quote:Op maandag 26 mei 2008 12:25 schreef Leinonlein het volgende:
[..]
Koekjes moeten toch niet nat zijn!![]()
Hey, is dat een nieuwe hit van Blof?
Ik denk dat je de grootste kans hebt in TTK. Maar ook daar zal het wel even goed zoeken zijn.quote:Op maandag 26 mei 2008 12:41 schreef PieterBas het volgende:
[..]
In welke topic staat er geen megaspelfouten.
Ik ken überhaupt maar 1 woord Duitsquote:Op maandag 26 mei 2008 12:41 schreef Jipje het volgende:
sowieso is toch duits?
http://taaladvies.net/taal/advies/vraag/822quote:Op maandag 26 mei 2008 12:41 schreef Jipje het volgende:
[..]
sowieso is toch duits?
ik ben ook zo'n spellings en grammatica onwetende![]()
Ja, daar komt het wel vandaan.quote:
Sorry ik verblijf al jaren niet meer in Nederland en heb me er ook nooit zo voor geïnteresseerdquote:
Wat ben jij positiefquote:
Sowieso is ursprünglich ein Wort aus der Deutsche Sparache ja. Und da kenne ich mir auch besser aus als bei der Songs von Blofquote:Op maandag 26 mei 2008 12:41 schreef Jipje het volgende:
[..]
sowieso is toch duits?
ik ben ook zo'n spellings en grammatica onwetende![]()
Ja een goede redenquote:Op maandag 26 mei 2008 12:49 schreef Piles het volgende:
[..]
[..]
Heeft ze ook een reden voor vermoed ik
Nu wil ik ook wel eigenlijk weten waarom?quote:Op maandag 26 mei 2008 12:49 schreef Piles het volgende:
[..]
[..]
Heeft ze ook een reden voor vermoed ik
Je schrijft beter Duits dan ik.quote:Op maandag 26 mei 2008 12:50 schreef Leinonlein het volgende:
[..]
Sowieso is ursprünglich ein Wort aus der Deutsche Sprache ja. Und da kenne ich mir auch besser aus als bei der Songs von Blof.
quote:
Als mijquote:Op maandag 26 mei 2008 12:54 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Je schrijft beter Duits dan ik.
Oh wacht, toen ik 8 was schreef ik zelf nog beter Duits dan tegenwoordig. Zo vreemd is het dus eigenlijk ook weer niet.quote:
uhm.. Ik zei dat de LOI Cursus Duits van mijn zusje nog steeds bij ons thuis ligtquote:Op maandag 26 mei 2008 12:54 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Je schrijft beter Duits dan ik.
Al heb ik wel even een typfoutje verwijderd..
Ach ja, Schreibfehler gibt es bei mir öfter wenn ich schnell was auf einem Forum schreibe mein Schmuckstuck! Ich mache ja aber auch noch zu viele Grammatik Fehlerquote:Op maandag 26 mei 2008 12:54 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Je schrijft beter Duits dan ik.
Al heb ik wel even een typfoutje verwijderd..
zouzo vind ik toch wel de topper....quote:Op maandag 26 mei 2008 12:41 schreef PieterBas het volgende:
[..]
In welke topic staat er geen megaspelfouten.
Maar mijn halve familie is Duits, dan zou je op zich mogen verwachten dat ik de taal ook in schrift wel een beetje beheers, maar nee, het zit er gewoon niet meer in. Spreken lukt wel, zeker als ik het weer even moet doen, verstaan en lezen ook, maar schrijven is een ramp.quote:Op maandag 26 mei 2008 12:58 schreef PieterBas het volgende:
[..]
uhm.. Ik zei dat de LOI Cursus Duits van mijn zusje nog steeds bij ons thuis ligt. Misschien binnenkort mijn Duits bijspijkeren
Je vergeet wel een umlaut. Maar verder klinkt Schmuckstueck wel lief.quote:Op maandag 26 mei 2008 12:59 schreef Leinonlein het volgende:
[..]
Ach ja, Schreibfehler gibt es bei mir öfter wenn ich schnell was auf einem Forum schreibe mein Schmuckstuck! Ich mache ja aber auch noch zu viele Grammatik Fehler.
alles ist vorbei!!quote:Op maandag 26 mei 2008 12:59 schreef Leinonlein het volgende:
[..]
Ach ja, Schreibfehler gibt es bei mir öfter wenn ich schnell was auf einem Forum schreibe mein Schmuckstuck! Ich mache ja aber auch noch zu viele Grammatik Fehler.
Haha ik vind het zo creatief dat ik bijna niet kan geloven dat het serieus bedoeld is . Je haalt er bijna niet meer uit wat hij nou werkelijk bedoelt... Sowieso kennelijk?quote:
Even dan hèquote:Op maandag 26 mei 2008 13:04 schreef Yesse het volgende:
Ik ben nu alweer wegIk ga even Rotterdam in
![]()
ik spreek het nog wel een beetje, al moet ik nog wel hard nadenken. Misschien komt mijn interesse voor de Duitse taal ook wel omdat ik veel met Duitsers omging in Zweden. en dat heeft toch wel mijn mening over Duitsers toch wel weer positief beinvloed.quote:Op maandag 26 mei 2008 13:01 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Maar mijn halve familie is Duits, dan zou je op zich mogen verwachten dat ik de taal ook in schrift wel een beetje beheers, maar nee, het zit er gewoon niet meer in. Spreken lukt wel, zeker als ik het weer even moet doen, verstaan en lezen ook, maar schrijven is een ramp.
[..]
Je vergeet wel een umlaut. Maar verder klinkt Schmuckstueck wel lief.
Mijn geschrift is ook verre van perfect hoor, Duits is echt lastig met zijn vele grammaticale regeltjes. Praten gaat super, maar dan praat ik gewoon zo snel dat niemand mijn foutjes hoort hehe. Nja, ganz locker bleiben, no pasa nada! Weet nog wel een leuke trouwens "knackarsch"quote:Op maandag 26 mei 2008 13:01 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Maar mijn halve familie is Duits, dan zou je op zich mogen verwachten dat ik de taal ook in schrift wel een beetje beheers, maar nee, het zit er gewoon niet meer in. Spreken lukt wel, zeker als ik het weer even moet doen, verstaan en lezen ook, maar schrijven is een ramp.
[..]
Je vergeet wel een umlaut. Maar verder klinkt Schmuckstueck wel lief.
Eigenlijk is het ook best een leuk volk.quote:Op maandag 26 mei 2008 13:07 schreef PieterBas het volgende:
[..]
ik spreek het nog wel een beetje, al moet ik nog wel hard nadenken. Misschien komt mijn interesse voor de Duitse taal ook wel omdat ik veel met Duitsers omging in Zweden. en dat heeft toch wel mijn mening over Duitsers toch wel weer positief beinvloed.
Gisteren op tv lieten ze zien hoe de dochter van Dirk Kuijt op het trainingveld van Oranje 'Helemaal niks in Amsterdam' zong. Best grappig met een stel ajacieden op het veld.quote:
Haha met Fransen heb ik altijd het tegenovergestelde. Was op een feestje zaterdag war wat Fransen waren en die nationalistisch apen moesten natuurlijk weer de hele avond Franse hits opzetten, peinlich!quote:Op maandag 26 mei 2008 13:07 schreef PieterBas het volgende:
[..]
ik spreek het nog wel een beetje, al moet ik nog wel hard nadenken. Misschien komt mijn interesse voor de Duitse taal ook wel omdat ik veel met Duitsers omging in Zweden. en dat heeft toch wel mijn mening over Duitsers toch wel weer positief beinvloed.
Zelfs als Ajax-fan moest ik daarom lachenquote:Op maandag 26 mei 2008 13:12 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Eigenlijk is het ook best een leuk volk.
[..]
Gisteren op tv lieten ze zien hoe de dochter van Dirk Kuijt op het trainingveld van Oranje 'Helemaal niks in Amsterdam' zong. Best grappig met een stel ajacieden op het veld.
Succes Servus!quote:Op maandag 26 mei 2008 13:14 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
Ik ga naar mn tentamen toe!![]()
ben tegen een uurtje of 8 wel weer terug(6 uur voor een tentamen
)
Ik heb in de derde een 1 gehaald voor mijn SO over naamvallen. Die stond wel leuk tussen de tienen van de luister en leestoetsen enzo. Ik ben altijd slecht geweest in Duitse grammatica, maar dat was ook een periode waarin ik de Nederlandse grammatica al amper begreep.quote:Op maandag 26 mei 2008 13:10 schreef Leinonlein het volgende:
[..]
Mijn geschrift is ook verre van perfect hoor, Duits is echt lastig met zijn vele grammaticale regeltjes. Praten gaat super, maar dan praat ik gewoon zo snel dat niemand mijn foutjes hoort hehe. Nja, ganz locker bleiben, no pasa nada! Weet nog wel een leuke trouwens "knackarsch"![]()
De laatste tijd zelden. Het komt zelden goed uit. Mijn ouders gaan een paar keer per jaar en ik kan altijd wel mee, maar ik heb vaak ook verplichtingen in Nederland. Dus ik ga vooral als er wat grotere feesten zijn (opa die 75 werd, oma 75, opa en oma 50 jaar getrouwd, dat soort dingen). Ik moet nodig weer eens heen, eigenlijk. Zie mijn familie zeer zelden.quote:Had ik maar Duitse familie, mijn familie is echt verre van internationaal ingesteld. Gemis aan mijn opvoeding! Ga je vaak naar Duitsland?
Op mijn laptop zou ik ook niet weten waar ik een umlaut vandaan moet halen. Dus maar een e erachter dan, als ik het goed wil spellen.quote:Ja ik mis mijn Duitse tastatur!
quote:Op maandag 26 mei 2008 13:14 schreef Kuno_van_Dijk het volgende:
Ik ga naar mn tentamen toe!![]()
ben tegen een uurtje of 8 wel weer terug(6 uur voor een tentamen
)
Ben je nog even over het Elzasgebied begonnen in het Duits?quote:Op maandag 26 mei 2008 13:14 schreef Leinonlein het volgende:
[..]
Haha met Fransen heb ik altijd het tegenovergestelde. Was op een feestje zaterdag war wat Fransen waren en die nationalistisch apen moesten natuurlijk weer de hele avond Franse hits opzetten, peinlich!.
Daar hielden wij wel rekening mee, maar meestal werd het toch hits van Nederlandse makkelij oftewel.. de Vengaboysquote:Op maandag 26 mei 2008 13:14 schreef Leinonlein het volgende:
[..]
Haha met Fransen heb ik altijd het tegenovergestelde. Was op een feestje zaterdag war wat Fransen waren en die nationalistisch apen moesten natuurlijk weer de hele avond Franse hits opzetten, peinlich!.
Ja, dat is wel goed voor de reputatie van Nederlanders in het buitenland. Goed bezig.quote:Op maandag 26 mei 2008 13:19 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Daar hielden wij wel rekening mee, maar meestal werd het toch hits van Nederlandse makkelij oftewel.. de Vengaboys
Rechter ALT + S (althans bij mijn laptop)quote:Op maandag 26 mei 2008 13:16 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Op mijn laptop zou ik ook niet weten waar ik een umlaut vandaan moet halen. Dus maar een e erachter dan, als ik het goed wil spellen.
Het is wel een Mac he. Maar het is wel een ß. Die is soms ook handig.quote:Op maandag 26 mei 2008 13:20 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Rechter ALT + S (althans bij mijn laptop)
en dan schaamteloos "Boom Boom Boom" mee zingen..quote:Op maandag 26 mei 2008 13:20 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Ja, dat is wel goed voor de reputatie van Nederlanders in het buitenland. Goed bezig.
Dat impliceert dat je eerder vandaag wel zin had...quote:
Op de Mac weet ik het niet..quote:Op maandag 26 mei 2008 13:21 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Het is wel een Mac he. Maar het is wel een ß. Die is soms ook handig.
Dat zongen we vroeger hard mee, maar toen wisten we nog niet wat het betekendequote:Op maandag 26 mei 2008 13:22 schreef PieterBas het volgende:
en dan schaamteloos "Boom Boom Boom" mee zingen..
Vanochtend wel ja, wonderbaarlijk genoegquote:Op maandag 26 mei 2008 13:22 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Dat impliceert dat je eerder vandaag wel zin had...
Uhuhquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |