toch even doen.quote:Op zaterdag 5 juli 2008 15:52 schreef -skippybal- het volgende:
Complete album staat op op de Luisterpaal. Absoluut niet de moeite waard om naar te luisteren overigens..
Heul veul ´Indie sounds-topic-mensen´ gaan.quote:Op zaterdag 5 juli 2008 12:56 schreef jakkop het volgende:
Kaartje deBeschaving gekocht![]()
Nu nog iemand vinden die meegaat
Nee nog niet, mijn geld is er even doorheen met Lowlands ticket en Last Shadow Puppets. Ik ga meteen kopen als ik weer geld hebquote:Op zaterdag 5 juli 2008 15:19 schreef lienelien het volgende:
Maj, heb jij ook al 'n kaartje voor De Beschaving gekocht? Die van mij is al binnen
wel doen voordat het uitverkooptquote:Op zondag 6 juli 2008 14:36 schreef MaJo het volgende:
[..]
Nee nog niet, mijn geld is er even doorheen met Lowlands ticket en Last Shadow Puppets. Ik ga meteen kopen als ik weer geld heb
zie mailquote:Over geld gesproken ...
Ik wou ook, maar ik ga maar eens nieuwe vrienden zoekenquote:Op zondag 6 juli 2008 23:20 schreef frame-saw het volgende:
Metropolis was echt vet, lekker sfeertje. Joe Lean, Emmy The Great, The Virgins en Blood Red Shoes gezien. Én Hit Me TV, en dat was zoveel vetter dan ik dacht.
Zekerquote:Op zondag 6 juli 2008 23:20 schreef frame-saw het volgende:
Metropolis was echt vet, lekker sfeertje. Joe Lean, Emmy The Great, The Virgins en Blood Red Shoes gezien. Én Hit Me TV, en dat was zoveel vetter dan ik dacht.
True.quote:
Ik vind het allemaal inspiratieloze op je zenuwen werkende troep.quote:Op maandag 7 juli 2008 21:59 schreef AMDB het volgende:
Bloc Party heeft een paar hele vette nummers, maar andere zijn weer om te huilen
Ok, dat klinkt beter. Ik heb zelf geen ervaring met CDWow, maar ik dacht mij te kunnen herinneren dat mensen in dit topic CD's niet/kapot/veel te laat kregen. Maar dat gaat dan vast over een ander bedrijf.quote:Op donderdag 19 juni 2008 07:23 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Onzin. CDWow is gezegend met een prima klantenservice, dus je moet gewoon even een mailtje sturen via de application op de site, en je krijgt geheid binnen een paar uur (tijdens kantooruren) een reactie.
En 2 dagen later in de 013 (wat het qua atmosfeer natuurlijk niet haalde bij het Burgerweeshuisquote:Op donderdag 26 juni 2008 01:21 schreef Aisumasen het volgende:
Doe Maar, 26 nummers in twee uur en 20 minuten. En dat in het Burgerweeshuis.
Hmm, daar had ik wel bij willen zijn. Persdag in Nederland ofzo, want ze traden verder toch niet op? Nieuwe album nog niet goed genoeg gehoord om er een oordeel over te kunnen vestigen. Btw, de zanger/componist van The Zutons heeft een vette villa kunnen kopen dankzij Amy Winehousequote:Op donderdag 3 juli 2008 13:43 schreef frame-saw het volgende:
Het is hier dood.
En The Zutons staan om 5 uur in Concerto, gratisch instore.
Dus daar ben ik bij, aangezien ik toch langs Amsterdam kom
Voorprogramma Yeasayer was verrassend goed. Beck was verrassend laat. Nu haal ik de laatste trein naar mijn huis vanuit Amsterdam toch nooit, dus daar had ik niet zo'n last van. Ik had wel last van pijn in mijn portemonnee van de prijs van de kaartjes, maar dat geheel ter zijde. Daarover gesproken, er gebeurde nog iets redelijk grappigs. Iets met een neger die 50 euro uitgaf aan de act in de Melkweg Max in plaats van een tientje aan zo'n gare reggaeton-act in de Oude Zaal. Mijn fout. Maar dat vertel ik later misschien nog welquote:
En dat was erg zonde... Na een uurtje ontplofte de (uitverkochte) Melkweg bij 'Girl' en vooral bij 'E-Pro', de roadies zette de versterkers op scherp voor de logische toegift 'Loser'.......maar die kwam niet. Licht ging aan, DJ's draaiden plaatjes. Onbevredigende show van Beck, ik kan er niets anders van maken. Maar misschien was ik ook te veel geconcentreerd op de charmante gitariste Jessica Dobson.quote:"Het werd, en dat was helemaal verrassend, zelfs een beetje saai. Het oogde als een gemiddeld indie-bandje in de oefenruimte. Uitstapjes richting country blues en hiphop bleven achterwege, Beck koos voor liedjes die steeds in hetzelfde tempo bleven hangen. Pas toen na slechts een uur spelen, de korte toegift werd afgesloten met het uitbundige E-Pro, leek hij op stoom te komen. Maar daar bleef het bij. Zo weinig feestelijk en vooral zo vreugdeloos hadden we Beck nog nooit meegemaakt."
Raconteurs waren briljant, mijn concert van het jaar tot nu toe, zie Raconteurs topic voor meer uitgebreide beschrijvingen enzoquote:Op dinsdag 8 juli 2008 02:59 schreef Aisumasen het volgende:
Dag daarna Raconteurs in diezelfde Melkweg. Daar kan ik kort over zijn: Fantastisch concert. Muziekliefhebbers die er niet bij waren, hebben alleen een gepast excuus als ze op dat moment 4 km verder in het Westerpark waren.
Dat zijn zo'n beetje al m'n favoriete rappertsquote:In een exclusief interview met Immortal Technique bij Kink-FM (Hiphop In Je Smoel) wist hij te melden dat de legendarische hiphoptour Rock The Bells op 14 september in Nederland staat.
De legendarische tour komt voor de eerste keer naar Europa en tourt op dit moment rond in Amerika. De tour kent louter grote namen als A Tribe Called Quest, Mos Def, Rakim, MF Doom en Immortal Technique.
Welke?quote:Op dinsdag 8 juli 2008 12:22 schreef Mistaken het volgende:
[..]
Gelukkig nog iemand die het met me eens is!![]()
Vind de clip van de single alleen nogal ernstig
Heb sowieso de bij de laatste drie clips van Bloc Party (Prayer/Flux en nu Mercury) een beetje een mwah-gevoel gehad. Wel een tof nummer btwquote:Op dinsdag 8 juli 2008 12:22 schreef Mistaken het volgende:
[..]
Gelukkig nog iemand die het met me eens is!![]()
Vind de clip van de single alleen nogal ernstig
Dat meen je niet, wat vet. Als de line-up maar een klein beetje lijkt op de namen die nu genoemd worden, ben ik er bij!quote:Op dinsdag 8 juli 2008 10:27 schreef -skippybal- het volgende:
Hopen dat ik nu niet opgegeten ga worden:
[..]
Dat zijn zo'n beetje al m'n favoriete rapperts
Hmmm, lijkt me niet. HMH of 013 misschien. Melkweg is te klein imho.quote:Op dinsdag 8 juli 2008 14:54 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Dat meen je niet, wat vet. Als de line-up maar een klein beetje lijkt op de namen die nu genoemd worden, ben ik er bij!Alleen eh, Amsterdam ArenA?
Daar heb ik tig mails voor gestuurd maar het lost totaal niks op. Een ander systeem zou teveel geld gaan kosten, waardoor de servicekosten nog meer omhoog zouden moeten.quote:Op dinsdag 8 juli 2008 18:08 schreef jakkop het volgende:
Ik sta iedere keer weer te kijken van de discretie waarmee ticketservice kaarten weet te versturen.
In het berichtje wordt de Amsterdam ArenA in de kop genoemd.quote:Op dinsdag 8 juli 2008 16:22 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Hmmm, lijkt me niet. HMH of 013 misschien. Melkweg is te klein imho.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |