Zaakwaarnemer: 'Sulejmani op weg naar Ajax'
Ajax lijkt zich komende zomer te versterken met Miralem Sulejmani. De Amsterdammers zouden met sc Heerenveen al drie dagen in onderhandeling zijn over een transfer.
Dit heeft zijn zaakwaarnemer Jovica Radonjic laten weten aan Goal.com. "De twee clubs, Ajax en Heerenveen, zijn begonnen met de onderhandelingen", meldt Radonjic. "De clubs zijn nu twee á drie dagen met elkaar in gesprek. Ik denk dat ze er samen uit zullen komen. Er zijn meer clubs geïnteresseerd, maar Ajax is op dit moment het meest serieus."
Radonjic wil niets zeggen over de hoogte van de transfersom. Hoogstwaarschijnlijk zal deze een slordige elf miljoen euro bedragen. Daarmee is Sulejmani, die ook wordt gevolgd door Feyenoord en enkele buitenlandse clubs, mogelijk een duurdere aankoop dan Klaas Jan Huntelaar.
http://www.voetbalprimeur(...)p_weg_naar_Ajax.htmlGisteren was voetbalprimeur ook als eerste met het nieuws van Blind
Huntelaar: ‘Van Basten & Bergkamp reden om te blijven'
Klaas Jan Huntelaar is er nog niet uit. Zijn naam wordt bij diverse Europese topclubs genoemd, maar de topspits laat vrijdag in de nieuwe Ajax Life weten dat hij nog geen besluit heeft genomen. Ajax Life-hoofdredacteur Sander Zeldenrijk vroeg KJH drie redenen te noemen om te blijven. Hij wist ze vrij gemakkelijk te noemen. Zo is hij zeer gecharmeerd van de nieuwe trainer Van Basten en zijn stagiair Bergkamp.
Huntelaar: ,,Klopt, ik heb bewondering voor wat ze gepresteerd hebben. Het is voor mij als spits de crème de la crème om mee te werken. Twee voormalige spitsen waarvan ik ontzettend veel kan leren. Daar sta ik ook voor open. Zoiets kan zeker belangrijk worden als ik straks mijn beslissing maak."
Zo wat zijn als deze 2 dingen allebei zo blijven! Wat een droom aanval hebben we dan en dan nog wat verdedigers!