quote:
Op dinsdag 8 juli 2008 10:13 schreef Zelfspotter het volgende:Op bijna iedere commerciële zender komt na 00:00 uur van die seksreclame, met van die doldwaze prostituerende dellen.
Mijn klacht: jullie zijn lelijk, worden thuis gepest, zijn overvloedig aanwezig, en hebben mij nog niet 1maal weten te prikkelen om alleen al aan de telefoon te denken.
Verdwijn van mijn scherm.
PS De bijdehand die dalijk begint over zappen... Als ik zap dan staat er weer een nieuwe prostituut in beeld

en het idiote is, er staat onder elke reclame
"dit programma toont fictieve profielen, fysieke afspraken maken niet mogelijk"
soms zelfs op een apart zwart venster vooraf.
en toch

bellen er idioten genoeg naar die nummers van die programma's om het in stand te houden, want het wordt een gvdse plaag waar we waarschijnlijk nooit meer vanaf komen, met al die lelijke stoephoeren waar ik m'n hond nog van af zou schoppen

een dagelijkse ergernis als ik bij m'n ouders ben (niets is zo irritant als tijdens een film, die je met z'n allen zit te kijken, zo'n hijger voorbij komt (of een 'sexy ringtone' commercial

op comedy central)... gelukkig thuis geen tv-abonnement meer al ruim 2 jaar, dus dan hoef ik me er ook niet meer aan te ergeren; zoveel goeds kwam er nou ook weer niet op tv 's avonds.