Noem eens 10 redenen waarom objectief gezien de Eredivisie (als competitie, dus in haar geheel) niet beter wordt?quote:Op woensdag 30 juli 2008 22:46 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Ajax: Sulley, Huntelaar, Suarez, Steek
Feyenoord: Niemand
PSV: Salcido, Simons, Afellay, Marcellis
Twente: Kufo
Heerenveen: Bradley, Pranjic
Groningen: Berg
AZ: Dembele
Nog updates?
Dat klinkt nogal gefrustreerd...quote:Op woensdag 30 juli 2008 22:44 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Twente leeft op de pof met een stadion dat veel te duur is
Ik zou voor de lol eens de huisvestingskosten gaan delen door het aantal plaatsen.quote:Op woensdag 30 juli 2008 23:16 schreef Gouranga111 het volgende:
[..]
Dat klinkt nogal gefrustreerd...
Volgens mij heeft Twente het financieel goed voor elkaar: Ze zijn, als een van de weinige clubs in de eredivisie, eigenaar van het stadion, doen zelf de catering, ze hebben in nog geen 2 maanden tijd al ruim een kwart van de lening benodigd voor de uitbreiding afgelost, de business seats zijn bijna allemaal en de skyboxen en seizoenskaarten in zijn geheel uitverkocht, er wordt voor komende zomer alweer een nieuwe uitbreiding gepland naar 31.000 plaatsen waarvoor nu al een wachtlijst van 6.000 supporters bestaat.
Buiten bovenstaande feiten is er heel voorzichtig begroot en is er nu al een winstverwachting van 1 miljoen Euro, ik ken clubs die er slechter voor staan.
Knap dat jij weet wat de huisvestingskosten van Twente zijn, misschien kun je deze interessante financiele info eens met ons delen.quote:Op woensdag 30 juli 2008 23:19 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Ik zou voor de lol eens de huisvestingskosten gaan delen door het aantal plaatsen.
Die kwart aflossing komt uit de transfersommen van Engelaar en El Ahmadi en komt dus niet uit de begroting.quote:Op woensdag 30 juli 2008 23:20 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
En door een kwart af te lossen zijn ze sportief ook zo ongeveer failliet, is maar net waar je voor kiest
Sterk argument, geef meteen effe aan wie de vervangers zijn voor El Al en Engelaarquote:
Janssen en Tiote.quote:Op woensdag 30 juli 2008 23:43 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Sterk argument, geef meteen effe aan wie de vervangers zijn voor El Al en Engelaar
En hoeveel wedstrijden heb jij gezien met die twee bij Twente? Ik vind het maar vreemd dat men nu al kan oordelen over de kwaliteit van de teams. Er is nog niet 1 keer serieus tegen een bal getrapt, maar spelers worden al afgebrand of de hemel ingeprezen. Dat geldt niet alleen voor Twente, maar voor alle BVO's in Nederland.quote:
Wil je ontopic posts van DAM als 'dat deed ik' dan ook verwijderen? Is namelijk ook alleen maar forumvulling. Laat hem meteen maar die post quoten of een linkje geven.quote:Op donderdag 31 juli 2008 10:20 schreef sjimz het volgende:
Offtopic verwijderd.
Please reageer gewoon niet meer op DAM wat offtopic is.
check!quote:Op donderdag 31 juli 2008 11:05 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Wil je ontopic posts van DAM als 'dat deed ik' dan ook verwijderen? Is namelijk ook alleen maar forumvulling. Laat hem meteen maar die post quoten of een linkje geven.
BVD
Blijf maar mooi denken dat Twente er sterker op geworden is door 2 steekhouders te verkopenquote:Op donderdag 31 juli 2008 10:45 schreef tukkeronline het volgende:
[..]
En hoeveel wedstrijden heb jij gezien met die twee bij Twente? Ik vind het maar vreemd dat men nu al kan oordelen over de kwaliteit van de teams. Er is nog niet 1 keer serieus tegen een bal getrapt, maar spelers worden al afgebrand of de hemel ingeprezen. Dat geldt niet alleen voor Twente, maar voor alle BVO's in Nederland.
Begroting is omhoog, aantal toeschouwers is omhoog, en er zijn redelijke vervangers aangekocht. Of deze vervangers net zo goed zijn is natuurlijk maar de vraag, maar het toekomstperspectief is gunstig.quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 00:12 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Blijf maar mooi denken dat Twente er sterker op geworden is door 2 steekhouders te verkopen
Als jij die cijfers eens kan overleggen, zal de discussie een stuk makkelijker gaan. Want je kan het wel roepen, maar bewijs ontbreekt. En sorry, ik geloof je in deze niet op je woord.quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 00:15 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Kosten zijn ook zwaar gestegen, maar ja detailtje
Bron?quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 00:19 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Vestingkosten zijn ongeveer 200 euro per stoeltje(zonder tegenvallers en schijnbaar kunnen ze in Twente goed rekenen want daar doen ze niet aan tegenvallers)
quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 00:16 schreef EnGCatjuh het volgende:
Want je kan het wel roepen, maar bewijs ontbreekt. En sorry, ik geloof je in deze niet op je woord.
Geen bron dus.quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 00:25 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Je zal me moeten geloven op mijn blauwe ogen of niet. Mij interesseert het verder niet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |