Iemand doodwensen gaat ook nergens over. Beter milieu etc etc..quote:Op zondag 27 juli 2008 18:49 schreef De_Ananas het volgende:
mensen die niet aan huisdieren denken
Komop man Bio, kut ts kut topic.
Alleen een berichtje posten zonder bron en zonder [quote] eromheen. Daarna komt er een zin uit zonder hoofdletters/punten die van geen kant klopt. Ik dacht dat jullie de bagger weg wilde?
Gooi z'n account gewoon in de shredder (remlof) dan zijn we van z'n kuttopics af.quote:Op zondag 27 juli 2008 18:52 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Iemand doodwensen gaat ook nergens over. Beter milieu etc etc..
Daar kan ik niks mee. Iemand shredderen op grond van niks is helaas niet mogelijk.quote:Op zondag 27 juli 2008 18:54 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Gooi z'n account gewoon in de shredder (remlof) dan zijn we van z'n kuttopics af.
Kut topics, kut reacties, kut spelling, kut grammatica, kut user.quote:Op zondag 27 juli 2008 18:56 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Daar kan ik niks mee. Iemand shredderen op grond van niks is helaas niet mogelijk.
Kan het wel, dan heb ik ook nog een lijstje.
Dit topic is normaal.quote:Op zondag 27 juli 2008 18:58 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Kut topics, kut reacties, kut spelling, kut grammatica, kut user.
Hij is al vaker gebanned, enige wat ie kan is baggeren.
En het was ook voor remlof bedoelt dat ie hem moet shredderen
Tevens snap ik niet waarom mijn reactie in Vikings topic is weggehaald
Laat hem dan op z'n minst de tekst tussen quote zetten en hoofdletters gebruiken, er klopt geen zak nu van.quote:Op zondag 27 juli 2008 19:00 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Dit topic is normaal.
PM remlof.
Omdat je iets aanhaalt wat niks met het topic te maken heeft.
Frikandellen mag ik hopen?quote:Op zondag 27 juli 2008 19:06 schreef Biogarde het volgende:
Oke. Ik ben eten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Joehoe!quote:Op zondag 27 juli 2008 00:55 schreef Havoc het volgende:
Waar dan? Waar dan?!!
oldbies zitten niet het hele weekend op Fok!. Maak je niet druk hoor, maandag gaan we gewoon weer verder.
quote:
Je praat poep, voor klonen tijdens een ban krijg je minimaal een week erbij, laat staan 1001289x kloons. Niet dat het uitmaakt aangezien hij toch wel door blijft klonen.quote:Op maandag 28 juli 2008 11:58 schreef Havoc het volgende:
Swets, het lijkt me evident dat men altijd spreekt over de schone lei in eigen straatje en niet in het algemeen. Normaliter krijg je voor de actie van Jarno hooguit 48 uur maar ik denk dat Snakey probeert zijn authoriteit te laten gelden (probeer ik nog even mijn smoel in een plooi te houden).
Natuurlijk dient Jarno gewoon een unban te krijgen.
Als je oorzaak en gevolg omdraait heb je gelijk.quote:Op maandag 28 juli 2008 12:04 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Je praat poep, voor klonen tijdens een ban krijg je minimaal een week erbij, laat staan 1001289x kloons. Niet dat het uitmaakt aangezien hij toch wel door blijft klonen.
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |