'n handjes wast?quote:Op maandag 4 augustus 2008 16:00 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Je handen wassen kan daarna nog. Je reet wassen meestal niet op kantoor.
Ik ga op jaarbasis een keer of 4 op kantoorSchijten als ik op visite ben doe ik trouwens ook nooit
Om vervolgens met zijn of haar gore klauwen in de droppot te graaien.quote:Op maandag 4 augustus 2008 17:39 schreef jordeeeh het volgende:
[..]
En jij denkt dat iedereen die iedere dag lekker op t werk zit te kakken z'n handjes wast?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |