Je hebt toch niet toevallig Feist gelezen?quote:Op zaterdag 14 juni 2008 04:30 schreef OFfSprngr het volgende:
Hehe, "and". Al moet ik zeggen, Nederlandse guilds ben ik ook wel op uit gekeken, NL om het NL vind ik ook maar loos, maar ja, met een char name als Nachtraaf kom je er niet omheen. Al heb ik wel veel fucking Grieken die me aan spreken op mn main omdat de laatste 2 letters "gr" zijn. -_-
Tot daar aan toe wel ok, maar dat iedereen in Grieks begint of een of andere mongole taal begint is gewoon fucking irritant, net zoals al die kanker russen die altijd zo nodig Russich moeten lullen op BGs.
haha hier ook al kon de wedstrijd gewoon volgen in tradequote:Op vrijdag 13 juni 2008 23:37 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
4-1 Gewonnen van Frankrijk![]()
Als Nederlander in WoW moet je natuurlijk wat te kloten hebben, dus wat doe je dan? Precies! Je maakt een character genaamd Paysbas aan op een Franse server en gaat de boel daar verneuken
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En als toetje:
[ afbeelding ]
En nu ga ik me bezatten, doei!
Idd alles wat niet engels in common channels praat is gewoon een klootzakquote:Op zaterdag 14 juni 2008 04:34 schreef OFfSprngr het volgende:
Hierbij dus: "KANKER RUSSEN, PRAAT GEWOON FUCKING ENGELS KANKERAPEN!".
Je bent al de 2de die erover begint.quote:Op zaterdag 14 juni 2008 05:02 schreef Unstoppable het volgende:
[..]
Je hebt toch niet toevallig Feist gelezen?
quote:Arikara, the spirit of Vengeance that sometimes terrorizes the Tauren of Thousand Needles, also knows an impressive trick: when you call him (via Call Pet or when you dismount), he appears in a puff of smoke! Everyone in the area, not just the hunter, can see the smoke and hear the accompanying deep rumble.
Misschien een vraag die al tachtig keer gesteld is hoor, maar hoe krijg ik zo'n HUD? Welke mod moet ik daarvoor downloaden?quote:Op donderdag 12 juni 2008 10:19 schreef WyriHaximus het volgende:
Terug Vind Pluim:
[ link | afbeelding ]
Heb de mijne op deze gebaseerd: http://www.wowinterface.c(...)UIWide1680x1050.htmlquote:Op zondag 15 juni 2008 14:57 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Misschien een vraag die al tachtig keer gesteld is hoor, maar hoe krijg ik zo'n HUD? Welke mod moet ik daarvoor downloaden?
Je bent al helemaal klaar voor web 2.0quote:Op zondag 15 juni 2008 20:23 schreef WyriHaximus het volgende:
[..]
Heb de mijne op deze gebaseerd: http://www.wowinterface.c(...)UIWide1680x1050.html
Moet alleen nog met battle ground map terug krijgen en wat kleine issue's fixen en dan ben ik er blij mee. Overigens is dat een interface en iets zoiets MetaHUD (dat ding in het midden) een Heads Up Display waar bij je al je combat informatie op 1 plek heb:
[ link | afbeelding ]
(Beetje een chaos maar kon geen betere vinden)
Pssst niet door vertellen maar ben wel met een soort spelletje met me screenshots bezigquote:Op zondag 15 juni 2008 20:34 schreef vogelkooi het volgende:
[..]
Je bent al helemaal klaar voor web 2.0
Sorryquote:Op zondag 15 juni 2008 22:55 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
Anders wordt je in WG compleet afgemaakt doordat Alliance elke keer MINSTENS 8 twinks heeft
warrior is toch een tauren goed voor (heb ik mij zo vaak laten vertellen).quote:Op zondag 15 juni 2008 23:22 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
Ik ben nu wel klaar met mijn blood elf warlock voorlopig, wat is een goede race voor warrior en/of rogue?
geen biased comments aub
Orcs denk ik, maar die wereld is zo saai.quote:Op zondag 15 juni 2008 23:22 schreef Deoxyribonucleic het volgende:
Ik ben nu wel klaar met mijn blood elf warlock voorlopig, wat is een goede race voor warrior en/of rogue?
geen biased comments aub
Iedereen start op Azeroth hoorquote:Op zondag 15 juni 2008 23:35 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Orcs denk ik, maar die wereld is zo saai.
Ik snap eigenlijk niet waaromquote:Op maandag 16 juni 2008 02:37 schreef OFfSprngr het volgende:
Veel ally in pvp die zichzelf onderschijten voor undead rogues.
Ja, mits de mount ook van de horde is EN je exalted bent met die faction (darkspear voor raptors, silvermoon voor hawkstrider (chocobo), orgrimmar voor wolves en thunder bluff voor kodo).quote:Op maandag 16 juni 2008 07:30 schreef Heatseeker het volgende:
Als je lvl 40 bent, en je wilt graag een mount, maakt het dan nog uit wat voor mount je neemt? Behalve de 'looks', kan ik bijvoorbeeld als undead ook andere mounts kiezen ipv undead horse?
Harstikke bedankt!quote:Op zondag 15 juni 2008 20:23 schreef WyriHaximus het volgende:
Heb de mijne op deze gebaseerd: http://www.wowinterface.c(...)UIWide1680x1050.html
/agreequote:Op zaterdag 14 juni 2008 04:34 schreef OFfSprngr het volgende:
Hierbij dus: "KANKER RUSSEN, PRAAT GEWOON FUCKING ENGELS KANKERAPEN!".
Zouden ze wel mogen doen, persoonlijk kan ik het ook niet zo goed uitstaan van de Nederlandse guilds die maar alles doen om het Nederlands te zijn, ik heb er eigenlijk een gewoonte van gemaakt om tegen iedereen Engels te lullen in-game kwa termen is dat vaak ook een stuk makkelijker.quote:Op maandag 16 juni 2008 10:27 schreef Gijsje het volgende:
[..]
/agree
Maare is er niet sprake geweest van realms voor de Russen ? En dan gelijk ook die sloot Oost Europeanen met al die nationale klote guilds die ze maken.
Jap mag ook al niet van zequote:Op maandag 16 juni 2008 14:32 schreef magge het volgende:
Saps, - Is het niet zo dat als Blizzard daar lucht van krijgt dat je, je naam moet veranderen? Een vriend van mij had ooit een hunter, die hij, Vampirehunter, wilde noemen, tja ieder zijn namen. Anyway, omdat vampire niet kon, ging hij voor Vamphunter.
Hij was nog geen level 10 en er zal al een gm op zijn nek, zoals je wellicht wel weet is vamp "in de ogen van Blizzard" een scheld woord voor 't vrouwlijk schoon. Hun zagen, helaas, niet 't vampire gedeelte erin. Kreeg ie een gratis naam change..Santaslay.. nja 't werd er iig niet beter op.
Dus als jou naam echt bitch betekend, zou ik heb toch eventjes na vragen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |