quote:Verlies in oefenduel met PAOK; rood voor Cássio Ramos
03 mei 2008 21:00
PSV heeft zaterdagavond in Thessaloniki een vriendschappelijke wedstrijd tegen POAK met 2-1 verloren. Het team van Sef Vergoossen eindigde met tien man, nadat Cássio Ramos een kwartier voor tijd het veld moest verlaten met een rode kaart. De doelman haalde in de ogen van de arbiter een doorgebroken speler neer.
Mogelijkheden voor PSV
PSV, met slechts vijftien spelers afgereisd naar Griekenland, speelde in het begin van het duel wat onwennig. Een achterhoede met Fagner, Eric Addo, Dirk Marcellis en Mike Zonneveld en Bas Roorda op doel begon en op het middenveld maakte Ismail Aissati zijn opwachting. PSV kreeg naar mate de eerste helft vorderde steeds meer de controle over de wedstrijd, de tegenstander uit Thessaloniki stelde in de eerste helft voornamelijk haar reservespelers op. Kansen waren er voor Otman Bakkal en Balázs Dzsudzsák van afstand, maar de grootste mogelijkheid was voor Danko Lazovic. De Serviër stuitte echter tweemaal op de doelman. Aan de kant van PAOK speelde oud-Vitesse-speler Ruud Knol de gehele eerste helft mee.
Voorsprong via Zeefuik
Na de pauze stond er een compleet nieuw elftal aan de kant van PAOK Saloniki, het eerste elftal van de ploeg dat net als PSV al klaar is in de competitie. De Grieken misten net de play-offs en waren daardoor 20 april al uitgespeeld. Toch kwam PSV, dat ook een aantal wijzigingen had doorgevoerd op voorsprong. Género Zeefuik, ingevallen voor Danny Koevermans, kopte een uitstekende voorzet van Dzsudzsák bij de tweede paal binnen: 0-1. Lang kon PSV echter niet genieten van deze voorsprong, nadat Cássio Ramos in de ogen van de scheidsrechter een doorgebroken speler had neergelegd kon de Braziliaan vertrekken. PAOK kreeg via een strafschop de gelegenheid weer op gelijk hoogte te komen. Lazaros Hristodoulopoulos, een spits die in de belangstelling staat van FC Porto, zag zijn inzet in eerste instantie gekeerd door Roorda, maar hij maakte het in de rebound alsnog af. Roorda was na de rode kaart van Ramos in het veld gekomen voor Dzsudzsák. Met tien man viel er voor PSV weinig eer meer te behalen, tien minuten voor tijd pakte kwam de thuisploeg de volle winst. Middenvelder Vasilis Lakis kwam uit de rug van Rens van Eijden en scoorde beheerst: 2-1. Op het moment dat de scheidsrechter affloot voor het einde, bestormden de fans het veld. De meeste PSV’ers waren op dat moment al naar binnen, verdediger Van Eijden was helaas te laat en werd alom bejubeld door de Grieken. Maandag keert PSV terug naar Eindhoven.
Statistieken:
Stadion: Toumba Stadion, Thessaloniki.
Aantal toeschouwers: 6.500.
Doelpunten: (68) Zeefuik 0-1; (75, pen.) Hristodoulopoulos 1-1; (80) Lakis 2-1.
Rode kaart: (74) Cássio Ramos (PSV).
Opstelling PSV:
Roorda (46, Cássio Ramos), Fagner, Addo, Marcellis (65, Van Eijden), Zonneveld, Simons (70, Van der Leegte), Aissati, Bakkal, Dzsudzsák (74, Roorda), Koevermans (67, Zeefuik) en Lazovic.
Niemand gaat de waarheid zeggen, want Gomes is misleid, Lemic doet dat zelden en De Visser praat naar de mond vanuit zijn specifieke invalshoek (opdrachtgever). Reker heeft heus steken laten vallen, maar in deze is het sowieso begrijpelijk dat hij er alles aan heeft gedaan om Gomes voor PSV te behouden, die indruk heb ik van bijvoorbeeld Valckx geen moment meegekregen. Hij wapperde als een wimpel aan de Lemic-vlaggestok.quote:Op zaterdag 3 mei 2008 18:06 schreef DuvelDuvel het volgende:
Vandaag heb ik eerst de Vi gelezen waarin een heel stuk stond vanuit het oogpunt van De Visser en daarna het Brabants Dagblad waarin het hele verhaal van De Visser juist wordt weerlegd en Reker gelijk krijgt. Ik begrijp er vrij weinig van eerlijk gezegt.
Mag dat in een echte wedstrijd ook? Een speler die is gewisseld terughalen?quote:Op zaterdag 3 mei 2008 22:39 schreef Lemming22 het volgende:
Roorda eerste helft gekeept, Cassio in de tweede helft rood en Roorda komt er weer in. Het is net volleybal![]()
Nee.quote:Op zondag 4 mei 2008 00:29 schreef SCH het volgende:
[..]
Mag dat in een echte wedstrijd ook? Een speler die is gewisseld terughalen?
quote:Op zondag 4 mei 2008 00:29 schreef SCH het volgende:
[..]
Mag dat in een echte wedstrijd ook? Een speler die is gewisseld terughalen?
Want PSV = Gomes. Volgens mij is voetbal nog altijd een teamsport en is Gomes slechts één van de elf pionnetjes. Reken jezelf maar niet te rijk, want volgend jaar doet PSV gewoon weer mee om de titel.quote:
dat ie er dit seizoen er zo bovenuit stak komt mede door het heerlijke aanvallende spel van PSV.. Door dat verdedigende spel heb je sneller dat een klein foutje meteen leidt tot een schot op doel..quote:Op zondag 4 mei 2008 11:30 schreef RayMania het volgende:
[..]
Want PSV = Gomes. Volgens mij is voetbal nog altijd een teamsport en is Gomes slechts één van de elf pionnetjes. Reken jezelf maar niet te rijk, want volgend jaar doet PSV gewoon weer mee om de titel.
Als je vier topverdedigers hebt, dan hoeft de keeper ook minder in actie te komen.
Bepaal jij dat?quote:Op vrijdag 2 mei 2008 22:19 schreef WooZ het volgende:
Dat is pertinent onjuist. Reker heeft meerdere fouten gemaakt afgelopen jaar, wat ook hijzelf heeft toegegeven. Deze fouten zijn van dien aard dat de heer Reker daarvoor afgerekend dient te worden cq. aan de schandpaal moet worden genageld.
Amen.quote:Op vrijdag 2 mei 2008 22:19 schreef WooZ het volgende:
[..]
Dat is pertinent onjuist. Reker heeft meerdere fouten gemaakt afgelopen jaar, wat ook hijzelf heeft toegegeven. Deze fouten zijn van dien aard dat de heer Reker daarvoor afgerekend dient te worden cq. aan de schandpaal moet worden genageld.
Nu is het weer van *oops i did it again*, daarmee toch weer met een schone lei beginnen en volgend jaar wederom een vrijbrief om fouten te maken
Helemaal niet.quote:Op zondag 4 mei 2008 15:18 schreef ErikT het volgende:
[..]
Maar één ding is zeker: waar er twee vechten hebben er twee schuld.
Ajax moet op eigen kracht kampioen worden of Gomes blijft of niet we hebben het zelf laten liggen afgelopen jaren.quote:Op zondag 4 mei 2008 21:14 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Zo jammer dat deze hele toestand niet tijdens de competitie is ontstaan.
Ik denk dat de betrokkenen er allen baat bij hadden dat PSV kampioen zou worden.quote:Op zondag 4 mei 2008 21:14 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Zo jammer dat deze hele toestand niet tijdens de competitie is ontstaan.
Deze hele toestand liep al tijdens de competitie. enige verschil is dat nu iedereen er van weet.quote:Op zondag 4 mei 2008 21:14 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Zo jammer dat deze hele toestand niet tijdens de competitie is ontstaan.
Dat is het verschil met de rest van de "topclubs". Bij ons komt het vaak op gunstige momenten.quote:Op zondag 4 mei 2008 22:06 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Deze hele toestand liep al tijdens de competitie. enige verschil is dat nu iedereen er van weet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |