Benieuwd of het oude logo er weer op staatquote:Op zaterdag 21 juni 2008 16:34 schreef denthemen het volgende:
Fanshop dicht door nieuw shirt
vrijdag 20 juni, door ili, Amsterdam, 17:00u, ajax.nl
Ajax Fanshop 29 en 30 juni dicht
Amsterdam, 20 jun 2008
De Official Ajax Fanshop is zondag 29 en maandag 30 juni de hele dag gesloten. Dit in verband met de nieuwe Ajax-collectie waaronder het nieuwe shirt. de collectie word dingsdag gepresenteerd.
Op dinsdag 1 juli is de Fanshop vanaf 9.30 uur weer geopend.
Tevens tvp
Jorien?quote:Op zaterdag 21 juni 2008 13:43 schreef D.zire het volgende:
Was die dat zoontje van Kluivert niet laatste geworden met hooghouden vorige seizoen?
hmm, heb nu wel in om het nieuwe shirt te zienquote:Op zaterdag 21 juni 2008 16:34 schreef denthemen het volgende:
Fanshop dicht door nieuw shirt
vrijdag 20 juni, door ili, Amsterdam, 17:00u, ajax.nl
Ajax Fanshop 29 en 30 juni dicht
Amsterdam, 20 jun 2008
De Official Ajax Fanshop is zondag 29 en maandag 30 juni de hele dag gesloten. Dit in verband met de nieuwe Ajax-collectie waaronder het nieuwe shirt. de collectie word dingsdag gepresenteerd.
Op dinsdag 1 juli is de Fanshop vanaf 9.30 uur weer geopend.
Tevens tvp
Dat is hier in de buurt.quote:
Jippie......quote:Op zaterdag 21 juni 2008 23:22 schreef Rejected het volgende:
Oranje eruit.![]()
Naja nu kan hij zich richten op Ajax![]()
Hij mag die Kolodin van vanavond wel meenemen, godskolere wat een kogels.quote:Op zondag 22 juni 2008 00:46 schreef marcb1974 het volgende:
Nu heb ik zin in Ajax, wil weten hoe van Basten en de rest het gaan oppakken. En wie er werkelijk komen als versterkingen
Ja klinkt vreemd maar bij Ajax klopt mijn hart sneller dan bij Oranje, terwijl ik nu wel enorm de pest in heb.quote:Op zondag 22 juni 2008 00:35 schreef _Mike_ het volgende:
Laat ik hem er zelf maar in koppen. Ajax ook niet.
Inderdaad zeg, leuke speler is dat.quote:Op zondag 22 juni 2008 00:51 schreef Radegast het volgende:
[..]
Hij mag die Kolodin van vanavond wel meenemen, godskolere wat een kogels.
Zo vreemd klinkt dat niet hoor.quote:Op zondag 22 juni 2008 00:54 schreef Rossoneri het volgende:
[..]
Ja klinkt vreemd maar bij Ajax klopt mijn hart sneller dan bij Oranje, terwijl ik nu wel enorm de pest in heb.
Ach, verdiend verloren. Nu heeft Marco tijd voor het belangrijke werkquote:Op zondag 22 juni 2008 00:54 schreef Rossoneri het volgende:
[..]
Ja klinkt vreemd maar bij Ajax klopt mijn hart sneller dan bij Oranje, terwijl ik nu wel enorm de pest in heb.
Henkie kaapt emquote:Panathinaikos lijft Ivanschitz definitief in
21/06/2008 21:45
Andreas Ivanschitz blijft ook komende jaren in Athene. Panathinaikos heeft de Oostenrijkse aanvaller definitief ingelijfd.
Panathinaikos lichtte de optie, waardoor de tijdelijke overgang van Ivanschitz definitief werd gemaakt. Red Bull Salzburg ontvangt zoals afgesproken anderhalf miljoen euro voor de 24-jarige Oostenrijkse spelmaker.
Ivanschitz was al twee seizoenen actief in de Griekse competitie. Onder meer Hannover 96 lonkte naar de 24-jarige middenvelder, die echter de voorkeur gaf aan een langer verblijf in Griekenland. De 42-jariuge international verlengde zijn contract voor die jaar.
Trainer Henk ten Cate kon daarnaast twee nieuwe gezichten verwelkomen. De Griekse jeugdinternational Lazaros Christodoulopoulos (21) komt over van PAOK Saloniki, dat ruim 3,5 miljoen euro incasseert.
Nou, dat was al een beledeging ja. Maar daarna Dinamo vond ik nog ergerquote:Op zondag 22 juni 2008 08:43 schreef denthemen het volgende:
Het was gister kut natuurlijk maar als Ajax fan heb je al zo vaak een kut gevoel gehad. Gister was ik wel pissig maar niet meer, toen Ajax er (wéér) uitging tegen Slavia, toen zat ik echt tegen het janken aan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |