Het is niet moeilijker om zwanger te worden als je rookt. Het is alleen niet goed om te roken, net als drinken, omdat beide invloed hebben op de foetus.quote:Op woensdag 4 juni 2008 13:08 schreef RockabeIIa het volgende:
Ik meende dat er was bewezen dat je moeilijker zwanger kunt raken als roker zijnde... Ik wil niemand voor het hoofd stoten, echt niet! Maar ik vind het wel heel vreemd dat er gewoon doorgerookt wordt. Helemaal als je geen moeite hebt er mee te stoppen.
Inderdaadquote:
Doe eens normaal, zeg. Ik zie nergens dat ik loop te rellen, onzin uit loop te kramen of dat ik opzettelijk iemand kwets. Ik leef juist heel erg mee met eenieder...quote:Op woensdag 4 juni 2008 14:20 schreef NieTTus het volgende:
Zeg, NOGMAALS de vraag: OPEN EEN ANDER TOPIC OF GA DEZE DISCUSSIE AAN IN WACHTEN OP EEN 2E STREEPJE. ROKEN IS SLECHT, DRANK IS SLECHT. ALLES IS SLECHT.
OF HET EEN FEIT IS DAT ROKEN SLECHT IS, DAT WETEN WE HIER ZELF OOK HARTSTIKKE GOED. BEDANKT VOOR DIE MEDEDELING. KAN HET HIER NU WEER OVER BEHANDELINGEN GAAN? SJESUS ZEG, MOETEN JULLIE PERSE JE GELIJK HEBBEN OFZO? WE HEBBEN AL FRUSTRATIES GENOEG, DEZE HOEVEN WE ER NIET BIJ TE HEBBEN.
OK, geen rel, alleen onbegrip...prima, komen we al genoeg van tegen. Zullen we nu weer ontopic blijven dan?quote:Op woensdag 4 juni 2008 15:57 schreef RockabeIIa het volgende:
[..]
Doe eens normaal, zeg. Ik zie nergens dat ik loop te rellen, onzin uit loop te kramen of dat ik opzettelijk iemand kwets. Ik leef juist heel erg mee met eenieder...
Als je er niet tegen kunt dat mensen zulke dingen opmerken kun je beter je zaakjes in een dagboek bij gaan houden ipv alles openlijk op het web te zetten.
Ik kan me goed voorstellen dat je je zo voelt, Miss_Sly (en NieTTus ook!).quote:Op woensdag 4 juni 2008 13:39 schreef miss_sly het volgende:
Kun je je enigszins voorstellen dat met zo'n opmerking het aanvoelt alsof je zegt: tja, dat je niet zwanger wordt heb je ook aan jezelf te danken als je rookt.
Ik heb dat spul gebruikt trouwens je gaat erna pas bloeden (ik gebruikte dat spul dan 10 dagen achter elkaar) 36 uur na het stoppen en ik ga gelijk bloeden (dus dat spul niet vergeten want anders zit je schreef)quote:Op woensdag 4 juni 2008 17:21 schreef NieTTus het volgende:
Nu vraag ik me van de primolut alleen af (wie heeft dat hier ook gebruikt? Of Duphaston?) of je pas na de laatste tablet ongesteld wordt, of al tijdens gebruik kan starten? Heb ik met mijn ei hoofd natuurlijk niet gevraagd en kan het zo snel in de bijsluiter niet vinden?
Zomerstop is overigens vanaf 21 juli tot 8 augustus, dus we hebben nog ruim de tijd!! Als het doorgaat en lukt deze keer, wordt het een lente kindje
Het duurt lang he, dat wachten? Nog 6 nachtjes slapenquote:
Ja, dat was ook mijn eerste gedachtequote:Op dinsdag 10 juni 2008 20:53 schreef nebelung het volgende:
En ergens klinkt dat gelaser ook nog positief!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |