Over dit gerucht hebben we op deze pagina al een kleine discussie gehadquote:Op zaterdag 3 mei 2008 08:23 schreef Notorious_Roy het volgende:
Blu Ray schijnt bevestigd te zijn voor de 360, vanaf Q3 worden ze geleverd: http://www.tomshardware.com/news/xbox-blu-ray-360,5272.html
MS
Ik snap het afkeurende niet? MS heeft het gewoon slim gespeeld met de HD DVD, wel gewoon ondersteund maar niet op zo'n manier dat de toekomst van hun eigen console er vanaf hing, gaf ze de flexibiliteit om nu blu-ray te ondersteunen.quote:Op zaterdag 3 mei 2008 08:23 schreef Notorious_Roy het volgende:
Blu Ray schijnt bevestigd te zijn voor de 360, vanaf Q3 worden ze geleverd: http://www.tomshardware.com/news/xbox-blu-ray-360,5272.html
MS
Diue komt er in.quote:
Maakt het echt wat uit? Mocht ie intern komen dan verwacht ik een nieuw model 360, want het lijkt mij dat ze niet 360's met blu-ray lezer voor 199,- kunnen verkopenquote:
Dat zou stom zijn mijns inziens. Hij zou dan immers weinig meerwaarde bieden ten opzichte van de PS3, maar toch duurder zijn? Dat zie ik Microsoft niet doen.quote:Op zaterdag 3 mei 2008 11:46 schreef Rossdale het volgende:
Ik verwacht dat ze hem idd nog een duurdere klasse dan de elite gaan maken en hem dan gaan profileren als ultieme mediacenter (ofzo).
Ja blu-ray spelers lezen ook gewoon DVD's af, dus ze kunnen games gewoon in 1 format uitbrengenquote:Op zaterdag 3 mei 2008 11:46 schreef xFriendx het volgende:
Speelt zo'n blue-ray speler ook de huidige schijfjes af? Neem aan dat ze games blijven pressen op de huidige schijfjes om de userbase niet tekort te doen, maar als die niet werken op die blue-ray spelert dan kan je nog niet gamen op die nieuwe 360 versie. Of gaan ze soms de games uitbrengen op zowel de huidige schijfjes als blue-ray? Dan kan iedereen alle games gewoon spelen.
quote:Op zaterdag 3 mei 2008 13:52 schreef _GdR_ het volgende:
Als iemand nog een GTA kopie wil moet ie mij ff PMen.
heb m gister binnengehad via de post. voor 65euro stuur ik m heel NL rond. de game is nog niet uit zn seal geweest. Bij geen reactie gaat ie gewoon retour.
doeii
quote:Op zaterdag 3 mei 2008 14:14 schreef Wessiej het volgende:
Je hebt hem nieuw voor 48 44 dus het is heel winstgevend voor de koper [ afbeelding ]
Lol die kerel van 2 weken heeft je 360 laten hacken nu ben je gebannendquote:Op zaterdag 3 mei 2008 14:47 schreef jorienvdherik het volgende:
Kreeg denet dit bericht, meerdere mensen gehad?
ziet er heel vaag uit
[ afbeelding ]
Heb er 3 gehad van die net.quote:Op zaterdag 3 mei 2008 14:47 schreef jorienvdherik het volgende:
Kreeg denet dit bericht, meerdere mensen gehad?
ziet er heel vaag uit
[ afbeelding ]
65 euroquote:Op zaterdag 3 mei 2008 13:52 schreef _GdR_ het volgende:
Als iemand nog een GTA kopie wil moet ie mij ff PMen.
heb m gister binnengehad via de post. voor 65euro stuur ik m heel NL rond. de game is nog niet uit zn seal geweest. Bij geen reactie gaat ie gewoon retour.
doeii
zo'n bericht heb ik ook gehad en die was van jouw afkomstigquote:Op zaterdag 3 mei 2008 16:04 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Lol die kerel van 2 weken heeft je 360 laten hacken nu ben je gebannend![]()
Dit is niet goed Jorien
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |