Thnx, krijg ook veel reacties van mensen onderweg, en niet alleen van motorrijdersquote:Op woensdag 9 juli 2008 09:11 schreef BertV het volgende:
[..]
lol, veel rijplezier...![]()
Je hebt iig direct de mooiste motor ooit gekocht!
Over 2 jaar staat hier zeker wel een zx(?)r op de stoepquote:Op zondag 13 juli 2008 14:41 schreef Lightning_NL het volgende:
Ja... Ninja's vind ik ook erg mooi. Dat ie zoveel power heeft vind ik dan een nadeel, maar ja, de meningen erover als beginnersmotor zijn zo'n beetje 50-50 verdeeld. Ik ga er gewoon voor denk ik
600 supersport heeft ook rond of boven de 100 pk. Niets mis mee om als beginmotor te hebben hoor. Alles hangt af van je rechterhandjequote:Op woensdag 9 juli 2008 12:41 schreef MMach het volgende:
Wel een beetje fors voor een beginner, +100pk, maar if you can handle it...
Vandaag voor het eerst 40km gereden in de gietende regen op secundaire wegen op m'n eigen moto, zonder ABS. Best glad, af en toe blokkeerde het achterwiel bij het remmen voor het stoplicht terwijl ik niet eens hard aan het remmen was
Echt prettig vond ik het niet nee... Maar jas half open en af en toe beetje gas geven doet wonderenquote:Op zondag 20 juli 2008 12:06 schreef tralalala het volgende:
Moet er niet aan denken om met 30 graden op een parkeerplaats te oefenen
deed ik ook, gewoon je jas half open doen, visier open..quote:Op zondag 20 juli 2008 13:41 schreef Cocktailprikker het volgende:
[..]
Echt prettig vond ik het niet nee... Maar jas half open en af en toe beetje gas geven doet wonderen
Mja.. je moet dat gevoel een beetje krijgen, op een gegeven moment gooi je je motor gewoon de bocht om en lukt het. Een constante snelheid/aandrijving houden is wel belangrijk.quote:Op zondag 27 juli 2008 18:49 schreef wibraman het volgende:
Zo, heb ook een paar lesjes op de motor gehad. En voor zover gaan de bijzondere verrichtingen wel goed, maar het achtje vind ik lastig. Ik kan hem wel maken, maar ik maak hem nèt iets te ruim waardoor ik buiten het vak kom waar ik binnen moet blijven. Rustiger rijden, meer sturen, meer leunen? Iemand tips?
Als je in een bocht moet remmen heb je vantevoren niet goed gekeken. Maar als het niet anders kan : motor recht, remmen, motor in de bocht en zo verder. * Nooit * remmen als je motor schuin ligt. Maar goed, dat staat ook allemaal in je theorieboek.quote:en wat is nou eigenlijk het juiste remgedrag in een bocht? Ik weet dat het liever niet remmen is in de bocht, maar soms bij onverwachte dingen is het onvermijdelijk.
Nooit remmen in een bocht is een goede regel... afschuinen en remmen kosten allebei "grip".quote:Op zondag 27 juli 2008 18:49 schreef wibraman het volgende:
en wat is nou eigenlijk het juiste remgedrag in een bocht? Ik weet dat het liever niet remmen is in de bocht, maar soms bij onverwachte dingen is het onvermijdelijk.
Moto73 heeft wel eens zo'n editie waarin alle modellen van dat jaar te zien zijn.quote:Op maandag 28 juli 2008 12:53 schreef Zjummie het volgende:
Even inhaken, ben net begonnen met lessen, ja vanmiddag ook weer met 31 graden![]()
Ben ook begonnen met me verdiepen in alle soorten / merken motorfietsen.
Weet iemand een site met handige overzichten van de verschillende types en modellen motorfietsen ?
Bijv. waar alle tourfietsen bij elkaar zijn gegroupeerd ?
BvD
http://www.bikez.com/ staat zo'n beetje alles op.quote:Op maandag 28 juli 2008 12:53 schreef Zjummie het volgende:
Even inhaken, ben net begonnen met lessen, ja vanmiddag ook weer met 31 graden![]()
Ben ook begonnen met me verdiepen in alle soorten / merken motorfietsen.
Weet iemand een site met handige overzichten van de verschillende types en modellen motorfietsen ?
Bijv. waar alle tourfietsen bij elkaar zijn gegroupeerd ?
BvD
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |