Op de FP kan ik gewoon embedden!quote:Op vrijdag 13 juni 2008 14:36 schreef MPG het volgende:
[..]
Meer is er niet te zeggen, wel effe filmpje linken of embedden
jaoh, d'r zijn er genoeg hier met een redelijk groot formaat. Gisterenavond nog een gesprek gehad met een paar mooie borsten een jongedame met een mooi lichaam... truitje expres wat verder open toen ze van de wc kwam en zo.. maar goed, dat is een ander verhaal.quote:Op vrijdag 13 juni 200814:37 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Toch flinke ballen, voor een aziaatje.
sorry, zag alleen het klein voorbeeldjequote:Op vrijdag 13 juni 200814:43 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Wat een schrale kutplaat zeg. Ik zou ook vreselijkl bang zijn dat mensen ZO'N geweldige foto MASSAAL zullen gaan hotlinken [afbeelding]
Wat een zuur wijf...quote:En dit staat op de voorpagina? schrijft cynthia op 13.06.08 14:19
Omdat bloot nog steeds scoort neem ik aan. Als Italiaanse presentatrice's onder de 50 hun kleren aanhouden zou het pas echt nieuws zijn.
Tja, ze zal zelf wel eeuwig single zijnquote:
Muckquote:
Romeo Deltaquote:
Zoek een sponsor. Prorail ofzoquote:Op vrijdag 13 juni 2008 14:39 schreef DaMart het volgende:
[..]
Jij koopt een paar kilometer rails voor me?
Haar kruis is rood!quote:Op vrijdag 13 juni 2008 14:46 schreef indahnesia.com het volgende:
[ afbeelding ]
Juks wat mager zeg. *ril*
Niet erg geilquote:
Ik wil wel een vlekkeloze treindienst kunnen rijden dan hequote:
Whehequote:Op vrijdag 13 juni 2008 14:48 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik wil wel een vlekkeloze treindienst kunnen rijden dan he.
Mijn roestige-rails-project verloopt overigens erg voorspoedig. Dit weekend maar eens op de baan leggen, als het toch rotweer wordt!
roestige rails project?quote:Op vrijdag 13 juni 200814:48 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik wil wel een vlekkeloze treindienst kunnen rijden dan he [afbeelding].
Mijn roestige-rails-project verloopt overigens erg voorspoedig. Dit weekend maar eens op de baan leggen, als het toch rotweer wordt!
Idem hierquote:Op vrijdag 13 juni 2008 15:01 schreef Dr_Flash het volgende:
Ik heb een Fleischmann HO baan, maar die ligt nu ingepakt te wachten tot ik een huis en hypotheek gevonden heb
hey Muckepuckquote:Op vrijdag 13 juni 200815:04 schreef Muck het volgende:
ah, de tieten zijn voorbij... over treinen kan ik ook nog wel zinnige dingen zeggen [afbeelding]
hoooi [afbeelding]
Muck, want vind je van het idee van Mart en mij om de huishoudtaken geautomatiseerd uit te laten voeren door een veegtreintje dat door het hele huis rijdt?quote:Op vrijdag 13 juni 2008 15:04 schreef Muck het volgende:
ah, de tieten zijn voorbij... over treinen kan ik ook nog wel zinnige dingen zeggen
hoooi
die ga ik eens bekijken.. volgens mij erg de moeite waardquote:Op vrijdag 13 juni 200815:04 schreef Houniet het volgende:
[ FQR: onbekend blok verwijderd ]
[afbeelding] [afbeelding] [afbeelding] [afbeelding] [afbeelding]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |