quote:'Beltran betrapt op Epo'
AURILLAC - De Spanjaard Manuel Beltran is betrapt op doping. Dat meldt de website van de Franse krant L’Equipe.
In de urine van de renner van Liquigas werden na de eerste etappe van zaterdag sporen van Epo gevonden. De Italiaanse ploeg komt later vrijdagavond met een verklaring.
En ook in dit topic: Voorspel hier wie het als eerst op doping wordt betrapt!quote:Op vrijdag 11 juli 2008 19:52 schreef franklop het volgende:
Sporza meldt het ook. is tevens bevestigd door de Tour directie
Waarschijnlijk doet heel de ploeg vrolijk mee, alleen is Beltran net iets te onzorgvuldig te werk gegaan met het doseren van de dope.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 19:59 schreef Breach het volgende:
Wat een kutstreek weer van zo'n renner. En weer een keiharde klap in het gezicht van het wielrennen en vooral zijn ploeg.
Er zijn vandaag wel 4 Fransen 'afgestapt' toch?quote:Op vrijdag 11 juli 2008 19:59 schreef Rosbief het volgende:
Jammer dat het geen fransman is.![]()
Of worden die niet gecontroleerd?
Ja, die hebben er namelijk noooooooooooooooooooooooit iets mee te maken!quote:Op vrijdag 11 juli 2008 19:59 schreef Breach het volgende:
Wat een kutstreek weer van zo'n renner. En weer een keiharde klap in het gezicht van het wielrennen en vooral zijn ploeg.
Kijk ik ben niet naïef, maar dit is natuurlijk een volledig onzinnige reactie en valt totaal niet te bewijzen.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:01 schreef Rosbief het volgende:
[..]
Waarschijnlijk doet heel de ploeg vrolijk mee, alleen is Beltran net iets te onzorgvuldig te werk gegaan met het doseren van de dope.
quote:Op vrijdag 11 juli 2008 19:57 schreef okee6 het volgende:
Word de Tour toch nog leuk.
2 afgestapt en 1 letterlijk uitgevallen (die was tegen een boom gereden volgens mij).quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:03 schreef Grulez het volgende:
[..]
Er zijn vandaag wel 4 Fransen 'afgestapt' toch?
En die waren allemaal "ziek" , op eentje na die had de streepjescodekunst van gisteren begrepen en wilde vandaag maar gauw een boom knuffelen.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:03 schreef Grulez het volgende:
[..]
Er zijn vandaag wel 4 Fransen 'afgestapt' toch?
Allemaal opzetquote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:05 schreef Bartoli het volgende:
[..]
(die was tegen een boom gereden volgens mij).
op hoeveel zitten we nu?quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:07 schreef Klopkoek het volgende:
Alweer een voormalig Armstrong knecht die door de mand valt.
Hamilton.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:10 schreef Rudieh het volgende:
[..]
op hoeveel zitten we nu?
Landis, Heras, Beltran...
help me out
Hoe naief kun je zijnquote:Op vrijdag 11 juli 2008 19:59 schreef Breach het volgende:
Wat een kutstreek weer van zo'n renner. En weer een keiharde klap in het gezicht van het wielrennen en vooral zijn ploeg.
Chemische castratie en met pek en veren over het dorpsplein geleid worden.quote:
dat hoort bij dat proces. Ik ben van mening in grote mate dat als de oude garde gestopt is of uit de sport verdwenen is en de nieuwe generatie de macht overneemt dat de sport al een stuk cleaner is. Helemaal clean is een utopiequote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:10 schreef maril het volgende:
Maarten, is dit nu ook het nieuwe wielrennen?
Hamilton, Azevedo (genoemd in de MSS-zaak van dit jaar).quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:10 schreef Rudieh het volgende:
[..]
op hoeveel zitten we nu?
Landis, Heras, Beltran...
help me out
Hier ben ik het nu helemaal mee eens. Als dit soort mannen er tussen blijven rijden, is het absoluut niet clean. Ik vertrouw iedereen, maar dan ook iedereen, die in de volle epo-periode heeft meegereden voor geen fluit.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:12 schreef Bartoli het volgende:
[..]
dat hoort bij dat proces. Ik ben van mening in grote mate dat als de oude garde gestopt is of uit de sport verdwenen is en de nieuwe generatie de macht overneemt dat de sport al een stuk cleaner is. Helemaal clean is een utopie
Mee eensquote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:16 schreef TheArt het volgende:
[..]
Hier ben ik het nu helemaal mee eens. Als dit soort mannen er tussen blijven rijden, is het absoluut niet clean. Ik vertrouw iedereen, maar dan ook iedereen, die in de volle epo-periode heeft meegereden voor geen fluit.
Een stuk cleaner, heb je een meetlat? Het enige dat kan helpen is de koers veel zwaarder maken. De doodstraf geeft dan te denken. Het wielrennen houdt anders dat kinderachtige imago vast.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:12 schreef Bartoli het volgende:
[..]
dat hoort bij dat proces. Ik ben van mening in grote mate dat als de oude garde gestopt is of uit de sport verdwenen is en de nieuwe generatie de macht overneemt dat de sport al een stuk cleaner is. Helemaal clean is een utopie
Dat herinner ik me ook nog wel.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:12 schreef Bartoli het volgende:
[..]
Andreu ook. En ook Vaughters heeft dat geloof ik min of meer gedaan
nee een meetlat heb je niet maar je ziet het nu wel op de manier van koersen. Ik ga nu mss Ducrot achtig klinken maar je ziet wel degelijk een evolutie in het huidige wielrennen wat het een stuk natuurlijker maakt.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:20 schreef okee6 het volgende:
[..]
Een stuk cleaner, heb je een meetlat? Het enige dat kan helpen is de koers veel zwaarder maken. De doodstraf geeft dan te denken. Het wielrennen houdt anders dat kinderachtige imago vast.
Daar gaan we weerquote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:23 schreef Palmboom313 het volgende:
Franse politie heeft ook al een inval gedaan bij liquigas.
Jep, je merkt het wel aan bepaalde dingen. In de rittenkoersen gaan de gemiddelden omlaag, de jonge talenten doen overal ook echt mee om de overwinningen, er zitten vaker echte wandeletappes bij enz enz.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:23 schreef Bartoli het volgende:
[..]
nee een meetlat heb je niet maar je ziet het nu wel op de manier van koersen. Ik ga nu mss Ducrot achtig klinken maar je ziet wel degelijk een evolutie in het huidige wielrennen wat het een stuk natuurlijker maakt.
Die fiets al een paar jaar niet meer. ik denk ook niet meer dat het hem iets doet hij leeft nu in een totaal andere wereld de wielrennerij bestaat niet meer voor hem.quote:
Daar geloof in niet meer in, ik geloof Damsgaard als hij zegt dat het wielrennen nog even verrot is als 10 jaar terug. Uiteraard zijn alle andere sporten even verrot, maar dit geheel terzijde.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:05 schreef TheArt het volgende:
Nogmaals, ik ben niet näief, maar ik denk dat het wielrennen echt vorderingen maakt. Dit soort rotte appels zitten er echter altijd tussen.
Zolang er renners/ploegen stom genoeg zijn om door te gaan zal de politie dat zeker ook doen.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:23 schreef Palmboom313 het volgende:
Franse politie heeft ook al een inval gedaan bij liquigas.
Bron teletekst pagina 864
en niet te vergeten Moreni (ja die reed ook ooit voor Postal) en Boonenquote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:12 schreef Bartoli het volgende:
[..]
Andreu ook. En ook Vaughters heeft dat geloof ik min of meer gedaan
Hopelijk doen ze dat dan bij alle sporten consequent met tests door onafhankelijke dopingorganen. Meteen fin de carrière voor Nadal, Federer en de Williams zusjes.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:29 schreef TheVulture het volgende:
Sorry hoor, maar als je anno 2008 nog wordt gepakt op doping dan ben je een enorme knurft en moeten ze je voor het leven schorsen, dat schrikt af
Nogmaals, Damsgaard had het over de sport in het algemeen. Daar ging het artikel in het AD ook over. Maar omdat de Tour bezig was, hebben ze er maar 'wielrennen' van gemaakt.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:27 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Daar geloof in niet meer in, ik geloof Damsgaard als hij zegt dat het wielrennen nog even verrot is als 10 jaar terug. Uiteraard zijn alle andere sporten even verrot, maar dit geheel terzijde.
Andere dope, andere technieken, andere resultaten, andere gevolgen, andere evolutie binnen het wielrennen. Maar nog steeds vol bedrog.
Agree maar om nou gelijk met deze namen te gaan lopen strooien, zolang er niets is bewezen .....quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:30 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Hopelijk doen ze dat dan bij alle sporten consequent met tests door onafhankelijke dopingorganen. Meteen fin de carrière voor Nadal, Federer en de Williams zusjes.
Smeets refereert ook aan Armstrong nu.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:27 schreef maril het volgende:
[..]
Die fiets al een paar jaar niet meer. ik denk ook niet meer dat het hem iets doet hij leeft nu in een totaal andere wereld de wielrennerij bestaat niet meer voor hem.
Basso denk ik weer..quote:
we got 'mquote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:38 schreef Roel_Jewel het volgende:
Benieuwd naar de reactie van de Tourdirectie...
er zijn er nog twee naar mijn weten die nog in koers rijdenquote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:41 schreef kawotski het volgende:
[..]
we got 'm
op naar de volgende helper van Armstrong..
Die geforceerde moraliserende 'gelijke monniken gelijken kappen' vergelijking vind ik niet opgaan. Bij duursporten en atletieksporten waar het nu net gaat om het vermogen van de mens worden vele malen onsportiever beinvloed door doping dan sporten waar het vermogen van een mens slecht een facet is. Het spaanse elftal zal geen Europees kampioen zijn geworden door en mase aan de nandrolon te gaan, terwijl Pantanti best wel eens de tour gewonnen zou kunnen hebben door de beste epo te pakken.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:30 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Hopelijk doen ze dat dan bij alle sporten consequent met tests door onafhankelijke dopingorganen. Meteen fin de carrière voor Nadal, Federer en de Williams zusjes.
Die invallen ook altijd.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:23 schreef Palmboom313 het volgende:
Franse politie heeft ook al een inval gedaan bij liquigas.
[ afbeelding ]
Ach, laten we eerlijk zijn. Geen enkele sport wordt ooit clean. Zelfs in het golfen worden mensen betrapt. Het wielrennen wordt dus ook nooit schoon. Schoner kan het zeker wel en dat zijn ze ook met man en macht aan het proberen. En het lukt absoluut, want je ziet gigantische verschillen met pak em beet 5 jaar geleden. Helemaal clean, nogmaals, krijg je het nooit.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:41 schreef spijkerbroek het volgende:
Elk jaar roepen ze weer hoog van de daken: "Dit jaar is de tour clean!" en elk jaar duurt het maar een paar dagen voor er weer eentje gepakt is wegens doping
Zelfde als bij mijn vrienden vroeger.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:42 schreef Chriz2k het volgende:
Wel apart dat alle knechten van Armstrong hebben gebruikt, maar hijzelf niet!
Skutsjesilen, kaatsen en fierljeppen uitgezonderd.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:44 schreef TheArt het volgende:
[..]
Ach, laten we eerlijk zijn. Geen enkele sport wordt ooit clean. Zelfs in het golfen worden mensen betrapt. Het wielrennen wordt dus ook nooit schoon. Schoner kan het zeker wel en dat zijn ze ook met man en macht aan het proberen. En het lukt absoluut, want je ziet gigantische verschillen met pak em beet 5 jaar geleden. Helemaal clean, nogmaals, krijg je het nooit.
Hoe kom je daarbij?quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:29 schreef Bartoli het volgende:
[..]
en niet te vergeten Moreni (ja die reed ook ooit voor Postal)
zelfs die zullen wel eens een pepmiddel gebruikenquote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:45 schreef Guncta het volgende:
[..]
Skutsjesilen, kaatsen en fierljeppen uitgezonderd.
Hincapie, Savoldelli, Vandevelde, Rubiera, Hugo Peña (rock racing), Azevedo (Benfica), Popovychquote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:42 schreef Bartoli het volgende:
[..]
er zijn er nog twee naar mijn weten die nog in koers rijden
Die is sterk.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:44 schreef Guncta het volgende:
[..]
Zelfde als bij mijn vrienden vroeger.
Iedereen rookte, daardoor stonken mijn handen ook altijd erg naar rook.
Ik was in de war met Mondiniquote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:48 schreef Bartoli het volgende:
[..]
hmm toch niet dacht dat hij er 1 jaar voor gereden had
'quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:49 schreef Gitanki het volgende:
[..]
Hincapie, Savoldelli, Vandevelde, Rubiera, Hugo Peña (rock racing), Azevedo (Benfica), Popovych
en natuurlijk mannen die in de ploeg van Armstrong reden, maar hem niet bijstonden in de tour zoals Devolder, Leipheimer, Hesjedal, Zabriskie, Boonen, Danielson, Hoste en nog een aantal anderen
Ok, ik dacht dat je op het wielrennen in het algemeen doeldequote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:51 schreef Bartoli het volgende:
[..]
'
ik had het dus over die twee wat ooit met Lance reden en dus nu nog in de Tour rijden. GH en CvdV
Wat zit jij nou te zwammen? Het is nog maar sinds een paar jaar dat er tijdens de Tour meerdere renners gepakt worden. Tijdens de jaren dat iedereen met een hematocriet van 60 rondreed was er nooit een positief geval.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:41 schreef spijkerbroek het volgende:
Elk jaar roepen ze weer hoog van de daken: "Dit jaar is de tour clean!" en elk jaar duurt het maar een paar dagen voor er weer eentje gepakt is wegens doping
het zou me niks verbazen van Moreau maar je gelooft deze onbekende bronquote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:51 schreef ole_ole het volgende:
waarschijnlijk ook Moreau
Nu, dàt vinden we als echte wielerliefhebbers pas nieuws. We zijn dus gaan rondbellen, hebben heel de dag gemaild, de fax spuwde ramen papier uit en we hebben zo - via een bevriende collega van het Spaanse wielerblad El Pais - alvast één volgespoten velokoereur kunnen identificeren. Tenminste toch zijn initialen: CM. Even het lijstje van de ronderenners aflopen en we komen tot twee kandidaten: Carrare Matteo (WTC de Kwieke Steppers) en Christophe Moreau (van de Agritubelligeranten). Via Le Monde - die de zaak uitbracht - konden we dan weer vernemen dat CM een Fransman is (vandaar de verdere relatieve stilte hieromtrent). Exit Moreau. Het is wachten op de volgende Franse namen. Een nieuwe primeur voor uw FvK. Morgen rijden de koereurs naar het aangename Toulouse.
Bron: http://www.defrut.be/
ow ja uiteraardquote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:52 schreef Gitanki het volgende:
[..]
Ok, ik dacht dat je op het wielrennen in het algemeen doelde
Maar qua Tour vergeet je Popo nog
Niet elk pepmiddel is doping.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:47 schreef Bartoli het volgende:
[..]
zelfs die zullen wel eens een pepmiddel gebruiken
bron?quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:59 schreef JohnDDD het volgende:
'Hele Liquigasploeg gearresteerd'
AURILLAC - Volgens ooggetuigen is vrijdagavond bij een politieinval in het hotel van de Liquigasploeg na de bekendmaking van de positieve dopingtest van Manuel Beltran de gehele Liquigasploeg meegenomen voor ondervraging. De renners zijn in een politiebus gezet en meegenomen voor verhoor. Ook teammanager Roberto Amadio, de dokters en de mecaniciens van het team werden meegenomen. Manuel Beltran was op dat moment al niet meer in het hotel aanwezig.
De politie zou ook diverse vuilniszakken met spullen en apparatuur uit het hotel hebben meegenomen. De ASO heeft nog niet gereageerd.
quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:59 schreef JohnDDD het volgende:
'Hele Liquigasploeg gearresteerd'
AURILLAC - Volgens ooggetuigen is vrijdagavond bij een politieinval in het hotel van de Liquigasploeg na de bekendmaking van de positieve dopingtest van Manuel Beltran de gehele Liquigasploeg meegenomen voor ondervraging. De renners zijn in een politiebus gezet en meegenomen voor verhoor. Ook teammanager Roberto Amadio, de dokters en de mecaniciens van het team werden meegenomen. Manuel Beltran was op dat moment al niet meer in het hotel aanwezig.
De politie zou ook diverse vuilniszakken met spullen en apparatuur uit het hotel hebben meegenomen. De ASO heeft nog niet gereageerd.
Hoppa allemaal zo'n heerlijke franse cel in vergezeld van allerlei meerpotig kleinvee.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:59 schreef JohnDDD het volgende:
'Hele Liquigasploeg gearresteerd'
AURILLAC - Volgens ooggetuigen is vrijdagavond bij een politieinval in het hotel van de Liquigasploeg na de bekendmaking van de positieve dopingtest van Manuel Beltran de gehele Liquigasploeg meegenomen voor ondervraging. De renners zijn in een politiebus gezet en meegenomen voor verhoor. Ook teammanager Roberto Amadio, de dokters en de mecaniciens van het team werden meegenomen. Manuel Beltran was op dat moment al niet meer in het hotel aanwezig.
De politie zou ook diverse vuilniszakken met spullen en apparatuur uit het hotel hebben meegenomen. De ASO heeft nog niet gereageerd.
quote:Op vrijdag 11 juli 2008 21:09 schreef Chriz2k het volgende:
'Lance Armstrong gearresteerd'
TEXAS - Volgens ooggetuigen is vrijdagavond bij een politieinval in het huis van de Lance Armstrong, na de bekendmaking van de positieve dopingtest van Manuel Beltran, Armstrong meegenomen voor ondervraging. De ex-renner is in een politiebus gezet en meegenomen voor verhoor. Ook medicijnman Akdoe Oeragoeboe, de dokter en de mecaniciens van Armstrong werden meegenomen.
De politie zou ook diverse vuilniszakken met spullen en apparatuur uit het huis hebben meegenomen. De ASO heeft nog niet gereageerd.
Als hij er iets mee te maken heeft kun je de hele sport opdoeken. De 6(?) voudig winnaar zal dan ook niet onbesproken blijven.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 21:09 schreef Chriz2k het volgende:
'Lance Armstrong gearresteerd'
TEXAS - Volgens ooggetuigen is vrijdagavond bij een politieinval in het huis van de Lance Armstrong, na de bekendmaking van de positieve dopingtest van Manuel Beltran, Armstrong meegenomen voor ondervraging. De ex-renner is in een politiebus gezet en meegenomen voor verhoor. Ook medicijnman Akdoe Oeragoeboe, de dokter en de mecaniciens van Armstrong werden meegenomen.
De politie zou ook diverse vuilniszakken met spullen en apparatuur uit het huis hebben meegenomen. De ASO heeft nog niet gereageerd.
zo kun je nog wel even door knippen en plakken, Zouden ze Priem ook nog pakkenquote:Op vrijdag 11 juli 2008 21:09 schreef Chriz2k het volgende:
'Lance Armstrong gearresteerd'
TEXAS - Volgens ooggetuigen is vrijdagavond bij een politieinval in het huis van de Lance Armstrong, na de bekendmaking van de positieve dopingtest van Manuel Beltran, Armstrong meegenomen voor ondervraging. De ex-renner is in een politiebus gezet en meegenomen voor verhoor. Ook medicijnman Akdoe Oeragoeboe, de dokter en de mecaniciens van Armstrong werden meegenomen.
De politie zou ook diverse vuilniszakken met spullen en apparatuur uit het huis hebben meegenomen. De ASO heeft nog niet gereageerd.
quote:En début de soirée, des gendarmes procédaient à la perquisition des locaux de l'équipe Liquigas à Aurillac.
quote:Op vrijdag 11 juli 2008 21:09 schreef Chriz2k het volgende:
'Lance Armstrong gearresteerd'
TEXAS - Volgens ooggetuigen is vrijdagavond bij een politieinval in het huis van de Lance Armstrong, na de bekendmaking van de positieve dopingtest van Manuel Beltran, Armstrong meegenomen voor ondervraging. De ex-renner is in een politiebus gezet en meegenomen voor verhoor. Ook medicijnman Akdoe Oeragoeboe, de dokter en de mecaniciens van Armstrong werden meegenomen.
De politie zou ook diverse vuilniszakken met spullen en apparatuur uit het huis hebben meegenomen. De ASO heeft nog niet gereageerd.
Precies! Nog 150 dopinggevallen en Bert Wagendorp krijgt zowaar nog gelijk ook met zijn voorspelling over Weening in de tour van 2008.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 21:13 schreef TLC het volgende:
Volgens een bekende oud voetballer heb ieder nadeel zijn voordeel ;
eigenlijk is dit wel goed voor het Nederlandse wielrennen ; iedere Nederlandse renner schuift een plaatsje op in het klassement
quote:Op vrijdag 11 juli 2008 21:17 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Precies! Nog 150 dopinggevallen en Bert Wagendorp krijgt zowaar nog gelijk ook met zijn voorspelling over Weening in de tour van 2008.
Dit geeft ook nog hoop voor vansevenantquote:Op vrijdag 11 juli 2008 21:17 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Precies! Nog 150 dopinggevallen en Bert Wagendorp krijgt zowaar nog gelijk ook met zijn voorspelling over Weening in de tour van 2008.
quote:Op vrijdag 11 juli 2008 21:22 schreef JohnDDD het volgende:
'Leblanc brengt politie naar huis Beltran'
AURILLAC - De politie is vanavond door Kate Hudson meegenomen voor een ondervraging thuis bij Manuel Beltran. Lance Armstrong en zijn dokter Roberto Amadio zaten toen al in de politiebus met de apparatuur op schoot om de politie te ondervragen.
Baas van de Tour, Akdoe Oeragoeboe, heeft nog niet gereageerd op de berichten. Ook wilde hij niet reageren op de geruchten dat Jean-Marie Leblanc, baas van het hotel waar Hudson en haar Liquigasploeg verbleven, samen met Hudson achter het stuur van de politiebus zat. In de vuilniszakken die door Armstrong en Amadio werden ingeladen zouden de stoffelijke overschotten van de in 1995 verongelukte wielrenner Richard Virenque zitten.
quote:Op vrijdag 11 juli 2008 21:25 schreef Gitanki het volgende:
Leblanc brengt huis naar politie
AURILLAC - Het huis is vanavond door Kate Hudson en Leblanc meegenomen voor een ondervraging bij de polite van Manuel Beltran. Lance Armstrong en zijn dokter Roberto Amadio zaten toen al in de politiebus met de apparatuur op schoot om het huis te ondervragen.
Baas van de Tour, Akdoe Oeragoeboe, heeft nog niet gereageerd op de berichten. Ook wilde hij niet reageren op de geruchten dat Jean-Marie Leblanc, baas van het hotel waar Hudson en haar Liquigasploeg verbleven, samen met Hudson achter het stuur van de politiebus zat. In de vuilniszakken die door Armstrong en Amadio werden ingeladen zouden de stoffelijke overschotten van de in 1995 verongelukte wielrenner Richard Virenque zitten en uiteraard ook het huis, plus sporen van de fundering.
Nu gaat het helemaal nergens meer over...
quote:Op vrijdag 11 juli 2008 21:25 schreef Gitanki het volgende:
Leblanc brengt huis naar politie
AURILLAC - Het huis is vanavond door Kate Hudson en Leblanc meegenomen voor een ondervraging bij de polite van Manuel Beltran. Lance Armstrong en zijn dokter Roberto Amadio zaten toen al in de politiebus met de apparatuur op schoot om het huis te ondervragen.
Baas van de Tour, Akdoe Oeragoeboe, heeft nog niet gereageerd op de berichten. Ook wilde hij niet reageren op de geruchten dat Jean-Marie Leblanc, baas van het hotel waar Hudson en haar Liquigasploeg verbleven, samen met Hudson achter het stuur van de politiebus zat. In de vuilniszakken die door Armstrong en Amadio werden ingeladen zouden de stoffelijke overschotten van de in 1995 verongelukte wielrenner Richard Virenque zitten en uiteraard ook het huis, plus sporen van de fundering.
Nu gaat het helemaal nergens meer over...
hij is vieeeeeeeeeeeees conjoquote:Op vrijdag 11 juli 2008 21:36 schreef maartenducrot het volgende:
'Peter R. de Vries: Beltran spin in het dopingweb.'
AMSTERDAM- Volgens Peter R. de Vries, Neerlands bekendste misdaadverslaggever, is de op EPO betrapte wielrenner Manuel Beltran een spin in een groot dopingweb. De Vries beweert over beeldmateriaal te beschikken waarin Beltran meerdere keren dit verhaal bevestigd. "Patrick (Van der Eem, red.) wist na een ontmoeting in een Monacaans casino het vertrouwen te winnen van Manuel," aldus een woordvoerder van SBS Broadcasting.
Beltran zou een belangrijke schakel zijn in een groot dopingnetwerk, waarin grote namen worden genoemd die ook in andere sporten aan de top staan. De ASO heeft nog niet gereageerd.
quote:Op vrijdag 11 juli 2008 21:36 schreef maartenducrot het volgende:
'Peter R. de Vries: Beltran spin in het dopingweb.'
AMSTERDAM- Volgens Peter R. de Vries, Neerlands bekendste misdaadverslaggever, is de op EPO betrapte wielrenner Manuel Beltran een spin in een groot dopingweb. De Vries beweert over beeldmateriaal te beschikken waarin Beltran meerdere keren dit verhaal bevestigd. "Patrick (Van der Eem, red.) wist na een ontmoeting in een Monacaans casino het vertrouwen te winnen van Manuel," aldus een woordvoerder van SBS Broadcasting.
Beltran zou een belangrijke schakel zijn in een groot dopingnetwerk, waarin grote namen worden genoemd die ook in andere sporten aan de top staan. De ASO heeft nog niet gereageerd.
idd.quote:
quote:Op vrijdag 11 juli 2008 21:36 schreef maartenducrot het volgende:
'Peter R. de Vries: Beltran spin in het dopingweb.'
AMSTERDAM- Volgens Peter R. de Vries, Neerlands bekendste misdaadverslaggever, is de op EPO betrapte wielrenner Manuel Beltran een spin in een groot dopingweb. De Vries beweert over beeldmateriaal te beschikken waarin Beltran meerdere keren dit verhaal bevestigd. "Patrick (Van der Eem, red.) wist na een ontmoeting in een Monacaans casino het vertrouwen te winnen van Manuel," aldus een woordvoerder van SBS Broadcasting.
Beltran zou een belangrijke schakel zijn in een groot dopingnetwerk, waarin grote namen worden genoemd die ook in andere sporten aan de top staan. De ASO heeft nog niet gereageerd.
Geen alleenstaand geval; het is algemeen bekend dat alle tegenstanders van Martin Verkerk ook doping gebruiken.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:42 schreef Chriz2k het volgende:
Wel apart dat alle knechten van Armstrong hebben gebruikt, maar hijzelf niet!
Of Greg LeMond.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 21:55 schreef Reya het volgende:
[..]
Geen alleenstaand geval; het is algemeen bekend dat alle tegenstanders van Martin Verkerk ook doping gebruiken.
Het is ook altijd raak in De Tour he..quote:
Agritubel zit zeker in hetzelfde hotel als Liquigas? Moreau zag het volgens mij al aankomen en kreeg een flashback naar vorig jaar. Nadat Kaske betrapt was is er een inval geweest in het hotel waar toen Moreau ook bivakeerde. De Fransman kreeg bijna een hartverzakking...omdat hij waarschijnlijk ook niet geheel op water en brood fietste.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 22:20 schreef wimderon het volgende:Zo gaat het gesprek nog een tijdje verder. Duidelijk is dat er meer aan de hand is, de komende dagen zal duidelijk worden hoe omvangrijk dit schandeel weer gaat worden en hoeveel schade de Tour oploopt. Manuel Beltran was namens Liquigas de eerste, Christophe Moreau stapte er vrijwillig uit, wie volgen?
Dat was briljante tv jaquote:Op vrijdag 11 juli 2008 22:30 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Agritubel zit zeker in hetzelfde hotel als Liquigas? Moreau zag het volgens mij al aankomen en kreeg een flashback naar vorig jaar. Nadat Kaske betrapt was is er een inval geweest in het hotel waar toen Moreau ook bivakeerde. De Fransman kreeg bijna een hartverzakking...omdat hij waarschijnlijk ook niet geheel op water en brood fietste.
quote:FIGEAC - De wielerploeg van de op doping betrapte Manuel Beltran mag de Ronde van Frankrijk uitrijden. Dat heeft de Tour-organisatie ASO vrijdagavond bevestigd. Liquigas hoeft evenmin een reglementaire boete van 100.000 euro te betalen, omdat de Italiaanse teamdirectie de Spaanse wielrenner meteen na zijn positieve A-test heeft geschorst.
Bij Beltran zijn sporen van het verboden middel epo gevonden. Hij reageerde positief op een dopingtest voor de eerste etappe. Dat maakte de Tour-organisatie vrijdagavond bekend. De Franse politie heeft Beltran (37) daarna voor verhoor meegenomen naar het bureau.
Ach ja met dopinggevallen betekent in ieder geval dat er nu mensen daadwerkelijk gepakt worden als ze gebruiken. Denk eerlijk gezegd ook niet echt dat er bij andere sporten minder gepakt wordt, eerder minder gecontroleerd.... (en ja ook bij voetbal, of dacht je dat de Boer en Davids destijds de enigen waren? ze controleren alleen wat minder...).quote:Op vrijdag 11 juli 2008 21:49 schreef Guncta het volgende:
[..]
idd.
En wat is geloofwaardiger:
- een tour zonder positieve dopinggevallen (leuk woord, btw..)
- een tour met positieve dopinggevallen
Geen link met Joran ?quote:Op vrijdag 11 juli 2008 21:36 schreef maartenducrot het volgende:
'Peter R. de Vries: Beltran spin in het dopingweb.'
AMSTERDAM- Volgens Peter R. de Vries, Neerlands bekendste misdaadverslaggever, is de op EPO betrapte wielrenner Manuel Beltran een spin in een groot dopingweb. De Vries beweert over beeldmateriaal te beschikken waarin Beltran meerdere keren dit verhaal bevestigd. "Patrick (Van der Eem, red.) wist na een ontmoeting in een Monacaans casino het vertrouwen te winnen van Manuel," aldus een woordvoerder van SBS Broadcasting.
Beltran zou een belangrijke schakel zijn in een groot dopingnetwerk, waarin grote namen worden genoemd die ook in andere sporten aan de top staan. De ASO heeft nog niet gereageerd.
De meerwaarde van doping lijkt me in de wielrennerwereld toch van veel groter belang dan bij voetbal. De conditie van een wielrenner is bepalend, daar waar dat bij een voetballer minder aan de orde is.quote:Op zaterdag 12 juli 2008 00:10 schreef Tizitl het volgende:
[..]
Ach ja met dopinggevallen betekent in ieder geval dat er nu mensen daadwerkelijk gepakt worden als ze gebruiken. Denk eerlijk gezegd ook niet echt dat er bij andere sporten minder gepakt wordt, eerder minder gecontroleerd.... (en ja ook bij voetbal, of dacht je dat de Boer en Davids destijds de enigen waren? ze controleren alleen wat minder...).
Of verliezen als halverwege de tweede helft de tegenstander nog in staat is om het veld op en neer te blijven rennen, terwijl je eigen ploeg op apegapen ligt.quote:Op zaterdag 12 juli 2008 16:56 schreef Guncta het volgende:
[..]
De meerwaarde van doping lijkt me in de wielrennerwereld toch van veel groter belang dan bij voetbal. De conditie van een wielrenner is bepalend, daar waar dat bij een voetballer minder aan de orde is.
Daar kan je nog winnen bij 1 goede individuele actie.
Idd. Zelfs in de Formule 1. Volgens mij heeft Verstappen wel eens een paar plekke verloren in de laatste paar ronden, omdat 'ie te moe werd.quote:Op zaterdag 12 juli 2008 17:50 schreef SaintOfKillers het volgende:
Bij veel sporten worden uithouding en kracht steeds belangrijker (voetbal, tennis,...) en dan haal je altijd voordeel uit doping.
Inderdaad, ik kan me nog iemand herinneren die in een discussie riep dat F1 coureurs geen doping gebruiken en Hamilton zeker niet, want hij zou de fitste zijn.quote:Op zaterdag 12 juli 2008 18:08 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Idd. Zelfs in de Formule 1. Volgens mij heeft Verstappen wel eens een paar plekke verloren in de laatste paar ronden, omdat 'ie te moe werd.
En Coulthard hebben ze wel eens uit de auto moeten dragen omdat 'ie uitgeput was. En reken maar dat dat impact heeft op de rondetijden.
Er zou ook een Alonso op de lijst van Fuentes staan.quote:Op zaterdag 12 juli 2008 18:08 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Idd. Zelfs in de Formule 1. Volgens mij heeft Verstappen wel eens een paar plekke verloren in de laatste paar ronden, omdat 'ie te moe werd.
En Coulthard hebben ze wel eens uit de auto moeten dragen omdat 'ie uitgeput was. En reken maar dat dat impact heeft op de rondetijden.
denk die voetballer omdat er ook andere voetballers op stonden. Zo zouden Valencia en Real M. ook klant geweest zijn van Fuentesquote:Op zaterdag 12 juli 2008 18:17 schreef APK het volgende:
[..]
Er zou ook een Alonso op de lijst van Fuentes staan.
Weet alleen niet of het om Fernando of Xabi ging.
Waarschijnlijk allebeiquote:Op zaterdag 12 juli 2008 18:17 schreef APK het volgende:
[..]
Er zou ook een Alonso op de lijst van Fuentes staan.
Weet alleen niet of het om Fernando of Xabi ging.
In de etappe naar Aurillac 5 spanjolen in de top 8. Ben benieuwd naar de Pyreneeen ritten.quote:Op zaterdag 12 juli 2008 20:08 schreef Ericr het volgende:
Blijft toch mooi die Operacion Puerto. Zo'n beetje alle belangrijke concurrentie voor de Spaanse renners uitschakelen, wat D-garnituur Spaanse renners meeslepen in de val en daarna al het bewijs betreffende Spaanse toprenners wegmoffelen. Om nog maar niet te spreken over de voetballers, zwemmers, tennisers atleten etc die buiten schot blijven.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |