abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_59961698
quote:
Op maandag 7 juli 2008 23:35 schreef Trancelocator het volgende:

[..]

Huren zou goed kunnen uitpakken. Een huurling wil toch ook een goede indruk maken op het team waar hij in eerste instantie voor wil spelen.
precies. je moet dan ook wel enkel jonge talenten huren. niet oude spelers ala Roger. dan heb je idd kans op slechte motivatie en dergelijke. een jong talent wil indruk maken op z'n club en groeien.
pi_59961706
Of zouden mensen blij zijn geweest als we Kouffour hadden gekocht?
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
  maandag 7 juli 2008 @ 23:44:58 #253
51286 w00h00
Digital man!
pi_59961815
quote:
Ajax wil het trainingsveld anders

AMSTERDAM - Hij heeft nog geen stap op het trainingsveld gezet en geen oefenvorm uitgelegd, maar Marco van Basten heeft nu al zijn invloed aangewend om veranderingen bij Ajax door te voeren. Het trainingsveld naast de Amsterdam Arena krijgt een opknapbeurt.

Heel wat trainers die de laatste jaren in Amsterdam de scepter zwaaiden over de Ajax-selectie klaagden over het winderige trainingsveld naast de Arena. Van Basten en Ajax gaan er voor volgend seizoen wat aan doen. En zo is naast Gertjan Verbeek bij Feyenoord ook Ajax’ nieuwe trainer bezig om veranderingen aan te brengen in de infrastructuur van de club.

De hekken rond het veld worden vervangen door hogere exemplaren en aan de hekken worden windschermen bevestigd met daarop bomenprints. Om de wind maar zoveel mogelijk tegen te houden.

Het zicht op de trainende Ajacieden wordt door de hekken aan het zicht onttrokken maar daar heeft de club wat op bedacht. Voor supporters wordt een plek gecreëerd aan de zijde waar nu nog het - tijdelijk gesloten - supportershome staat. Ajax wil daar een tribune laten bouwen. Besloten trainingen worden in de Arena afgewerkt.

Één verandering is al doorgevoerd in Amsterdam Zuid-Oost. Het kunstgras op het trainingsveld, dat vorig seizoen nog de helft van het veld vormde, is vervangen door echte graszoden.

Uiteindelijk zal het trainingsveld naast de Arena verdwijnen. De club bekijkt elk jaar de mogelijkheid om de hele club (inclusief kantoren) te verhuizen naar het jeugdcomplex van de club, De Toekomst. Dat complex ligt hemelsbreed vijfhonderd meter van de Arena, maar trainers ervaarden die afstand in het verleden veel groter. ,,Het lijkt wel vijftig kilometer,’’ riep Henk ten Cate in zijn periode als Ajax-trainer.

Ajax onderzoekt ook de mogelijkheid om iets te doen aan de lange weg die de spelers moeten afleggen van de kleedkamers in het stadion naar het trainingsveld. De lange gang naar het trainingsveld voert hen langs een parkeerdek en een lange trap.

Het bouwen van een brug die de spelers direct van de Arena naar het trainingsveld moet leiden, zoals intern wel eens is overwogen, is niet aan de orde. ,,De gemeente zal dat niet zomaar goedkeuren,’’ zegt Ajax-woordvoerder Miel Brinkhuis.
pi_59962126
quote:
Op maandag 7 juli 2008 23:37 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

Beter lezen. Er staat nog 1 speler en ze hebben rond wat ze minstens willen hebben.
Er staat niet dat er nog maar 1 iemand wordt gehaald.
Je hebt gelijk ja. My bad
pi_59962475
Ik hoop echt dat er 2 goede verdedigers komen, dan kunnen we gaan knallen volgend seizoen!
As long as people continue to seek the true meaning of freedom, they will never ceased to be.
pi_59962642
quote:
Zaakwaarnemer Luque: 'Albert verdient nog te weinig bij Ajax'

Datum: 8-jul-2008 00:13

Met de komst van Miralem Sulejmani is het lot van de vorige verlosser Albert Luque (30) definitief bezegeld. De grootverdiener mag na nog geen jaar alweer weg. Er is één probleem. Luque wíl niet weg. “Hij wil triomferen in Amsterdam,” staat deze week in Sportweek over de Spanjaard in een uitgebreide reportage, waaruit hieronder een aantal passages, van Daan Dekker en Bart Vlietstra.

Weg?
Luque’s vader Rafael, tevens zijn zaakwaarnemer, meldt dat de onheilsboodschap nog niet richting Spanje is gecommuniceerd. “Moet Albert weg? Ik weet daar niks van. De club heeft niks van zich laten horen en er staan ook geen gesprekken gepland. Albert wil niet weg, hij wil zijn contract uitdienen en triomferen in Amsterdam. Van een vertrek is absoluut geen sprake. Mijn zoon heeft het goed naar zijn zin in Amsterdam.”

Salaris
Luque zou alleen willen vertrekken als hij elders een gelijkwaardig salaris krijgt, zo liet hij vlak voor de zomerstop in de Ajax-kleedkamer vallen. Pa Luque is het gezeur over geld zat. “Dat Albert veel verdient, vind ik onzin. Sterker nog: hij verdient te weinig! Als de nieuwe trainer Albert opstelt, zal iedereen dat zien. Dan hebben de supporters en de pers het niet meer over zijn salaris. Hij is nog steeds een absolute topspeler, zelfs nog beter dan in zijn Deportivo-tijd. We zullen het zien dit jaar.”
  dinsdag 8 juli 2008 @ 00:32:00 #257
206804 _Mike_
A.F.C.A.
pi_59962795
Dat zijn pa dat zegt is toch niet zo vreemd?
,,Je wist dat je bij hem niet kon verzaken. Eigenlijk wilde je als speler liever niet geblesseerd raken, want je wist dat je dan bij Bob terecht kwam. Bob had Ajax in het bloed. Er telde maar een ding en dat was deze club."
pi_59963147
quote:
Op maandag 7 juli 2008 23:26 schreef DJ_Ryow het volgende:
waarom is iedereen anti huren?
Ik denk dat het vooral met trots te maken heeft. Ik ben geen psycholoog, maar volgens mij willen veel supporters nog niet inzien dat we niet meer de club van weleer zijn (en waarschijnlijk voorlopig ook niet meer zullen worden), en beschouwen het als vernederend dat we een speler moeten huren van een historisch gezien minder succesvolle club als Barcelona. De waarheid is natuurlijk heel anders en ik vind het persoonlijk prima om een talentvolle speler te huren van een grotere club zolang Ajax daar beter van wordt.
As long as I gaze on Waterloo sunset I am in paradise.
  dinsdag 8 juli 2008 @ 01:15:55 #259
206804 _Mike_
A.F.C.A.
pi_59963420
Mensen die dat denken zijn niet goed snik
,,Je wist dat je bij hem niet kon verzaken. Eigenlijk wilde je als speler liever niet geblesseerd raken, want je wist dat je dan bij Bob terecht kwam. Bob had Ajax in het bloed. Er telde maar een ding en dat was deze club."
pi_59963570
quote:
Op dinsdag 8 juli 2008 01:15 schreef _Mike_ het volgende:
Mensen die dat denken zijn niet goed snik
Je zult je erover verbazen hoeveel er nog zo zijn.

Over Luque: fijn om zo'n profiteur in je selectie te hebben die met alle plezier van de wereld Ajax de komende jaren miljoenen aan salaris zal gaan kosten.
  dinsdag 8 juli 2008 @ 01:53:13 #261
50634 Houniet
ik ruik vet lekker
pi_59963744
quote:
Op maandag 7 juli 2008 23:44 schreef w00h00 het volgende:
Wat krijgen we nu dan weer.
Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA
pi_59963750
laten we hopen dat Van Basten hem wel aan het voetballen krijgt. zou me niks verbazen als hij wel luistert naar een naam als Marco van Basten.
pi_59963804
Lijkt me sterk dat het op die manier is gezegd door die man, maargoed er is inderdaad vrij weinig plek voor hem, want Rommedahl zal wel weer de voorkeur krijgen.
pi_59963966
Sowieso, zo veel heb ik niet van Luque gezien om hem af te schrijven.

Laat hem voor dat salaris wat ie krijgt maar eens werken, want ik wil hem nou eindelijk wel eens zien spelen een paar wedstrijden achter elkaar.
pi_59963969
Kroatisch forum op Xtratime.org
Ajax and Hajduk are interested in U21 international and Varteks midfielder Igor Prahic
pi_59963979
Grappig trouwens al die optimisme over Suarez - Huntelaar - Sulejmani. Dalijk loopt het voor geen meter en is het allemaal weer kut .
  dinsdag 8 juli 2008 @ 03:24:25 #267
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_59964052
quote:
Op maandag 7 juli 2008 20:09 schreef Dr.Daggla het volgende:
Zijn er naast Daley Blind eigenlijk nog meer echt getalenteerde CV's?
Ik zie het nog wel gebeuren dat ie met z'n 18 jaar straks in het eerste staat....
Daley is een middenvelder.
pi_59964060
Een gast postte op 4 juli op AN:
quote:
Aissati komt niet. Ajax heeft ook nooit interesse getoond. Net als Aimar. Met Cvitanich, Perez en evt. Sulejmani is die positie al prima opgevuld.

Kan jullie vertellen dat Henrique wordt gehuurd van Barcelona, voor minimaal één seizoen. Hij volgt Heitinga op.

Pavlychenko komt ook niet, Ajax is tevreden met een voorhoede met Suarez, Huntelaar, Sulejmani als beoogde basisspelers. Martina krijgt een kans voorin, net als een (her)kans(ing) voor Leonardo.

Alleen wanneer Huntelaar vertrekt, kan er nog een spits komen (Pavlychenko mogelijk), maar Van Basten gaat er vanuit dat hij blijft. Wil zelf ook waarschijnlijk blijven, bij Real/Barça/United gaat hij twijfelen. Heeft zich ook nog geen club gemeld. Ajax vraag 25 miljoen voor hem.

Er wordt nog naar een verdediger en verdedigende middenvelder gezocht.

Tot hier de updates, doe er je voordeel mee. Allen 100 procent waarheid.
  dinsdag 8 juli 2008 @ 03:37:07 #269
22078 Dr.Daggla
Zoals Jezus.
pi_59964085
quote:
Op dinsdag 8 juli 2008 03:24 schreef twi het volgende:

[..]

Daley is een middenvelder.
Staat vaak genoeg op de backpositie of achterin hoor.
-
  dinsdag 8 juli 2008 @ 04:51:47 #270
118145 Trancelocator
A.TRANCY.STATE.OF.MIND
pi_59964163
quote:
Op dinsdag 8 juli 2008 02:46 schreef Rnnz het volgende:
Sowieso, zo veel heb ik niet van Luque gezien om hem af te schrijven.

Laat hem voor dat salaris wat ie krijgt maar eens werken, want ik wil hem nou eindelijk wel eens zien spelen een paar wedstrijden achter elkaar.
Hij mag weg, dus dat zegt genoeg over wat de plannen met hem zijn. Wedstrijden zal hij dus niet gauw spelen. Dan moet hij het maar op de trainingen laten zien en heel eventueel in de oefenwedstrijden.

Ik vind het eigenlijk ook wel zonde om hem af te schrijven. Hij heeft bij vlagen laten zien dat hij het nog wel in zich heeft.
  dinsdag 8 juli 2008 @ 05:33:58 #271
17283 Cheiron
Ho ho ho...
pi_59964191
quote:
Op dinsdag 8 juli 2008 01:28 schreef Emimich het volgende:

[..]

Over Luque: fijn om zo'n profiteur in je selectie te hebben die met alle plezier van de wereld Ajax de komende jaren miljoenen aan salaris zal gaan kosten.
Tsja, als je wordt binnengehaald en je krijg amper kans om wat te laten zien, en je bent al 30... ik zou ook het geld meepakken hoor.
Too lazy to be an evil genius..
PSN ID: Cheironnl
pi_59964207
8/7/2008 - 'Meer veranderingen aan het trainingsveld'
(Gepost door P.)

BRON: AD

Eerder werd op basis van de manier waarop Marco van Basten wil trainen het kunstgrasveld van de trainingsvelden bij de ArenA verwijderd. Daar zal het niet bij blijven. Het Algemeen Dagblad meldt dat de hekken rond het trainingsveldveld worden vervangen door hogere hekken en aan de hekken worden windschermen met bomenprints vastgemaakt. Hierdoor zouden supporters die de training willen bezoeken niets meer kunnen zien, maar daarvoor is een oplossing gevonden: er wordt voor supporters een tribune gebouwd aan de kant van het trainingsveld waar het supportershome staat.
Ajax Netwerk
De wandeling die de spelers van de kleedkamers in de ArenA naar het trainingsveld moeten maken is Ajax ook een doorn in het oog. De spelers moeten vanaf de kleedkamers een parkeerdek op de eerste ring van de ArenA over en de toren van Noord B voor ongeveer de helft afdalen en vervolgens vanaf de ingang van Noord B naar het trainingsveld lopen. Ook daar wil Ajax een oplossing voor verzinnen.


Van Basten is het natuurlijk te verwachten, hij was heel zijn leven al een ego die overal schijt aan had, maar een club met 40.000 seizoenkaarthouders, een supportersclub met 80.000 man en een paar miljoen fans kan dat natuurlijk niet maken
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
  dinsdag 8 juli 2008 @ 06:02:01 #273
17283 Cheiron
Ho ho ho...
pi_59964211
Was is het probleem dan?
Too lazy to be an evil genius..
PSN ID: Cheironnl
pi_59964212
Het probleem wat Ajax al heeft sinds het in de ArenA speelt
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
  dinsdag 8 juli 2008 @ 06:06:00 #275
17283 Cheiron
Ho ho ho...
pi_59964214
En concreet?
Too lazy to be an evil genius..
PSN ID: Cheironnl
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')