Ahhhhw wah lievquote:Op woensdag 30 juli 2008 14:38 schreef motorbloempje het volgende:
ben zo blij![]()
waren gisteren in Nijmegen, terrasje pakken, eten enzo, en voelde zo kut dat we terug moesten naar Arnhemwilden zó graag daar wonen.. op de fiets stappen en naar huis gaan wanneer we wilden en niet van de laatste trein afhankelijk zijn... enzo..
Ik ben benieuwd. Het klonk allemaal erg leuk.quote:Op woensdag 30 juli 2008 14:28 schreef motorbloempje het volgende:
Funda?we zijn helaas nog niet in de positie om een huis te kunnen kopen
enneh.. nee, sorry, exclusieve vrouwen-sushi-maak-meet
Pics komen pas als we de sleutels hebben, rond 21 augustus pas dus
Moet je er niks van zeggen dat de Free een middagdutje gedaan heeft?quote:
Als je me de afmetingen geeft kan ik hem in 3D uitwerken voor je, als je wil. Ik moet even oefenen voordat ik aan mn eigen project beginquote:Op woensdag 30 juli 2008 15:30 schreef motorbloempje het volgende:
ik heb een tekening ge-paint! van hoe onze bar eruit komt te zien
[ afbeelding ]
koelkast en vriezer komen ook in de 'ombouw' te staan, zodat je de koelelementen niet ziet, want de achterkant kijk je op vanuit de woonkamer
al zeg ik het zelf, best leuk
Ik fix wel wat met standaardafmetingenquote:Op woensdag 30 juli 2008 15:48 schreef motorbloempje het volgende:
afmetingen weten we pas eind augustus, als we de sleutels krijgen
dit is gewoon even een grove schets, maar zou wel tof zijn als je dat kan doen als ik die wél heb
verhoudingen kloppen overigens niet, zoals de diepte van het werkblad en het ontbijt-blad, zeg maar, want het bovenste blad moet kleiner zijn dan het werkblad enzoen de kastdeurtjes zijn verre van even groot enzo
maar zou tof zijn!
Als ze daar elke middag wat van met zeggen blijft ze bezigquote:Op woensdag 30 juli 2008 15:23 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
[..]
Moet je er niks van zeggen dat de Free een middagdutje gedaan heeft?
Ok, dat is de laatste keer dat ik dat woord vandaag wil horen. En dan ook nog de hoofdletters, het is geen Ikea meubel.quote:Op woensdag 30 juli 2008 15:52 schreef motorbloempje het volgende:
SAMEN
heel goed, heel goedquote:Op woensdag 30 juli 2008 16:10 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
m'n gordijnen hangen
alleen viel er 1 naar beneden net omdat er een veiligheidspinnetje ontbrak bij 1
per ongeluk weg gemaakt of het zat er nooit bij
we zouden vooral gaan om te kijken wat we allemaal goedkoper zelf kunnen makenquote:Op woensdag 30 juli 2008 16:12 schreef freecell het volgende:
Ikea kán best leuk zijn, maar ook vooral nuttig als je iets goedkoops zoekt![]()
Ik ben trouwens een beetje geshockeerd in de mensheid (alweer) Ik was zonet bij de Lidl en daar snauwde een beetje een oudere tokkie-man tegen een Surinaamse vrouw die in de weg liep: "Blanken regeren nog altijd de wereld hoor!"
De vrouw keek hem zo aanmaar was zo wijs verder niet te reageren.
Wat een opmerking zeg
Precies mijn gedachtequote:Op woensdag 30 juli 2008 16:15 schreef Vork het volgende:
Dingen goedkoper zelf maken dan Ikea ze aanbiedt, dat kan nog wel eens lastig worden.
Nee niet helemaal zelfquote:
in 't land van ooit of zo..quote:Op woensdag 30 juli 2008 16:12 schreef freecell het volgende:
Ikea kán best leuk zijn, maar ook vooral nuttig als je iets goedkoops zoekt![]()
Ik ben trouwens een beetje geshockeerd in de mensheid (alweer) Ik was zonet bij de Lidl en daar snauwde een beetje een oudere tokkie-man tegen een Surinaamse vrouw die in de weg liep: "Blanken regeren nog altijd de wereld hoor!"
De vrouw keek hem zo aanmaar was zo wijs verder niet te reageren.
Wat een opmerking zeg
we gaan de bar zelf maken, en een 'plankenrek', als in twee balken en 4 plankjes, dat kunnen we prima zelf doen! En we vinden het nog leuk ookquote:Op woensdag 30 juli 2008 16:15 schreef Vork het volgende:
Dingen goedkoper zelf maken dan Ikea ze aanbiedt, dat kan nog wel eens lastig worden.
Wat een onzin.quote:Op woensdag 30 juli 2008 16:21 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
want knippen kon ik ook al niet aangezien ik links ben (volgens m'n papa)
nee, ik laat het zo. Ik doe namelijk altijd wat ik lekker zelf wil. Mobiel fokken is trouwens best tof, voelt wel erg Steer-ig. Ik mis Steerquote:Op woensdag 30 juli 2008 15:23 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
[..]
Moet je er niks van zeggen dat de Free een middagdutje gedaan heeft?
Dat valt natuurlijk ook weer niet te Ikea' en met custom maten. Maar dat is zeker leuk werk. Ik wil ook een bar, ik had er nog bijna m'n muur voor neergempt, maar dat werd me toch iets teveel gedoe.quote:Op woensdag 30 juli 2008 16:22 schreef motorbloempje het volgende:
we gaan de bar zelf maken, en een 'plankenrek', als in twee balken en 4 plankjes, dat kunnen we prima zelf doen! En we vinden het nog leuk ook
Je begint op mij te lijken.quote:Op woensdag 30 juli 2008 16:23 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Oh
ik ben gewoon part time vegetarier
en ik vind het geen eens erg
was wel een beetje zoquote:
Ik heb nog nooit van m'n leven een linkshadige schaar gebruikt danwel gehad, maar ik kan verder prima knippen. Er zijn zat dingen die als linkshandige veel irritanter zijn. Aangepaste schoolbanken bijvoorbeeld, of een blikopener en een beetje muis is ook al gauw voorgevormd.quote:Op woensdag 30 juli 2008 16:24 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
was wel een beetje zoOmdat het een rechtshandige schaar was
9 vd 10 x gaat 't wel goed
linkshandige schaar kan ik al helemaal niet..
Klinkt goedquote:Op woensdag 30 juli 2008 16:24 schreef AKnynke het volgende:
Maar het idee is natuurlijk leuk, dingen goedkoper maken dan ikea.
Zo, de voorbereidingen voor de BBQ zijn klaar. Kipkluifjes in ketjap marinade, in chilisaus, hamburgers gemaakt, worstjes. Stokbrood met knoflooksaus, tzaziki of kruidenboter, en groentespiesjes met gemarineerde champignons, courgette en paprika.
ik schaam me alleen een beetje dat ik hem niet WIL zienquote:Op woensdag 30 juli 2008 16:26 schreef Isabeau het volgende:
PF, wat is de wereld soms klein hèEn wat komen nare dingen soms erg dichtbij.
Moblo heel erg gefeliciteerd
ik muis rechts want dat is praktischerquote:Op woensdag 30 juli 2008 16:26 schreef Vork het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit van m'n leven een linkshadige schaar gebruikt danwel gehad, maar ik kan verder prima knippen. Er zijn zat dingen die als linkshandige veel irritanter zijn. Aangepaste schoolbanken bijvoorbeeld, of een blikopener en een beetje muis is ook al gauw voorgevormd.
Ik kan met links al amper muizen, laat staan rechts. De instelling ik wel rechtshandig, omdraaien, da's pas onzin.quote:Op woensdag 30 juli 2008 16:27 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
ik muis rechts want dat is praktischer
hij heeft wel gelijkkkk ECHT
ik zag het toch! grrr
Voor jou gaat het leven gewoon door, met alle gevoelen en ideeën. En die liijken dan heel nietig en stom als je het vergelijkt met een uitvaart, maar mogen er best zijn hoor. Niets om je voor te schamen. Ik kan me wel voorstellen dat je hem liever ontloopt...want wat zou je moeten zeggen? Zelfs tijdens een begrafenis gaan dingen door.quote:Op woensdag 30 juli 2008 16:27 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
ik schaam me alleen een beetje dat ik hem niet WIL zien
maar toen schaamde ik me zo erg dat ik aan dat soort dingen denk terwijl het over een uitvaart gaat
Je moet jezelf gewoon dwingen om met rechts te muizenquote:Op woensdag 30 juli 2008 16:30 schreef Vork het volgende:
[..]
Ik kan met links al amper muizen, laat staan rechts. De instelling ik wel rechtshandig, omdraaien, da's pas onzin.
wel! ik moet nog langs het postkantoorquote:Op woensdag 30 juli 2008 16:31 schreef AKnynke het volgende:
Zal ik wel of niet nu nog naar de opticien?
Dat ik m'n spullen terug wilquote:Op woensdag 30 juli 2008 16:30 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Voor jou gaat het leven gewoon door, met alle gevoelen en ideeën. En die liijken dan heel nietig en stom als je het vergelijkt met een uitvaart, maar mogen er best zijn hoor. Niets om je voor te schamen. Ik kan me wel voorstellen dat je hem liever ontloopt...want wat zou je moeten zeggen? Zelfs tijdens een begrafenis gaan dingen door.
Daar zou ik even mee wachten tot na de koffiequote:Op woensdag 30 juli 2008 16:32 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Dat ik m'n spullen terug wil![]()
Ja hèquote:Op woensdag 30 juli 2008 16:33 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Daar zou ik even mee wachten tot na de koffie
Ik kan wat dat betreft ook wel realtief net zo goed muizen met rechts, coordinatie is iets minder, maar gaat verder prima. alleen waarom zou ik? ik kan trouwens ook met rechts knippen en dat zijn zo'n beetje wel de dingen die ik ook rechtshandig kan. Oja en ik eet ook op de rechtshandige, voor anderen dus 'normale' manier.Wat dat betreft ben ik eigenlijk heel erg linkshandig, het is uberhaupt nog een wonder dat ik als toetsenist er nog een beetje wat van weet te maken.quote:Op woensdag 30 juli 2008 16:31 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Je moet jezelf gewoon dwingen om met rechts te muizen
17 jaar geleden vond ik het ook lastig met rechts, maar de aanhouder wint
of em nu sms'en dat ie je spullen mee moet nemen naar de begravenis! HOef je hem daarna ook nooit meer te zien.quote:
Waarom dan?quote:Op woensdag 30 juli 2008 16:35 schreef AKnynke het volgende:
Als ik linkshandig was had ik in het NL volleybalteam gespeeld. Zo'n voordeel voor een volleyballer om linkshandig te zijn!
Bedankt he, nu zit er water over m'n schetsenquote:Op woensdag 30 juli 2008 16:32 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
Dat ik m'n spullen terug wil![]()
Volgens mij lag het ergens tussen de 10 en 15 procent?quote:Op woensdag 30 juli 2008 16:36 schreef kaasplankje het volgende:
Ik ben ook lefthanded en ik voel me gediscriminelisateerdprobeer jij maar eens een linkshandige schaar, gitaar of whatever te vinden. En dat terwijl 1 op de 3 mensen linkshandig is.
En dat is dan nog een instrument dat je linkshandig kunt spelen en waarvan er ook flink wat worden gemaakt.quote:Op woensdag 30 juli 2008 16:36 schreef kaasplankje het volgende:
Ik ben ook lefthanded en ik voel me gediscriminelisateerdprobeer jij maar eens een linkshandige schaar, gitaar of whatever te vinden. En dat terwijl 1 op de 3 mensen linkshandig is.
Nou ik ben momenteel best solidair dat ik veel met links doequote:Op woensdag 30 juli 2008 16:39 schreef FleshWound het volgende:
Volgens mij lag het ergens tussen de 10 en 15 procent?
quote:Op woensdag 30 juli 2008 16:39 schreef FleshWound het volgende:
[..]
Volgens mij lag het ergens tussen de 10 en 15 procent?
Yooooowquote:Op woensdag 30 juli 2008 16:43 schreef Vork het volgende:
Hebben jullie linkshandigen ook allemaal zo'n slecht handschrift en het daarbij vasthouden van de pen op een rare verkrampte wijze (om nog maar te zwijgen over al die vlekken op het papier, doordat je nog mooi even over de versgeschreven tekst schuift, tijdens het schrijven).
Waar kun je dat volgen? Dan geef ik m'n broertje een cursus!quote:Op woensdag 30 juli 2008 16:46 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Yooooowecht irritant is dat. Mijn mams heeft me een tijdje op particulier schrijfles gezet. Ik vond 't toch stiekum wel leuk als we wat met taal gingen stoeien.
Gewoon bij een of andere docent aan huis. Hier verderop in de straat woont ook een leraar die kids bijles geeft in verschillende vakken. Dat werkt echt goed want sommige mensen hebben een beetje een stok achter de deur nodig, of gewoon wat extra studie. De meeste halen hele goede cijfers.quote:Op woensdag 30 juli 2008 16:47 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
Waar kun je dat volgen? Dan geef ik m'n broertje een cursus!
Dan kom je op de diagonaal positie te spelen, en kun je echt de meest geniale ballen slaan!quote:
oh misschien dan toch maar eens op volleybalquote:Op woensdag 30 juli 2008 17:08 schreef AKnynke het volgende:
[..]
Dan kom je op de diagonaal positie te spelen, en kun je echt de meest geniale ballen slaan!
Eén van mijn broers heeft een bril zonder sterktequote:Op woensdag 30 juli 2008 17:34 schreef AKnynke het volgende:
Oh, en naar de opticien geweest. K heb -0.25, dus geen bril nodig!![]()
Eigenlijk wel jammer, want met bril lijk ik veel slimmer..
Vrouwen met brillen vind ik vaak sexyquote:Op woensdag 30 juli 2008 17:34 schreef AKnynke het volgende:
Oh, en naar de opticien geweest. K heb -0.25, dus geen bril nodig!![]()
Eigenlijk wel jammer, want met bril lijk ik veel slimmer..
Thanks.quote:Op woensdag 30 juli 2008 17:45 schreef kaasplankje het volgende:
Vrouwen met brillen vind ik vaak sexy
PF, is die muur nou roze of rood in je kamer?quote:Op woensdag 30 juli 2008 18:06 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Ja alleen is die 50 euro oiddas wel jammer!
dan zie ik wel zo licht door die flessen drank
Donkerrood..quote:Op woensdag 30 juli 2008 18:23 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
PF, is die muur nou roze of rood in je kamer?
Dan zou ik zeggen, paars, roze of bruin, maar heel donkerblauw kan mss ook wel. Liefst een donkere kleur dus.quote:Op woensdag 30 juli 2008 18:26 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
Donkerrood..
[ afbeelding ]
maar soms lijkt ie wat lichter
[ afbeelding ]
paars wordt het sowieso nietquote:Op woensdag 30 juli 2008 18:31 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Dan zou ik zeggen, paars, roze of bruin, maar heel donkerblauw kan mss ook wel. Liefst een donkere kleur dus.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |