met zwarte laarzen aanquote:Op vrijdag 4 juli 2008 17:04 schreef P0rt0 het volgende:
Kan iemand de (naakt)foto's van Yvonne nog herinneren? In de badkamer (douchegordijn meen ik) geschoten. Ik heb ze gehad, samen met sara raats (was dat het wijf met de behaarde doos?).zip
Als dit al een schandaal is.....quote:Op maandag 30 juni 2008 12:14 schreef Ron.Burgundy het volgende:
Die clown met zijn ID natuurlijk. Dat was een erg trieste actie waar die kerel volgens mij nog steeds trots op is en op elke verjaardag zijn ID aan iedereen showt.
Dat snap ik ook niet, die kerel had een leuke maas in de wet gevonden en daar handig gebruik van gemaakt.quote:
Word....quote:Op dinsdag 8 juli 2008 15:13 schreef Gitanki het volgende:
[..]
Dat snap ik ook niet, die kerel had een leuke maas in de wet gevonden en daar handig gebruik van gemaakt.
Klinkt eerder als een afgunstige post omdat hij dat niet bedacht had.
En het topic waar het mee begon: Ik ga UPC pestenquote:Op dinsdag 8 juli 2008 21:31 schreef MrManiak het volgende:
Niet echt een schandaal, maar er staat me nog wel iets bij dat een user andere users probeerden mee te krijgen om allemaal crap naar UPC te sturen. Reden; UPC stuurde toch ook ongevraagd die digitale mediaboxen naar mensen...
En een TROEP dat UPC ontving, niet normaal
focking awesomequote:Op dinsdag 1 juli 2008 15:44 schreef Tim21 het volgende:
[..]
Deze site: http://www.wagononwheels.nl/nimmie/index.php
En wat zou jij daar mee moetenquote:Op dinsdag 8 juli 2008 23:39 schreef julian6 het volgende:
heeft iemand nog een link naar dat filmpje van die fok user die die milf neukt?
haha ja al die fokkertjes mochten hun printer terug sturenquote:Op dinsdag 8 juli 2008 23:21 schreef PieterBas het volgende:
Ik kan me ook nog iets herinneren van gratis printer die je bij de Wehkamp kon krijgen, maar dat was niet echt een schandaal
Dat was idd wel minder kan ik me wel voorstellenquote:Op donderdag 3 juli 2008 20:35 schreef Qwea het volgende:
omg, dus je blotte tetten foto's e.d zijn verspreid op school?how lame.
ben ik ook wel benieuwd naar..quote:Op dinsdag 1 juli 2008 00:45 schreef Plastic_Power het volgende:
Nog eentje met Kastanova:
Foto's Defqon 2006
Kasta, de ex en het geld
Kasta het geld en de ex, deel 3
Kasta, het geld en de ex deel 4
Kasta, het geld en de ex(en) deel 5
Kasta, het geld en de ex | deel 6
Kasta, het geld en de ex deel 7
Kasta, het geld, de ex(en) deel 8
Kasta, het geld, de ex(en) deel 9
Kasta, het geld, de ex(en) deel 10
*kuch* MaddoxX *kuch*quote:Op woensdag 9 juli 2008 01:34 schreef TheThirdMark het volgende:
Toch wel leuk om weer eens al die oude schandalen te lezen.
Wordt wel weer tijd trouwens voor een nieuwe
Dan ben je verkeerd ingelicht. Ze mòchten ze idd terugsturen. Maar degenen die dat niet hebben gedaan hebben nog steeds thuis een gratis printer staan zonder gevolgen (nou ja, misschien kunnen ze nooit meer bij wehkamp bestellen)quote:Op woensdag 9 juli 2008 00:45 schreef Sport_Life het volgende:
haha ja al die fokkertjes mochten hun printer terug sturen.
Sokken .quote:
Maddox is dus alweer verleden tijdquote:Op woensdag 9 juli 2008 01:34 schreef TheThirdMark het volgende:
Toch wel leuk om weer eens al die oude schandalen te lezen.
Wordt wel weer tijd trouwens voor een nieuwe
Mochten idd, zei ik ook !quote:Op woensdag 9 juli 2008 02:11 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dan ben je verkeerd ingelicht. Ze mòchten ze idd terugsturen. Maar degenen die dat niet hebben gedaan hebben nog steeds thuis een gratis printer staan zonder gevolgen (nou ja, misschien kunnen ze nooit meer bij wehkamp bestellen)
Wat had de vrouw van Golfer *ook alweer* met houten wasknijpers?quote:Op woensdag 9 juli 2008 15:29 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
toch niet de knorretje aan de ketting foto
Daarvoor heb ik nog steeds een permban voor op Tweakers.quote:Op maandag 30 juni 2008 12:25 schreef most_wanted het volgende:
En dat forum van EO die was gelollerpwned toch?
Een beetje fokker heeft een ban op tweakers men. Mijn god wat een trieste zooi is dat bij elkaar.quote:Op donderdag 10 juli 2008 01:21 schreef Sebasser het volgende:
[..]
Daarvoor heb ik nog steeds een permban voor op Tweakers.
Ik zie je nu denken, omgwtfbbqbqb wat heeft tweakers er mee te maken, moet je t topic maar lezen.
Ze nemen zichzelf veels te serieus.quote:Op donderdag 10 juli 2008 01:36 schreef Armageddon het volgende:
[..]
Een beetje fokker heeft een ban op tweakers men. Mijn god wat een trieste zooi is dat bij elkaar.
Die waren inderdaad meesterlijk.quote:Op woensdag 2 juli 2008 01:39 schreef r_one het volgende:
De RobbieRicardo topics van Croupouque:
hulp nodig bij het maken van een contact
[TTT] Croupouque, meesterkloner!
Ja, 15 jaar.quote:Op donderdag 10 juli 2008 02:06 schreef TerroRobbie het volgende:
Klopt het dat die foto's van een minderjarige Ijsmeis waren?
Kan je niet eens een nieuwe serie maken, nu je de leeftijd hebt dat het wel bekeken kan wordenquote:
Hell no. Ik zweer je, ze had laarzen aan. Ik moet ze nog wel ergens hebben.quote:
Ik heb geprobeerd om aangifte te doen bij Meldpunt Kinderporno. Maar zij beweerden dat ik niet kon bewijzen dat ik die leeftijd daar had.quote:
ik zou gewoon naar het bureau gaan. En als ze geen aangifte op hadden willen nemen had ik toch een scene getrapt. 15 jaar, das wel heul ziek gewoonquote:Op donderdag 10 juli 2008 20:02 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Ik heb geprobeerd om aangifte te doen bij Meldpunt Kinderporno. Maar zij beweerden dat ik niet kon bewijzen dat ik die leeftijd daar had.
Uiteindelijk heb ik ze papieren verstuurd waarin ik het wel kon bewijzen, geen reactie op gehad, mails verstuurd, gebeld, maar nooit meer een fatsoenlijke reactie gehad.
Toen heb ik het maar laten zitten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |