Welke rechtstaat???quote:Op zaterdag 26 juli 2008 15:59 schreef Ziggenmufter het volgende:
[..]
Omdat er heel veel mensen zo over denken in dit door het linkse denken geteisterde land, gaat het zo slecht met de rechtstaat.
Ik probeer juist aan te geven dat het oogluikend toestaan van het spelen voor eigen rechter, en het vogelvrij verklaren van iedereen die iets onrechtmatigs doet, wellicht op het eerste gezicht een goede aanpak lijkt, oog om oog, tand om tand immers, dan laat tuig het wel uit hun hoofd om nog iets te flikken, maar dat het middel uiteindelijk erger is - of kan worden - dan de kwaal, en dan ben je nog verder van huis.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 15:59 schreef Ziggenmufter het volgende:
[..]
Omdat er heel veel mensen zo over denken in dit door het linkse denken geteisterde land, gaat het zo slecht met de rechtstaat.
Ik heb 1e dan judo en jiu jitsu en 2e dan karate. Denk je nou werkelijk dat ik niet zal toeslaan als ik ook maar even de mogelijkheid heb? Denk je nou werkelijk dat ik lijdzaam ga toezien hoe ze mijn spullen afpakken of nog erger mijn geliefden bedreigen? Als het moment daar is, sla ik ze helemaal tot gort.quote:Op zondag 27 juli 2008 10:17 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ik probeer juist aan te geven dat het oogluikend toestaan van het spelen voor eigen rechter, en het vogelvrij verklaren van iedereen die iets onrechtmatigs doet, wellicht op het eerste gezicht een goede aanpak lijkt, oog om oog, tand om tand immers, dan laat tuig het wel uit hun hoofd om nog iets te flikken, maar dat het middel uiteindelijk erger is - of kan worden - dan de kwaal, en dan ben je nog verder van huis.
Dus wat uiteindelijk de beste manier is om op te treden dat is niet zo zwart-wit en simpel als jij stelt, en andere meningen kun je ook niet zo maar even simpel terzijde schuiven, dat is te makkelijk.
Maar een beetje verder denken en inlevingsvermogen is geloof ik wat teveel gevraagd.
Vind ik ook.quote:Op dinsdag 29 juli 2008 19:31 schreef Den_Dead_Kennedys het volgende:
Inbrekers worden te veel beschermd in Nederland. Sommige criminelen gaan echt te ver. Ik dacht dat er een tijd geleden nog sprake van was dat we als slachtoffers meer recht op zelfverdediging kregen. VVD bij monde van Fred Teeven kwam hier wel eens mee in het nieuws.
Als je het goed omschrijft in de wet. Bijvoorbeeld inbraak mogen verdedigen, of mensen die je dreigen, intimideren of agressief bejegenen, daar moet je toch jezelf tegen tegen kunnen verdedigen?
huldequote:Op zondag 27 juli 2008 10:51 schreef Ziggenmufter het volgende:
Nou ja, justitie is niet altijd onredelijk moet ik toegeven.
Een Afghaanse vriend van mij die hier al 5 jaar woont, werd een jaar geleden op straat bedreigd door 3 straatrovers: 1 Nederlanders en 2 Surinamers. Zij eisten zijn geld en GSM. Die vriend is een specialist in Oosterse vechtsporten ... om een lang verhaal kort te maken ..... 1 rover werd in coma geslagen, 1 rover miste na afloop 4 voortanden en de derde lag krijsend met zijn gezicht tegen de harde stenen van de straat waar hij door een voet van die vriend in bedwang werd gehouden.
Er waren veel getuigen.
Die vriend moest natuurlijk mee naar het bureau want toen de politie arriveerde zag het er allemaal bloederig en chaotisch uit.
Door de vele getuigen werd die vriend ontslagen van rechtsvervolging. Politie gaf hem wel een standje: "weet je wel wat voor gasten dat waren die je in elkaar hebt geslagen, 1 had een heel groot mes bij zich".
Die drie bleken een bende te zijn die al vele maanden de buurt onveilig maakte. 1 van de straatrovers is met 7 jaar veroordeeld .....
Ja, maar ik heb niet alles verteld.quote:
Lijkt me wel terrecht, anders kunnen wij, de ziektekostenpremie betalers, ervoor opdraaien.quote:Op dinsdag 29 juli 2008 20:55 schreef Ziggenmufter het volgende:
[..]
Ja, maar ik heb niet alles verteld.
De vader van die gozert die een aantal voortanden miste, pikte het niet en ging een civiele procedure aan 'voor vergoeding van tandartskosten'. Die vriend van mij werd door de rechter veroordeeld tot het betalen van 1.500 euro schadevergoeding.
Dit land is compleet achterlijk en dat is te danken aan de krankzinnige PvdA en zijn trawanten.
Of je geeft de rekening aan hij die zijn voortanden verloor tijdens het beroven...quote:Op dinsdag 29 juli 2008 21:04 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Lijkt me wel terrecht, anders kunnen wij, de ziektekostenpremie betalers, ervoor opdraaien.
Gezint eer ge begint.
Joh, daar ben je toch tegen verzekerd?quote:Op dinsdag 29 juli 2008 20:55 schreef Ziggenmufter het volgende:
[..]
Ja, maar ik heb niet alles verteld.
De vader van die gozert die een aantal voortanden miste, pikte het niet en ging een civiele procedure aan 'voor vergoeding van tandartskosten'. Die vriend van mij werd door de rechter veroordeeld tot het betalen van 1.500 euro schadevergoeding.
Dit land is compleet achterlijk en dat is te danken aan de krankzinnige PvdA en zijn trawanten.
De verzekering weigerde te betalen (gezien de omstandigheden).quote:Op dinsdag 29 juli 2008 21:12 schreef Floripas het volgende:
[..]
Joh, daar ben je toch tegen verzekerd?
quote:Op zaterdag 19 juli 2008 17:40 schreef Hyperdude het volgende:
Verbaas mij eigenlijk dat het niet vaker gebeurt. Zijn toch genoeg mannen die tijdens de dienstplicht hebben geleerd hoe je iemand "uitschakelt"?
Heb je een link naar de veroordeling? Want dit is een interessante case.quote:Op dinsdag 29 juli 2008 21:15 schreef Ziggenmufter het volgende:
[..]
De verzekering weigerde te betalen (gezien de omstandigheden).
Nee, natuurlijk niet. Ik heb het alleen van die vriend van mij gehoord.quote:Op dinsdag 29 juli 2008 22:12 schreef Floripas het volgende:
[..]
Heb je een link naar de veroordeling? Want dit is een interessante case.
240 uur dienstverlening voor moord / doodslag is toch ook rechtspraak in een rechtstaatquote:
Daar heb je het al. Borreltje....bla...dus ik sla zo die gast je weet..bla...borreltje.....politie zo van okey.....borreltje......kaasje.....worstje.......tanden uit z'n bakkes man.....borreltje....civiele dinges....blabla....borreltje....nog een kaasje....bla.....moet ik 1500 euro betalenkankerman!....onterecht!!...borreltje...kutPvdA man!!11....kutWouterBos...borreltje...borreltje...kots.quote:Op woensdag 30 juli 2008 03:40 schreef Ziggenmufter het volgende:
[..]
Nee, natuurlijk niet. Ik heb het alleen van die vriend van mij gehoord.
Ah, dus jij vindt dat iemand die net teveel geweld gebruikt en daarbij een inbreker doodt (= doodslag) voor 20 jaar de bak in moet? Ik vind van niet hoor.quote:Op woensdag 30 juli 2008 09:36 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
240 uur dienstverlening voor moord / doodslag is toch ook rechtspraak in een rechtstaat
jah, uh nee, maar ja, pfff, dat is andersquote:Op woensdag 30 juli 2008 09:42 schreef Pool het volgende:
[..]
Ah, dus jij vindt dat iemand die net teveel geweld gebruikt en daarbij een inbreker doodt (= doodslag) voor 20 jaar de bak in moet? Ik vind van niet hoor.
Echt weer een typisch naïeve linkse gedachte.quote:Op dinsdag 29 juli 2008 21:12 schreef Floripas het volgende:
[..]
Joh, daar ben je toch tegen verzekerd?
?quote:Op woensdag 30 juli 2008 09:41 schreef Pool het volgende:
[..]
Daar heb je het al. Borreltje....bla...dus ik sla zo die gast je weet..bla...borreltje.....politie zo van okey.....borreltje......kaasje.....worstje.......tanden uit z'n bakkes man.....borreltje....civiele dinges....blabla....borreltje....nog een kaasje....bla.....moet ik 1500 euro betalenkankerman!....onterecht!!...borreltje...kutPvdA man!!11....kutWouterBos...borreltje...borreltje...kots.
En nu even voorbeelden waar wij ook iets mee kunnen? Een vaag verhaal lullen en dan de PvdA de schuld gaan geven van een civiel recht waarbij ze nauwelijks een vinger in de pap hebben gehad, dat is een beetje ongefundeerd, vind je zelf ook niet?
Dat je eerst grote woorden gebruikt:quote:
Dat je dit vervolgens niet kunt onderbouwen. Waarbij je nog even met een borrelverhaal komt waarin een bevriend slachtoffer juist niet strafrechtelijk is veroordeeld. En waarbij je daarna vaag lult over een civiele veroordeling zonder nadere bronvermelding en dan maar weer met het slappe handje naar de PvdA gaat wijzen. Verjaardagspartijtjesniveau dus. De gesprekken die je ook hoort als je op een terrasje op de Tilburgse kermis zit en een tafeltje verderop iemand tussen de botsautootjes en de grijpautomaten door ineens over 'politiek' begint.quote:Op zaterdag 26 juli 2008 08:28 schreef Ziggenmufter het volgende:
De rechten van geweldplegers zijn belangrijker dan die van de slachtoffers. Die linkse rechters hebben dat al meerdere malen laten blijken.
Tja en nog zijn er van die PvdA-ers die het weer voor een crimineel opnemen.quote:Op woensdag 30 juli 2008 11:45 schreef RRGJL het volgende:
Niet het hele topic gelezen, iets teveel voor op het werk.
Maar in het kort vind ik dit geen doodslag, de man is 1x gestoken, heeft die wond niet laten verzorgen en is een hele tijd later daar pas aan gestorven. Eigen nalatigheid dus, en die man waar bij ingebroken werd heeft zichzelf gewoon verdedigd, niet eens bijgedragen aan de dood. Is die inbreker 100% zelf schuld en de steker valt niets te verwijten.
Ach ja, what ever.quote:Op woensdag 30 juli 2008 11:29 schreef Pool het volgende:
[..]
Dat je eerst grote woorden gebruikt:
[..]
Dat je dit vervolgens niet kunt onderbouwen. Waarbij je nog even met een borrelverhaal komt waarin een bevriend slachtoffer juist niet strafrechtelijk is veroordeeld. En waarbij je daarna vaag lult over een civiele veroordeling zonder nadere bronvermelding en dan maar weer met het slappe handje naar de PvdA gaat wijzen. Verjaardagspartijtjesniveau dus. De gesprekken die je ook hoort als je op een terrasje op de Tilburgse kermis zit en een tafeltje verderop iemand tussen de botsautootjes en de grijpautomaten door ineens over 'politiek' begint.
PvdA'ers zien insluipers, rovers en moordenaars als slachtoffers van de kapitalistische maatschappij. Wij zijn schuldig aan de ellendige omstandigheden van deze ontspoorden. Alleen met mooie huizen, auto's, lekkere wijven en veel blingbling kunnen wij onze schuld delgen in de hoop dat deze verworpenen der Aarde ons vergeven.quote:Op woensdag 30 juli 2008 11:47 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Tja en nog zijn er van die PvdA-ers die het weer voor een crimineel opnemen.
En weer verlaat een geenstijlbezoeker de discussie.quote:
Noem je dat een discussie? Een wildvreemde vent begint mijn geloofwaardigheid in twijfel te trekken en trekt mij vervolgens door de plee.quote:Op woensdag 30 juli 2008 15:26 schreef soylent het volgende:
[..]
En weer verlaat een geenstijlbezoeker de discussie.
Volgens mij heb je net jezelf doorgetrokken, huillie.quote:Op woensdag 30 juli 2008 15:28 schreef Ziggenmufter het volgende:
[..]
Noem je dat een discussie? Een wildvreemde vent begint mijn geloofwaardigheid in twijfel te trekken en trekt mij vervolgens door de plee.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |