Bij spelers van buiten de EU geldt een minimum-salarisquote:
dat is de ondergrens voor spelers van buiten de EUquote:
quote:OB: Vrijdag keuring Francisco Rodriguez
Francisco Rodriguez tekent vrijdag bij PSV. De Mexicaanse verdediger komt donderdag naar Nederland. Vrijdag heeft hij een medische keuring. Als hij fit wordt bevonden, tekent hij in Eindhoven een meerjarig contract. De Mexicaan is afkomstig van Chivas Guadalajara. PSV bereikte met die club al eerder een akkoord over de transfer. Rodriguez wordt de tweede Mexicaan in de PSV-selectie, naast Carlos Salcido. Die werd twee seizoenen geleden aangetrokken. Ook hij kwam van Chivas.
Salcido naar links, mag ie daar zijn omhalen makenquote:Op woensdag 28 mei 2008 11:56 schreef rubbereend het volgende:
en hij mag dus met Salcido gaan concureren voor de plek naast Marcellis in centrum
Daar moet Lee al komen te spelen.quote:Op woensdag 28 mei 2008 11:57 schreef dndiek het volgende:
[..]
Salcido naar links, mag ie daar zijn omhalen maken
ik heb liever dat de transfer van Lee rond komt voor die plekquote:Op woensdag 28 mei 2008 11:57 schreef dndiek het volgende:
[..]
Salcido naar links, mag ie daar zijn omhalen maken
Misschien kan Salcido of Lee wel als rechtsback ingezet worden. Kromkamp aan AZ verkopenquote:Op woensdag 28 mei 2008 12:10 schreef rubbereend het volgende:
[..]
ik heb liever dat de transfer van Lee rond komt voor die plek
Lee is wel rechtsbenig dus misschien is dat inderdaad wel een optie.quote:Op woensdag 28 mei 2008 13:36 schreef cultheld het volgende:
[..]
Misschien kan Salcido of Lee wel als rechtsback ingezet worden. Kromkamp aan AZ verkopen.
die keren dat Lee op rechts speelden waren toch minder, dan zal zijn schaar wel verkeerd uitkomen ofzoquote:Op woensdag 28 mei 2008 13:36 schreef cultheld het volgende:
[..]
Misschien kan Salcido of Lee wel als rechtsback ingezet worden. Kromkamp aan AZ verkopen.
Daarmee doe je Farfan toch wel een beetje tekort hoor... Ik vind het jammer, maar op CL niveau kan Kromkamp toch eigenlijk niet meekomen.quote:Op woensdag 28 mei 2008 14:43 schreef rubbereend het volgende:
[..]
die keren dat Lee op rechts speelden waren toch minder, dan zal zijn schaar wel verkeerd uitkomen ofzo
daarbij vind ik dar Kromkamp helemaal niet zo'n slecht seizoen heeft gedraaid. Hij moest dit jaar de hele rechterkant voor zijn rekening nemen
maar Farfan trok vaan naar binnen om ook ruimte te maken voor Kramkamp. En op CL niveau konden er sowieso maar weinig meekomen.quote:Op woensdag 28 mei 2008 14:52 schreef Dr_Frickin_Evil het volgende:
[..]
Daarmee doe je Farfan toch wel een beetje tekort hoor... Ik vind het jammer, maar op CL niveau kan Kromkamp toch eigenlijk niet meekomen.
Kromkamp is verdedigend simpelweg te zwak voor PSV-niveau. Jammer dat ie 1,4 miljoen euro per jaar verdient, anders was ie makkelijk te slijten.quote:Op woensdag 28 mei 2008 14:43 schreef rubbereend het volgende:
[..]
die keren dat Lee op rechts speelden waren toch minder, dan zal zijn schaar wel verkeerd uitkomen ofzo
daarbij vind ik dar Kromkamp helemaal niet zo'n slecht seizoen heeft gedraaid. Hij moest dit jaar de hele rechterkant voor zijn rekening nemen
Daar gaan toch al jaren nauwelijks PSV supporters heen en aangezien het dit jaar ook al weer gesodemieter is acht ik de kans op verandering klein.quote:Op woensdag 28 mei 2008 19:03 schreef jorienvdherik het volgende:
Gaan we nog naar de supercup ?
mij welquote:Op woensdag 28 mei 2008 20:48 schreef rubbereend het volgende:
gewoon afschaffen, die prijs boeit echt niemand.
quote:Op woensdag 28 mei 2008 20:55 schreef noxious het volgende:
Ik dacht heel even dat rubbereend op zichzelf replyde, totdat ik zag dat onze aller jorien gewoon z'n avatar geninjad had...
ik ben tegen Twente geweest toen moesten we 2e ring lange zijde zitten met de PSVfansquote:Op woensdag 28 mei 2008 20:56 schreef mcyodogg het volgende:
Ben bij de laatste 3 edities geweest, twijfel of ik dit keer aan kaarten wil komen. Zo leuk was het ook weer niet
Ik had hetzelfde. Irritantquote:Op woensdag 28 mei 2008 20:55 schreef noxious het volgende:
Ik dacht heel even dat rubbereend op zichzelf replyde, totdat ik zag dat onze aller jorien gewoon z'n avatar geninjad had...
waar kan je kaarten voor neutrale vakken halenquote:Op woensdag 28 mei 2008 20:59 schreef rubbereend het volgende:
[..]
ik ben tegen Twente geweest toen moesten we 2e ring lange zijde zitten met de PSVfansdat was de laatste keer
ik denk dat er weinig vrije verkoop zal zijn. Als je kampioen bent geworden met je amateur team dan krijg je gratis kaartenquote:Op woensdag 28 mei 2008 21:01 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
waar kan je kaarten voor neutrale vakken halen
zelfs ik heb hetquote:
ah ff op marktplaats dan maarquote:Op woensdag 28 mei 2008 21:04 schreef rubbereend het volgende:
[..]
zelfs ik heb hetdenk de hele tijd, "dat heb ik toch niet gepost"
Impliceer je nu dat Belgische clubs rijker zijn dan Nederlandse?quote:Op dinsdag 27 mei 2008 20:00 schreef methodmich het volgende:
Een PSV-delegatie heeft afgelopen zaterdag in Waalwijk de Braziliaan Mille Mendes van Unitas nogmaals bekeken. Heeft ook al een stage mogen lopen bij PSV. Ben toch wel benieuwd. Veel Belgische clubs willen hem. Voor Nederlandse clubs is hij duur natuurlijk, minimaal 405000 euro jaarsalaris. Wellicht durft PSV het toch aan en verhuren ze hem eerst nog.
Misschien is het makkelijker om een Belgisch paspoort te krijgen voor profvoetballers van buiten de E.U.quote:Op woensdag 28 mei 2008 21:10 schreef Fiskus het volgende:
[..]
Impliceer je nu dat Belgische clubs rijker zijn dan Nederlandse?
quote:Op woensdag 28 mei 2008 21:10 schreef Fiskus het volgende:
[..]
Impliceer je nu dat Belgische clubs rijker zijn dan Nederlandse?
Hoe kan dat eigenlijk? Is die regel soms door de KNVB opgelegd?quote:Op woensdag 28 mei 2008 21:15 schreef rubbereend het volgende:
[..]bij lange na niet. Maar in België geldt die ondergrens niet
volgens mij wel, zijn meer landen die dat hebben dacht ik. Want er worden nog al wat exotische spelers gestald in België. Waarom dacht je anders dat Ajax samenwerkte met een Belgische club. Dat was echt niet vanwege het leerzame niveau daar.quote:Op woensdag 28 mei 2008 21:19 schreef cultheld het volgende:
[..]
Hoe kan dat eigenlijk? Is die regel soms door de KNVB opgelegd?
Kan jij niet gewoon je plaatje terugveranderen?quote:
Ik dacht dat dit in heel Europa geldig was...quote:Op woensdag 28 mei 2008 21:22 schreef rubbereend het volgende:
[..]
volgens mij wel, zijn meer landen die dat hebben dacht ik. Want er worden nog al wat exotische spelers gestald in België. Waarom dacht je anders dat Ajax samenwerkte met een Belgische club. Dat was echt niet vanwege het leerzame niveau daar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |