Ik ken hem alleen van Football Manager en daar zit die bij de beloftes.quote:Op zondag 6 juli 2008 15:58 schreef Professional het volgende:
En wie is Tonkaya, jeugdspeler?
Dan laat hij het toch. Laat Oper, Kah of De Fauw dan maar aanvoerder worden.quote:Op zondag 6 juli 2008 22:22 schreef DarkShine het volgende:
Boehoe onze calimero Meeuwis wilt geen aanvoerder meer zijn. Boe fucking boehoe
Inderdaad!quote:Op zondag 6 juli 2008 22:24 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Dan laat hij het toch. Laat Oper, Kah of De Fauw dan maar aanvoerder worden.
bron: vi.nlquote:Roda JC legt Bosnische belofte vast voor toekomst
07/07/2008 08:54
Adnan Secerovic gaat zijn kunsten vertonen bij Roda JC. De Limburgse club heeft de zestienjarige Bosnische belofte aan zich gebonden.
Secerovic zal komend seizoen nog niet in Limburg te zien zijn. 'Er is al een constructie afgesproken waardoor Adnan in de toekomst aan Roda gelieerd is', zegt Roda JC-trainer Raymond Atteveld in het Algemeen Dagblad.
Slaven Zivinice-aanvaller Secerovic, die afgelopen seizoen tevergeefs stage liep bij Ajax, was bezig aan zijn tweede proefperiode in Kerkrade.
Inderdaad, en over 2 jaar als ie eenmaal goed is, wordt ie verkocht aan Ajax of PSV.quote:Op maandag 7 juli 2008 19:45 schreef Professional het volgende:
Jippie, tenminste een aanvaller voor de TOEKOMST!
We moeten er nu een hebben, niet over 2 jaar.
Laten we het hopen dat ie verkocht wordt! Wanneer is onze laatste speler verkocht, dat was Kone en dat is alweer een tijdje geleden. Twente, Groningen, Heerenveen verkopen spelers bij bosjes en kijk wat die tegenwoordig allemaal kunnen halen. Daar kunnen wij nog alleen maar van dromenquote:Op maandag 7 juli 2008 22:31 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Inderdaad, en over 2 jaar als ie eenmaal goed is, wordt ie verkocht aan Ajax of PSV.
Hebben we dus meer uitgegeven aan opleiding dan dat zo'n speler opbrengt.
Tioté was afgelopen jaar een van de beste spelers, niet snel te betrappen op een fout.quote:Op dinsdag 8 juli 2008 21:43 schreef Moody het volgende:
Hee mensen.
Is die Tioté een beetje een versterking voor ons? Ik moet eerlijk zeggen dat ik niet zo op hem heb gelet afgelopen seizoen. Is hij erg balvast of maakt hij nog vaak domme fouten?
Hoop het toch niet, vind het maar een rare vent.quote:Op woensdag 9 juli 2008 09:31 schreef Plato1980 het volgende:
Opmerkelijk bericht:
http://www.voetbalprimeur(...)JC_en_Willem_II.html
Het lijkt me op zich een uitstekende technisch directeur, die bovendien langudrig bij Roda gespeeld heeft, maar ik vind het belangrijker dat er eindelijk eens een bekwame commercieel directeur wordt aangesteld, want op dat vlak heeft Roda de laatste jaren de slag volledig gemist.quote:Op woensdag 9 juli 2008 12:39 schreef ZoneKill het volgende:
[..]
Hoop het toch niet, vind het maar een rare vent.
Denk dat ie goed bij ons zou passen, al vind ik 't ook maar een beetje een rare vent, zo een gladjakker. Denk dat het roda op dit moment ontbreekt aan goede internationale contacten. Van Geel kan zoiets wel toevoegen maar ik betwijfel of ie wel betaalbaar isquote:Op woensdag 9 juli 2008 13:01 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Het lijkt me op zich een uitstekende technisch directeur, die bovendien langudrig bij Roda gespeeld heeft, maar ik vind het belangrijker dat er eindelijk eens een bekwame commercieel directeur wordt aangesteld, want op dat vlak heeft Roda de laatste jaren de slag volledig gemist.
Goede oplossing lijkt me, als die niks blijkt te zijn nemen we hem gewoon niet over.quote:Vjatjeslav Hleb blijft nog minimaal een jaar in Kerkrade. Roda JC heeft de Wit-Russische stagiair echter (nog) niet definitief overgenomen.
Roda JC en FC MTZ-RIPO Minsk hebben elkaar gevonden in een constructie, waarbij Hleb voor een jaar op huurbasis naar Kerkrade komt. Ná dit seizoen kan de Limburgse club een optie lichten, waarmee de 25-jarige aanvallende middenvelder voor drie jaar extra vastligt. Dat meldt de UEFA.
Hleb streek twee weken geleden neer in Kerkarde voor een stage bij Roda JC. Trainer Raymond Atteveld was te spreken over de Wit-Rus, wat voor de clubleiding reden was mogelijkheden te zoeken voor het binnenhalen van aanvallende middenvelder.
Na contracten met VfB Stuttgart en Hamburger SV keerde Hleb in 2005 terug in eigen land, waar FC MTZ-RIPO Minsk de 23-voudig international onderdak bood. In 2007 maakte hij nog een kortstondig stop bij het Litouwse FBK Kaunas.
Neen, optie ligt aan Roda kant, mislukt ie; kan ie opzouten, legt ie er 20 in dan is zal Roda de optie lichten.quote:Op donderdag 10 juli 2008 18:13 schreef LeonH het volgende:
Zul je net zien dat ie er 20-25 inlegt dit seizoen, hij naar een topclub gaat en Roda nog geen stuiver heeft verdiend
Ik noem gewoon maar es een scenario op
Inderdaad.quote:Op donderdag 10 juli 2008 19:55 schreef RD4 het volgende:
[..]
Neen, optie ligt aan Roda kant, mislukt ie; kan ie opzouten, legt ie er 20 in dan is zal Roda de optie lichten.
Ruud Vormer kun je als de opvolger van Tiote beschouwen, voor Lamah is er nog niet echt een opvolger.quote:Op donderdag 10 juli 2008 20:33 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
Lamah is ook bij jullie vertrokken toch (net als Tioté)? Zijn er wat dat betreft al opvolgers gevonden of moet dat allemaal nog komen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |