Dat is gewoon stom. Nouja nu blijf ik jullie gewoon pestenquote:
Eerlijk gezegd vind ik het tot nu toe een tegenvaller.... traag, matige animaties en 3 identieke "enemies".quote:
Dat was mijn eerste indrukquote:Op maandag 14 juli 2008 19:44 schreef Fallen het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd vind ik het tot nu toe een tegenvaller.... traag, matige animaties en 3 identieke "enemies".
Daarom heet het ook een demoquote:Op maandag 14 juli 2008 19:47 schreef Fallen het volgende:
Damn zeg... RE5 heeft wat clipping issues.
Wapens vallen door de grond en de benen van een enemy steken dwars door de muur...
Ja, zal best... maar bij een presentatie verwacht ik toch iets meer...quote:
En dat grauwe look van Fallout 3 wel?quote:Op maandag 14 juli 2008 19:53 schreef Edwinuss het volgende:
Wat is Fable II een lelijke game.
Vond Fallout ook wel sfeervol anders, met die muziek enzo.quote:Op maandag 14 juli 2008 19:55 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
En dat grauwe look van Fallout 3 wel?![]()
Dit ziet er verdomde sfeervol uit hoor.
Toen die KAK van die vogel op dat hoofd van dat kind viel zag er niet echt goed uitquote:Op maandag 14 juli 2008 19:55 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
En dat grauwe look van Fallout 3 wel?![]()
Dit ziet er verdomde sfeervol uit hoor.
Je snapt het niet. Het spel is in zoverre af dat ze nu in de final stage zitten: oftewel finetunen van bugs, glitches etc.quote:Op maandag 14 juli 2008 19:54 schreef Edwinuss het volgende:
Als die game af is zoals ze zeggen ga ik em niet kopen, wat een ontzettende pop ups!
Fable 2 ziet er wel mooi uit, maar volgens mij zit er weer veel te veel in wat "unique for this game" is en niet echt leuk. Echt typisch Molyneux weer.quote:Op maandag 14 juli 2008 19:55 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
En dat grauwe look van Fallout 3 wel?![]()
Dit ziet er verdomde sfeervol uit hoor.
Ik hoop het dan maarquote:Op maandag 14 juli 2008 19:57 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Je snapt het niet. Het spel is in zoverre af dat ze nu in de final stage zitten: oftewel finetunen van bugs, glitches etc.
Bij mij ook. Ff pagina gerefreshed (Gears boeit me toch niet), en nu loopt ie nog maar 3 minuten achterquote:Op maandag 14 juli 2008 19:59 schreef Cyberia18 het volgende:
Gears 2? Waar?
Dan loopt m'n stream behoorlijk achter.
Dronken worden in een barquote:Op maandag 14 juli 2008 19:58 schreef Fallen het volgende:
[..]
... volgens mij zit er weer veel te veel in wat "unique for this game" is ...
Hopelijk kan mijn verbinding dat aanquote:Op maandag 14 juli 2008 20:06 schreef Scarface2004 het volgende:
Game mode : Horde![]()
5 man co-op tegen Locust
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |