Altijd makkelijk he? Om zoiets te roepen. Ik zou zeggen: zoek de demografische pyramides op.quote:Op donderdag 10 juli 2008 14:12 schreef DrWolffenstein het volgende:
De rest van Europa heeft waarschijnlijk niet in de zelfde mate last van kansenjongeren die alleen niets uitvreten als ze achter de tralies zitten.
Italie heeft dan in verhouding wel veel meer last van illegale immigranten maar dat geldt volgens mij ook voor Spanje en die zit in de middenmoot.quote:Op donderdag 10 juli 2008 14:02 schreef Klopkoek het volgende:
Aan de andere kant heb je weer Italië. Die staan qua gevangenen onder Nederland (90 per 100000 inwoners tegenover de 128 van Nederland), maar sluiten verhoudingsgewijs wel veeeeel meer migranten op.
Maar wel weer op gelijke hoogte met Nederland (ongeveer) qua inmates per 100000.quote:Op donderdag 10 juli 2008 14:42 schreef Chewie het volgende:
[..]
Italie heeft dan in verhouding wel veel meer last van illegale immigranten maar dat geldt volgens mij ook voor Spanje en die zit in de middenmoot.
http://www.trouw.nl/hetni(...)l_uitzetten#readmorequote:Hoe lang mogen landen illegalen opsluiten?
Frankrijk: 32 dagen
Italië en Spanje: veertig dagen
Griekenland: drie maanden
België: acht maanden
Polen: twaalf maanden
Duitsland: achttien maanden
Nederland, Zweden en Groot-Brittannië: onbeperkt
EU-compromis: zes maanden, verlenging met een jaar mogelijk
Helaas gaat dit niet op, want het merendeel in de bajes is allochtoon.quote:Op donderdag 10 juli 2008 11:24 schreef Klopkoek het volgende:
Wij Nederlanders zijn dus een crimineel volkje
Albanie ook en bootjes vanuit Afrika.quote:Op donderdag 10 juli 2008 14:45 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Maar wel weer op gelijke hoogte met Nederland (ongeveer) qua inmates per 100000.
Italië heeft toch vooral veel last van Roemenen en Bulgaren?
Dat betekent niet dat ze geen Nederlanders zijn.quote:Op donderdag 10 juli 2008 14:50 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Helaas gaat dit niet op, want het merendeel in de bajes is allochtoon.
Dat hoor je me ook niet zeggen, maar het is wel de schuld van links dat die bajes vol zit met allochtonen.quote:Op donderdag 10 juli 2008 14:58 schreef reem het volgende:
[..]
Dat betekent niet dat ze geen Nederlanders zijn.
Bagatelliseren, wegkijken, ontkennen, pappen, pamperen, nathouden & thee drinken. What do i have 2 say morequote:
Marcel van Damquote:Op donderdag 10 juli 2008 11:24 schreef Klopkoek het volgende:
Naar aanleiding van een column van Marcel van Dam die vandaag in de Volkskrant stond:
Heb je daar cijfers van? Ik ben wel benieuwd naar hoe de bevolkingsverdeling in de bajes is.quote:Op donderdag 10 juli 2008 15:00 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Dat hoor je me ook niet zeggen, maar het is wel de schuld van links dat die bajes vol zit met allochtonen.
Interessant maar of er een verband is betwijfel ik. Zweden bungelt namelijk onderaan wat betreft het aantal gedetineerden per 100000, het VK bovenaan. Maar beide mogen dus voor een onbeperkt aantal dagen illegalen opsluiten.quote:Op donderdag 10 juli 2008 14:49 schreef Ringo het volgende:
Weet niet of dit al genoemd is, maar:
[..]
http://www.trouw.nl/hetni(...)l_uitzetten#readmore
Ik geloofde het niet dus ik zocht het even uit.quote:Op donderdag 10 juli 2008 15:20 schreef Martijn_77 het volgende:
Heb je daar cijfers van? Ik ben wel benieuwd naar hoe de bevolkingsverdeling in de bajes is.
Meer dan de helft heeft Nederland niets als geboortenlandquote:Op donderdag 10 juli 2008 17:33 schreef Picchia het volgende:
[..]
Ik geloofde het niet dus ik zocht het even uit.
Deze cijfers gaan niet over de vraag of het allochtonen zijn of niet, maar het gaat op geboorteland:
http://statline.cbs.nl/StatWeb/publication/?VW=T&DM=SLNL&PA=37264&D1=0,13-20&D2=0&D3=a&D4=0&D5=11-13&HD=080710-1732&HDR=G3,G4&STB=T,G2,G1
Jij linkt een hoge prison rate in Nederland aan het steeds crmineler worden van Nederlanders terwijl aangetoond wordt dat het merendeel van de gevangenen Nederland niets als geboorteland heeft.quote:Op donderdag 10 juli 2008 18:50 schreef Klopkoek het volgende:
Martijn_77, lees het topic door. Alvast dank.
Je kan er ook aan afleiden dat de politie in Nederland beter haar best doetquote:Op vrijdag 11 juli 2008 08:46 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Jij linkt een hoge prison rate in Nederland aan het steeds crmineler worden van Nederlanders terwijl aangetoond wordt dat het merendeel van de gevangenen Nederland niets als geboorteland heeft.
Dat bedoel ik dus met "ontkennen en wegkijken".quote:Op donderdag 10 juli 2008 17:30 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
@ Martijn_77 en JohnDope, haal het triestheidgehalte aub omlaag.
De simpelste en meest logische verklaring is dat die 'allochtonen' op veel plaatsen (neem bv een A'dam of r'dam) de blanke onderlaag en lage middenklasse hebben vervangen. Die zitten nu in P'rend of Almere (waar de allochtonen hun plek nu ook langzaam aan het 'innemen' zijn).quote:Op vrijdag 11 juli 2008 08:59 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Dat bedoel ik dus met "ontkennen en wegkijken".
Misscien dat Zweden opsluiting als laatste redmiddel ziet, terwijl dat hier met regelmaat wordt toegepast. Dan zou dat verschil in cijfers weer verklaarbaar zijn.quote:Op donderdag 10 juli 2008 17:30 schreef Klopkoek het volgende:
Interessant maar of er een verband is betwijfel ik. Zweden bungelt namelijk onderaan wat betreft het aantal gedetineerden per 100000, het VK bovenaan. Maar beide mogen dus voor een onbeperkt aantal dagen illegalen opsluiten.
Ik vind het wel gek, want er zijn in principe meer autochtonen dan allochtonen in Nederland, dus zouden er ook meer autochtonen in de bajes moeten zitten.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 09:18 schreef Pappie_Culo het volgende:
Het is sociaal gezien dus zo heel gek nog niet dat er meer allochtonen in de bak zitten.
Ja, want als je een dwarsdoorsnede van de NL'se bevolking neemt dan kun je stellen dat iedereen even grote kans heeft in de bak te komen.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 09:32 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Ik vind het wel gek, want er zijn in principe meer autochtonen dan allochtonen in Nederland, dus zouden er ook meer autochtonen in de bajes moeten zitten.
Idd, en Marcel van Dam heeft altijd gelijk.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 08:59 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Dat bedoel ik dus met "ontkennen en wegkijken".
't Is een eikel, maar hier had ie wel een punt.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 09:35 schreef CANARIS het volgende:
Van Dam ziet zijn droom van de gevangenisloze samenleving in rook opgaan omdat de grote meerheid van de Nederlanders het bespottelijke strafsysteem spuig en spuig zat zijn.
Marcel van Dam is de laatste van de Mohanicanen die er geen probleem mee hebben dat verkrachters , mishandelaars of moordenaars een taakstraf krijgen. Marcel van Dam was al een zure Zuiger toen hij nog een rol van betekenis speelde. Nu lijkt van Dam op een zuigend oud wijf wat met rancune op de samenleving van nu kijkt omdat alles anders is geworden als hij/zij zich had gedroomd.
Kortom een Hufter
Dat was polemiekquote:Op vrijdag 11 juli 2008 09:38 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
't Is een eikel, maar hier had ie wel een punt.
Moordenaars krijgen geen taakstraffen.
Iedereen heeft een even grote kans om in de bak te belanden.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 09:37 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Ja, want als je een dwarsdoorsnede van de NL'se bevolking neemt dan kun je stellen dat iedereen even grote kans heeft in de bak te komen.
Niet dus.
Prima, dan blijf jij lekker in je eigen realiteit hangenquote:Op vrijdag 11 juli 2008 09:55 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Iedereen heeft een even grote kans om in de bak te belanden.
Waarom zou een allochtoon sneller de bak in draaien dan een autochtoon?quote:Op vrijdag 11 juli 2008 10:10 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Prima, dan blijf jij lekker in je eigen realiteit hangen
Had je gelezen wat ik in eerste instantie schreef? Daar staat het antwoord al.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 10:18 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Waarom zou een allochtoon sneller de bak in draaien dan een autochtoon?
quote:Op vrijdag 11 juli 2008 10:19 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Had je gelezen wat ik in eerste instantie schreef? Daar staat het antwoord al.
Dit is toch geen verklaring waarom er meer allochtonen vast zitten.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 09:18 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
De simpelste en meest logische verklaring is dat die 'allochtonen' op veel plaatsen (neem bv een A'dam of r'dam) de blanke onderlaag en lage middenklasse hebben vervangen. Die zitten nu in P'rend of Almere (waar de allochtonen hun plek nu ook langzaam aan het 'innemen' zijn).
Er vanuitgaande dat de gevangenissen historisch gezien voornamelijk (doch in de verste verte niet exclusief) het domein zijn van de lagere klassen, verklaart het volgens mij wel waarom er meer allochtonen vastzitten.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 10:23 schreef JohnDope het volgende:
[..]
[..]
Dit is toch geen verklaring waarom er meer allochtonen vast zitten.
Je kraakt Marcel van Dam af met smilies omdat het Marcel van Dam is. Niet vanwege zijn verhaaltje. Je hebt geen argumenten.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 09:37 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Idd, en Marcel van Dam heeft altijd gelijk.![]()
Net zoals hij toen de Exota de nek om draaide.
Lul toch niet zo zwakzinnig.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 10:36 schreef Klopkoek het volgende:
Ik vind het uitermate teleurstellend dat door wat relusertjes de allochtonen weer als bliksemafleider bij worden gehaald.
Als je het topic had doorgelezen dan weet je dat er geen verband tussen bestaat. Andere landen kennen net zo goed allochtonen, vaak nog meer dan in Nederland, en daar is de prison rate lager. In de UK is de prison rate het hoogste van heel Europa maar kent men weinig allochtonen.
Jammer dat de allochtonen altijd bij alles als zondebok moeten gelden
Criminelen hebben inderdaad een grotere kans om in de bak te komen. Daaruit volgt direct dat allochtonen ook een grotere kans hebben om in de bak te komen, dus daarin heb je gelijk.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 09:37 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Ja, want als je een dwarsdoorsnede van de NL'se bevolking neemt dan kun je stellen dat iedereen even grote kans heeft in de bak te komen.
Niet dus.
quote:Op vrijdag 11 juli 2008 10:49 schreef RonaldRegen het volgende:
[..]
Lul toch niet zo zwakzinnig.
Ga anders zelf eens een bezoekje brengen aan de gevangenis, dan zul je met eigen ogen zien dat die werkelijk vrijwel helemaal gevuld is met allochtonen. Dat is geen fabeltje ofzo.
En dat er in Nederland relatief meer gevangenen zijn, komt omdat er hier nu eenmaal relatief meer allochtonen zijn. Ja, in andere landen hebben ze ook allochtonen, maar relatief stukken minder dan in Nederland. Zo simpel is het gewoon, en dat nu nog steeds proberen te ontkennen vind ik gewoon bijna misdadig.
Die cijfers zijn niet te vinden omdat de Nederlandse definitie van allochtoon iets typisch... Nederlands is. De meeste landen (volgens mij geen enkel ander land maar ik houd een slag om de arm) kennen het begrip allochtoon niet eens.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 10:56 schreef Picchia het volgende:
Het gaat om geboorteland, dus tweede en derde generatie allochtonen vallen natuurlijk wel onder Nederlanders in de statistieken die ik postte.
Dat dekt niet de term allochtonen.quote:Foreign born population (dus in buitenland geboren) én foreign nationals (dus met een buitenlandse nationaliteit)
OMDAT DIE TERM EEN NEDERLANDSE GEDACHTEKRONKEL IS. internationale cijfers daarover zijn onvindbaarquote:
Van de autochtonen zitten er ook nogsteeds genoeg mensen in de lagere klassen, die autochtonen zijn dus niet minder crimineel geworden omdat er een klasse onder hun kwam.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 10:24 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Er vanuitgaande dat de gevangenissen historisch gezien voornamelijk (doch in de verste verte niet exclusief) het domein zijn van de lagere klassen, verklaart het volgens mij wel waarom er meer allochtonen vastzitten.
Overigens blijft het wel politiekcorrect dat er op dit punt geen cijfers zijn, want wat RonaldReagan zegt, klopt wel, ga zelf maar kijken als je het niet gelooft.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 11:02 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Die cijfers zijn niet te vinden omdat de Nederlandse definitie van allochtoon iets typisch... Nederlands is. De meeste landen (volgens mij geen enkel ander land maar ik houd een slag om de arm) kennen het begrip allochtoon niet eens.
Ik ontken ook niet dat de allochtonen oververtegenwoordigd zijn in de gevangenisstatistieken maar dat is bij andere landen ook zo. Het is derhalve geen verklaring voor de idioot hoge prison rate hier.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 11:07 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Van de autochtonen zitten er ook nogsteeds genoeg mensen in de lagere klassen, die autochtonen zijn dus niet minder crimineel geworden omdat er een klasse onder hun kwam.
[..]
Overigens blijft het wel politiekcorrect dat er op dit punt geen cijfers zijn, want wat RonaldReagan zegt, klopt wel, ga zelf maar kijken als je het niet gelooft.
Wat zit je nou toch weer allemaal voor waardeloze statistieken te posten? Het gaat om het percentage islamitische allochtonen en zwartjes, dat weet toch godverdomme zeker iedereen zolangzamerhand wel? Moet ik alles voorkauwen ofzo? Kun je niet zelf nadenken?quote:Op vrijdag 11 juli 2008 11:00 schreef Klopkoek het volgende:
Binnen twee minuten gevonden:
Foreign born population (dus in buitenland geboren) én foreign nationals (dus met een buitenlandse nationaliteit)
[ afbeelding ]
Daaaaaag RonaldRegan, ga maar in een klein hoekje janken. Of bij het stormfront aansluiten.
Daar ging het niet over.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 11:21 schreef RonaldRegen het volgende:
[..]
Wat zit je nou toch weer allemaal voor waardeloze statistieken te posten? Het gaat om het percentage islamitische allochtonen en zwartjes, dat weet toch godverdomme zeker iedereen zolangzamerhand wel? Moet ik alles voorkauwen ofzo? Kun je niet zelf nadenken?
Dus wel, want er is geen westers land met zo'n hoog percentage Marokkanen èn negertjes als Nederland! In Duitsland bijvoorbeeld is het percentage islamitische allochtonen sowieso lager en negertjes hebben ze er al helemaal bijna niet. Daarnaast zijn de meeste moslims daar Turks in plaats van Marokkaans en Turken zijn nu eenmaal gemiddeld genomen een stuk minder crimineel dan Marokkanen. Hiermee is het kleinere aantal gevangenen in dat land dus al ruimschoots verklaard.quote:Op vrijdag 11 juli 2008 11:18 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Ik ontken ook niet dat de allochtonen oververtegenwoordigd zijn in de gevangenisstatistieken maar dat is bij andere landen ook zo. Het is derhalve geen verklaring voor de idioot hoge prison rate hier.
Vergeten dat onder dat DUIVELSE paars zo ongeveer alles onder de bovenklasse een sprong omhoog maakte?quote:Op vrijdag 11 juli 2008 11:07 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Van de autochtonen zitten er ook nogsteeds genoeg mensen in de lagere klassen, die autochtonen zijn dus niet minder crimineel geworden omdat er een klasse onder hun kwam.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |