 
		 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			nee, op OSxquote:Op maandag 12 mei 2008 11:09 schreef Peppi-en-Kokki het volgende:
Onder Windows? die filenames zullen wel met een of andere characterlimit te maken hebben of whatever. Trek even twee minuutjes uit om de tags goed te zetten en je bent er vanaf.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			ja, het programma was ook wel wat brak.quote:Op maandag 12 mei 2008 11:25 schreef De_Hertog het volgende:
Ten eerste, ik weet niet welk programma je gebruikt om je bestanden om te zetten, maar de meeste convertors kunnen van bestandsnamen wel betere tags maken dan dit. Als je tags meteen goed staan heb je dit probleem waarschijnlijk ook niet.
Ten tweede, aangezien hij het zo te zien wel als één album ziet, is er waarschijnlijk een foutje in de nummering gelopen. In mijn iTunes heb ik een kolom met nummering staan, ik zie bij jou in de eerste kolom geen nummer. Kijk eens waar dat aan ligt, of vul anders in de info de juiste nummers in.
 
			 
			
			
			Kun je ook als podcast downloaden vanuit de iTunes store ..quote:Op maandag 12 mei 2008 15:39 schreef skiczukie het volgende:
Misschien kennen jullie dit al, ik nog niet.
Best leuk om te zien. Bill Gates valt me nog 100% mee.
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Nice.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 08:05 schreef Jarno het volgende:
Ik heb m'n iPhone terug! Ik heb m'n iPhone terug! Yay-whoo!
 
											 
			 
			
			
			 .
.
											 
			 
			
			
			Ik denk dat er vandaag een nieuwe iPhone komt.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 11:48 schreef JoMo0 het volgende:
[..]
Nice.
Zou er vandaag nog wat op stapel staan , immers is het dinsdag ..
 
			 
			
			
			Als ze dat ook moesten doen kostte het NOG meer ..quote:Op dinsdag 13 mei 2008 11:54 schreef Jarno het volgende:
Het enige jammere is dat ik nu een zilveren achterkantje heb zonder m'n IMEI nummer erin enzo. Dat is vervangen door een generiek (wel Apple origineel) achterkantje, dus alleen met het Apple logo erop. Achja. Verder ziet -ie er wel wel helemaal als nieuw uit zeg, erg mooi. Nu maar hopen dat de verzekering snel terugbetaalt..
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Is het niet het standaard kleurtje ofzow? Een mooie schone achterkant is toch mooi meegenomen? En zonder cijfers lijkt me toch mooier?quote:Op dinsdag 13 mei 2008 11:54 schreef Jarno het volgende:
Het enige jammere is dat ik nu een zilveren achterkantje heb zonder m'n IMEI nummer erin enzo. Dat is vervangen door een generiek (wel Apple origineel) achterkantje, dus alleen met het Apple logo erop. Achja. Verder ziet -ie er wel wel helemaal als nieuw uit zeg, erg mooi. Nu maar hopen dat de verzekering snel terugbetaalt..
 
			 
			
			
			Nu ik er eenmaal aan gewend bent is het wel strakker idd. En het is idd hetzelfde achterkantje (mat zilver met glimmend appeltje), maar dan zonder je IMEI nummer en model 8GB enzo.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 15:25 schreef Junkie het volgende:
[..]
Is het niet het standaard kleurtje ofzow? Een mooie schone achterkant is toch mooi meegenomen? En zonder cijfers lijkt me toch mooier?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Een iomega? Ik heb daar gister ook even naar gekeken op internet, en die bovankant ziet er uit als een LaCie Porsche .. past die LaCie met de pootjes precies op die iomega? Dat zou wel erg wel erg tof zijn.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 13:49 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Zo...nu ook met 1 TB externe HD FW800: op slag meer ruimte.
Oh ja, wie zat hier ook weer op de TU Delft...?
 
											 
			 
			
			
			Dat is juist mijn vraag, eigenlijk maakt het me niet zoveel uit, beneden kan ik ook op de computer. Maar het zou wel lekker zijn in de zomer om in de tuin te kunnen zitten.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 18:10 schreef Sjoewe het volgende:
Wil je een laptop of niet? Simpele vraag, simpel antwoord.
 
			 
			
			
			En die je alleen zelf kunt beantwoorden.quote:Op dinsdag 13 mei 2008 18:25 schreef Suga_Mama het volgende:
Dat is juist mijn vraag,
 
			 
			
			
			Dus als wij allemaal roepen, dat je een laptop moet kopen dan koop je een laptop?quote:Op dinsdag 13 mei 2008 18:25 schreef Suga_Mama het volgende:
[..]
Dat is juist mijn vraag, eigenlijk maakt het me niet zoveel uit, beneden kan ik ook op de computer. Maar het zou wel lekker zijn in de zomer om in de tuin te kunnen zitten.

 
			 
			
			
			très simpel. wil je m meenemen/buitenzitten? dan neem je n macbook (al moet ik zeggen dat ik zelden buiten zit met mn macbook)quote:Op dinsdag 13 mei 2008 18:06 schreef Suga_Mama het volgende:
Vraag vraag,
Mijn windhoos pc is dood, dus nu kan ik mooi een Appeltje kopen.
Alleen, wat neem ik? Een macbook of een iMac?
Vrienden en kennissen zeggen dat de iMac sneller/beter/handiger is.
Ik vraag het nog even aan de kenners, ik ga 'm niet gebruiken op school ofzo, gewoon thuis.
 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 . Vista x64
. Vista x64  . ).
. ).  
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Geen oplossing voor je probleem, maar dat programma is Disk Inventory Xquote:Op woensdag 14 mei 2008 12:23 schreef Walter_Sobchak het volgende:
On a similar note: hoe heet dat programma ook alweer waarmee je kunt kijken welke files de grootste HD-ruimte innemen?
 
			 
			
			
			Neemt TM Applications mee? En je ~/Library? Ik heb alles geexclude, behalve Documents en dat gaat prima.quote:Op woensdag 14 mei 2008 12:23 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Heeft iemand hier ook last van..? Ik heb een initial backup gedaan met TM en daar de grootste HD-vullers uit weglaten (downloads, films)
[ afbeelding ]
Maar TimeMachine wilde vanochtend al een nieuwe backup maken van 5 GB. Vreemd, maar toegelaten. Nu wil TM een nieuwe backup gaan maken van bijna 19 GB, zonder dat ik snap waar die data vandaan komt. Ik heb hooguit 400 Mb aan nieuwe foto's toegevoegd, but that's it.
[ afbeelding ]
Zo raakt de externe HD natuurlijk wel erg rap vol. Iemand een ideetje..?
On a similar note: hoe heet dat programma ook alweer waarmee je kunt kijken welke files de grootste HD-ruimte innemen?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			quote:Op dinsdag 13 mei 2008 11:56 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Ik denk dat er vandaag een nieuwe iPhone komt.
 
											 
			 
			
			
			Dat was vooral omdat Jarno een paar posts hoger meldde dat ie net z'n oude iPhone heb gehad. Alhoewel ik het wel vreemd zou vinden als Apple serieus een maand lang geen / nauwelijks iPhones verkoopt...quote:
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 Dat was een laptop in de jaren 90 nog, maar nu?
 Dat was een laptop in de jaren 90 nog, maar nu?
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
   
   
  
  
			 
			
			
			That thing s*cks MonkeyBalls..quote:Op donderdag 15 mei 2008 13:32 schreef Junkie het volgende:
[ afbeelding ]
Munk Bogballe turns MacBook into luxury "Workstation"



Price: GBP 3500 = 4049,99 euro
When does the hurting stop?
 
											 
			 
			
			
			Ach, stom topic.quote:Op donderdag 15 mei 2008 13:15 schreef Swetsenegger het volgende:
Nu gaan de windows adepten MIJ vertellen hoe het windows logo program in combinatie met driver signing werkt
 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Living hell.quote:Op donderdag 15 mei 2008 18:53 schreef JoMo0 het volgende:
Anders zit je even 24 uur zonder internet ..
 
											 
			 
			
			
			Dat soort dingen mag je niet zeggen! Hier ook niet! Danny leest mee!quote:Op donderdag 15 mei 2008 15:23 schreef Jarno het volgende:
Godskolere, even hier maar stoom afblazen want in FB krijg je gelijk weer Danny op je dak, maar wat een traag en onbruikbaar kutforum is dat FOK! geworden zeg. En wat zijn die database errors gru-we-lijk irritant.
DOE ER WAT AAN PRUTZ0RZ!!!1111

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |