We geloven het meteenquote:Op donderdag 28 augustus 2008 15:00 schreef debuurvrouw het volgende:
Op een drielaags etagere zag het er spctaculair aan. (en ja, dat moeten jullie dan maar op mijn woord geloven![]()
)
Ja, schoon op. Had er 54 (!!) gemaakt. Alle juffen en meesters, 34 kinderen in de klas. En de rest is opgegeten door de kinderen die gingen overblijvenquote:Op donderdag 28 augustus 2008 15:33 schreef RockabeIIa het volgende:
klinkt lekker buuf. Is het allemaal op?
Yppy, wat lyf die elmootjes!
Ik weet niet precies hoe groot het is, maar cheezedippers, of een zakje smoelies ofzo? Je kan er natuurlijk van alles onder plakkenquote:Op donderdag 28 augustus 2008 16:21 schreef bixister het volgende:
leuke Elmo's!ik heb vanmorgen in grote haast nog een foto gemaakt van de Piet-bellenblaas traktaties die vandaag uitgedeeld ging worden bij de buitenschoolse opvang, maar volgens mij is 't echt een flutfoto geworden. ik zal vanavond even kijken en 'm hier laten zien. ik hoop vooral dat Piet er zelf een beetje lol in gehad heeft, hij was nog niet zo heel lekker in orde vanmorgen.
debuuv, goed idee! die worstebroodjes maken wij ook wel eens (al hebben ze bij ons een nogal , daar is vrijwel iedereen dol op.
ik twijfel een beetje over wat Piet volgende week nou op school moet gaan trakteren. ik was al een eindje op weg met de cars-traktatie zoals sven ze ook getrakteerd heeft, maar ik vind 't ten eerste nogal een klus, en ten tweede is Piet niet zo enthousiast over het idee om er ontbijtkoek onder te doen. iemand een idee voor een andere geschikte ondergrond voor de cars-racebaan?
Ja!!!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |