quote:
Ik was 301 jij ging door het slotje heenquote:Op donderdag 5 juni 2008 14:35 schreef Piles het volgende:
Oh, open jij tegenwoordig
Kwam nu wel goed uit
Oh, alweerquote:Op donderdag 5 juni 2008 14:36 schreef Yesse het volgende:
[..]
Ik was 301 jij ging door het slotje heen
Ojaquote:
Vertel, wat werd je geboden?quote:Op donderdag 5 juni 2008 14:36 schreef nicomart het volgende:
zo.. zojuist trok mijn stagebeleider me hier even mee naar de vergaderzaal. Kreeg mijn aanbieding voor na mijn studie
Toch moeilijk om te bepalen van ja is dat een goed salaris of niet enzo
quote:Op donderdag 5 juni 2008 14:36 schreef Piles het volgende:
[..]
Dat valt wel mee, het is Bart![]()
voor Bart
Sorryquote:
We zijn allemaal vriendjesquote:Op donderdag 5 juni 2008 14:37 schreef Californium het volgende:
[..]
OjaOeps.....We zijn wel vriendjes he
![]()
Met mij ook nietquote:Op donderdag 5 juni 2008 14:38 schreef Piles het volgende:
Oh, en ik ben het niet eens met de TT
Ik wil niet vrienden blijven![]()
Hoi schatquote:
Laat me raden, "Je bent meer als een broer voor me.."quote:Op donderdag 5 juni 2008 14:38 schreef Piles het volgende:
Oh, en ik ben het niet eens met de TT
Ik wil niet vrienden blijven![]()
[..]
Sorry
Maar Bart snapt me wel
En je hebt mn vorige spoiler blijkbaar gemist
Die man is mijn grote voorbeeld!!! Halve tamme!!quote:
Juist met jouw nietquote:
Preciesquote:Op donderdag 5 juni 2008 14:39 schreef HostiMeister het volgende:
Laat me raden, "Je bent meer als een broer voor me.."
aangezien jij de enige bent die reageertquote:
quote:
Plat Haags is lelijk jaquote:Op donderdag 5 juni 2008 14:26 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Ik vind het plat Haags echt zo verschrikkelijk lelijk.. zeker als zo'n ado supporter zijn bek open trekt.
Ik snap het nietquote:Op donderdag 5 juni 2008 14:38 schreef Piles het volgende:
Oh, en ik ben het niet eens met de TT
Ik wil niet vrienden blijven![]()
[..]
Sorry
Maar Bart snapt me wel
En je hebt mn vorige spoiler blijkbaar gemist
Sorry, maar heb heel die post gemistquote:Op donderdag 5 juni 2008 14:40 schreef nicomart het volgende:
aangezien jij de enige bent die reageert
anouk!quote:Op donderdag 5 juni 2008 14:41 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Plat Haags is lelijk jaMaar een tikkeltje Haags is mooi
Das best aardig hoorquote:Op donderdag 5 juni 2008 14:40 schreef nicomart het volgende:
[..]
aangezien jij de enige bent die reageert
Ik wil dat best vertellen hoor, ben de moeilijkste niet. Er werd me 2200 per maand geboden inclusief 25 vakantiedagen en 5 atv dagen.
-1!quote:
Zoietsquote:
Hoeveel uur in de week? 25 vakantiedagen is wel erg fijn, veel mensen krijgen een week minder (20 dagen). 2200 per maand is geen verkeerd begin. Ik zou de loontabel uit de CAO er eens bij pakken, kijken welke schaal en welke trede je dan terecht komt.quote:Op donderdag 5 juni 2008 14:40 schreef nicomart het volgende:
[..]
aangezien jij de enige bent die reageert
Ik wil dat best vertellen hoor, ben de moeilijkste niet. Er werd me 2200 per maand geboden inclusief 25 vakantiedagen en 5 atv dagen.
Ja het duurt nog wel ff voor je die goed heb gemaaktquote:
Haage slet.quote:
Dat is de laatste hier die wanhopig is volgens mijquote:
Vroeger gooide je een steen door de ruiten bij de sociale dienst, kreeg je je geld. Maar dat is nu toch niet meer. Je moet nu echt werken voor je geldquote:Op donderdag 5 juni 2008 14:39 schreef nicomart het volgende:
[..]
Die man is mijn grote voorbeeld!!! Halve tamme!!
Ben je niet goed ofzo? Honderdje of 25..
Weet je menno, die rechter heeft een veel te grote bek voor dr leeftijd. Ze kan me me pijp opblazen.
Vroeger in de meer, hadden we met 5-2 gewonnen.. liepen we om, hadden we daar een mooi knokpartijtje. Dan werd je gepakt, werd je in een donker hok gestopt, kreeg je een paar kankerklappen van 10 kanten en dan was het over. Dat is tegenwoordig niet meer
A_Aquote:
Ik maakte in het vorige topic toch nog een grapje over zwanger & etenquote:Op donderdag 5 juni 2008 14:42 schreef Yesse het volgende:
Wat heb ik nou gemist, en wat is dan nou met broers en.. alles
Liefquote:Op donderdag 5 juni 2008 14:44 schreef Houniet het volgende:
[..]
Dat is de laatste hier die wanhopig is volgens mij!
Dan laatmaarquote:Op donderdag 5 juni 2008 14:43 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Ja het duurt nog wel ff voor je die goed heb gemaakt
Was een grapje johquote:Op donderdag 5 juni 2008 14:44 schreef Houniet het volgende:
[..]
Dat is de laatste hier die wanhopig is volgens mij!
quote:
Maar wat had dat met die post te maken?quote:Op donderdag 5 juni 2008 14:44 schreef Piles het volgende:
[..]
Ik maakte in het vorige topic toch nog een grapje over zwanger & eten
En ik wil niet dat Milou en ik vrienden worden (meer als een broer)
Het is in een contract voor 6 maanden van 40 uur in de week, maar 32 uur is ook bespreekbaar. Daarna wordt er opnieuw gesproken en is de kans groot dat ik nog verder omhoog ga. Totaal heb ik dus 6 weken vrij als ik alles op zou nemen..quote:Op donderdag 5 juni 2008 14:43 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Hoeveel uur in de week? 25 vakantiedagen is wel erg fijn, veel mensen krijgen een week minder (20 dagen). 2200 per maand is geen verkeerd begin. Ik zou de loontabel uit de CAO er eens bij pakken, kijken welke schaal en welke trede je dan terecht komt.
Ik krijg rond de 1900 bruto. Ik ben niet afgestudeerd trouwens, zit nu eind derde jaar. Ik heb 4 weken vakantie volgens mij. 36-urige werkweek. Ik word eigenlijk wel wat overbetaald, maar ja, het pakte gunstig uit. Er is na een eerste bod nog ruim 25% bij gekomen door o.a. mijzelf en PZ.
Liefde maakt blind hequote:
Ja, beter dat jij je verontschuldigingen aanbiedtquote:
Is het aantal vakantiedagen wel echt voor 6 maanden, of krijg je ze naar rato? Lijkt me stug dat je in 6 maanden zo veel vakantiedagen krijgt hoor.quote:Op donderdag 5 juni 2008 14:47 schreef nicomart het volgende:
[..]
Het is in een contract voor 6 maanden van 40 uur in de week, maar 32 uur is ook bespreekbaar. Daarna wordt er opnieuw gesproken en is de kans groot dat ik nog verder omhoog ga. Totaal heb ik dus 6 weken vrij als ik alles op zou nemen..
Ik voel me beledigd hier, kga er even tussenuitquote:Op donderdag 5 juni 2008 14:48 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Ja, beter dat jij je verontschuldigingen aanbiedt
quote:
Die post die ik quote van jou?quote:Op donderdag 5 juni 2008 14:47 schreef Yesse het volgende:
[..]
Maar wat had dat met die post te maken?
Ik zou zeggen:quote:Op donderdag 5 juni 2008 14:47 schreef nicomart het volgende:
[..]
Het is in een contract voor 6 maanden van 40 uur in de week, maar 32 uur is ook bespreekbaar. Daarna wordt er opnieuw gesproken en is de kans groot dat ik nog verder omhoog ga. Totaal heb ik dus 6 weken vrij als ik alles op zou nemen..
Toch nog eventje bellen met mijn ouders vanavond en eens zien wat zij er van vinden. Het is verder wel leuk werken hier en hartstikke interessant.
quote:
Neeeequote:Op donderdag 5 juni 2008 14:49 schreef Milou__ het volgende:
[..]
Ik voel me beledigd hier, kga er even tussenuit
Oke dan gaan we jou pestenquote:Op donderdag 5 juni 2008 14:50 schreef Piles het volgende:
[..]
Neeee
Jullie moeten mij pesten, niet Milou
Ik had wel mazzel dat ik al een tijdje tegenover de vrouw van de salarisadministratie werkte. Die ken ik dus, die ging me even vertellen wat zij een goed salaris vond voor iemand met mijn werkzaamheden. Daar heb ik toch nog 100 euro bij opgeteld en daarna PZ ook nog eens ruim 100 euro.quote:Op donderdag 5 juni 2008 14:50 schreef jna het volgende:
[..]
Ik zou zeggen:
Ben je niet goed?! Hondertje of 25 wil ik
owquote:
Jij weet echt niet wat je wilt he...quote:Op donderdag 5 juni 2008 14:50 schreef Piles het volgende:
[..]
Neeee
Jullie moeten mij pesten, niet Milou
quote:
Mag ik nou wel of niet pestenquote:
Jawelquote:Op donderdag 5 juni 2008 14:52 schreef Jipje het volgende:
Jij weet echt niet wat je wilt he...
Piles!quote:
quote:
m'n moeder heeft ooit toevallig de aanstellingsbrief van een nieuwe collega onder ogen gekregen door een foutje van iemand. Bleek dat die collega voor precies dezelfde baan meer salaris kreeg als een soort tekenpremie.quote:Op donderdag 5 juni 2008 14:52 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Ik had wel mazzel dat ik al een tijdje tegenover de vrouw van de salarisadministratie werkte. Die ken ik dus, die ging me even vertellen wat zij een goed salaris vond voor iemand met mijn werkzaamheden. Daar heb ik toch nog 100 euro bij opgeteld en daarna PZ ook nog eens ruim 100 euro.
Precies dat vroeg ik me dus ook af. Maar dat we Piles niet mochten pesten was om zn imago. Nu wil ie zeker het imago van reddende engelquote:
Gelukkig maarquote:
kijk hier heb ik wat aan.. ik had geen idee wat ik er nou op moest zeggen. Maar dat zijn inderdaad argumenten die ik kan meenemen.quote:Op donderdag 5 juni 2008 14:49 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Is het aantal vakantiedagen wel echt voor 6 maanden, of krijg je ze naar rato? Lijkt me stug dat je in 6 maanden zo veel vakantiedagen krijgt hoor.
En uiteraard moet je wel wat verbeteringen in het vooruitzicht hebben. 2200 is leuk, maar je wilt natuurlijk doorgroeien, in werk en functie maar ook in beloning.
gefeliciteerdquote:
Er is hier verdomme maar 1 engel, ja!quote:Op donderdag 5 juni 2008 14:55 schreef Jipje het volgende:
[..]
Precies dat vroeg ik me dus ook af. Maar dat we Piles niet mochten pesten was om zn imago. Nu wil ie zeker het imago van reddende engel
prins op het witte paard lijkt me toch beter hoor piles!
De vraag is nu alleen nog hoe, via het uitzendbureau of via contract. Aangezien het maar voor 5 maanden is. Ik hoop toch wel het laatste, want ik heb dus echt geen zin om urenbriefjes in te vullen elke weekquote:
Neehee, jullie gingen mn imago serieus nemen, dat was niet goedquote:Op donderdag 5 juni 2008 14:55 schreef Jipje het volgende:
Precies dat vroeg ik me dus ook af. Maar dat we Piles niet mochten pesten was om zn imago. Nu wil ie zeker het imago van reddende engel
Ja. En dat ben jij nietquote:Op donderdag 5 juni 2008 14:56 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Er is hier verdomme maar 1 engel, ja!
quote:
Ik heb mijn baas ook enkele voorwaarden gesteld:quote:Op donderdag 5 juni 2008 14:55 schreef nicomart het volgende:
[..]
kijk hier heb ik wat aan.. ik had geen idee wat ik er nou op moest zeggen. Maar dat zijn inderdaad argumenten die ik kan meenemen.
quote:
Ik leef in een sterk globaliserende samenleving, in welke uithoek zit jij?quote:Op donderdag 5 juni 2008 14:57 schreef Jipje het volgende:
[..]
Ja. En dat ben jij niet
anders heb jeje username verkeerd gespeld![]()
Ik heb gezegd dat ik geen eisen heb...quote:Op donderdag 5 juni 2008 14:58 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Ik heb mijn baas ook enkele voorwaarden gesteld:Ik wil goed betaald krijgen. Ik wil relevante werkervaring opdoen. Ik wil op mijn c.v. de functie assistent-controller en een referentie.
Dat vond hij prima voorwaarden. Dus alleen over het loon moest even onderhandeld worden, al is onderhandelen een groot woord. We waren er snel uit.
Angle of death... lolquote:Op donderdag 5 juni 2008 14:57 schreef Jipje het volgende:
[..]
Ja. En dat ben jij niet
anders heb jeje username verkeerd gespeld![]()
quote:Op donderdag 5 juni 2008 14:58 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Ik leef in een sterk globaliserende samenleving, in welke uithoek zit jij?
Dat hangt er een beetje van af wat ze bieden. En wat je er uit wilt halen. Voor mij is het een bijbaan met enkele voordelen t.o.v. de gebruikelijke bijbaantjes.quote:Op donderdag 5 juni 2008 14:58 schreef Jipje het volgende:
[..]
Ik heb gezegd dat ik geen eisen heb...
Is dat stom?
Hehe, dus zo noemen ze de dode hoek in het Engels.quote:
Ach ja, Eindhoven de gekste, dan maar.quote:
Tis maar voor 5 maanden. En ik weet niet wat ze bieden, ik denk rond de 2100 euro bruto per maand. Dat is niet slecht lijkt me. Maar ik ga niet te snel roepen, want ik krijg volgende week pas het voorstelquote:Op donderdag 5 juni 2008 14:59 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Dat hangt er een beetje van af wat ze bieden. En wat je er uit wilt halen. Voor mij is het een bijbaan met enkele voordelen t.o.v. de gebruikelijke bijbaantjes.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |