Was ik laatst op een feest, komt dr zo'n gozer in van die standaard "playerkleding" (Gstar broek, neppe Dolce & Gabbana riem), Bjorn Borg boxer en Neppe armanishirtje) naar me toe of ik wat wilde drinken.
Dus ik denk bij mezelf "dat wordt weer de hele avond breezers drinken op zijn kosten". Nouja, een paar drankjes later heb ik hem maar een kusje op zn wang gegeven om hem toch nog enigzins het gevoel te geven dat ie kans maakt. Dus ik wacht het moment af dat ik aan hem kan ontsnappen, het is immers als kwart voor 4. Het wilde maar niet lukken. Toen heb ik maar een ruzie uitgelokt toen hij naar de plee was en ben ik snel in alle tumult vertrekken.
Uiteindelijk kwam hij een kwartier later naar buiten, trapt ie zomaar een autoruit in. Ik ben blij dat ik niet meer drankjes van hem heb aangenomen.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op
woensdag 29 april 2015 16:30 schreef
seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo