Wie is dat?quote:
Ik heb een donkerbruin vermoeden. Is het niet verboden om foto's van andere users te posten op fok zonder explicite toestemming?quote:
Het is op z'n minst een beetje... raarquote:Op vrijdag 6 juni 2008 12:07 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Ik heb een donkerbruin vermoeden. Is het niet verboden om foto's van andere users te posten op fok zonder explicite toestemming?
Ik sport ook altijd met versteviging om m'n enkel. 2 jaar geleden in een dronken bui op een gala gevallen, en daarna gewoon nog de hele avond verder gedanst. Dat was funest, k heb er tot op de dag van vandaag last van.quote:Op vrijdag 6 juni 2008 12:04 schreef DarkElf het volgende:
[..]
oh verschrikkelijke dingen zijn dat
Ik ben een jaar of 7 geleden eens heel erg door mijn enkel gegaan (natte schuine stoep, nieuwe schoenen met leren zolen.... hoppakee lekker dubbel geslagen voor mijn gevoel) en nu nog ga ik zoooo makkelijk door die enkel heen..... erg annoying.
Ook een beetje gebasserd op eerdere ervaringen. Never mind.quote:Op vrijdag 6 juni 2008 12:10 schreef Euc- het volgende:
Jeetje mina zeg, wat een overtrokken reacties weer
Nu ben ik opeens weer een stalker, whatever
Boeiend, zoals ik net zei tegen iemand op msn:quote:Op vrijdag 6 juni 2008 12:11 schreef SHE het volgende:
Dat is er 1 uit den ouden doosch.........
Toen ik nog Sushi maakte op Belgische housefeesten![]()
U ziet mij met een wortel.
En EUC, je bent natuurlijk een imbeciel en het is jammer dat je het zelf niet eens doorhebt.
ja vreemd is dat eigenlijk dat je jaren later nog last ervan kan hebben,.... en dat alleen door zoiets. Wel goed dat je altijd versteviging eromheen doet!quote:Op vrijdag 6 juni 2008 12:11 schreef AKnynke het volgende:
[..]
Ik sport ook altijd met versteviging om m'n enkel. 2 jaar geleden in een dronken bui op een gala gevallen, en daarna gewoon nog de hele avond verder gedanst. Dat was funest, k heb er tot op de dag van vandaag last van.
getsie dat moet pijn gedaan hebbenquote:Op vrijdag 6 juni 2008 12:11 schreef ColdFeet het volgende:
BTW, DE: ik heb het dus, jaren gelden, voor elkaar gekregen om binnen- én buitenbanden van mijn linkerenkel in een keer te scheurenNiet leuk als je dan weer moet gaan leren lopen
Oooooooh, zeg dat dan, jullie hebben natuurlijk nog nooit iemand van hier gegoogled. Mijn fout, mijn fout!quote:Op vrijdag 6 juni 2008 12:12 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Ook een beetje gebasserd op eerdere ervaringen. Never mind.
quote:Op vrijdag 6 juni 2008 12:15 schreef Euc- het volgende:
[..]
Oooooooh, zeg dat dan, jullie hebben natuurlijk nog nooit iemand van hier gegoogled. Mijn fout, mijn fout!
quote:Op vrijdag 6 juni 2008 12:13 schreef Euc- het volgende:
[..]
Boeiend, zoals ik net zei tegen iemand op msn:
zegt:
hoe zou jij t vinden als iemand zou googlen op je naam en een foto van je zou posten in een topic?
zegt:
ik zou t niet op prijs stellen hoor
O_o * hoezo verbrand? zegt:
boeiend, ik zet ze toch zelf online
O_o * hoezo verbrand? zegt:
je weeeet dat dat kan gebeuren met internet
O_o * hoezo verbrand? zegt:
en als je anoniem wilt blijven zet je ze gewoon niet erop, klaar
Het spijt me dat ik niet elk debiel regeltje van een internetforum uit mijn hoofd ken.
Zo weer naar de kine. Het gaa best goed, de onderkant van het gewricht is nog erg gevoelig, en ver strekken of echt op m'n knieen zitten gaat nog niet (quote:Op vrijdag 6 juni 2008 12:14 schreef DarkElf het volgende:
[..]
getsie dat moet pijn gedaan hebben
hee hoe is t met je knie eigenlijk?
Ik snap wel wat je bedoeld, maar ik snap gewoon niet wat het posten nou uitmaakt, that's all..quote:Op vrijdag 6 juni 2008 12:15 schreef DarkElf het volgende:
oh nee
en t gaat niet om t googlen men, t gaat om t posten...
dat je dat niet snapt![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |