Dat is het hele probleem rondom pedofilie. Pedosexuele handelingen zijn natuurlijk gewoon een ernstig misdrijf, maar in tegenstelling tot zaken als moord of verkrachting van een volwassen gaan bij mensen de ouderhormoontjes gieren wanneer het pedofilie betreft en verdwijnt elke vorm van redelijkheid.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 12:00 schreef servus_universitas het volgende:
Ik heb overigens geen enkele sympathie voor mevrouw Yvonne van Hertum. Ze slaat door, ze is niet voor rede vatbaar. Ze heeft zich een doel voor ogen gesteld en vervolgens haar oogkleppen opgezet. Ze is als een stier die woedend raast richting een rode lap en zich niet laat afwijken van de koers. Nee, zulke mensen dragen weinig bij aan een verbetering van de situatie.
De handelingen op zich zijn strafbaar, de gedachte er aan niet. Helaas zien mensen bij pedofilie dat onderscheid niet meer.quote:Op woensdag 16 juli 2008 11:14 schreef Monolith het volgende:
[..]
Dat is het hele probleem rondom pedofilie. Pedosexuele handelingen zijn natuurlijk gewoon een ernstig misdrijf, maar in tegenstelling tot zaken als moord of verkrachting van een volwassen gaan bij mensen de ouderhormoontjes gieren wanneer het pedofilie betreft en verdwijnt elke vorm van redelijkheid.
Niet alle pedofielen vallen op jonge jongetjes hoor.quote:Op woensdag 16 juli 2008 16:48 schreef maan het volgende:
Yvonne van Hertum ziet het verschil tussen een pedofiel en een hetro al niet eens meer.
Dat zal best. Maar Yvonne van Hertum ziet dat toch heel anders..quote:Op woensdag 16 juli 2008 17:00 schreef PDOA het volgende:
[..]
Niet alle pedofielen vallen op jonge jongetjes hoor.
quote:Op zondag 20 juli 2008 14:27 schreef yvonne het volgende:
http://www.stopkindersex.(...)bliceert/#more-2661+
Die andere Yvonne hè, niet ikquote:Op zondag 20 juli 2008 14:41 schreef Queen_Bee het volgende:
Yvon gaat ook aangifte doen, want dit is puur laster.![]()
Ik had ook niet verwacht dat jij anti Fok bezig zou gaanquote:Op zondag 20 juli 2008 14:42 schreef yvonne het volgende:
[..]
Die andere Yvonne hè, niet ik
Ik ben met kleine y
Wel lief van jequote:
Ja, kan er echt niet bij wat voor idioten er rondlopen in NL. En dan zo'n Jane Doe (geen idee of het de FOK!user is), die even zijn/haar antipathie komt melden over SC. Over dingen op internet te serieus nemen gesproken.quote:Op zondag 20 juli 2008 14:49 schreef yvonne het volgende:
Oh God, dat commentaar, wat triest
Enge mensen, en nu denken ze ook nog dat Sun z'n fobo heeft leeggehaald, losers
Zeg Edelachtbare, dat mag ik toch wel zeggen hè
Het zou zo maar een FOK!user kunnen zijn, triester vind ik dan dat je je zegje bij die creeps wilt doen..quote:Op zondag 20 juli 2008 14:53 schreef Vagere_Hein het volgende:
[..]
Ja, kan er echt niet bij wat voor idioten er rondlopen in NL. En dan zo'n Jane Doe (geen idee of het de FOK!user is), die even zijn/haar antipathie komt melden over SC. Over dingen op internet te serieus nemen gesproken.
quote:Op zondag 20 juli 2008 14:55 schreef Queen_Bee het volgende:
"Op de site lees ik dergelijke reacties als wie tegen Yvonne is is zelf pedofiel"
Iedereen in dit topic is pedofiel!!!!
Nou, dan hebben we genoeg om een aanklacht in te dienen dunkt mequote:Op zondag 20 juli 2008 14:55 schreef Queen_Bee het volgende:
"Op de site lees ik dergelijke reacties als wie tegen Yvonne is is zelf pedofiel"
Iedereen in dit topic is pedofiel!!!!
en nota bene dát uit de mond van Yvquote:Dat je mijn persoon niet moet oke, maar zet geen valse informatie neer.
Het zegt heel veel over de moraal van die user.quote:Op zondag 20 juli 2008 14:55 schreef yvonne het volgende:
[..]
Het zou zo maar een FOK!user kunnen zijn, triester vind ik dan dat je je zegje bij die creeps wilt doen..
Dat is elke gezonde man,quote:Op zondag 20 juli 2008 15:03 schreef MikeyMo het volgende:
wat een onzin, sun is hoogstens efebofiel...
Jij toch ookquote:Op zondag 20 juli 2008 15:03 schreef MikeyMo het volgende:
wat een onzin, sun is hoogstens efebofiel...
Alle-fucking-machtig, de domheid en achterlijkheid van sommige mensen is bijna te erg om aan te zien. En het is eng om te zien hoe makkelijk mensen kunnen veranderen in monsterachtige wezens die hunkeren naar het bloed van iemand die in feite niks verkeerds heeft gedaan behalve het naar buiten komen met een mening die door vrij weinig andere mensen wordt gedeeld.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 11:41 schreef Pieter-utd het volgende:
reactie op hyves!
dit is nou puur aandacht vragen...
jij wil strijden om de wereld te verbeteren?
ken je de gezegde verbeter de wereld begin bij jezelf!?! jij ziet niet in hoe een egotripper jij bent jij wilt dus kinderen hun onschuld afnemen hun jeugd ...de hele reden van kindzijn afnemen om het feit dat jij alles strak wil jij denkt dat pedofielen recht hebben en jullie een goed iets doen? terwijl jullie dagelijks kinderen trauma's bezorgen...zelfs de natuur is tegen jullie...laatst las ik in de krant een meisje van 12 ontvoerd in afrika om uitgehuwelijkt te worden en ze is verkracht en geslagen ..leeuwen hebben de daders weggejaagd en je zou denken het meisje opgegeten ..ze hebben het meisje beschermd totdat de politie er was ...door het huilen van het meisje hebben ze haar gespaard...door de leed die ze heb mee gemaakt....jij bent het niet eens waard om aan de leeuwen te voeren...dan zou je er nog makkelijk van af komen...
ze zouden de rest van je leven moeten pijnigen net zoveel pijn aandoen als dat jij kleine kinderen aan doet.. jij bent een fout van de natuur die recht gezet moet worden...zwakkeling
Dit is de leukste :quote:Op zondag 20 juli 2008 14:49 schreef Vagere_Hein het volgende:
Jezus, al die edits in mensen hun commentaar onder dat artikel is echt te triest voor woorden. Kenmerkt die hele club wel.
http://www.stopkindersex.com/2008/07/20/nu-fok-je-de-verkeerde/quote:Op zondag 20 juli 2008 14:41 schreef Queen_Bee het volgende:
Yvon gaat ook aangifte doen, want dit is puur laster.![]()
Bromsnorren, flaptop, linkie. Je kunt veel zeggen maar hip is ze wel!quote:Op zondag 20 juli 2008 17:15 schreef r_one het volgende:
[..]
http://www.stopkindersex.com/2008/07/20/nu-fok-je-de-verkeerde/
yup, ik heb het praktisch uitgevondenquote:
Je weet toch hoe snel ze is met knippen en plakkenquote:Op zondag 20 juli 2008 17:57 schreef r_one het volgende:
En het derde topic over Fok! binnen een paar uur:
http://www.stopkindersex.(...)-lezen-erg-moeilijk/
Het schijnt ze wel dwars te zitten
Tags: fok.nl, kindermisbruik, leugen, pedofilie, stopkindersex.com![]()
Ik weet niet of ik d'r zielig moet vinden of d'r gewoon uit moet lachen... Wat een domme edit.quote:Volgens mij mag je helemaal geen NAW-gegevens van andere mensen publiceren.
RED: Je mag geen kinderen misbruiken ook
Comment by Postmortum — July 20, 2008 @ 19:06
Wat een argument zegquote:Volgens mij mag je helemaal geen NAW-gegevens van andere mensen publiceren.
RED: Je mag geen kinderen misbruiken ook
quote:Op zondag 20 juli 2008 19:42 schreef PDOA het volgende:
Waarschijnlijk belt ze die vermeende pedo's ook 's nachts op en zet ze hun NAW-gegevens online, zonder dat er ook maar is bewezen of meneer een pedofiel is. Een beetje zoals de Duitsers ook deden ten tijde van 1939-1945. Van Hertum is het (geindoctrineerde) Duitse Volk en de vermeende pedo de Jood.
Hoe is het nu met Sunchaser? Heb je haar inmiddels al gesproken of is ze onverstaanbaar rond dit tijdstip?quote:Een paar jaar geleden viel haar boekje ‘Tranen op vier mei’ niet in goede aarde. Daarin schreef Van Hertum als dochter van een Joodse vader over diens problemen met de Tweede Wereldoorlog. De inhoud van het boekje was grotendeels verzonnen, tot schrik van de Joodse gemeenschap. Telegraaf journaliste Gerda Frankenhuis over Yvonne van Hertum die als Yvonne de Bruin een verleden uit haar duim zoog
Wat doe jij nog zo laat op dan?quote:Op zondag 20 juli 2008 23:00 schreef HutteFlutte het volgende:
Ik ben een jongen van 11, heb gister nog seks gehad met SunChaser!
De censuur zit er in elk geval goed in elkaar, zo te zien.quote:Op zondag 20 juli 2008 22:46 schreef HutteFlutte het volgende:
http://www.stopkindersex.com/2008/07/20/sunchaser-vs-pedochaser/
Sunchaser vs Pedochaser
Ze haalt nogal eens namen door elkaar.quote:Op zondag 20 juli 2008 23:12 schreef HutteFlutte het volgende:
Wie is teamleon?
Iemand die zich bewust voordoet als minderjarige op chatboxen heeft d.m.v. sexueel getinte chats idd een vorm van KP op zijn/haar pc in de logs dus heeft Sunchaser gewoon hardstikke gelijkquote:Op zondag 20 juli 2008 23:12 schreef Ferdo het volgende:
[..]
De censuur zit er in elk geval goed in elkaar, zo te zien.
De Stasi zou zich rotschamen voor zo'n Inoffizielle Mitarbeiter.quote:Op zondag 20 juli 2008 23:15 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Iemand die zich bewust voordoet als minderjarige op chatboxen heeft d.m.v. sexueel getinte chats idd een vorm van KP op zijn/haar pc in de logs dus heeft Sunchaser gewoon hardstikke gelijk
Eigenlijk best vunzig als je daar je genot uit moet halen trouwens.
Maakt dat iets uit?quote:Op zondag 20 juli 2008 23:20 schreef HutteFlutte het volgende:
[..]
IS teamleon een fokker?
Een anti-yvonne type?
Ze heeft dus echt iets te verbergen, het is wat als je last hebt van pseudologia fantastica en anderen elk woord wat je zegt kunnen onderbouwen met de werkelijke feiten.quote:Forbidden
You don't have permission to access /2008/07/20/sunchaser-vs-pedochaser/ on this server.
Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Ze is er druk mee, net als met het weghalen van de haar onwelgevallige reacties. Heeft ze weer minder tijd voor haar heksenjacht.quote:Op zondag 20 juli 2008 23:27 schreef Swetsenegger het volgende:
Hoeveel artikeltjes heeft ze nu al geschreven?
Waarover?quote:Op zondag 20 juli 2008 23:27 schreef Swetsenegger het volgende:
Hoeveel artikeltjes heeft ze nu al geschreven?
Hij lag wel even plat, maar hij doet het inderdaad weer.quote:
Tot je een reactie plaatst die haar niet zint of die niemand mag lezen , dan komt de censuur om de hoek kijken en verwijderd ze dezequote:Op zondag 20 juli 2008 23:30 schreef Swetsenegger het volgende:
Bij mij doet hij het nog gewoon.
Ik weet niet eens wie het is. Ik besteed weinig aandacht aan internet leipen. Dan zou ik een dagtaak hebben.quote:Op zondag 20 juli 2008 23:31 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Waarover?
Ze heeft boeken vol geschreven met verzinsels over iedereen die haar virtuele pad kruist en het niet met haar eens is.
Heb zelf het genoegen gehad om de hoofdrol te spelen in een toneelstuk van een X-aantal hoofdstukken van 1 van haar eerste boeken
Heb je haar media-optredens al eens gezien?
quote:Op zondag 20 juli 2008 23:33 schreef Swetsenegger het volgende:
Ik weet niet eens wie het is. Ik besteed weinig aandacht aan internet leipen.
Loog deze charlatan niet een heel holocaustverleden bij elkaar?quote:Op zondag 20 juli 2008 23:34 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Je komt haar zo af en toe eens tegen als je intensief surft.
Je kent haar?quote:Op zondag 20 juli 2008 23:31 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Heb zelf het genoegen gehad om de hoofdrol te spelen in een toneelstuk van een X-aantal hoofdstukken van 1 van haar eerste boeken
TeamLeonquote:Op zondag 20 juli 2008 23:12 schreef HutteFlutte het volgende:
Wie is teamleon?
Wat een eer.quote:Op zondag 20 juli 2008 23:31 schreef Loedertje het volgende:
(..)
Heb zelf het genoegen gehad om de hoofdrol te spelen in een toneelstuk van een X-aantal hoofdstukken van 1 van haar eerste boeken
(..)
Boekje geschreven zelfs, toen heette ze nog anders, ik heb het ergens in een ander Hertumtopic gepost.quote:Op zondag 20 juli 2008 23:38 schreef Pek het volgende:
[..]
Loog deze charlatan niet een heel holocaustverleden bij elkaar?![]()
Ongelooflijk dat er nog serieus op dit monster gereageerd wordt
Klopt wel zo'n beetje, staat op diverse sites te lezen, ze *schreef* (copy/paste) een boek onder de naam Yvonne de Bruin.quote:Op zondag 20 juli 2008 23:38 schreef Pek het volgende:
Loog deze charlatan niet een heel holocaustverleden bij elkaar?![]()
quote:Yvonne van Hertum in Rotterdam nam het initiatief voor Stopkindersexnu.nl. Ze begeeft zich in chatboxen en doet zich voor als minderjarige teneinde honingpotten voor pedofielen te creëren. Dat lukt haar naar eigen zeggen uitstekend: "Ik voel dat exact aan,. Ik heb ze zo in de smiezen."
quote:Liesbeth Groeneveld van het Meldpunt Kinderporno vindt dat een illusie: "Geloof je echt dat dit werkt. Dat die mannen gegarandeerd afzien van verder gebruik van kinderporno? Ik vind de hele methode niet goed. Ze hebben ook zelf foto's van kinderporno online gezet om daders te lokken. Dat moet je niet doen. Achter elke foto zit misbruik van een kind. Dat doel heiligt de middelen niet.
Duidelijkquote:
Leuk stukquote:
quote:Het spel is uit voor trukendoos Yvonne van Hertum. Wellicht bent u bekend met deze 52 jarige huismoeder; vroeger ook wel Rabbie genoemd. Zij runde enige tijd de website "Stopkindersexnu" die reeds offline gegooid is door de provider en toonde zich een radicaal op het gebied van de "pedobestrijding". Tegen iedereen die het maar horen wilde riep ze dat ze pedofielen ontmaskerde op het internet die ze vervolgens met naam en toenaam bekend maakte. Haar werkelijke aard en bedoelingen bleven echter lange tijd verscholen onder een golf van moddergooierij, maar een steeds groter wordende groep mensen is het nu spuugzat. Mevrouw geilt op aandacht, kickt erop als mannen hun cavia laten zien nadat zij zich voor heeft gedaan als tienermeisje, post kinderporno op haar forum. Tevens bestaat het vermoeden dat ze die rommel ook doorstuurt via P2P-netwerken. Mensen die uit de school klappen worden door haar genadeloos kapot gemaakt. Openbaring van persoonlijke informatie, stalken en bedreigingen zijn deze manipulatieve tante ook niet vreemd.
Leugen en bedrog zijn bij haar aan de orde van de dag. Zomaar een greep uit de vele verwijten die haar gemaakt kunnen worden vormt de trieste leugen betreffende een zelfmoord. Volgens haar zou de oprichting van pedopartij PNVD aanleiding geweest zijn voor een zelfmoord. Bleek niks van waar. Rare verhalen over de holocaust, ontsnappingen van haar familie uit concentratiekampen en andere bizarre verhalen om Joden te beledigen waren ook al niet op waarheid berust. Pseudologia fantastica is een term die meteen in ons opkomt. Ziekelijke neiging tot manipulatie door letterlijk alles aan elkaar te liegen.
Uitlokking is een term die vast bekend in de oren klinkt. Yvonne gaf eens toe dat haar leven om porno draaide. Ze doet zich, ondanks dat de overgang al lang en breed haar tol heeft geëist, nog steeds voor als een tienermeisje.
Yvonne van Hertum vuistdiep in de kinderporno.
Hoewel Yvonne zich ook heeft opgesteld als beschermengel voor slachtoffers van misbruik, verscheen er op hetzelfde forum kinderporno. Politie en justitie zouden haar daarom eens een bezoekje moeten brengen aangezien ze op haar computer wel eens een aardige vangst moeten kunnen doen. Ze moet dat ergens hebben opgeslagen. Voorliefde voor porno is voor haar niet nieuw. Natuurfilms blijken in haar treurige bestaan vaak de enige mogelijkheid om te ontsnappen aan de duistere realiteit. Laten we de naam Menno Bush vallen, dan kunt u vast Google gebruiken om iets leuks over sekslijnen te weten te komen. Jawel, ze hijgde mannen tot een hoogtepunt. Of daar ook kleine jongens bij zaten is onbekend.
Ik had leuke knappe vriendjes en zij nietquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |