Catherine Tate is donderdag overigens te gast bij Graham Norton.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De Radio Times bevestigt dat het de Daleks zijn die de planeten gestolen hebben. The Doctor schijnt bovendien niet aanwezig te zijn om te helpen...
» Donna's toekomst bereikt een 'terrible climax'. Is ep13 haar "Journey's End"?





| 1 2 3 4 5 6 7 8 | Agatha Christie! I was talking about you the other day, I said "I bet she's brilliant". I'm the Doctor, this is Donna. Ahh, I love your stuff, what a mind! You fooled me every time, well, almost every time, well, once or twice, well, once. But it was a good once! |
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En waar al die Daleks in seizoen 1 ineens vandaan kwamen.
Als die planeten echt goed verstopt zijn kan the Doctor dus ook genoeg reden hebben gehad om te denken dat hij de laatste Time Lord was, terwijl dat misschien niet eens echt zo is.
Het zou, productiematig, betekenen dat RTD aan Moffat teruggeeft wat hij de serie ontnam toen hij de boel in 2005 herstartte: een thuiswereld voor the Doctor.
Is dat een heel gek idee van mij?I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.
Ik ga er vanuit een enkele... aangezien dit al een beetje het vervolg is van de vorige aflevering.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 09:33 schreef cptmarco het volgende:
is de aflevering van vanavond een enkele of de eerste van een dubbele aflevering...? Dan kan ik mij daar al vast geestelijk op voorbereiden...
Vanavond is deel 1 van de tweedelige seizoensfinale. Je krijgt gegarandeerd een "to be continued" aan het einde. Echter was Turn Left al een beetje een inleiding, dus je zou kunnen twisten of het eigenlijk deel twee van een driedelig verhaal was, zoals vorig seizoen. (Aan de andere kant, het verband tussen Turn Left en ep12 is misschien beter te vergelijken met het verband tussen The Poison Sky en the Doctor's Daughter: het verhaal sluit niet aan, maar het einde van de een is een kickstart naar de andere.)quote:Op zaterdag 28 juni 2008 09:33 schreef cptmarco het volgende:
is de aflevering van vanavond een enkele of de eerste van een dubbele aflevering...? Dan kan ik mij daar al vast geestelijk op voorbereiden...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.
quote:Op vrijdag 27 juni 2008 17:34 schreef Breuls het volgende:
Een paar notes uit het Radio Times artikel over ep12:Bovenstaande omschrijving ziet er zo uit:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.






| 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 | What are you talking about? are you just talking rubbish? Do you know him or don't you? THE DOCTOR Donna! Quiet, I'm working. DONNA Sorry. RIVER Donna? You're Donna, Donna Noble. DONNA Yeah... why? RIVER I do know the Doctor, but in the future. His personal future. DONNA So, why don't you know me? Where am I in the future? RIVER (stares) THE DOCTOR Okay, I've got a live one! |

SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.
nee dacht ik ook maar ik dacht dat ie rose zou exterminaten...quote:Op zaterdag 28 juni 2008 21:05 schreef wdn het volgende:
Overigens! Toen Rose en Doctor naar elkaar toerenden had ik zoiets van: en nu komt er een dalek tussen![]()
Was ik de enige die dit dacht?
nee, je was niet de enige. Ik wist het ook wel. Echt zo'n cliche. maar dat hij geraakt zou worden..quote:Op zaterdag 28 juni 2008 21:05 schreef wdn het volgende:
Overigens! Toen Rose en Doctor naar elkaar toerenden had ik zoiets van: en nu komt er een dalek tussen![]()
Was ik de enige die dit dacht?
Die gedachte kwam ook in mij op, om de aarde en alle andere planeten weer terug te krijgen op hun eigen plek te krijgen moet de tijd weer een seconde worden teruggedraaid.. alleen hou je dan ook misschien weer 2 Donna's over.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 21:01 schreef Bensel het volgende:
iets zegt me dat tennant terugkomt in deze finale. waarom? heel simpel: Dalek kahn heeft de timelock van de timewar kunnen doorbreken. Iets zegt mij, dat oude grenzen volgend aflevering gebroken gaan worden, en dat the Doctor in z'n eigen timeline kan gaan zitten kloten
David Tennant denk ik.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 21:05 schreef IrfieJ het volgende:
wie wordt de nieuwe doctor? iemand die al een gokje durft te wagen?
Ik zat/zit echt helemaal te gillen en te schreeuwen en te stuiteren. Ik kan het nog steeds niet geloven. Ik hou van de doctor, echtquote:
quote:Op zaterdag 28 juni 2008 21:13 schreef PeRi het volgende:
[..]
Ik zat/zit echt helemaal te gillen en te schreeuwen en te stuiteren. Ik kan het nog steeds niet geloven. Ik hou van de doctor, echt.
Kan het me helemaal voorstellen.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 21:13 schreef PeRi het volgende:
[..]
Ik zat/zit echt helemaal te gillen en te schreeuwen en te stuiteren. Ik kan het nog steeds niet geloven. Ik hou van de doctor, echt.
Kan me ook voorstellen dat ze dat super geheim proberen te houden, 't is wel een heel grote spoiler (hoewel het al wel een beetje bekend was dat er een dood zou gaan)quote:Op zaterdag 28 juni 2008 21:20 schreef Roksx het volgende:
Ik sprong bijna in m'n televisie.
Alleen ben ik ook bang dat Tennant volgende week gewoon weer te zien is.. er zouden toch wel geruchten geweest zijn als dat niet zo was?
Eigenlijk hebben we recht op een nieuwe doctor, als is het maar voor 1 aflevering.
Wanneer dan?quote:Op zaterdag 28 juni 2008 21:29 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Daarbij is de Tennant al een keer eerder in zichzelf veranderd. (of was dat Ecclestone?)
Supergaaf. Lekker lang, niks afraffelen, gewoon het hele verhaal vertellen. Ik ben nog meer excited dan ik de afgelopen zeven dagen al was.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 21:17 schreef wdn het volgende:
Oh volgende week is een 65 min episode
Ze starten eerder met de uitzending dus niet vergeten!
Dat zij een of ander supergeheim netwerk heeft vond ik wat lame, maar Mr. Copper heeft 't gemaakt (als ik het goed begreep) en die is niet-aards (hij kwam van de Titanic). Haar speech vond ik bij haar passen. Het feit dat ze zonder morren de Daleks 'binnenliet' vond ik bij haar karakter en wat ze in de eerste serie heeft meegemaakt, passen.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 22:16 schreef SiGNe het volgende:
Ik vond alleen die speech van Harriet Jones een tikje te lang, de wereld wordt half vernietigd en zij neemt nog even flink de tijd om alles even uit te leggen.
Ik vond het geweldig om de karakters bij elkaar te zien komen. Vooral Rose die Martha niet herkent, want ja, die hebben elkaar nou eenmaal nooit ontmoet.quote:Overigens ook wel grappig dat Donna ook meteen verliefd werd op Jack en de Doctor toen "Don't!" zei.
Die ene vent zijn reaktie over dat hij de dalek bestuurde die de doctor mocht neerschietenquote:Op zaterdag 28 juni 2008 22:42 schreef Breuls het volgende:
Het audiocommentaar deze week is van de Dalek operators en de Dalek voice: Nick Briggs.
Dat is een trailer net tussen The Politics Show en Eastenders, voor ons dus even voor 2 uur 's middags.quote:If you've just watched the thrilling cliff-hanger to The Stolen Earth, you're probably wondering how we could possibly wrap things up in just one more regular episode.
The answer is - we can't. That's why next week's, episode, Journey's End, will run for an amazing 65 minutes! That's almost 50 per cent longer than a regular episode, and even longer than the first two Christmas Specials.
Make sure you're glued to your TV at the slightly earlier time of 6.40pm on Saturday 5th July so you don't miss a moment of epic action.
If you can't wait that long, however, tune in to BBC One tomorrow just before 1pm to see a bonus trailer for the episode. We'll have it online here at the Official Site straight afterwards too.
Uhuh.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 22:53 schreef wdn het volgende:
[..]
Die ene vent zijn reaktie over dat hij de dalek bestuurde die de doctor mocht neerschietenGeweldig
Je zag dat hij de dag van zijn leven had
In de trailer? Goed punt. Als ze zo stom zijn om the Doctor erin te tonen (in welke vorm dan ook) kun je beter niet kijken. We hebben het afgelopen seizoen met al die trailers en extra trailers en teasers wel gezien dat ze nooit teveel weggeven. Hell, zelfs de titel van The Stolen Earth was tot twee weken terug geheim, en dat zegt een hoop.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 22:55 schreef wdn het volgende:
Ja maar zitten daar spoilers in? Want dan kijk ik niet
Goede contracten en de serie is in de UK ook enorm populair, als je daaraan mag meewerken dan is dat een hele eer, dan ga je niks verklappen als extra.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 22:55 schreef Breuls het volgende:
[..]
Uhuh.
Overigens: alle omstanders die naar de opnames waren komen kijken zagen the Doctor neergeschoten worden. En er is niets over uitgelekt. Hoe hebben ze dat voor elkaar gekregen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.No escape from reality
Eensch, damnz wat een aflevering.quote:Op zaterdag 28 juni 2008 21:04 schreef wdn het volgende:
Ben ik het volledig mee eens. Ik heb heel wat afleveringen gezien en dit is toch echt wel de beste ooit.
En ook nog eens VERREWEG de beste. Vergeet Blink. Of enig andere episode.
Maar wat wil je je .... der zitten weer eens daleks in dan moet het wel goed zijn
quote:












SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.
quote:Op zondag 29 juni 2008 00:37 schreef Wer-Al_Zwowe het volgende:
Ik kreeg ineens een ingeving, die wel eens met het plot te maken kan hebben. Hoewel ik niets nieuws breng, gooi ik er toch maar spoilertjes om:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The difference between the three Abrahamic religions:
- Christianity mumbling to the ceiling,
- Judaism mumbling to the wall,
- Islam mumbling to the floor.
quote:Op zondag 29 juni 2008 02:44 schreef Breuls het volgende:
Theorie, zogenaamd van een bron, over de regeneration. Als je het echt niet wil weten, niet in de spoiler kijken, want wie weet klopt het.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
volledig berichtquote:Crikey. A Dalek finally shoots the Doctor after 40 years of trying - and the Doctor Who production team keeps secrets better than the MoD does.
It must be fantastic being them tonight: the whole country caught off guard, no-one knowing this would happen. Even news organisations weren't ready. Nobody was ready, and a furious, just furious rush begins right now to find out who the new Doctor is.
quote:Op zondag 29 juni 2008 09:29 schreef Pek het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.No escape from reality
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik weet niet of dit een spoiler is, want ik denk het alleen maar, maar voor de zekerheid...You sign it Captain Sharon Fucking Raydor and you go home
Okay, maybe not. Ze zonden geen DW trailer uit...quote:Op zondag 29 juni 2008 13:04 schreef Breuls het volgende:
Minder dan een uur tot de trailer op BBC One, voor de geïnteresseerden.
Ben ik nou helemaal achterlijk? Het staat er toch echt..quote:If you can't wait that long, however, tune in to BBC One tomorrow just before 1pm to see a bonus trailer for the episode.
quote:Well, there was meant to be a trailer on at 1pm. Once we find out what happened to it, we'll put it on the site too! But we're not allowed to show it until it's been on TV. Sorry.
quote:Op zondag 29 juni 2008 13:46 schreef Wer-Al_Zwowe het volgende:
[..]Oooh, geluidje niet gehoord door m'n crappy laptopspeaker, thuis nog maar eens luisteren!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
The difference between the three Abrahamic religions:
- Christianity mumbling to the ceiling,
- Judaism mumbling to the wall,
- Islam mumbling to the floor.
quote:Op zondag 29 juni 2008 11:16 schreef r00t3d het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.~Cheer up, the worst is yet to come.~
Als je puur kijkt naar hoe enthousiast hij altijd is in b.v de confidentials, zou je sowieso al niet denken dat hij stopt. Ik hoop iig dat hij nog even door wil gaan. Ik moest wel aan hem wennen, maar hij speelt de doctor zeer ok.quote:Op zondag 29 juni 2008 13:32 schreef Breuls het volgende:
Radio Times blogger William Gallagher heeft al voor zeker aangenomen dat Tennant exit is:
[..]
volledig bericht
Nog een gedachte: seizoen vijf is pas in 2010 omdat Tennant tussendoor Hamlet wil doen. Dat is wel een teken dat hij blijft, lijkt me zo?
Zeker. Hij is ook een groot fan, maar als hij als acteur zoiets heeft van "ach, ik heb alle trucjes nu wel gehad" dan is het inpakken en wegwezen.quote:Op zondag 29 juni 2008 15:20 schreef yavanna het volgende:
[..]
Als je puur kijkt naar hoe enthousiast hij altijd is in b.v de confidentials, zou je sowieso al niet denken dat hij stopt. Ik hoop iig dat hij nog even door wil gaan. Ik moest wel aan hem wennen, maar hij speelt de doctor zeer ok.
Da's waar, hopen maar dat hij dat ( nog ) niet denkt.quote:Op zondag 29 juni 2008 15:41 schreef Breuls het volgende:
[..]
Zeker. Hij is ook een groot fan, maar als hij als acteur zoiets heeft van "ach, ik heb alle trucjes nu wel gehad" dan is het inpakken en wegwezen.
| 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 | Rose Tyler. I was gonna take you to so many places. Barcelona... Not the city Barcelona, the planet Barcelona. You'd love it. Fantastic place. They've got dogs with no noses. (laughs) Imagine how many times a day you're gonna end up telling that joke - and it's still funny! ROSE Then.. why can't we go? THE DOCTOR Maybe you will. And maybe I will. But not like this. ROSE (smiling, bemused) You're not making sense. THE DOCTOR I might never make sense again. I might have two heads. Or no head. Imagine me, with no head! And don't say that's an improvement. But it's a bit dodgy, this process, you never know what you're gonna end up with - aah! He convulses, a little, a shot of pain. ROSE Doctor! THE DOCTOR Stay away! ROSE Doctor, tell me what's going on. THE DOCTOR I absorbed all the energy of the Time Vortex. No one's meant to do that. (serious, now) Every cell in my body is dying. ROSE But.. can't you do something? THE DOCTOR Yeah. I'm doing it now. (grimaces) Ouch. Time Lords have got this little trick. Sort of a way of cheating death. Except.. And the pain doesn't matter now, as he looks at her. THE DOCTOR (cont'd) It means I'm gonna change. And I'm not gonna see you again. Not like this. Not with this daft old face. And before I go... ROSE Don't say that. THE DOCTOR Rose, before I go, I just want to tell you. You were fantastic. Absolutely fantastic. And d'you know what? (big smile) So was I. |
En dan blijkt het gewoon keihard een ordinaire Nissan te zijn..quote:Op maandag 30 juni 2008 09:56 schreef Witchfynder het volgende:
Dat is gewoon de 'touch of class' die je enkel in Britse series kan verwachten..
.
Zie je wel.quote:Op maandag 30 juni 2008 11:41 schreef JMurc het volgende:
Opnames Doctor Who Christmas Special 2008, David Tennant is dus NIET exit!!!
bron
Only in Britain.quote:Op maandag 30 juni 2008 11:51 schreef Lod het volgende:
[..]
En dan blijkt het gewoon keihard een ordinaire Nissan te zijn..
The new hairdresser carquote:
quote:Op maandag 30 juni 2008 16:39 schreef Breuls het volgende:
The Guardian: Are we about to get a new Doctor Who?
Let op, in de reacties onder het bericht staat een (hint naar een) theorie die ik hierboven ook in een spoilertag heb staan, dus kijk uit wat je leest.
(Overigens, ik lees hier en daar hints naar die theorie, dus tenzij ze allemaal van hetzelfde gerucht komen zou het best eens kunnen kloppen.)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Doctor Who Cliffhanger Teases Endless Possibilitiesquote:The episode closes without any scenes from next week -- leaving fans to argue for the next seven days until the season's final episode ("Journey's End") airs. The season and this story deal heavily with alternate universes and time lines, so it's very possible that the apparent regeneration is a feint -- a well-engineered trick to keep Who on the front pages of British newspapers and online fan forums for the week leading up to the big finale. When you consider that this is the last full season of the show until 2010, Davies would like to gather that sort of attention before departing as executive producer.
Fans might insist that this must be a ruse. There are ongoing reports of Tennant negotiating for as many as three additional seasons. And he already shot the 2008 Christmas special. But, those reports could be smokescreens.
If this is not a trick and Davies and company really hid the departure of Tennant and the recasting of the biggest roll in British TV, the stunt would be without comparison -- a brilliant bit of broadcasting sleight of hand. Some fans would be shocked. Some would be angry. But, no fan would ever sit down to watch Doctor Who again with a safe sense of what would happen next.
quote:Op zondag 29 juni 2008 13:32 schreef Breuls het volgende:
seizoen vijf is pas in 2010 omdat Tennant tussendoor Hamlet wil doen.
quote:Op maandag 30 juni 2008 17:00 schreef Witchfynder het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.It took God six days to create the earth, and Monty Python just 90 minutes to screw it up.
quote:Op maandag 30 juni 2008 19:40 schreef Mr. Orange het volgende:
[..]Eens! Maar beide is een goede optie denk ik.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.
Of John Simms in een vage ressurectie...quote:Op maandag 30 juni 2008 19:46 schreef Breuls het volgende:
[..]
Eens! Maar beide is een goede optie denk ik.
Maar ging in vlammen op.. Simms was een goeie character, had zeker een goeie plaats in Doctor whoquote:Op maandag 30 juni 2008 20:14 schreef Breuls het volgende:
John Simm didn't regenerate, dus daar ligt nog een kans open.
quote:Op maandag 30 juni 2008 19:40 schreef Mr. Orange het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.~Cheer up, the worst is yet to come.~
quote:Op maandag 30 juni 2008 21:15 schreef yavanna het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.It took God six days to create the earth, and Monty Python just 90 minutes to screw it up.
Er komen drie Bank Holiday specials, en ik neem aan dat de Christmas Special er eentje van is.quote:Op maandag 30 juni 2008 21:17 schreef yavanna het volgende:
Komt er in 2009 dan ook geen Xmas special?
Got to love bankholidaysquote:Op maandag 30 juni 2008 21:53 schreef Breuls het volgende:
[..]
Er komen drie Bank Holiday specials, en ik neem aan dat de Christmas Special er eentje van is.
Mwa, valt wel meequote:
quote:Op maandag 30 juni 2008 21:24 schreef Mr. Orange het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.~Cheer up, the worst is yet to come.~
Ok, ik moet eens beter lezen, heb ik door.quote:Op maandag 30 juni 2008 21:53 schreef Breuls het volgende:
[..]
Er komen drie Bank Holiday specials, en ik neem aan dat de Christmas Special er eentje van is.
quote:Op maandag 30 juni 2008 23:14 schreef yavanna het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hmmmm, Volgende dvd's/films op je kijklijst worden: Trainspotting en/of the Full Monty.
Hij was ook in 28weeks later
Geeft je een goed idee van de acteur. Speelde altijd sterke rollen. Volgens mij goed in staat om de doctor te spelen.It took God six days to create the earth, and Monty Python just 90 minutes to screw it up.
Ik wil gerust aannemen dat hij een goed acteur is,maar zijn geb.jaar blijft 1961.quote:Op maandag 30 juni 2008 23:55 schreef Mr. Orange het volgende:
[..]
Hmmmm, Volgende dvd's/films op je kijklijst worden: Trainspotting en/of the Full Monty.
Hij was ook in 28weeks later
Geeft je een goed idee van de acteur. Speelde altijd sterke rollen. Volgens mij goed in staat om de doctor te spelen.
Hehehehe,quote:Op dinsdag 1 juli 2008 00:14 schreef yavanna het volgende:
[..]
Ik wil gerust aannemen dat hij een goed acteur is,maar zijn geb.jaar blijft 1961.![]()
Hoewel Tennant ook niet bepaald mr.Universe is.
Maargoed, we zullen wel zien hoelang Tennant nog blijft en wie hem daarna zal opvolgen. Elke nieuwe doctor zal wennen zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Iig, tis bedtijd hier in London..
Truste![]()
It took God six days to create the earth, and Monty Python just 90 minutes to screw it up.
Dat geeft ze zelf ook toe, met dat:"I stayed away from you lot, too many guns!" en dat knikje naar d'r zoonquote:Op maandag 30 juni 2008 09:40 schreef IrfieJ het volgende:
ik ben ook aan de SJA begonnen en ben het wel met Lod eens.. beetje te kinderlijk
Echt niet? Vind hem erg aantrekkelijk en ik houd normaal niet zo van mannen.quote:Hoewel Tennant ook niet bepaald mr.Universe is.![]()
The Guardian: A new Who? Who knew?quote:Now, who saw that coming? As the Doctor gasped "I'm regenerating", there must have been countless others up and down the country gasping "No way!" For the end of The Stolen Earth was that rare thing indeed nowadays: the genuine, jaw-dropping, outta-nowhere cliffhanger.
Osterhagen is een anagram voor Earth's Gonequote:Op dinsdag 1 juli 2008 08:45 schreef Pek het volgende:
[..]
Dat geeft ze zelf ook toe, met dat:"I stayed away from you lot, too many guns!" en dat knikje naar d'r zoon![]()
Maar door alle commotie rond de regeneratie heb ik niemand gehoord over de Osterhagen Key, wat is het? Een blaas-je-eigen-planeet-op sleutel of misschien project Indigo in het groot? Woesj, planeet geteleporteerd?
quote:Op dinsdag 1 juli 2008 00:17 schreef Mr. Orange het volgende:
[..]
Hehehehe,SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Iig, tis bedtijd hier in London..
Truste![]()
![]()
Die zie ik ook liever niet als doctor. Sowieso al vanwege zijn 'duistere' uitstraling.
~Cheer up, the worst is yet to come.~
Ik hou wel van mannen, maar dan met een wat ander uiterlijk.quote:Op dinsdag 1 juli 2008 09:19 schreef Angelof9 het volgende:
[..]
Echt niet? Vind hem erg aantrekkelijk en ik houd normaal niet zo van mannen.
Ik ben een man en val niet op mannen, maar ook voor ons is de manier waarop David de Doctor speelt aantrekkelijk, in de zin dat hij stoer is, grappig, allemaal leuke chicks achter zich aan krijgt en machtig is, maar dit allemaal met humor en stijl doet. Althans, dat vind ik echt cool. Die uitstraling miste ik wel bij Christopher.quote:Op dinsdag 1 juli 2008 11:30 schreef yavanna het volgende:
[..]
Ik hou wel van mannen, maar dan met een wat ander uiterlijk.![]()
Maar Tennant speelt dermate goed incl. goede verhaallijn etc, dat maakt hem i.m.h.o. somehow 'aantrekkelijker'.
Same here. Ik vind de manier waarop Tennant een bak energie uitstraalt die direct uit de Tardis lijkt te komen geweldig.quote:Op dinsdag 1 juli 2008 12:24 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Ik ben een man en val niet op mannen, maar ook voor ons is de manier waarop David de Doctor speelt aantrekkelijk, in de zin dat hij stoer is, grappig, allemaal leuke chicks achter zich aan krijgt en machtig is, maar dit allemaal met humor en stijl doet. Althans, dat vind ik echt cool.
Yup, al kon hij ook wel op een goede manier de juiste stemmingswisselingen doen. Ik vind het jammer dat hij niet twee of drie seizoenen heeft gedaan. Eentje was eigenlijk te kort.quote:Die uitstraling miste ik wel bij Christopher.
We krijgen wel een probleem, een Time Lord kan maar 12 keer regenereren. Daarna zal hij definitief sterven. Aldus de Doctor Who wiki:quote:Op dinsdag 1 juli 2008 00:14 schreef yavanna het volgende:
Maargoed, we zullen wel zien hoelang Tennant nog blijft en wie hem daarna zal opvolgen. Elke nieuwe doctor zal wennen zijn.
De laatste regel biedt natuurlijk weer hoopquote:It was established that a Time Lord can regenerate successfully twelve times before permanently dying. (DW: The Deadly Assassin) As with most such "rules" there were occasionally exceptions to the twelve regeneration limit and it may be circumvented through unorthodox means
Na 12 keer veranderd een Doctor in een Time Lady. En dan kunnen ze 12x met een vrouw aan de slagquote:Op dinsdag 1 juli 2008 15:05 schreef Breuls het volgende:
Trust me, als de dertiende Doctor aangeeft ermee te willen stoppen, bedenkt men heus wel een excuus om over de 12e regeneration heen te komen. Ze gaan de show echt niet stoppen omdat ergens in de jaren '60 (ofzo) iemand heeft bedacht dat er maar 13 incarnaties kunnen zijn.
Behind the Sofa: Talkin' 'Bout Regeneration...quote:It's either a work of a genius or Russell T Davies is on crack. I can't decide.
Het is sowieso wel een goeie column.quote:This "regeneration" is simply the biggest fake-out in a season that's full of them. You can all stop writing your Tennant retrospectives right now. He isn't going anywhere.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |