zou ik doen:)quote:Op zondag 4 mei 2008 23:10 schreef SnuggLe het volgende:
Netjes manga, die 9999 punten. Vindt het een hele prestatie!
Screenshot naturlijk effe maken voor hier ;-)
Dry Bowser ben ik bijna 2 weken mee bezig geweest om te halen, werd steeds gepwnd door items of maakte zelf enorme fouten die ik anders nooit maaktequote:Op dinsdag 6 mei 2008 00:23 schreef ASSpirine het volgende:
Bowser junior gehaald
Nu nog funky kong, dry bowser, baby luigi en daisy
dry bowser en daisy lijken niet zo moeilijk om te halen
maar de andere 2, of ik heb nog niet veel moeite gedaan met time trials, of ik vind ze gewoon te moeilijk...
Inderdaad zover ik weer gewoon overal, dus ook op mirrorquote:Op dinsdag 6 mei 2008 01:05 schreef Kokstra het volgende:
[..]
Wanneer krijg je trouwens die ster online achter je naam? Moet je dan ook een star ranking halen op mirror mode? Heb het nu voor 50, 100 en 150cc en zie zelf nog niks...
Staat dat je 15000 punten moet halen in VS race oftewel 1000x eerste wordenquote:Op dinsdag 6 mei 2008 11:35 schreef Borizzz het volgende:
Ik vond 1 star rank halen al pittig hoor!
Maar idd op naar de 2 sterren!
En klopt het dat er een mii outfit C bestaat of is dit een hoax?
nee ik krijg niks alleen 0+ mja ik win meestal ook wel ruim als ik nog verlies zijn het meestal van 9700+ mensenquote:Op maandag 5 mei 2008 18:43 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Wow.
En als je nu wint? Kunnen er nu geen punten meer bij?
Ik druk hem altijd pas in als de 2 bijna op zn grootst isquote:Op dinsdag 6 mei 2008 18:37 schreef Wriggles het volgende:
Wat me nog niet goed lukte is die Boost Start of hoe je het noemt...
Zou iemand wat tips kunnen geven? Ik moet gas geven ingedrukt blijven houden toch? En wanneer moet je precies beginnen? Dat uit de OP lukte niet goed.
Haha, ja ik merkte dat idd, dacht namelijk eerst dat ie in een normale race actief was maar later bleek dat hij me had gejoined in een battlequote:Op dinsdag 6 mei 2008 22:10 schreef Tamaartje het volgende:
BongEric wilde je joinen maar net toen hij kwam ging jij weg
Niet duidelijk.... Maar je heb dan wel 2 ghost staff data's.. 1 is dat expert... dus je moet ze 1 voor 1 ff afgaan om het te zien of je em al hebquote:Op donderdag 8 mei 2008 00:49 schreef ASSpirine het volgende:
Hoe kan je in godsnaam zien bij welke parcour je de expert staaf heb geunlocked? Ik heb er nu zeker 8 geunlocked
Maar als ik ooit de resterende zou willen doen, weet ik niet met welke ik moet beginnen...
Wat is het verschil met het internet dan? Ik zou het veel intressanter vinden om een korte demo te spelen ipv een video te bekijken of een review te lezen.quote:Op donderdag 8 mei 2008 06:32 schreef Vampier het volgende:
EINDELIJK!!!
Ik kwam zojuist thuis en er was zowaar een Nintendo Message waar ik op zat te wachten.
HET NINTENDO PREVIEW CHANNEL!!!!! Met infomercials over Nintendo producten en Video previews. Nu kan ik eindelijk games bekijken op de TV voordat ik ze koop.
(ik weet niet ofdat het in Europa al te downloaden is)
quote:Op donderdag 8 mei 2008 06:32 schreef Vampier het volgende:
EINDELIJK!!!
Ik kwam zojuist thuis en er was zowaar een Nintendo Message waar ik op zat te wachten.
HET NINTENDO PREVIEW CHANNEL!!!!! Met infomercials over Nintendo producten en Video previews. Nu kan ik eindelijk games bekijken op de TV voordat ik ze koop.
(ik weet niet ofdat het in Europa al te downloaden is)
heb je helemaal gelijk in, hoor.quote:Op donderdag 8 mei 2008 15:33 schreef Tamaartje het volgende:
[..]
Denk dat heel veel mensen ze gewoon origineel kopen hoor
quote:Op donderdag 8 mei 2008 15:33 schreef Tamaartje het volgende:
[..]
Denk dat heel veel mensen ze gewoon origineel kopen hoor
ja dat is zo. ik merk het aan mezelf ook hoor. maar als je ziet hoeveel kutspelletjes er op de wii zijn gekomen mag ik toch van geluk spreken dat ik die niet gekocht heb.die dvd die ik eraan verneukt heb wordt dan ook direct tot oud vuil omgetoverd. aan een demo of filmpje kan je natuurlijk ook zien of een spel leuk is.quote:Op donderdag 8 mei 2008 15:44 schreef Icefire het volgende:
[..]
![]()
Je probeert een spel dan echt helemaal uit te spelen en gooit 'm niet zo snel in de hoek als het eventjes niet lukt.
Ja ik ben er ook blij om (ben zelf ook geen koperquote:Op donderdag 8 mei 2008 15:36 schreef Hot_Baboon het volgende:
[..]
heb je helemaal gelijk in, hoor.
ik ben blij dat die mensen ook bestaan! iedereen zijn ding.
Ik noem bv heel had: SEGA FUCKING SUPERSTAR TENNIS.quote:Op donderdag 8 mei 2008 15:47 schreef Hot_Baboon het volgende:
[..]
ja dat is zo. ik merk het aan mezelf ook hoor. maar als je ziet hoeveel kutspelletjes er op de wii zijn gekomen mag ik toch van geluk spreken dat ik die niet gekocht heb.die dvd die ik eraan verneukt heb wordt dan ook direct tot oud vuil omgetoverd. aan een demo of filmpje kan je natuurlijk ook zien of een spel leuk is.
Ach, ik heb daar soms ook last van hoor, zo'n periode dat niks lukt en ik meermaals 7e wordt tegen een aantal beginnersquote:Op donderdag 8 mei 2008 17:49 schreef Tamaartje het volgende:
pomik ging echt slecht! heb gewoon vandaag 500 punten verloren ofzo
Gelukkig morgen even op vakantie want dit gaat niet goed
Er zijn kutspellen maar ook kutspelletjes, wat met de verbreding van doelgroepen door Nintendo te maken heeft. Wii Play bijvoorbeeld bevat geinige spelletjes voor mensen die nooit gamen, maar een hardcore gamer is er zo op uitgekeken. Daarnaast zijn nog te weinig third party ontwikkelaars met vernieuwende ideen gekomen. Er zijn veel 'opgewarmde kliekjes' uit het vorige consoletijdperk gekomen die alleen de vernieuwende besturing als speerpunt hebben. Maar ik heb er alle vertrouwen in dat naast Nintendo iig Capcom en Konami met de nodige toptitels zullen komen in de toekomstquote:Op donderdag 8 mei 2008 15:47 schreef Hot_Baboon het volgende:
[..]
ja dat is zo. ik merk het aan mezelf ook hoor. maar als je ziet hoeveel kutspelletjes er op de wii zijn gekomen mag ik toch van geluk spreken dat ik die niet gekocht heb.die dvd die ik eraan verneukt heb wordt dan ook direct tot oud vuil omgetoverd. aan een demo of filmpje kan je natuurlijk ook zien of een spel leuk is.
Waarschijnlijk heb je dan de pech dat de race al begonnen is, of dat die gewoon vol zit op dat momentquote:Op vrijdag 9 mei 2008 08:47 schreef online het volgende:
Heb geen last meer van disconnect's maar kan vaak niet joinen bij een VS race van FC vrienden.
Fok!Manga en Fok!Brave zie ik vaak online, maar kan dan niet mee doen.
Unable to join friend als foutmelding, terwijl dit bij andere nooit voorkomt. (selectief?)
quote:Op donderdag 8 mei 2008 21:11 schreef VirtualPOM het volgende:
[..]
Er zijn kutspellen maar ook kutspelletjes, wat met de verbreding van doelgroepen door Nintendo te maken heeft. Wii Play bijvoorbeeld bevat geinige spelletjes voor mensen die nooit gamen, maar een hardcore gamer is er zo op uitgekeken. Daarnaast zijn nog te weinig third party ontwikkelaars met vernieuwende ideen gekomen. Er zijn veel 'opgewarmde kliekjes' uit het vorige consoletijdperk gekomen die alleen de vernieuwende besturing als speerpunt hebben. Maar ik heb er alle vertrouwen in dat naast Nintendo iig Capcom en Konami met de nodige toptitels zullen komen in de toekomst. Trouwens, als straks Smash Bros. uitkomt heb je daar voor een paar maanden (half jaar?) meer dan genoeg aan
.
Ja dat vind ik nou ook..quote:
zeker als je na een avondje stappen thuis komt en ontdekt dat je wii nog aan staat...quote:Op vrijdag 9 mei 2008 09:44 schreef Tamaartje het volgende:
[..]
Ja dat vind ik nou ook..
Elke keer denk ik, dit is de laatste en dan toch elke keer weer op next race drukken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |