Geen alleenstaand geval; het is algemeen bekend dat alle tegenstanders van Martin Verkerk ook doping gebruiken.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 20:42 schreef Chriz2k het volgende:
Wel apart dat alle knechten van Armstrong hebben gebruikt, maar hijzelf niet!
Of Greg LeMond.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 21:55 schreef Reya het volgende:
[..]
Geen alleenstaand geval; het is algemeen bekend dat alle tegenstanders van Martin Verkerk ook doping gebruiken.
Het is ook altijd raak in De Tour he..quote:
Agritubel zit zeker in hetzelfde hotel als Liquigas? Moreau zag het volgens mij al aankomen en kreeg een flashback naar vorig jaar. Nadat Kaske betrapt was is er een inval geweest in het hotel waar toen Moreau ook bivakeerde. De Fransman kreeg bijna een hartverzakking...omdat hij waarschijnlijk ook niet geheel op water en brood fietste.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 22:20 schreef wimderon het volgende:Zo gaat het gesprek nog een tijdje verder. Duidelijk is dat er meer aan de hand is, de komende dagen zal duidelijk worden hoe omvangrijk dit schandeel weer gaat worden en hoeveel schade de Tour oploopt. Manuel Beltran was namens Liquigas de eerste, Christophe Moreau stapte er vrijwillig uit, wie volgen?
Dat was briljante tv jaquote:Op vrijdag 11 juli 2008 22:30 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Agritubel zit zeker in hetzelfde hotel als Liquigas? Moreau zag het volgens mij al aankomen en kreeg een flashback naar vorig jaar. Nadat Kaske betrapt was is er een inval geweest in het hotel waar toen Moreau ook bivakeerde. De Fransman kreeg bijna een hartverzakking...omdat hij waarschijnlijk ook niet geheel op water en brood fietste.
quote:FIGEAC - De wielerploeg van de op doping betrapte Manuel Beltran mag de Ronde van Frankrijk uitrijden. Dat heeft de Tour-organisatie ASO vrijdagavond bevestigd. Liquigas hoeft evenmin een reglementaire boete van 100.000 euro te betalen, omdat de Italiaanse teamdirectie de Spaanse wielrenner meteen na zijn positieve A-test heeft geschorst.
Bij Beltran zijn sporen van het verboden middel epo gevonden. Hij reageerde positief op een dopingtest voor de eerste etappe. Dat maakte de Tour-organisatie vrijdagavond bekend. De Franse politie heeft Beltran (37) daarna voor verhoor meegenomen naar het bureau.
Ach ja met dopinggevallen betekent in ieder geval dat er nu mensen daadwerkelijk gepakt worden als ze gebruiken. Denk eerlijk gezegd ook niet echt dat er bij andere sporten minder gepakt wordt, eerder minder gecontroleerd.... (en ja ook bij voetbal, of dacht je dat de Boer en Davids destijds de enigen waren? ze controleren alleen wat minder...).quote:Op vrijdag 11 juli 2008 21:49 schreef Guncta het volgende:
[..]
idd.
En wat is geloofwaardiger:
- een tour zonder positieve dopinggevallen (leuk woord, btw..)
- een tour met positieve dopinggevallen
Geen link met Joran ?quote:Op vrijdag 11 juli 2008 21:36 schreef maartenducrot het volgende:
'Peter R. de Vries: Beltran spin in het dopingweb.'
AMSTERDAM- Volgens Peter R. de Vries, Neerlands bekendste misdaadverslaggever, is de op EPO betrapte wielrenner Manuel Beltran een spin in een groot dopingweb. De Vries beweert over beeldmateriaal te beschikken waarin Beltran meerdere keren dit verhaal bevestigd. "Patrick (Van der Eem, red.) wist na een ontmoeting in een Monacaans casino het vertrouwen te winnen van Manuel," aldus een woordvoerder van SBS Broadcasting.
Beltran zou een belangrijke schakel zijn in een groot dopingnetwerk, waarin grote namen worden genoemd die ook in andere sporten aan de top staan. De ASO heeft nog niet gereageerd.
De meerwaarde van doping lijkt me in de wielrennerwereld toch van veel groter belang dan bij voetbal. De conditie van een wielrenner is bepalend, daar waar dat bij een voetballer minder aan de orde is.quote:Op zaterdag 12 juli 2008 00:10 schreef Tizitl het volgende:
[..]
Ach ja met dopinggevallen betekent in ieder geval dat er nu mensen daadwerkelijk gepakt worden als ze gebruiken. Denk eerlijk gezegd ook niet echt dat er bij andere sporten minder gepakt wordt, eerder minder gecontroleerd.... (en ja ook bij voetbal, of dacht je dat de Boer en Davids destijds de enigen waren? ze controleren alleen wat minder...).
Of verliezen als halverwege de tweede helft de tegenstander nog in staat is om het veld op en neer te blijven rennen, terwijl je eigen ploeg op apegapen ligt.quote:Op zaterdag 12 juli 2008 16:56 schreef Guncta het volgende:
[..]
De meerwaarde van doping lijkt me in de wielrennerwereld toch van veel groter belang dan bij voetbal. De conditie van een wielrenner is bepalend, daar waar dat bij een voetballer minder aan de orde is.
Daar kan je nog winnen bij 1 goede individuele actie.
Idd. Zelfs in de Formule 1. Volgens mij heeft Verstappen wel eens een paar plekke verloren in de laatste paar ronden, omdat 'ie te moe werd.quote:Op zaterdag 12 juli 2008 17:50 schreef SaintOfKillers het volgende:
Bij veel sporten worden uithouding en kracht steeds belangrijker (voetbal, tennis,...) en dan haal je altijd voordeel uit doping.
Inderdaad, ik kan me nog iemand herinneren die in een discussie riep dat F1 coureurs geen doping gebruiken en Hamilton zeker niet, want hij zou de fitste zijn.quote:Op zaterdag 12 juli 2008 18:08 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Idd. Zelfs in de Formule 1. Volgens mij heeft Verstappen wel eens een paar plekke verloren in de laatste paar ronden, omdat 'ie te moe werd.
En Coulthard hebben ze wel eens uit de auto moeten dragen omdat 'ie uitgeput was. En reken maar dat dat impact heeft op de rondetijden.
Er zou ook een Alonso op de lijst van Fuentes staan.quote:Op zaterdag 12 juli 2008 18:08 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Idd. Zelfs in de Formule 1. Volgens mij heeft Verstappen wel eens een paar plekke verloren in de laatste paar ronden, omdat 'ie te moe werd.
En Coulthard hebben ze wel eens uit de auto moeten dragen omdat 'ie uitgeput was. En reken maar dat dat impact heeft op de rondetijden.
denk die voetballer omdat er ook andere voetballers op stonden. Zo zouden Valencia en Real M. ook klant geweest zijn van Fuentesquote:Op zaterdag 12 juli 2008 18:17 schreef APK het volgende:
[..]
Er zou ook een Alonso op de lijst van Fuentes staan.
Weet alleen niet of het om Fernando of Xabi ging.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |