Ik spreek het uit als n noi tra.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 08:29 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
Hij is toch het sloofje van #5 (krijg die naam toch niet goed gespeld) , zal wel een watje zijn dan.
Ja fillers niet meegeteld natuurlijkquote:Op donderdag 30 oktober 2008 09:43 schreef wdn het volgende:
[..]
Ik spreek het uit als n noi tra.
Dj_Day-V: Nee, laatste keer was in de vorige arc dat is net 4 weken geleden.
quote:Japanner wil met stripfiguur kunnen trouwen
TOKIO - Een Japanse man eist een wetswijziging waardoor het mogelijk wordt dat mensen met stripfiguren trouwen. Binnen enkele dagen heeft hij meer dan duizend handtekeningen verzameld met een online petitie.
“Ik ben niet langer geïnteresseerd in de wereld van drie dimensies. Ik zou zelfs graag een bewoner worden van de tweedimensionele wereld”, aldus Taichi Takashita.
Het aantal huwelijken in Japan neemt af omdat veel jonge Japanners moeilijk een partner voor het leven kunnen vinden. Stripverhalen zijn ondertussen razend populair, en veel stripfiguren worden in Japan beroemdheden of zelfs sekssymbolen.
quote:Op donderdag 30 oktober 2008 14:32 schreef wdn het volgende:
Die Nell die maakt wat los in Japan zeg...
Of zou het toeval zijn dat dit ineens opduikt in de telegraaf:
[..]
quote:Op donderdag 30 oktober 2008 14:32 schreef wdn het volgende:
Die Nell die maakt wat los in Japan zeg...
Of zou het toeval zijn dat dit ineens opduikt in de telegraaf:
[..]
Ik gok dat het op zijn minst een 3d beeldje moet zijn. Maargoed er zijn gekken getrouwd met de eiffel toren dus waarom ook dit niet, ik zal er niet om wakker liggen.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 15:53 schreef ArcticBlizzard het volgende:
Je zou toch raar staan te kijken als iemand met een poster of dvd bij het gemeentehuis aankomt om te trouwen.
quote:Op donderdag 30 oktober 2008 21:15 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Ik vind die stem juist cool. Daardoor blijft ze toch een beetje dezelfde onschuldige grappige Nell en verandert niet compleet in een ander karakter.
Ik ook.quote:Op woensdag 5 november 2008 10:55 schreef wdn het volgende:
Lonewolf: ja, ik weet dat ze dit gaan doen(*) en toch trap ik er iedere week in
(*) zie mijn voorgaande post over het verlengen van animes....
Je kan gewoon verder kijken maar het niveau blijft om te huilen. Alleen de soul society arc was goed te pruimen van bleach. Daarna is het nooit meer goed gekomen. Het verhaal is inmiddels ver te zoeken en de vecht scenes zijn er ook niet beter op gewordenquote:Op woensdag 5 november 2008 11:55 schreef Kanariegeel het volgende:
Ik ben gestopt met Bleach kijken bij aflevering 165 ofzo. Toen ze al in dat overdreven grote kasteel waren en tegen die rare '100+' gasten aan het vechten waren. Toen vond ik het toch een beetje saai worden... Kan ik denk jullie vanaf 190 (?) als de fillers zijn afgelopen gewoon oppakken zonder eerst de tussenliggende episodes te kijken?
Me neither, ik hoop op Nnoitra en Nel.quote:
SPOILER: 194Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
Welke captain?quote:Op woensdag 12 november 2008 11:15 schreef wdn het volgende:
Nee, in 196 verschijnen de captains
Dus 99.999999999999% kans dat dit in de laatste 5 secondes is.
Hmmm zoiets .... Nnoitra wil Nell een dodelijk slag geven en dan komt 1 van de captains en zet zijn zwaard ertussen. Ichigo's ogen komen in beeld en dan eindigt de episode. Ik hoop dat het 1 van de vrouwen isKan Nnoitra zich klaarmaken om nog een vrouw boven zich te zien staan
quote:Op woensdag 12 november 2008 11:15 schreef wdn het volgende:
Nee, in 196 verschijnen de captains
Dus 99.999999999999% kans dat dit in de laatste 5 secondes is.
Hmmm zoiets .... Nnoitra wil Nell een dodelijk slag geven en dan komt 1 van de captains en zet zijn zwaard ertussen. Ichigo's ogen komen in beeld en dan eindigt de episode. Ik hoop dat het 1 van de vrouwen isKan Nnoitra zich klaarmaken om nog een vrouw boven zich te zien staan
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 12 november 2008 11:56 schreef Dj_Day-V het volgende:KAN NIET WACHTEN!!!! RAWRRR!!!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Caps, sorry.![]()
Ach ik onthoud nooit wie de manga wel leest en wie niet, my bad.quote:Op woensdag 12 november 2008 12:00 schreef wdn het volgende:
Waarom denk je dat erstaat
Ik weet het ook wel hoor
![]()
Gebeurde bij mij ook regelmatig, toen heb ik maar besloten om de manga te gaan lezenquote:Op woensdag 12 november 2008 21:14 schreef wdn het volgende:
Ik lees de manga nietHeb het op een blog gelezen
Dat vind ik ook irritant, maar het is om het spannender te maken!quote:
Zet het in een spoiler tag, dr zijn mensen die de manga niet hebben gelezen zoals moiquote:Op woensdag 12 november 2008 11:15 schreef wdn het volgende:
Nee, in 196 verschijnen de captains
Dus 99.999999999999% kans dat dit in de laatste 5 secondes is.
Hmmm zoiets .... Nnoitra wil Nell een dodelijk slag geven en dan komt 1 van de captains en zet zijn zwaard ertussen. Ichigo's ogen komen in beeld en dan eindigt de episode. Ik hoop dat het 1 van de vrouwen isKan Nnoitra zich klaarmaken om nog een vrouw boven zich te zien staan
Wat had in spoilers gemoeten?quote:Op donderdag 13 november 2008 15:28 schreef Viro het volgende:
[..]
Zet het in een spoiler tag, dr zijn mensen die de manga niet hebben gelezen zoals moi
Ik hoop echt dat Peche en Dondochaka binnenkort worden afgeslacht. Ik heb toch echt z'n schurft hekel aan die 2. Als ik twee redenen zou moeten opnoemen om geen Bleach te kijken....quote:Op vrijdag 14 november 2008 10:58 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Leuke aflevering weer. Interessant die extra achtergrond van Nel. Gevechten waren weer gaaf. En zelfs Pesche en Dondachakka waren een keertje iets minder irritant en zelfs nuttig.![]()
Ben echt benieuwd naar de release van Nel. En nu ook naar 196
Die mening deel ik.quote:Op zaterdag 15 november 2008 11:15 schreef 2532 het volgende:
Ik hoop echt dat Peche en Dondochaka binnenkort worden afgeslacht. Ik heb toch echt z'n schurft hekel aan die 2. Als ik twee redenen zou moeten opnoemen om geen Bleach te kijken....
SPOILER: eindeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
SPOILER: 195Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Heerlijke aflevering. Zelfs donchakka deed eens meeen pesche ook
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |