Dat was dus gisteren, maar de palen van mijn huis zaten er al inquote:
Vanmorgen was alle sneeuw al weer weg, dus ze kunnen vandaag weer vol gas aan de slag.quote:Op zondag 23 november 2008 23:29 schreef Cybersijp het volgende:
Nog ff en je "bouwers"gaan zo met vorstverlet!Dat schiet natuurlijk niet op Gerben... We leuk dat je van (bijna) eerste paal tot finish zicht hebt op wat gaat komen. Met jouw achtergrond ook erg interessant denk ik?
Heb je al een artist impression van het geheel, ik bedoel dan meer duidelijke platen van hoe het hutteke van Gerben zal gaan worden dan die bij de verkoop te bekijken waren?
Deze aannemer heeft het bouwterrein toch stevig dichtgetimmerd, de bouwhekken staan zelfs tot 1,5 meter de sloot in. Maar de hekken zijn maar 2 meter hoog, dus daar ben je zo overheenquote:Op maandag 24 november 2008 09:27 schreef leonieke het volgende:
Ah, vaak kan je gewoon het hek opheffen en het een beetje aan de kant schuiven. Hoef je geen klimmer voor te zijn![]()
Lekker veilig toch?quote:Op maandag 24 november 2008 09:55 schreef Gurb het volgende:
[..]
Deze aannemer heeft het bouwterrein toch stevig dichtgetimmerd, de bouwhekken staan zelfs tot 1,5 meter de sloot in. Maar de hekken zijn maar 2 meter hoog, dus daar ben je zo overheen
Jouw huis duurde toch juist zo lang voordat het klaar was?quote:Op maandag 24 november 2008 09:31 schreef appelsientje het volgende:
leukga dit topic ff volgen...
Blij dat mijn huis al is opgeleverd..als ik dit zo zie
Deze kerst redden ze iig nietquote:Op maandag 24 november 2008 10:08 schreef leonieke het volgende:
Volgende kerst in jouw eigen nieuwe huis
Wat een toeval, mooi joh. Is dat de Grontmij, of niet?quote:Op woensdag 17 december 2008 22:49 schreef inXs het volgende:
lachen, bij die eerste paal was ik ook. Ik ben namelijk 1 van de ontwerpers van het stedenbouwkundige plan en de inrichting van het plan. Leuke buurt en mooie plek. Erg geslaagd concept de eilanden! En ja, je bent verzekerd van een snelle bouw, aangezien de ontwikkelaar er ook zelf een huis laat bouwen, die wil er uiteraard graag snel in!
Als je nog iets wilt weten, of zien moet je het maar even aangeven. Wordt wel na de vakantie uiteraard.
Elk eiland heeft een eigen ontsluiting, om op die manier de verkeersoverlast in de achterliggende wijk niet te groot te maken, en per eiland heb je ook parkeerplaatsen.quote:Op woensdag 17 december 2008 23:34 schreef quo_ het volgende:
Om één of andere vreemde reden lees ik dit topic nu voor het eerst terwijl K&W toch zeer frequent door mij bezocht word
Leuk huis en nog veel leukere omgeving met die eilandjes.
Voor iemand uit drenthe komt alles nogal miniatuur over, maar ik besef heel goed dat een dorp in mijn omgeving anders in elkaar steekt dan een dorp tussen utrecht en gouda. Maar ik zit me wel af te vragen waar je in de wijk de auto's moet laten, hoe zit dat?
Dat is ongeveer 1 en dezelfde persoonquote:Op donderdag 18 december 2008 08:49 schreef Gurb het volgende:
[..]
Wat een toeval, mooi joh. Is dat de Grontmij, of niet?
En niet alleen de ontwikkelaar, maar ook één van de directeuren en een projectleider van de aannemer, en de huishypotheker van de ontwikkelaar hebben in dit project een woning
Das niet dezelfde persoon hoor, ik ben aardig op de hoogte van mijn toekomstige buren.quote:Op donderdag 18 december 2008 10:49 schreef inXs het volgende:
Dat is ongeveer 1 en dezelfde persoonZijn woning is op het linker eiland, de kavel rechtsonder. En nee, niet bij Grontmij, Het stedenbouwkundig plan is van ons, het inrichtinsplan (bestrating ed.) is in samenwerking met Grontmij gedaan.
De andere projecten ken ik idd, ik probeer altijd aardig op de hoogte te blijven van de bouwplannen in de gemeente.quote:Wij doen een groot aantal projecten in Reeuwijk samen met de Grontmij overigens, zoals Groendijck-Oost (ten oosten van de dubbele Wiericke, teverns in Driebruggen), Reeuwijk centrum, Reeuwijk dorp, etc etc. Maar wees gerust, de gronden aan de zuidkant van jouw project blijven gewoon leeg
Daarom zei ik ook "ongeveer"quote:Op donderdag 18 december 2008 13:41 schreef Gurb het volgende:
[..]
Das niet dezelfde persoon hoor, ik ben aardig op de hoogte van mijn toekomstige buren.
Één directeur van de aannemer komt er te wonen, één participant van de ontwikkelaar (diegene die het makelaarskantoor bezit), een projectleider van de aannemer en de huishypotheker van de makelaar.
[..]
De andere projecten ken ik idd, ik probeer altijd aardig op de hoogte te blijven van de bouwplannen in de gemeente.
En dat de weilanden aan de zuidkant voorlopig onbebouwd blijven geloof ik, maar dat zeiden ze 20 jaar geleden ook tegen de bewoners van de vorige wijk, en 20 jaar later staan er toch echt woningen in het weiland
Dat zijn waarschijnlijk de blokken die ze er omheen maken waar ze het beton dan vervolgens weer in storten.quote:Op zondag 21 december 2008 22:31 schreef Nint het volgende:
Wat zijn die rode strepen op de fundering?
Dat is gewoon erop gezet door de leverancier, en die strepen zitten elke 10 of 15 cm, zodat de betontimmerman makkelijk de bekisting op maat kan maken zonder alles met duimstok / rolmaat te hoeven metenquote:Op zondag 21 december 2008 22:31 schreef Nint het volgende:
Wat zijn die rode strepen op de fundering?
Mooi he? "winterlijm" voor de kalkzand blokkenquote:Op maandag 2 februari 2009 17:32 schreef SuusK het volgende:
Bij mijn huis lagen vrijdag ook de blokken ineens klaar en vandaag zijn ze al een heel eind gekomen.. Ons huis staat in 't Zuiden (vandaag sneeuw enzo), maar ze werken gewoon door. Gelukkig! Hopelijk gaat het bij jou ook voorspoedig! Vooralsnog loopt de bouw van onze huizen redelijk gelijk op.
Het weer is aardig meegevallen gisteren idd, dus ik vermoed dat ze gewoon door gegaan zijn met blokken lijmen, maar het was gisteren donker toen ik thuis was, dus niet kunnen kijken.quote:Op maandag 2 februari 2009 17:32 schreef SuusK het volgende:
Bij mijn huis lagen vrijdag ook de blokken ineens klaar en vandaag zijn ze al een heel eind gekomen.. Ons huis staat in 't Zuiden (vandaag sneeuw enzo), maar ze werken gewoon door. Gelukkig! Hopelijk gaat het bij jou ook voorspoedig! Vooralsnog loopt de bouw van onze huizen redelijk gelijk op.
Vergeet niet dat de profielen al gesteld staan, dus de buitencontouren zijn al zichtbaar, alleen nog niet de raam- en deuropeningenquote:Op dinsdag 3 februari 2009 00:47 schreef Cybersijp het volgende:
Leuk om te zien dat er geopperd is gerben! dan duurt het niet lang meer eer de contouren te zien zullen zijn
Het gaat nu idd lekker snel, ik verwacht dat ze eind deze week de onderschil van de verdiepingsvloer erop leggen (ligt bij één blok eerder nu al)quote:Op dinsdag 10 februari 2009 08:44 schreef SuusK het volgende:
Het gaat dan ineens heel snel! Bij ons ligt de plaat voor de etage vloer er al op. Het zijn maar 8 huizen zoals die van ons en bij de eerste staan de profielen voor de 1e etage al gesteld. Nu nog wachten tot de bouwvergunning definief is (en we moeten gaan betalen)
Maaruhh... gaaf om te zien he, de bouw van je huis?
De leidingen worden gewoon onder het kanaal doorgeschoven, maar is inderdaad iets makkelijker als de kanalen er nog niet liggen, spreek uit ervaringquote:Op maandag 23 februari 2009 21:09 schreef Vonkenboer het volgende:
Het schiet al aardig op !![]()
[ afbeelding ]
Opvallend detail, tenminste in mijn ogen
Men plaats eerst de mechanische ventilatie (instort) kanalen, en daarna legt men pas de elektraleidingen ?
Lijkt mij niet bepaald makkelijk met het elektraleidingen.
Ik zelf en veel andere elektriciens / installateurs doen het namelijk precies andersom vanweg de vele voordelen die het heeft.
Weet jij een reden waarom ze dat hier niet gedaan hebben ?
Ik ben het idd ook anders gewend, de kanalen voor de mv op de elektra- en loodgietersleidingen.quote:Op maandag 23 februari 2009 21:09 schreef Vonkenboer het volgende:
Het schiet al aardig op !![]()
[ afbeelding ]
Opvallend detail, tenminste in mijn ogen
Men plaats eerst de mechanische ventilatie (instort) kanalen, en daarna legt men pas de elektraleidingen ?
Lijkt mij niet bepaald makkelijk met het elektraleidingen.
Ik zelf en veel andere elektriciens / installateurs doen het namelijk precies andersom vanweg de vele voordelen die het heeft.
Weet jij een reden waarom ze dat hier niet gedaan hebben ?
Ik wil het idd graag allemaal zelf in de gaten houden ja, af en toe wel eens lastig om alles door anderen te laten doen, en er zelf geen invloed op te hebben, maar ja, het is niet anders, tot nu toe doet de aannemer het niet slechtquote:Op maandag 23 februari 2009 23:49 schreef BBQ-kip het volgende:
Lekker handig dat brokstuk puin ertussen inderdaad...
Zou je niet het liefst 24/7 op hun vingers kijken om te zien of ze het goed doen? Ik zou namelijk zelf denk ik wel die neiging hebben
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |