quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 18:30 schreef Conflict het volgende:
Die lieve poes is in een paar dagen zo anders geworden.
Super dat het zo goed gaat.quote:Van een zielig hoopje dat een jaar lang buiten bang en hopeloos heeft zitten wachten op een thuis, naar een fantastisch lief, lui beestje dat echt zichtbaar geniet van zijn nieuwe leventje.
En wij noemen 'm gewoon poes trouwens
quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 18:30 schreef Conflict het volgende:
En wij noemen 'm gewoon poes trouwens
Dat iemand anders je kat in huis neemt is het risico dat je loopt als je hem maanden lang op straat laat zwerven zonder er ook maar naar om te kijken of voor te zorgen.quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 19:36 schreef Oblivion het volgende:
Als dat mens erachter komt, dan komt ze echt wel verhaal halen.
Maar goed, dat is het risico dat je loopt als je een kat in je huis laat die van iemand anders is, zonder overleg.
Awww...quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 19:38 schreef Biancavia het volgende:
Voorlopig is ze al sinds poezelewoes hier zit nog niet thuis geweest.
Hij wil trouwens geen water uit een bakje, maar drinkt uit de wc, met z'n achterpoten op de rand en z'n voorpootjes schuin in de pot!![]()
quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 19:38 schreef Biancavia het volgende:
Voorlopig is ze al sinds poezelewoes hier zit nog niet thuis geweest.
Ben er ook bang voor. Dat het zo'n mens is die het niet om de kat gaat maar dan voor zichzelf ineens wel principes kent.quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 19:42 schreef Oblivion het volgende:
[..]
Die komt vanzelf thuis.
En er stond ergens geschreven dat meerdere last hebben van haar (asociaal gedrag), zou ik maar op rekenen dat als ze er achter komt dat ze verhaal komt halen. En waarschijnlijk ook de kat. (zou dat heel naar vinden, maar ja...)
Ik hoop natuurlijk dat dat mens zo asociaal is dat ze denkt, mooi ben ik van die kutkat af...
Want de poes verdient dit plekje!
Ik zou hem gewoon binnen houden hoor.. veel veiliger.. met al die maloten die rondlopen tegenwoordig.quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 18:30 schreef Conflict het volgende:
Die lieve poes is in een paar dagen zo anders geworden.
Van een zielig hoopje dat een jaar lang buiten bang en hopeloos heeft zitten wachten op een thuis, naar een fantastisch lief, lui beestje dat echt zichtbaar geniet van zijn nieuwe leventje.
Is Betsie 21 niet leuk?quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 18:30 schreef Conflict het volgende:
En wij noemen 'm gewoon poes trouwens
Ja, toch is het haar kat.quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 19:40 schreef Conflict het volgende:
[..]
Dat iemand anders je kat in huis neemt is het risico dat je loopt als je hem maanden lang op straat laat zwerven zonder er ook maar naar om te kijken of voor te zorgen.
quote:Dat het zo'n mens is die het niet om de kat gaat maar dan voor zichzelf ineens wel principes kent.
Helaas werkt het voor de wet niet zo, in principe heb je de kat gestolen. Wat dat betreft had je het beter via de dierenambulance kunnen doen. Ik snap wel dat je dit doet hoorquote:Op zaterdag 9 augustus 2008 19:40 schreef Conflict het volgende:
Dat iemand anders je kat in huis neemt is het risico dat je loopt als je hem maanden lang op straat laat zwerven zonder er ook maar naar om te kijken of voor te zorgen.
Dat wijf heeft voor de wet dat arme beest verwaarloost.. dus ik denk niet dat 'de wet' dat beessie aan zo'n (@#$&*ð)wijf teruggeeft..quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 23:20 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Helaas werkt het voor de wet niet zo, in principe heb je de kat gestolen. Wat dat betreft had je het beter via de dierenambulance kunnen doen. Ik snap wel dat je dit doet hoormaar als ze moeilijk wil doen, heb je geen poot om op te staan.
quote:Op zondag 10 augustus 2008 18:59 schreef Poeke het volgende:
tvp en even voor de volledigheid, weet je nou al of het een mannetje is, of is het nog steeds niet duidelijk?
Op zich is het echt heel makkelijk om te zien nlAchteraanzicht:
*
oo = mannetje
I
*
I = vrouwtje
Ah, beter plaatje..quote:
Bij de meeste katers die ik heb gehad zit er een duidelijke tekening rond de balletjes (vooral bij de cypiers en de rode katers) Ookal zjn ze gehopen kun je het nog duidelijk zien..quote:Op zondag 10 augustus 2008 19:02 schreef Juup© het volgende:
Er van uitgaande dat poes zijn balletjes nog heeftanders is het vaak toch wat moeilijker te zien dan op het plaatje hier boven.
Let anders goed op hem/haar als de grote schoonmaak op die plek begint, bij een mannetje komt dat dingetjedan wel eens naar buiten
Dan mot hij dus Stier heten. Of, meer correct: Osquote:Op zondag 10 augustus 2008 20:35 schreef Rewimo het volgende:
Ik denk trouwens dat Koe een kater is, aan de brede kop te zien
Dierenpaspoort, foto's, verklaringen van buren....quote:Op zondag 10 augustus 2008 09:36 schreef WRH het volgende:
tegelijkertijd, hoe moet de buuf bewijzen dat het haar kat is?
Ozzyquote:Op zondag 10 augustus 2008 20:57 schreef Cat22 het volgende:
Dan mot hij dus Stier heten. Of, meer correct: Os
zeer zeker niet, maar in dit geval...quote:Op zondag 10 augustus 2008 21:10 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Dierenpaspoort, foto's, verklaringen van buren....
Je wil toch niet beweren dat je iedere ongechipte kat zo van straat of uit je tuin kan pakken en claimen "van mij". Ook als een fiets niet op slot staat mag je m niet jatten. [..]
Ja, maar ik had het over de wet en toen ging jij daar tegen in, dus dan gaat het niet over gevoel maar over wat er zou moeten gebeuren.quote:Op maandag 11 augustus 2008 08:29 schreef WRH het volgende:
Maar wat er zou moeten gebeurenen en wat ons gevoel ons zegt zijn 2 verschillende dingen.
Van die chip zou ik ook ff checken bij de dierenarts. Verder kan ik er met mijn hoofd niet bij dat mensen een week week weggaan (is ze nog steeds niet terug btw?) en hun poezenkind alleen laten. Dus mijn naïeve brein wil heel graag denken: is dat beest überhaupt wel van haar? Of is ze net als jullie, geeft ze dat beest af en toe wat te smikkelen en dénkt iedereen dat het haar kat is? Want als dat beest idd niet gechipt is of whatver én ze zorgt niet voor dat beest, dat IS dat beest toch ook niet van haar? Wanneer is een kat dan een 'eigendom'?quote:Op zondag 10 augustus 2008 09:36 schreef WRH het volgende:
tegelijkertijd, hoe moet de buuf bewijzen dat het haar kat is?
als het beestje niet gechipt is of geregistreerd dan kan conflict toch gewoon daarmee aangeven dat hij een verwaarloosd dier heeft opgevangen? (toch ff checken bij de dierenarts, maar betwijfel sterk of zo'n aso mens geld over heeft gehad voor een chip)
netjes wat plaatjes in de buurt heeft rondgestrooid van 'kat gevonden' maar dat er niemand gereageerd heeft?
(ach, nooit gezien die affiches? zeker net gemist dan, nee ik heb ze niet meer inmiddels, allemaal op)
oftewel, het was gewoon een onbekende verwaarloosde los rondlopende kat en confilct heeft de buurt en daarmee de gemeente een gunst verleend door deze vrijwillig op te nemen zodat dierenambulance en asiel dat niet meer hoeven te doen.
niemand heeft gereageerd, geen affiches gezien dat er een kat vermist is, klaar.
(als je dan toch bij de dierenarts bent om hem even te checken op een chip, zet er gelijk een chip in op jullie naam)
Kijk wel uit, dat ie niet 2x deze kuur krijgt (en vlooien kuur)quote:Op donderdag 7 augustus 2008 21:56 schreef sander-3 het volgende:
Ennehm, is hij/zij ook al is nagekeken door een dierenarts? Lijkt me wel belangrijk.. misschien even een wormenkuur geven enzo.
Een dier is je eigendom als je hem / haar gekocht / gekregen hebt. Dat iemand anders er beter voor zou zorgen geeft volgens de wet niet het recht iemands eigendom af te pakken. Dat mogen alleen bepaalde instanties in geval van mishandeling of ernstige verwaarlozing. Je mag daarin niet voor eigen rechter spelen officieel (dus dat je zelf verwaarlozing constateert is niet genoeg reden om iemands kat ongevraagd over te nemen).quote:Op maandag 11 augustus 2008 16:31 schreef French het volgende:
Wanneer is een kat dan een 'eigendom'?
Mijn kat is namelijk van mij omdat IK hem in huis heb gehaald, Ik hem te eten geef, IK met hem knuffel en IK iemand voor hem laat zorgen als ik er niet ben. DUS is het mijn kat, vind ik.
Ik snap ook wel dat dat eventueel voor de wet zo mag gelden. Maar de waarschijnlijke eigenaar zorgt er niet voor. Ik vind dit in principe hetzelfde als een boom vastbinden aan een boom en op vakantie gaan. Praise dat er mensen zijn die zo'n dier dan een warm hart toe dragen en er voor zorgen!! Volgens de wet mag je niemands 'eigendom' afpakken, maar in diezelfde wet staat ook:quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 15:01 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Een dier is je eigendom als je hem / haar gekocht / gekregen hebt. Dat iemand anders er beter voor zou zorgen geeft volgens de wet niet het recht iemands eigendom af te pakken. Dat mogen alleen bepaalde instanties in geval van mishandeling of ernstige verwaarlozing. Je mag daarin niet voor eigen rechter spelen officieel (dus dat je zelf verwaarlozing constateert is niet genoeg reden om iemands kat ongevraagd over te nemen).
ehehehhe zielige bomenquote:hetzelfde als een boom vastbinden aan een boom
Nee, dan kan je het beest beter aan zijn lot over laten en laten creperen in de regenquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 15:01 schreef Dipkip het volgende:
[..]
(dus dat je zelf verwaarlozing constateert is niet genoeg reden om iemands kat ongevraagd over te nemen).
En wat gaat de dierenbescherming dan doen?quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 08:35 schreef Biancavia het volgende:
[...]
Het enige waar wij mee zitten is dat we misschien over twee weken een paar weken naar het buitenland gaan, maar dan kunnen we altijd nog de dierenbescherming bellen en het verhaal uitleggen.
[...]
Hebben jullie er ook al zoeen.quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 08:35 schreef Biancavia het volgende:
Ik heb hem wel een keer bij z'n bakje met water zien staan, dan hangt hij er een pootje in en gaat dat pootje aflikken.Rechtstreek uit het bakje drinken heb ik hem nog niet zien doen.
Jij hebt kennelijk echt geen idee wat voor types Conflict en Biancavia zijn, anders had je al deze aannames nooit gedaan.quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 17:49 schreef nummer_zoveel het volgende:
Zijn jullie al naar de dierenarts geweest? Als je hebt besloten het beestje te houden moet je ook zo'n goede eigenaar zijn dit ook te doen.
Het komt op mij vreemd over dat jullie de dierenbescherming maar bellen als jullie op vakantie gaan. Het lijkt wel of jullie het voor je eigen plezier en voldoening doen ofzo, een zielig poesje opvangen en verzorgen en een topic openen over hoe goed jullie wel niet zijn, maar het is kennelijk te veel moeite naar de dierenarts te gaan (kost geld ja) of dierenbescherming te bellen (dat doen jullie wel als jullie ook niet meer voor het beestje kunnen zorgen).
Verder heb ik nog nooit een kat in de stromende regen zien zitten, ze zoeken altijd beschutting op. Misschien vindt ie het wel prettig (als een kat niet voor zijn lol in de regen zit gaat ie heus wel beschutting zoeken).
Het is weer een arrogante, betweterige kattenliefhebber...echt vreemde mensen zijn het. Had er in mijn eigen poezentopic ook last van.quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 18:00 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Jij hebt kennelijk echt geen idee wat voor types Conflict en Biancavia zijn, anders had je al deze aannames nooit gedaan.
Ik snap sowieso niet waarom mensen altijd iets te zeiken hebben als andere mensen gewoon ergens hun best voor doen.
Zeg, ik stel boven jou de vraag wat ze dan van de dierenbescherming gaan vragen. Wacht eerst eens het antwoord daarop af in plaats van direct allerlei aannames te maken en op grond van die aannames een beetje te gaan lopen veroordelen!quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 17:49 schreef nummer_zoveel het volgende:
Zijn jullie al naar de dierenarts geweest? Als je hebt besloten het beestje te houden moet je ook zo'n goede eigenaar zijn dit ook te doen.
Het komt op mij vreemd over dat jullie de dierenbescherming maar bellen als jullie op vakantie gaan. Het lijkt wel of jullie het voor je eigen plezier en voldoening doen ofzo, een zielig poesje opvangen en verzorgen en een topic openen over hoe goed jullie wel niet zijn, maar het is kennelijk te veel moeite naar de dierenarts te gaan (kost geld ja) of dierenbescherming te bellen (dat doen jullie wel als jullie ook niet meer voor het beestje kunnen zorgen).
Verder heb ik nog nooit een kat in de stromende regen zien zitten, ze zoeken altijd beschutting op. Misschien vindt ie het wel prettig (als een kat niet voor zijn lol in de regen zit gaat ie heus wel beschutting zoeken).
Ik vind best dat je nogal boute aannames doet, je zou bijvoorbeeld ook eerst kunnen vragen waarvoor ze de dierenbescherming willen bellen he?quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 17:49 schreef nummer_zoveel het volgende:
Zijn jullie al naar de dierenarts geweest? Als je hebt besloten het beestje te houden moet je ook zo'n goede eigenaar zijn dit ook te doen.
Het komt op mij vreemd over dat jullie de dierenbescherming maar bellen als jullie op vakantie gaan. Het lijkt wel of jullie het voor je eigen plezier en voldoening doen ofzo, een zielig poesje opvangen en verzorgen en een topic openen over hoe goed jullie wel niet zijn, maar het is kennelijk te veel moeite naar de dierenarts te gaan (kost geld ja) of dierenbescherming te bellen (dat doen jullie wel als jullie ook niet meer voor het beestje kunnen zorgen).
Verder heb ik nog nooit een kat in de stromende regen zien zitten, ze zoeken altijd beschutting op. Misschien vindt ie het wel prettig (als een kat niet voor zijn lol in de regen zit gaat ie heus wel beschutting zoeken).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |