NASN is koningquote:Op zaterdag 17 mei 2008 21:27 schreef BliksemSchigt het volgende:
Eindelijk een stream van NBC online.
Kan juist ook een nadeel zijn.quote:Op maandag 19 mei 2008 00:00 schreef Fiama het volgende:
Gaaf om te zien, Penguins zijn erg goed en zitten in een lekker momentum om zo door te gaan. Ik denk dat die dagen rust wel goed voor ze zijn, ze hebben alles erg snel gewonnen.
Euhm hoe dan? De Flames haalden toen in 19 games de finale, dat waren er meer dan Tampa (16)quote:Op maandag 19 mei 2008 00:02 schreef Leatherface het volgende:
Calgary had er 4 jaar geleden ook last van.
Dat is dan ook weer zo, het is altijd wel moeilijk te zeggen of het nu een nadeel of voordeel is. Naja, we zullen het wel zien aankomend weekend.quote:Op maandag 19 mei 2008 00:02 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Kan juist ook een nadeel zijn.
Edmonton brak het bijvoorbeeld behoorlijk op 2 jaar geleden. Calgary had er 4 jaar geleden ook last van.
nou ja, een 3-2-1tje danquote:Op vrijdag 9 mei 2008 12:57 schreef Mobster273 het volgende:
[..]
ik denk een 1-2-3tje,
volgende twee zijn voor Dallas, daarna gaan de Wings verder waar ze gebleven waren....
Dat mogen we wel hopen, ja.quote:
Niet makkelijk.quote:Op dinsdag 20 mei 2008 12:08 schreef WasQ het volgende:
Maar goed, is er ooit iemand voorbij Lidstrom gekomen?
Volgens mij was in het begin van de play-offs het voordeel vrijwel nihil. De uit- en thuisoverwinningen lagen vrijwel gelijk.quote:Op donderdag 22 mei 2008 10:11 schreef Leatherface het volgende:
Detroit homecourt advantage.
Is dat echt een groot voordeel, kenners?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |