Hersi deed het een paar keer tijdens Twente - Ajax zeg je, 1 wedstrijd is bij mij nog altijd niet structureel.quote:Op zaterdag 17 mei 2008 11:57 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Huntelaar is echt niet de enige. Hersi deed het bij Twente - Ajax ook een paar keer. Niemand ontkent volgens mij - althans ik niet - dat de acties van Huntelaar er soms ietwat lomp uit zien en dat hij wel eens een tik na gaf wanneer de bal er niet bij was. Maar dat is nog geen vrijbrief om iemand met naam en toenaam te noemen als een outlaw die persee bij het minste geringste geel gaat krijgen.
En als er niets over gezegd wordt dan blijven spelers ermee wegkomen of blijven spelers penalties krijgen na schwalbes, of zie ik dat verkeerd?quote:Dat is hetzelfde wat bij Suarez gecreeerd is over zijn schwalbes bij Groningen en Ajax; Zlatan had toen ook de naam. Of Lurling bijv. Als mensen eenmaal denken dat Huntelaar bij elk luchtduel eerst een bewuste elleboog uitdeelt, dan heeft dat gevolgen voor de manier waarop ze hem beoordelen.
Jij noemt het een heksenjacht openen, ik noem het gewoon een zeer duidelijke uitleg waarbij hij met videobanden de feiten heeft aangetoond. Er komt een keer een moment waarop je als scheidsrechtersbaas moet ingrijpen, het onbestraft blijven van al die lompe acties van Huntelaar zijn indirect zijn verantwoordelijkheid.quote:En het is heel wat anders of Johan Derksen of Hugo Borst het een paar keer roept op TV, of wanneer jouw eigen baas die jouw aanstelt het noemt als soort van opdracht en eigenlijk een heksenjacht opent.
Onzin de kaart die vermaelen toen kreeg of Silva sloeg toen ook nergens op. Vermaelen is nu geschorst omdat hij werd vastgehouden. .. dus ik zie niet in waar hij ons bevooroordeeld. Het zal best wel eens voorkomen maar niet zo erg dat het goals tot gevolg heeft of goals worden afgekeurd tegen ons ten onrechte. Hershi kwam er met geel vanaf waar Davids een paar maanden terug met rood er vanaf werd gestuurd. Niet dat dat onterecht was van Davids en het was van Bradley ook terecht. De eerste overtreding daar gaf hij geel voor omdat de anderen voor zulk gelijke ook geel kregen de tweede was gewoon geel rood omdat je een aanvaller niet van achteren mag tacklen.quote:Op zaterdag 17 mei 2008 11:50 schreef Blawh het volgende:
[..]
Hoe vaak heeft men een overtreding die rijp is voor een kaart van Huntelaar wel niet over het hoofd gezien?
De 1e gele kaart van Bradley waardoor hij nog voor rust met 2x geel van het veld moest.
Meen je dat nou? Mijn indruk is dat Ajax juist heel erg goed wegkomt doorgaans...quote:Op zaterdag 17 mei 2008 12:09 schreef Chadi het volgende:
Maar de waarheid is gewoon dat Ajax erg wordt benadeeld de laatste jaren en op beslissende momenten .
Denk dat wel mee valt, als je de media gelooft komen de top clubs zovaak goed weg. Het is gewoon simpel, elke keer pikken ze beelden eruit waar uit blijkt dat ze goed wegkomen. Als je niks laat zien van de kleintjes dan krijg je geen eenduidig beeld.quote:Op zaterdag 17 mei 2008 12:11 schreef SCH het volgende:
[..]
Meen je dat nou? Mijn indruk is dat Ajax juist heel erg goed wegkomt doorgaans...
Nou ik wil ze best voor je bijhouden aankomende wedstrijd . Of het volgend seizoen. Daar kan je ook best over discussieren maar de afgelopen twee seizoenen heb je echt een hoop tegen gehad op beslissende momenten.quote:Op zaterdag 17 mei 2008 12:11 schreef SCH het volgende:
[..]
Meen je dat nou? Mijn indruk is dat Ajax juist heel erg goed wegkomt doorgaans...
Ik ontken het ook helemaal niet, ik heb alleen gezegddat Ajax de scheidsrechters ook in genoeg situaties mee heeft. Dat kan hem zitten in kleine overtredingen die Ajax net iets vaker meekrijgt in de ArenA tegen vooral de kleinere tegenstanders en dat zit hem in het feit dat Huntelaar zelden bestraft wordt voor zijn lompe acties.quote:Op zaterdag 17 mei 2008 12:09 schreef Chadi het volgende:
Maar de waarheid is gewoon dat Ajax erg wordt benadeeld de laatste jaren en op beslissende momenten . Dat je er niks tegen kan doen vind ik prima maar het ontkennen is net zo fout.
Nu moet je ook met voorbeelden komen. Ik ken genoeg verdedigers die inderdaad genoeg overtredingen maken, maar daar gaat het bijna altijd om onschuldigen duwtjes om de aanvaller te slim af te zijn en niet om losse ellebogen zoals bij Huntelaar.quote:Je mag wat mij betreft Huntelaar eruit sturen voor het opspringen met zijn armen omhoog maar dat moet je dan ook consequent doen voor verdedigers die zich breed maken en met hun armen in de lucht springen. Dan moet je waarschijnlijk de wedstrijd al na 30 minuten staken omdat je er te veel uit hebt gestuurd.
Elke speler die de lucht ingaat gebruikt zijn armen. Geen 1 uitgezonderd.quote:Op zaterdag 17 mei 2008 12:19 schreef Blawh het volgende:
[..]
Ik ontken het ook helemaal niet, ik heb alleen gezegddat Ajax de scheidsrechters ook in genoeg situaties mee heeft. Dat kan hem zitten in kleine overtredingen die Ajax net iets vaker meekrijgt in de ArenA tegen vooral de kleinere tegenstanders en dat zit hem in het feit dat Huntelaar zelden bestraft wordt voor zijn lompe acties.
Wellicht had Ajax wel veel minder punten gehad als Huntelaar zijn 2e gele kaart had gekregen voor een aantal van zijn lompe acties.
[..]
Nu moet je ook met voorbeelden komen. Ik ken genoeg verdedigers die inderdaad genoeg overtredingen maken, maar daar gaat het bijna altijd om onschuldigen duwtjes om de aanvaller te slim af te zijn en niet om losse ellebogen zoals bij Huntelaar.
Dat heb je mij in ieder geval nooit horen zeggen.quote:Op zaterdag 17 mei 2008 12:27 schreef MrDoegewoon het volgende:
Wil geen Calimero zijn, maar euhm dit gezeik hadden we met Zlaten, bij Rosenberg begonnen ze erover te zeiken, en nu bij Huntelaar.
En bij VOH moest het allemaal kunnen, terwijl die Stekelenburg ooit in zijn beschermings gebied met bal en al de goal in duwde.....
Bullshit zeg, we zeggen alleen dat die opmerking van Uilenberg te debiel voor woorden is. Overigens duwen jullie Huntelaar in een dader rol...quote:Op zaterdag 17 mei 2008 12:34 schreef Blawh het volgende:
[..]
Dat heb je mij in ieder geval nooit horen zeggen.
Maar jullie creëren een situatie waarbij Huntelaar slachtoffer is, dat is natuurlijk omgekeerde wereld.
Of je bent heel erg naïef of je verzint dit om je punt te maken. Laten we wel wezen, als je ziet wat een spits als Huntelaar in een wedstrijd te verduren krijgt dan vallen een paar rondzwaaiende armen daarbij in het niet.quote:Op zaterdag 17 mei 2008 12:19 schreef Blawh het volgende:
Nu moet je ook met voorbeelden komen. Ik ken genoeg verdedigers die inderdaad genoeg overtredingen maken, maar daar gaat het bijna altijd om onschuldigen duwtjes om de aanvaller te slim af te zijn en niet om losse ellebogen zoals bij Huntelaar.
Hij is toch ook dader? Of zijn het zijn batterijen???quote:Op zaterdag 17 mei 2008 12:38 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Bullshit zeg, we zeggen alleen dat die opmerking van Uilenberg te debiel voor woorden is. Overigens duwen jullie Huntelaar in een dader rol...
Nu ben ik de persoon die of naïef is of iets verzint?quote:Op zaterdag 17 mei 2008 12:41 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Of je bent heel erg naïef of je verzint dit om je punt te maken. Laten we wel wezen, als je ziet wat een spits als Huntelaar in een wedstrijd te verduren krijgt dan vallen een paar rondzwaaiende armen daarbij in het niet.
Ja dat klopt, maar Huntelaar druk ze regelmatig nog bewust even richting het gezicht van een tegenstander. Laatst tegen Heerenveen was daar weer een heel goed voorbeeld van.quote:Op zaterdag 17 mei 2008 12:34 schreef Chadi het volgende:
[..]
Elke speler die de lucht ingaat gebruikt zijn armen. Geen 1 uitgezonderd.
Dat laatste is dus niet bewezen en de beelden geven geen enkele aanleiding om het als bewust aan te merken. Dus je komt niet met een feit jij maakt er een feit van!quote:Op zaterdag 17 mei 2008 12:48 schreef Blawh het volgende:
[..]
Nu ben ik de persoon die of naïef is of iets verzint?
Ik ben zo'n beetje de enige die hier met argumenten komt, een aantal van jullie komen met stellingen zonder argumenten of voorbeelden.
Welke verdediger in de Nederlandse competitie geeft spitsen van de tegenpartij structureel onnodig een aantal tikken met zwaaiende armen?
[..]
Ja dat klopt, maar Huntelaar druk ze regelmatig nog bewust even richting het gezicht van een tegenstander. Laatst tegen Heerenveen was daar weer een heel goed voorbeeld van.
Sorry, maar als dat nog geen opzettelijke en duidelijk aantoonbare was. Je zag hem daar toch echt duidelijk de elleboog nog net iets verder opzij drukken. Die beelden lieten juist weinig reden tot twijfel open vind ik.quote:Op zaterdag 17 mei 2008 12:53 schreef Chadi het volgende:
[..]
Dat laatste is dus niet bewezen en de beelden geven geen enkele aanleiding om het als bewust aan te merken. Dus je komt niet met een feit jij maakt er een feit van!
Nee, laten we alles door de vingers zien omdat het 1 van de grootste talenten van Nederland is. Lekker consequent zijn we dan bezig.quote:Op zaterdag 17 mei 2008 12:12 schreef MrDoegewoon het volgende:
Overigens we zijn geweldig bezig in NL, maak een spits die veel voor het NL's elftal kan betekenen maar lekker kapot!
quote:Op zaterdag 17 mei 2008 12:53 schreef Chadi het volgende:
[..]
Dat laatste is dus niet bewezen en de beelden geven geen enkele aanleiding om het als bewust aan te merken. Dus je komt niet met een feit jij maakt er een feit van!
Huntelaar heeft hier al lang op gereageerd.quote:Op zaterdag 17 mei 2008 13:07 schreef sjimz het volgende:
Huntelaar moet gewoon de slimste zijn en hier niet op reageren.
Te triest voor woorden natuurlijk dat een scheids al van te voren met naam en toenaam iemand genoem krijgt om aan te pakken. Daar ging de objectiviteit.
Met wie heeft hij dit nog meer gedaan dan? En dit is niet eens een voorbeeld noemen, dit is gewoon een order uitdelen.quote:Op zaterdag 17 mei 2008 13:08 schreef SCH het volgende:
[..]
Huntelaar heeft hier al lang op gereageerd.
Wat is er mis mee om voorbeelden te noemen??? Dat doet Uilenberg al jaren maar nu is het een Ajacied en mag het ineens niet ofzo?
Inderdaad, dat doet hij al jaren. Maar nu is hij niet objectief omdat Ajax toevallig tegen Twente moet, PSV'ers werden in het verleden nooit zo ter discussie gesteld.quote:Op zaterdag 17 mei 2008 13:08 schreef SCH het volgende:
[..]
Huntelaar heeft hier al lang op gereageerd.
Wat is er mis mee om voorbeelden te noemen??? Dat doet Uilenberg al jaren maar nu is het een Ajacied en mag het ineens niet ofzo?
Dit is een feit toch? Hij laat zich over 1 persoon uit, situatie is dezelfde.quote:Uilenberg vervolgt: "Ten aanzien van de rode kaart van Kezman wil ik graag de visie van de aanklager van de KNVB afwachten. Ik hoop dat u begrijpt dat ik die uitspraak niet wil beïnvloeden met mijn mening. Laat ik het zo formuleren: mijns inziens was het duidelijk dat de 'beweging' van Kezman met zijn armen geen 'natuurlijke' was. Zoals al een aantal keren eerder in de wedstrijd van gisteren (overigens met geel bestraft), maar ook in wedstrijden van de afgelopen periode (bijvoorbeeld de laatste minuut van PSV- NEC, waarin hij ook geel ontving) zwaait Kezman vaak heel vervelend met armen en handen en wordt daarbij ook de tegenstander veelal geraakt, zoals ook in het bewuste geval met de rode kaart. Daar zou Kezman toch eens op moeten letten, want dat kan heel veel problemen voorkomen. En in elk geval hebben wij dan geen discussie of het nu slaan van een tegenstander was of gewoon een ongelukkige handeling."
Ik bedoelde met dat reageren dat hij dat juist niet had moeten doen.quote:Op zaterdag 17 mei 2008 13:15 schreef Blawh het volgende:
[..]
Inderdaad, dat doet hij al jaren. Maar nu is hij niet objectief omdat Ajax toevallig tegen Twente moet, PSV'ers werden in het verleden nooit zo ter discussie gesteld.
[..]
Dit is een feit toch? Hij laat zich over 1 persoon uit, situatie is dezelfde.
Het ging er om dat Uilenberg wel vaker zijn mening geeft en dit al jaren doet, niet dat hij precies dezelfde preek gaf als in het geval van Huntelaar. En ik pakte dit moment erbij omdat het over dezelfde situatie ging, loszwaaiende ellebogen.quote:Op zaterdag 17 mei 2008 13:18 schreef sjimz het volgende:
[..]
Ik bedoelde met dat reageren dat hij dat juist niet had moeten doen.
En dat voorbeeld van Kezman zie ik nergens dat Uilenberg zegt dat Kezman in de toekomst gelijk met een kaart bestraft moet worden, of lees ik daar nou over heen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |