quote:
Op woensdag 13 augustus 2008 17:08 schreef mikoxx het volgende:Marlieske, jammer joh! Irritant dat je toch ergens een klein stemmetje houdt die zegt dat het 'immers een dag voor NOD is' he?
het is 4 dagen voor nod, dus ben gewoon vrouwtje ongeduld wat testen betreft, viel vorig jaar toevallig goed uit in ronde 2, en nee zeker geen man overboord hoor BE

wij hebben nog geen haast ofzo en ben gelukkig al gezegend met 1 klein wondertje dat nu op 1 oor ligt
dus als er geen 2de meer komt zou ik daar (denk) ik wel mee kunnen leven, ben vrij nuchter daarin.
Als het ons nogmaals gegeven is, is dat mooi maar ik zal niet snel met hormonen enz aan de gang gaan om een tweede kindje te krijgen, te veel ellende/teleurstelling in mijn omgeving gezien.
En die onzekerheid, tja breek me de bek niet open. Ik had vorig jaar die 4de dag voor mijn nod melkverlies uit beide tepels (nu dus weer) en tja al die seintjes die zo gelijk zijn aan vorige keer dat doet me zo twijfelen.
Vicky hé wat shit voor je, had er toch nog stiekum op gehoopt dat jij deze maand hier kon vertrekken naar Z&G.
Mikoxx voor jou geld hetzelfde verhaal ik hoop zo dat het wat oud bloed is en je snel positief kan testen, zo niet dan laat die duivels maar snel komen dan ga je iig een nieuwe ronde in.
Dan weet je waar je aan toe bent, wachten is het ergste wat er is.
Poppejans, hmmm en ik heb nog wel zitten twijfelen over implanon na de geboorte van Isa... maareh hoe lang wacht je nu al na het verwijderen?