Chemische castratie en met pek en veren over het dorpsplein geleid worden.quote:
dat hoort bij dat proces. Ik ben van mening in grote mate dat als de oude garde gestopt is of uit de sport verdwenen is en de nieuwe generatie de macht overneemt dat de sport al een stuk cleaner is. Helemaal clean is een utopiequote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:10 schreef maril het volgende:
Maarten, is dit nu ook het nieuwe wielrennen?
Hamilton, Azevedo (genoemd in de MSS-zaak van dit jaar).quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:10 schreef Rudieh het volgende:
[..]
op hoeveel zitten we nu?
Landis, Heras, Beltran...
help me out
Hier ben ik het nu helemaal mee eens. Als dit soort mannen er tussen blijven rijden, is het absoluut niet clean. Ik vertrouw iedereen, maar dan ook iedereen, die in de volle epo-periode heeft meegereden voor geen fluit.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:12 schreef Bartoli het volgende:
[..]
dat hoort bij dat proces. Ik ben van mening in grote mate dat als de oude garde gestopt is of uit de sport verdwenen is en de nieuwe generatie de macht overneemt dat de sport al een stuk cleaner is. Helemaal clean is een utopie
Mee eensquote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:16 schreef TheArt het volgende:
[..]
Hier ben ik het nu helemaal mee eens. Als dit soort mannen er tussen blijven rijden, is het absoluut niet clean. Ik vertrouw iedereen, maar dan ook iedereen, die in de volle epo-periode heeft meegereden voor geen fluit.
Een stuk cleaner, heb je een meetlat? Het enige dat kan helpen is de koers veel zwaarder maken. De doodstraf geeft dan te denken. Het wielrennen houdt anders dat kinderachtige imago vast.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:12 schreef Bartoli het volgende:
[..]
dat hoort bij dat proces. Ik ben van mening in grote mate dat als de oude garde gestopt is of uit de sport verdwenen is en de nieuwe generatie de macht overneemt dat de sport al een stuk cleaner is. Helemaal clean is een utopie
Dat herinner ik me ook nog wel.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:12 schreef Bartoli het volgende:
[..]
Andreu ook. En ook Vaughters heeft dat geloof ik min of meer gedaan
nee een meetlat heb je niet maar je ziet het nu wel op de manier van koersen. Ik ga nu mss Ducrot achtig klinken maar je ziet wel degelijk een evolutie in het huidige wielrennen wat het een stuk natuurlijker maakt.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:20 schreef okee6 het volgende:
[..]
Een stuk cleaner, heb je een meetlat? Het enige dat kan helpen is de koers veel zwaarder maken. De doodstraf geeft dan te denken. Het wielrennen houdt anders dat kinderachtige imago vast.
Daar gaan we weerquote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:23 schreef Palmboom313 het volgende:
Franse politie heeft ook al een inval gedaan bij liquigas.
Jep, je merkt het wel aan bepaalde dingen. In de rittenkoersen gaan de gemiddelden omlaag, de jonge talenten doen overal ook echt mee om de overwinningen, er zitten vaker echte wandeletappes bij enz enz.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:23 schreef Bartoli het volgende:
[..]
nee een meetlat heb je niet maar je ziet het nu wel op de manier van koersen. Ik ga nu mss Ducrot achtig klinken maar je ziet wel degelijk een evolutie in het huidige wielrennen wat het een stuk natuurlijker maakt.
Die fiets al een paar jaar niet meer. ik denk ook niet meer dat het hem iets doet hij leeft nu in een totaal andere wereld de wielrennerij bestaat niet meer voor hem.quote:
Daar geloof in niet meer in, ik geloof Damsgaard als hij zegt dat het wielrennen nog even verrot is als 10 jaar terug. Uiteraard zijn alle andere sporten even verrot, maar dit geheel terzijde.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:05 schreef TheArt het volgende:
Nogmaals, ik ben niet näief, maar ik denk dat het wielrennen echt vorderingen maakt. Dit soort rotte appels zitten er echter altijd tussen.
Zolang er renners/ploegen stom genoeg zijn om door te gaan zal de politie dat zeker ook doen.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:23 schreef Palmboom313 het volgende:
Franse politie heeft ook al een inval gedaan bij liquigas.
Bron teletekst pagina 864
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |