Misschien.quote:Op woensdag 4 juni 2008 16:57 schreef Anthraxx het volgende:
Ach, alleen voor devvers is het boeiend. Die willen juist horen dat er een nieuwe Garbage Collector in GCC 4.0 voor Objective C zit. De rest van het gepeupel zal weinig interessante dingen horen met de WWDC.
Way back in wat.quote:Op woensdag 4 juni 2008 17:28 schreef nietzman het volgende:
Portier is trouwens m'n favoriet hier hoor, omdat we way back gaan.
Daar waar de zon nooit schijnt.quote:
- stel een wachtwoord in voor het useraccount op je iMac (mocht je dat niet al hebben)quote:Op woensdag 4 juni 2008 17:28 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Laat ik 's een vraagje stellen. Ik ben de komende tijd wat vaker weg van huis en wil een server opzetten, zodat ik on-the-road met mijn MBP mijn thuisnetwerk kan benaderen. Wat is daar voor nodig? Ik heb een Airport Extreme die aangesloten is opmijn iMac en (ii) een externe HD via USB. Ik zou graag mijn home-folder op de iMac willen benaderen en evt. ook de externe HD.
Ik ben een totale netwerk-n00b, dus hoe kan ik dat het beste regelen? Ik heb ook nog een PM G4 867Mhz in de kast staan, maar die staat momenteel een beetje niks te doen.
FTP achter een router geeft meestal problemen. FTP is te krijgen in de smaken active en passive, vanuit de client gezien. In active mode beslist de client het poortnummer, in passive mode doet de server dit. Als je een ftp-server achter een router zet ben je beperkt tot passive mode, omdat een client van buitenaf de server niet kan vinden.quote:Op woensdag 4 juni 2008 17:33 schreef Tijn het volgende:
[..]
Die laatste stap zal het meest tricky zijn. Ik weet niet precies hoe dat werkt met een Airport Extreme. Ik weet sowieso niet of je je Airport Extreme momenteel als router gebruikt.
Oud maar ik was dat gezang op de achtergrond vergeten. Echt geniaalquote:
Daar ben je nu te laat mee. Of je moet nog een hele gek persoon vinden die het nu nog doet..quote:Op woensdag 4 juni 2008 21:39 schreef Swindler het volgende:
Moet ik me Iphone nou veel te duur verkopen ofniet ?
www.marktplaats.nlquote:Op woensdag 4 juni 2008 21:41 schreef JoMo0 het volgende:
[..]
Daar ben je nu te laat mee. Of je moet nog een hele gek persoon vinden die het nu nog doet..
http://arstechnica.com/jo(...)rd-may-be-pure-cocoaquote:Mac OS X 10.6 code named Snow Leopard, may be pure Cocoa
The next version of Mac OS X is code-named "Snow Leopard," and will indeed be Intel-only, we have learned. This info is hot on the heels of TUAW's original scoop about Mac OS X 10.6 being readied for shipment as soon as Macworld 2009 and being Intel-only.
Mja, ze willen elke 12 a 18 maanden een nieuwe OS X uit hebben. Ik vind het persoonlijk een beetje veel. Maar goed, je hoeft natuurlijk ook niet mee. Met Tiger kun je sowieso praktisch alle applicaties nog draaien. Met veel applicaties kan dat zelfs met Panther nog.quote:Op donderdag 5 juni 2008 07:35 schreef Guppyfriend het volgende:
hoe vaak komt er een nieuwe OS X zeg... ik heb nog Tiger op mn iMac
Welke dan? Alleen Lion is nog over.quote:Op woensdag 4 juni 2008 23:29 schreef De_Hertog het volgende:
Snow Leopard.. Vreemde naamkeuze, met nog zo veel grote katten over.
Ik weet niet of het dezelfde beta is, maar ik ben er niet kapot van moet ik zeggen. Merk wel dat FF nu sneller is, maar ook lelijker.quote:
Lynx?quote:Op donderdag 5 juni 2008 10:33 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Welke dan? Alleen Lion is nog over.
Ze hebben in ieder geval al een trademark op Lynx en Cougar, en ik heb al een keer iets gelezen over Puma en Ocelot, wat dat verder ook isquote:Op donderdag 5 juni 2008 10:33 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Welke dan? Alleen Lion is nog over.
10.1 is Puma.quote:Op donderdag 5 juni 2008 10:43 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Ze hebben in ieder geval al een trademark op Lynx en Cougar, en ik heb al een keer iets gelezen over Puma en Ocelot, wat dat verder ook is
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |