Daar Amerika in een economische crisis verkeerd (en de rest van de wereld ook tot op zekere hoogte) en mensen zoveel blind geloven in deze Obama-figuur. Zal hij denk ik niet worden vermoordquote:Op woensdag 5 november 2008 08:59 schreef CeeJee het volgende:
De verstokte Amerika hater moet zich vastklampen aan de laatste strohalm: Obama wordt vermoord. Nadat Karl Rove manipulaties, Diebold stemmenfraude, de October Susprise War en het Bradley Effect allemaal niet zo almachtig bleken te zijn is dat alleen nog over.
Een goede reden voor de extreem-conservatieve rednecks om Obama niet dood te wensen. Een beetje als Bush vermoorden en dan opgescheept worden met Cheney.quote:Op woensdag 5 november 2008 23:20 schreef Roi het volgende:
En al ZOU hij vermoord worden, we hebben dan gelukkig Biden nog..
Als we dat allemaal zouden doen was dit hele topic er niet geweest.quote:Op woensdag 5 november 2008 12:21 schreef heartz het volgende:
Waar het naartoe gaat, is toch afwachten. Speculeren kan leuk zijn..... maar voor de feiten moeten we toch echt afwachten.
Maak er een puike rap van.quote:Op donderdag 6 november 2008 05:17 schreef Man-E-Faces het volgende:
De wereld is fucked up. De wereld is blind. Met de hetze rondom Obama zie je het maar weer. Vind je het gek dat hele volkeren om de tuin kunnen worden geleid. t is gewoon ziek. Ze gaan alleen af op sensatie en onderbuikgevoel.
Zullen we hem toch eerst aan een kruis moeten nagelen. Wellicht hebben de witte puntmutsen er eentje over voor dit doel.quote:Op donderdag 6 november 2008 14:43 schreef Monidique het volgende:
Boeiend. Als Obama vermoord wordt, staat-ie drie dagen later toch weer op.
Daarom dus zijn de veiligheidsmaatregelen zeer sterk verscherpt.quote:
quote:Op woensdag 5 november 2008 23:37 schreef Wheelgunner het volgende:
Maar er is duidelijk angst, die ballistische schilden op het podium bij de overwinningsspeech horen er misschien wel bij, maar ik vind het jammer dat het zo moet.
Voor het geluid? Wat is dan de functie? Gezien de dikte en positionering nam ik aan dat ze ballistisch waren.quote:Op vrijdag 7 november 2008 14:31 schreef appelsientje het volgende:
[..]Dat waren volgens mij schilden voor het geluid ... je bedoelt toch die doorzichtige schilden op het podium?
quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 17:54 schreef SeventhWave het volgende:
[..]
In welke wereld leef jij? Kogels komen vandaag de dag voornamelijk van links.
Niks. Heeft Oliver Stone weer een goed onderwerp om een film over te maken. That's all.quote:Op zaterdag 8 november 2008 07:58 schreef Halcon het volgende:
Wat maakt het voor het bestuurd van het land uit dat hij vermoord wordt?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |