Mensen die zoveelquote:Op donderdag 19 juni 2008 21:49 schreef Nick343 het volgende:
Ik zit sinds een tijdje vaak te chatten met een bepaalde dame (we kennen elkaar overigens wel IRL). Kortgeleden begon ze out of the blue naar mijn liefdesleven te vragen. Ik ben op sociaal gebied niet zo handig (zij overigens ook niet), en ik vraag me af wat dit nu betekent; waarom ze dit vraagt.
De eerste keer dat ze erover begon waren we leuk aan het chatten en begon ze opeens: "Ey, hoe staat het nu met je liefdesleven?". Ik heb dit natuurlijk afgewimpeld en er geen serieus antwoord op gegeven. Een aantal dagen later deed ze het weer, en dit ging als volgt:
-knip- geen privelogs
Eerder zat ze ook al te hinten naar verschillende dingen, waaronder het feit dat ze haar nieuwe danspartner pianoles gaat geven.
Nu heb ik twee theorieen. Theorie A: Ze vindt mij zielig omdat ze denkt dat ik verstookt ben van vrouwelijk schoon ivm mijn technische opleiding en wil voorkomen dat ik straks onblij wordt omdat zij een vriendje heeft (hoewel ze dit wel heel onhandig brengt)
Theorie B: Ze vindt mij interessant en probeert zichzelf interessant te maken voor mij door te hinten naar haar eigen liefdes-avontuurtjes.
Welke is volgens jullie het geval, of zit ik er helemaal naast hier.
quote:En ja, dat geldt ook voor Tong80.
quote:Op donderdag 19 juni 2008 21:57 schreef IQM het volgende:
Doe eens meer van die uiterst intellectuele chatlogs, TS!
Hahaha! Blabla!!quote:Op donderdag 19 juni 2008 22:02 schreef Misstique het volgende:
Hoe kun je nou conclusies verbinden aan dat hersenloze gebrabbel..
...quote:Op donderdag 19 juni 2008 22:02 schreef Felco het volgende:
[..]
Wat is er intellectueel aan deze chatlog
Ik meen uit je username af te kunnen leiden dat je uit '84 komt, wat jou 23 of 24 maakt. Elf jaar geleden bestond MSN nog niet! HA!quote:Op donderdag 19 juni 2008 22:04 schreef Anubis1984 het volgende:
Serieus: Ze wil meer van je.
Ik herken het msn gedrag van toen ik 13 was. En dat meen ik serieus.
Het is laat en de bodem van de fles Lambrusco komt in zichtquote:Op donderdag 19 juni 2008 22:06 schreef IQM het volgende:
[..]
Ik meen uit je username af te kunnen leiden dat je uit '84 komt, wat jou 23 of 24 maakt. Elf jaar geleden bestond MSN nog niet! HA!
Tekende je na elke zin zo'n geel bolletje met een tong?quote:Op donderdag 19 juni 2008 22:15 schreef Anubis1984 het volgende:
[..]
Het is laat en de bodem van de fles Lambrusco komt in zicht![]()
Herstel:
Ik herken het msn gedrag! Vroegah toen de lucht nog schoon en de seks nog vies was en ik 13 toen zei ik hetzelfde via briefjes!
Nee. Een kenkerharde fallus met een tong. Ik was vroegrijp.quote:Op donderdag 19 juni 2008 22:18 schreef IQM het volgende:
[..]
Tekende je na elke zin zo'n geel bolletje met een tong?
Wél.quote:Op donderdag 19 juni 2008 22:06 schreef IQM het volgende:
[..]
Ik meen uit je username af te kunnen leiden dat je uit '84 komt, wat jou 23 of 24 maakt. Elf jaar geleden bestond MSN nog niet! HA!
http://en.wikipedia.org/wiki/MSN_Messengerquote:Op donderdag 19 juni 2008 22:34 schreef mspoez het volgende:
[..]
Wél.
Ik was een ware ICQadept in 1996, en MSN was pas gestart en booming. Ik heb het héél lang afgehouden, nog eerst een poos Trillian gehad enzo maar toen toch maar overstag gegaan.
Ok: back OT.
quote:Op donderdag 19 juni 2008 21:49 schreef Nick343 het volgende:
Theorie B/2: Ze vindt mij interessant en probeert zichzelf interessant te maken voor mij door te hinten naar haar eigen liefdes-avontuurtjes om van je te horen dat jij haar leuk vindt, wat goed zou zijn voor haar ego, wat dan weer goed voor haar zou zijn als ze andere jongens in bed probeert te praten.
Echt? Jeetje. Ik was zwanger van mijn eerste toen ik ICQ ontdekte dat was in 1996. In mijn beleving was datzelfde jaar het jaar van de opkomst van MSN. Dank je voor de verfrissing van mijn geheugen!quote:Op donderdag 19 juni 2008 22:38 schreef IQM het volgende:
[..]
http://en.wikipedia.org/wiki/MSN_Messenger
1999
Playahplaayaahh.quote:Op zaterdag 21 juni 2008 13:02 schreef EvoViper7 het volgende:
Tis bij mij niet de eerste keer hoor. Meerdere vragen dit, als ik daar wat achter moet zoeken.
Helemaal niet. Als ik me druk om moet gaan maken omdat iemand vraagt hoe het met me liefdesleven gaat.quote:Op zaterdag 21 juni 2008 13:08 schreef Tyler..Durden het volgende:
[..]
Playahplaayaahh.
Denk dat ze wel gewoon conversatie maakde. Echt zo'n praten over koetjes en bijtjes opmerking.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |