Nee, in dat soort gevallen heb ik eerder het schuim op de lippen staan dan de tranen in de ogen. Ben diep in mijn geheugen aan het graven of ik ooit heb moeten huilen van geluk, maar kom er zo 1-2-3 niet op.quote:Op donderdag 1 mei 2008 19:02 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Bijvoorbeeld, maar kan me ook best voorstellen dat de meerderheid van AZ-supporters vorig jaar in Rotterdam een traantje hebben gelaten.
Met het counterspelletje van vanmiddag ga je dik de boot in tegen Twente.quote:
Sure. Twente pakken we ook.quote:Op donderdag 1 mei 2008 19:27 schreef SCH het volgende:
[..]
Met het counterspelletje van vanmiddag ga je dik de boot in tegen Twente.
Teleurstellende wedstrijd van beide kanten.
Die goal was helemaal geen kans voor Heerenveen. In de eerste helft hadden we grotere kansen.quote:Op donderdag 1 mei 2008 19:31 schreef kevin6188 het volgende:
Vond Ajax best goed, als je iets koelbloediger bent loop je gewoon weg naar 1-3, 1-4. Die ene echte kans die Heerenveen krijgt afgezien van vrije trappen en corners zit er dan nog meteen in ook. Verder was Suarez weer geweldig bezig
Alleen jammer dat de kans groot is dat dit de laatste wedstrijd van Davids in Ajax-shirt was en dat Huntelaar niet echt z'n dag had. Was best nog sfeer in het uitvak trouwens, dat had ik ook niet verwacht.
quote:Op donderdag 1 mei 2008 19:39 schreef Silenus het volgende:
Ik kon het trouwens niet goed zien, maar hielden de Heerenveen-supporters het shirt (tifo) nou verkeerd om op de Zuid-tribune?
Ik wil wel graag naar de voorronde ja, volgens de behaalde tweede plaats hebben we er ook min of meer recht op. Onder Van Basten hoop ik een ander Ajax te zien. Dit Ajax zal zeker niet hetzelfde zijn als in augustus.quote:Op donderdag 1 mei 2008 19:39 schreef SCH het volgende:
Wil je echt zo graag naar de voorronde CL? En dan weer gefrustreerd verliezen?
Tuurlijk is countervoetballen ook een manier, je verwacht het alleen niet van Ajax.
Ik vind eigenlijk dat je er geen recht op hebt na het twee keer zo te laten liggen, laat een andere club het nou maar eens proberen.quote:Op donderdag 1 mei 2008 19:41 schreef RayMania het volgende:
[..]
Ik wil wel graag naar de voorronde ja, volgens de behaalde tweede plaats hebben we er ook min of meer rehct op. Onder Van Basten hoop ik een ander Ajax te zien. Dit Ajax zal zeker niet hetzelfde zijn als in augustus.
Was dat nou voor redenatie. Als je 2e wint én je wint de playoffs heb je er gewoon recht op omdat je dan 16 andere ploegen achter je hebt gelatenquote:Op donderdag 1 mei 2008 19:43 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik vind eigenlijk dat je er geen recht op hebt na het twee keer zo te laten liggen, laat een andere club het nou maar eens proberen.
da moet je gewoon de playoffs winnen dan heb je er recht op. Plus dat Ajax nu ook al 2 jaar achter elkaar 2de is geworden dus hadden ze er sowieso recht op.'quote:Op donderdag 1 mei 2008 19:43 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik vind eigenlijk dat je er geen recht op hebt na het twee keer zo te laten liggen, laat een andere club het nou maar eens proberen.
Dan verschillen we van mening. Ik vind dat je recht hebt op het spelen van voorronde Champions League als je de tweede plek haalt, na 34 wedstrijden. Ik verwacht Van Basten meer dan een Ten Cate die twee keer heeft gefaald, dus ik ben benieuwd. Of Verbeek het goed gaat doen staat hier helemaal buiten, gaat nu om Ajax.quote:Op donderdag 1 mei 2008 19:43 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik vind eigenlijk dat je er geen recht op hebt na het twee keer zo te laten liggen, laat een andere club het nou maar eens proberen.
Ik verwacht persoonlijk weinig van Van Basten als je hem bij Oranje hebt gezien. Denk eerder dat Feyenoord volgend seizoen sterk gaat worden. Die hebben een betere selectie, zeker na de zomer denk ik, en Verbeek krijgt het daar vast beter aan de praat dan Van Marwijk.
quote:Op donderdag 1 mei 2008 19:45 schreef _Mike_ het volgende:
Ja net zoals Van Marwijk het beter aan de praat kreeg als Erwin Koeman zeker? Als Van Basten de zelfde resultaten haalt met 34 gespeelde wedstrijden als hij onder Oranje doet ben je al in week 25 kampioen
Van Marwijk is geen goede trainer.quote:Op donderdag 1 mei 2008 19:45 schreef _Mike_ het volgende:
Ja net zoals Van Marwijk het beter aan de praat kreeg als Erwin Koeman zeker?
Als we met systeem gaan spelen als ze deden tegen Kroatie vind ik het niet erg hoor.quote:Op donderdag 1 mei 2008 19:47 schreef SCH het volgende:
[..]
Van Marwijk is geen goede trainer.
En veel plezier met Ajax als het zo gaat voetballen als Oranje
Als ze play offs winnen hebben ze er recht op, anders niet.quote:Op donderdag 1 mei 2008 19:47 schreef RayMania het volgende:
[..]
Dan verschillen we van mening. Ik vind dat je recht hebt op het spelen van voorronde Champions League als je de tweede plek haalt, na 34 wedstrijden. Ik verwacht Van Basten meer dan een Ten Cate die twee keer heeft gefaald, dus ik ben benieuwd. Of Verbeek het goed gaat doen staat hier helemaal buiten, gaat nu om Ajax.
Plus het is onzin om te zeggen dat Ajax er geen recht op heeft als het al twee keer niet gelukt is. Vergelijk straks voor de gein eens de selecties van 2006/2007 en 2008/2009 (als Ajax de voorronde haalt), totaal andere elftallen. Waarom zouden nieuwe spelers er geen recht op hebben?
De teleurstelling druipt er weer vanafquote:Op donderdag 1 mei 2008 19:27 schreef SCH het volgende:
[..]
Met het counterspelletje van vanmiddag ga je dik de boot in tegen Twente.
Teleurstellende wedstrijd van beide kanten.
Is jouw mening, ik vind dat het volgens de competitie beslist moet worden. Hoe zou jij het vinden als Heerenveen straks geen Europees voetbal speelt, maar bijvoorbeeld NEC wel?quote:Op donderdag 1 mei 2008 19:49 schreef SCH het volgende:
[..]
Als ze play offs winnen hebben ze er recht op, anders niet.
Ik hoop alleen dat een andere club het eens mag doen omdat Ajax het al 2 jaar zo schandelijjk heeft laten liggen en dat slecht is voor het Nederlands voetbal.
sowieso niet al te serieus nemen. Al die subtoppers die verder nog in de play offs zitten vliegen er elk jaar eerst ronde UEFA cup uit, en die zouden dan meer recht hebben dan Ajax in de CLquote:Op donderdag 1 mei 2008 19:52 schreef RayMania het volgende:
[..]
Is jouw mening, ik vind dat het volgens de competitie beslist moet worden. Hoe zou jij het vinden als Heerenveen straks geen Europees voetbal speelt, maar bijvoorbeeld NEC wel?
De afgelopen twee seizoenen waren ook schandelijk, alleen elke wedstrijd is anders. Dus ik hoop dat het straks gewoon goed gaat komen, mocht Ajax het halen.
Ik ben ook blij met het nieuwe systeem hoor. Ik bedoelde alleen dat je er nu dus geen recht op hebt en dat we gezien hebben dat Ajax het twee keer zo enorm heeft laten liggen, dat ik het een andere ploeg wel eens gun. Maar als jullie de play offs winnen, hoop ik dat je het red. Het is ook voor de rest van voetbalminnend Nederland leuk om nog een ploeg in de CL te hebben.quote:Op donderdag 1 mei 2008 19:52 schreef RayMania het volgende:
[..]
Is jouw mening, ik vind dat het volgens de competitie beslist moet worden. Hoe zou jij het vinden als Heerenveen straks geen Europees voetbal speelt, maar bijvoorbeeld NEC wel?
De afgelopen twee seizoenen waren ook schandelijk, alleen elke wedstrijd is anders. Dus ik hoop dat het straks gewoon goed gaat komen, mocht Ajax het halen.
Ja tuurlijk ben ik teleurgesteld. Over het resultaat maar dat had ik wel een beetje verwacht, had alleen meer van de wedstrijd verwacht gezien de laatste maanden. Heerenveen had het niet en miste Mickey en Ajax had het ook niet, het stond heel vaak aan alle kanten stil, weinig mooi voetbal en spektakel.quote:
Als je de play offs niet wint, dan verdien je het gewoon toch niet? Ik heb dit kutsysteem niet bedacht hoorquote:Op donderdag 1 mei 2008 20:01 schreef BonJovi het volgende:
SCH wat zit je nou te zeiken Ajax verdient gewoon de voorronde ze staan niet voor niks 2de en als Heerenveen zelf niet wint dan mag je helemaal niet praten.
Man, als Ajax zo effectief was als een maand geleden dan was het zo 1-5 of meer geweest.quote:Op donderdag 1 mei 2008 20:01 schreef SCH het volgende:
[..]
Ja tuurlijk ben ik teleurgesteld. Over het resultaat maar dat had ik wel een beetje verwacht, had alleen meer van de wedstrijd verwacht gezien de laatste maanden. Heerenveen had het niet en miste Mickey en Ajax had het ook niet, het stond heel vaak aan alle kanten stil, weinig mooi voetbal en spektakel.
Je volgt de UEFA cup al jaren niet?quote:Op donderdag 1 mei 2008 19:59 schreef TornadoDK het volgende:
Al die subtoppers die verder nog in de play offs zitten vliegen er elk jaar eerst ronde UEFA cup uit, en die zouden dan meer recht hebben dan Ajax in de CL
quote:Op donderdag 1 mei 2008 20:03 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Man, als Ajax zo effectief was als een maand geleden dan was het zo 1-5 of meer geweest.
Noem een 1 club die de afgelopen jaren verder dan Ajax is gekomen in europa??quote:
Heb je te lang met Urby in de coffe shop gezeten ofzo?quote:Op donderdag 1 mei 2008 20:04 schreef SCH het volgende:
[..]Ajax heeft net als Heerenveen nauwelijks kansen gecreeerd. Alleen die paal was mooi en de goal van Heitinga was van grote schoonheid.
Bal op de lat, Suarez had genoeg kansen op het laatst nog 4 tegen 2. en ik zal vast nog wel wat zijn vergeten.quote:Op donderdag 1 mei 2008 20:04 schreef SCH het volgende:
[..]Ajax heeft net als Heerenveen nauwelijks kansen gecreeerd. Alleen die paal was mooi en de goal van Heitinga was van grote schoonheid.
quote:Op donderdag 1 mei 2008 20:05 schreef TornadoDK het volgende:
[..]
Noem een 1 club die de afgelopen jaren verder dan Ajax is gekomen in europa??
alleen Az meer die presteren dit jaar zp dramatische dat ze tegen degraditie moesten vechten.
Dus ga niet zeggen dat andere clubs er meer recht op hebben want die presteren net zo of slechter dan Ajax.
Rommedahl op de lat en 1 tegen 1 die hij over tikte. Suarez 1 op 1 op de keeper in de eerste helft. Alleen dan al was het 1-5. En dan schoot Perez van dichtbij nog naast, dat waren alleen al de grote kansen.quote:Op donderdag 1 mei 2008 20:04 schreef SCH het volgende:
[..]Ajax heeft net als Heerenveen nauwelijks kansen gecreeerd. Alleen die paal was mooi en de goal van Heitinga was van grote schoonheid.
en Ajax nietquote:Op donderdag 1 mei 2008 20:07 schreef SCH het volgende:
[..]Heerenveen heet jarenlang de poulefase bereikt, heeft een paar seizoenen geleden overwinterd. Wat zeik je nou man?
Oh gos, gaan we weer. Waarom kunnen veel Ajacieden toch noooit eens toegeven dat het enorm kut was? Het was gewoon een baggerwedstrijd, ook van jullie kant, kom op zeg - dat kun je toch gewoon objectief vaststellen. Wat fouten in beide verdedigingen waardoor 1-0 en 1-1 vielen en verder een mooie 2-1 verder nisk. Alleen die bal op de paal. Dat Suarez alleen voor de keeper kwam was ook puur toevallig maar niet echt een kans, de keeper zat er prima bij.quote:Op donderdag 1 mei 2008 20:06 schreef _Mike_ het volgende:
Jij hebt vast een andere wedstrijd gekeken
Jij had het over de andere clubs. Dat is dus onzin. Je stelt dat die er alleemaal telkens in de eerste ronde uitvliegen en dat is je grootst mogelijk nonsens. Tegen zoveel onkunde is het lastig praten.quote:
Het is meer andersom. Dat je van zo'n matige kutwedstrijd nog een soort walkover met als, als te maken. Dat gedrag kennen we al langer van F1Bas en veel andere Ajax-fans, gelukkig zijn er nog genoeg realisten maar opvallend is wel dat dit in andere clubtopics zelden zo is. Daar zeggen ze gewoon dat het tegenviel of kut was.quote:Op donderdag 1 mei 2008 20:08 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Rommedahl op de lat en 1 tegen 1 die hij over tikte. Suarez 1 op 1 op de keeper in de eerste helft. Alleen dan al was het 1-5. En dan schoot Perez van dichtbij nog naast, dat waren alleen al de grote kansen.
Maar goed, dit gedrag kennen we al langer van je SCH, daar is niet meer verbaasd over.
Als je zegt dat Ajax maar 2 kansen heeft gehad, dan maak je jezelf echt compleet belachelijkquote:Op donderdag 1 mei 2008 20:10 schreef SCH het volgende:
[..]
Oh gos, gaan we weer. Waarom kunnen veel Ajacieden toch noooit eens toegeven dat het enorm kut was? Het was gewoon een baggerwedstrijd, ook van jullie kant, kom op zeg - dat kun je toch gewoon objectief vaststellen. Wat fouten in beide verdedigingen waardoor 1-0 en 1-1 vielen en verder een mooie 2-1 verder nisk. Alleen die bal op de paal. Dat Suarez alleen voor de keeper kwam was ook puur toevallig maar niet echt een kans, de keeper zat er prima bij.
Maar leef gewoon in je eigen wereld verder, is prima hoor
Ajax tikte Heerenveen van de mat en dan nog zo over Ajax pratenquote:Op donderdag 1 mei 2008 19:27 schreef SCH het volgende:
[..]
Met het counterspelletje van vanmiddag ga je dik de boot in tegen Twente.
Teleurstellende wedstrijd van beide kanten.
Laat hem maar, hij is weer eens kansloos bezig, as usual. Hier kickt hij op.quote:Op donderdag 1 mei 2008 20:12 schreef TornadoDK het volgende:
[..]
Als je zegt dat Ajax maar 2 kansen heeft gehad, dan maak je jezelf echt compleet belachelijk.
en niemand zei toch wat over het spel
Door zichzelf gecreerde kansen>? 2 of 3 inderdaad. Heerenveen eentje in de eerste helft.quote:Op donderdag 1 mei 2008 20:12 schreef TornadoDK het volgende:
[..]
Als je zegt dat Ajax maar 2 kansen heeft gehad, dan maak je jezelf echt compleet belachelijk.
en niemand zei toch wat over het spel
Dat bedoel ik nou. Wat een sneu geklets.quote:Op donderdag 1 mei 2008 20:13 schreef MaxC het volgende:
[..]
Ajax tikte Heerenveen van de mat en dan nog zo over Ajax praten![]()
dan zit ik daar fout, neemt niet weg dat Ajax het minstens zo goed of zelfs beter doet. Dus zie ik nog steeds niet in waarom clubs die nog slechter presteren het meer verdienen.quote:Op donderdag 1 mei 2008 20:11 schreef SCH het volgende:
[..]
Jij had het over de andere clubs. Dat is dus onzin. Je stelt dat die er alleemaal telkens in de eerste ronde uitvliegen en dat is je grootst mogelijk nonsens. Tegen zoveel onkunde is het lastig praten.
Waarom doe je zo kinderachtig?quote:Op donderdag 1 mei 2008 20:13 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Laat hem maar, hij is weer eens kansloos bezig, as usual. Hier kickt hij op.
Zwets van de bovenste plank weerquote:Op donderdag 1 mei 2008 19:43 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik vind eigenlijk dat je er geen recht op hebt na het twee keer zo te laten liggen, laat een andere club het nou maar eens proberen.
nu zijn het opeens zelf gecreerde kansenquote:Op donderdag 1 mei 2008 20:14 schreef SCH het volgende:
[..]
Door zichzelf gecreerde kansen>? 2 of 3 inderdaad. Heerenveen eentje in de eerste helft.
quote:Op donderdag 1 mei 2008 20:17 schreef TornadoDK het volgende:
aan elke actie gaat een fout vooraf dus hou maar op met die onzin van je
De KNVB wel en die stelt niet dat als je het 2x verneukt hebt de 3de keer niet mag komenquote:Op donderdag 1 mei 2008 20:17 schreef SCH het volgende:
[..]
Mag je vinden, ik vind iets anders. Toevallig gaan we er verder niet over beiden.
jij begon met die onzin hoorquote:
Nee, dat zeg ik toch ook niet.quote:Op donderdag 1 mei 2008 20:19 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
De KNVB wel en die stelt niet dat als je het 2x verneukt hebt de 3de keer niet mag komen
Tuurlijk telt het wel maar het zegt verhoudingsgewijs weinig over het betere voetbal of de kwaliteit van het voetbal.quote:Op donderdag 1 mei 2008 20:21 schreef TornadoDK het volgende:
[..]
jij begon met die onzin hoor![]()
er worden nou eenmaal constant fouten gemaakt en als daar een kans uit ontstaat dan telt dat volgens jouw niet
quote:'Als Davids klaagt, is er vaak wat aan de hand'
Het lijkt erop dat Ajax maandag thuis tegen SC Heerenveen zonder Edgar Davids moet aantreden. De aanvoerder viel tegen SC Heerenveen na 55 minuten uit met een liesblessure.
'Hij voelde iets knappen in de buurt van de lies en zijn onderkant van de buik', legde Ajax-coach Adrie Koster na afloop uit aan het ANP. 'Davids gaat morgen naar het ziekenhuis. Hopelijk valt het mee. Maar Davids is een harde. Als hij klaagt, dan is er vaak iets aan de hand.'
Ajax won in Friesland met 2-1 in de heenwedstrijd van de eerste ronde in de strijd van de play-offs om een plek in de voorronde van de Champions League.
Mochten de Amsterdammers in de return niet verliezen, dan gaan ze door naar de tweede en laatste ronde. Tegenstander is dan de winnaar van de tweestrijd tussen FC Twente en NAC Breda. Twente won thuis met 3-0 en lijkt al vrijwel zeker van de finale.
Nu heb je het weer over het voetbal.quote:Op donderdag 1 mei 2008 20:22 schreef SCH het volgende:
[..]
Tuurlijk telt het wel maar het zegt verhoudingsgewijs weinig over het betere voetbal of de kwaliteit van het voetbal.
Klimaatbeheersing?quote:Op donderdag 1 mei 2008 20:26 schreef TornadoDK het volgende:
[..]
Nu heb je het weer over het voetbal.
Het ging over het aantal kansen, toen ging het over het aantal zelf gecreerde kansen en nu gaat het over het voetbal. Waar ga je het als volgende over hebben??
je hebt jezelf gewoon vastgeluldquote:
Daar zal SCH het niet met je eens zijnquote:Op donderdag 1 mei 2008 20:37 schreef Sethje het volgende:
Prachtige foto van Luis en Jhonny en een 1-4 had de verhoudingen beter weerspiegeld.
quote:Op donderdag 1 mei 2008 20:37 schreef Sethje het volgende:
Prachtige foto van Luis en Jhonny en een 1-4 had de verhoudingen beter weerspiegeld.
Zeg dat soort dingen niet als SCH in het topic rondhangtquote:Op donderdag 1 mei 2008 20:37 schreef Sethje het volgende:
Prachtige foto van Luis en Jhonny en een 1-4 had de verhoudingen beter weerspiegeld.
quote:Op donderdag 1 mei 2008 20:41 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Zeg dat soort dingen niet als SCH in het topic rondhangt
Prachtige traditie.quote:Op donderdag 1 mei 2008 20:45 schreef DJ_Ryow het volgende:
dat Friese volkslied ook voor de wedstrijd![]()
kan Ajax ook niet zoiets doen? dat voor elke wedstrijd in de Arena beide teams op een rijtje gaan staan en verplicht naar de Ajax Marsch moeten luisteren? want daarmee kun je het vergelijken..
Nee, FC Twente en Heerenveen die het tegen respectievelijk Levadia Talinn en Helsingborg zo fantastisch dat ze het verdienen om voorronde CL te spelen...quote:Op donderdag 1 mei 2008 19:49 schreef SCH het volgende:
[..]
Als ze play offs winnen hebben ze er recht op, anders niet.
Ik hoop alleen dat een andere club het eens mag doen omdat Ajax het al 2 jaar zo schandelijjk heeft laten liggen en dat slecht is voor het Nederlands voetbal.
misschien in de Fryslan Eredivysiê maar liever niet in de Nederlandse Eredivisie graagquote:Op donderdag 1 mei 2008 20:49 schreef SCH het volgende:
[..]
Prachtige traditie.![]()
![]()
![]()
Beschamend weer hoe het Ajaxpubliek er mee omging, andere supporters doen dat leuker![]()
Jullie hebben nou eenmaal geen volkslied
Ik heb nog steeds het Wilhelmus van Nassauwe hoor.quote:Op donderdag 1 mei 2008 20:49 schreef SCH het volgende:
[..]
Prachtige traditie.![]()
![]()
![]()
Beschamend weer hoe het Ajaxpubliek er mee omging, andere supporters doen dat leuker![]()
Jullie hebben nou eenmaal geen volkslied
Weet je wat beschamend is? Dat er 1 Fries op het veld tussen staat die het half mee weet te mompelen en de rest er waarschijnlijk net zo over denkt als de rest van Nederland.quote:Op donderdag 1 mei 2008 20:49 schreef SCH het volgende:
[..]
Prachtige traditie.![]()
![]()
![]()
Beschamend weer hoe het Ajaxpubliek er mee omging, andere supporters doen dat leuker![]()
Jullie hebben nou eenmaal geen volkslied
Heerenveen had helemaal geen kansen. Maar Ajax had ze ook nauwelijks. Tien honderd procent kansen? Neem je moeder in de maling zeg.quote:Op donderdag 1 mei 2008 20:53 schreef twi het volgende:
[..]
Nee, FC Twente en Heerenveen die het tegen respectievelijk Levadia Talinn en Helsingborg zo fantastisch dat ze het verdienen om voorronde CL te spelen...
Kom op SCH, wees nou gewoon eindelijk eens een keer een vent en geef eens wat toe. Heerenveen en kansen in de eerste helft? Twee totaal verkeerd genomen vrije trappen bedoel je?
Eerder dit seizoen had het 7-2 moeten zijn voor Heerenveen, nu had het 2-7 moeten zijn voor Ajax. Met beiden rond de 50% balbezit kan er verder nauwelijks van countervoetbal gesproken worden: tussen de tien 100% kansen van Ajax zaten ook prima uitgespeelde tussen.
Ja, dat is jammer. Alhoewel het vrijwel altijd een reactie is op de liedjes uit het Ajaxvak (alle friezen zijn homo's) , maar het is een beschamend gedoe.quote:Op donderdag 1 mei 2008 20:56 schreef twi het volgende:
Daarnaast zakt het Heerenveen-publiek ook met het jaar verder weg richting het publiek wat de rest van de clubs in Nederland hebben met al die 'leuke' joden- en anti-Amsterdamliedjes.
Dan spelen jullie dat toch voor de wedstrijd.quote:Op donderdag 1 mei 2008 20:54 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Ik heb nog steeds het Wilhelmus van Nassauwe hoor.
Is er geen Heerenveen-topic ofzo? Of ben je van binnen toch stiekem Ajacied?quote:Op donderdag 1 mei 2008 20:57 schreef SCH het volgende:
[..]
Ja, dat is jammer. Alhoewel het vrijwel altijd een reactie is op de liedjes uit het Ajaxvak (alle friezen zijn homo's) , maar het is een beschamend gedoe.
Stond als homo weer volledig in het middelpunt van het gezang vanmiddag, wat een populariteit
Ik reageer op twi. Sorry hoor. Als je liever hebt dat hier alleen maar Ajacieden komen, dien je maar een verzoek in bij de mods.quote:Op donderdag 1 mei 2008 21:00 schreef Mr-Sander het volgende:
[..]
Is er geen Heerenveen-topic ofzo? Of ben je van binnen toch stiekem Ajacied?
Je kan er gewoon niet mee omgaanquote:Op donderdag 1 mei 2008 21:01 schreef SCH het volgende:
Het grootste drama van de middag was toen ik bij de 1-1 op een ijzeren hekje wilde gaan staan en enorm uit mijn spijkerbroek scheurde, daar hoor je dan weer niemand over
Of het toeval is of niet:quote:Op donderdag 1 mei 2008 20:56 schreef SCH het volgende:
Heerenveen had helemaal geen kansen. Maar Ajax had ze ook nauwelijks. Tien honderd procent kansen? Neem je moeder in de maling zeg.
Nee, ik vond het geen goede wedstrijd, maar zeker ook geen slechte. Als er wat meer kansen in hadden gegaan, wat best had gekund als Van Dijk zijn gebruikelijke niveau had gehaald, had de return niet meer gespeeld hoeven worden. De enige van Ajax die echt slecht was, dat was Koster met z'n onbegrijpelijke geklungel met vleugelspelers en wissels.quote:Vond jij het een goede wedstrijd van de kant van Ajax dan? Dat zou me verbazen, zo snel ben je toch niet tevreden?
Ik vind het ook triest, ook van eigen publiek. Het lijkt helaas normaal tegenwoordig. En nog iets waar ik me aan erger is dat spelers door hun valgedrag het vuurtje ook nog lekker opstoken. Iedereen lijkt wel een Suarezje tegenwoordig die nog 2 of 3 keer lekker doorrolt om daarna weer direct te gaan staan (Beerens, Perez, Gabri, Pranjic). Het is om te huilen hoe men zich op en naast het veld gedraagt.quote:Op donderdag 1 mei 2008 20:57 schreef SCH het volgende:
Ja, dat is jammer. Alhoewel het vrijwel altijd een reactie is op de liedjes uit het Ajaxvak (alle friezen zijn homo's) , maar het is een beschamend gedoe.
Geen commentaar :xquote:Stond als homo weer volledig in het middelpunt van het gezang vanmiddag, wat een populariteit
Over die kansen zijn we het niet eens, het was absoluut geen wedstrijd die in 5-1 had kunnen eindigen. Zo'n Suarez staat dan wel alleen voor de keeper maar dat is niet echt een kans, was zo gemakkelijk tegen te houden enz. enz.quote:Op donderdag 1 mei 2008 21:05 schreef twi het volgende:
Ik vind het ook triest, ook van eigen publiek. Het lijkt helaas normaal tegenwoordig. En nog iets waar ik me aan erger is dat spelers door hun valgedrag het vuurtje ook nog lekker opstoken. Iedereen lijkt wel een Suarezje tegenwoordig die nog 2 of 3 keer lekker doorrolt om daarna weer direct te gaan staan (Beerens, Perez, Gabri, Pranjic). Het is om te huilen hoe men zich op en naast het veld gedraagt.
Het valt gewoon op dat de helft van die antiliedjes over homo's gaat. Wat een gepreoccupeerdheid.quote:Geen commentaar :x
Merkwaardig, ik weet zeker dat jullie dit een tijdje geleden nog een baggerwedstrijd hadden gevonden maar jullie hebben de lat logischerwijze misschien een stuk lager gelegd.quote:Op donderdag 1 mei 2008 21:03 schreef Wooldoor het volgende:
SCH als je vorig topic heb gelezen waren alle Ajacieden het erover eens dat Ajax een goede wedstrijd heeft gespeeld
Aldus AjaxLife.quote:Naam Rijkaard circuleert steeds vaker rond Arena
Na zijn uitschakeling in de Champions League lijken de dagen van 'Frenk' Rijkaard in Barcelona geteld. Dat wordt ook duidelijker als men de blog van zijn teambuilder leest. Hierin solliciteert Jill van Eyle naar een nieuwe baan. Wellicht dat Rijkaard een baantje kan regelen in Amsterdam. De naam van Rijkaard wordt namelijk steeds nadrukkelijker in verband gebracht met Ajax. Het gaat hier wellicht om de functie van algemeen directeur. Oh ja; het betreft informatie van zogenoemde kuchende mannen in regenjassen in een winderig hoekje van de Arena parkeergarage. Maar waar rook is, is vuur... toch?
Daar zul je maar aan moeten wennen. De verschillen blijven kleiner worden, ook de komende jaren.quote:Op donderdag 1 mei 2008 21:18 schreef twi het volgende:
Daarnaast is het als Ajacied natuurlijk flink pijnlijk om een - met alle respect - subtopper als FC Twente, Heerenveen of NAC in de voorronde CL te zien spelen ten koste van jouw club.
Ajacieden hebben veel kansen gecreeerd zien worden. Helaas ben jij het daar niet mee eens, maar wij voelen wel dat het gewoon 1-4 had kunnen zijn. Daarom zijn we tevreden. Goed is een groot woord, acceptabel klinkt al beter.quote:Op donderdag 1 mei 2008 21:12 schreef SCH het volgende:
[..]
Merkwaardig, ik weet zeker dat jullie dit een tijdje geleden nog een baggerwedstrijd hadden gevonden maar jullie hebben de lat logischerwijze misschien een stuk lager gelegd.
Als niemand m neemt doe ik t hoorquote:
sta je daar met je kaartje..quote:Op donderdag 1 mei 2008 21:21 schreef Rejected het volgende:
Shit ik dacht dat de wedstrijd in de avond was.
Dat is nog maar de vraag, het verschil in geld is er al tijden geweest alleen wordt er totaal niet slim omgegaan binnen Ajax met dat geld.quote:Op donderdag 1 mei 2008 21:21 schreef SCH het volgende:
[..]
Daar zul je maar aan moeten wennen. De verschillen blijven kleiner worden, ook de komende jaren.
Wanneer Ajax weer regelmatig aan de Champions League meedoet, en men het geld wat slimmer gaat besteden op de transfermarkt, dan wordt dat gat automatisch weer groter.quote:Op donderdag 1 mei 2008 21:21 schreef SCH het volgende:
[..]
Daar zul je maar aan moeten wennen. De verschillen blijven kleiner worden, ook de komende jaren.
Het gebrek aan discussie is de reden waarom dit topic in een groot tyfustopic is veranderd.quote:
We kunnen ook gewoon gaan mailen als de rest liever wat cliches debiteert.quote:Op donderdag 1 mei 2008 21:52 schreef twi het volgende:
[..]
Het gebrek aan discussie is de reden waarom dit topic in een groot tyfustopic is veranderd.
Discussie is goed ja, maar halsstarrig vasthouden aan je eigen waanzinnige denkbeelden slaat nergens op.quote:Op donderdag 1 mei 2008 21:52 schreef twi het volgende:
[..]
Het gebrek aan discussie is de reden waarom dit topic in een groot tyfustopic is veranderd.
Maargoed, laat ik daarin maar weer meedoen.![]()
![]()
![]()
OHHHHHHHHH JOHNNYYYYYYYY
![]()
![]()
![]()
quote:
me too. vak 411quote:Op donderdag 1 mei 2008 22:33 schreef vliegende_olifant het volgende:
Ik ben der iig bij.
De play offs zijn al afgeschaft voor volgend jaar (toch?)quote:Op donderdag 1 mei 2008 22:35 schreef denthemen het volgende:
Ik twijfel nog, ik zou eerst gaan ivm Edje maar aangezien hij er misschien niet bij is.. Ik ben in principe tegen die geldklopperij
Ich bin dabei! Toch maar kaarten gehaald, kon t niet laten om ze een ronde verder te schreeuwenquote:Op donderdag 1 mei 2008 22:30 schreef denthemen het volgende:
Gaan er veel mensen van hier komende Maandag?
Maar elke cent die er nu te veel binnen komt over de rug van de fans is te veelquote:Op donderdag 1 mei 2008 22:40 schreef vliegende_olifant het volgende:
[..]
De play offs zijn al afgeschaft voor volgend jaar (toch?)De kaarten zijn vet goedkoop
En play offs zijn altijd spannend
Inderdaad, maar ik ga evengoed heen maandag. Tevens is het te bidden dat Ajax de komende jaren niet meer mee hoeft te doen aan deze onzin.quote:Op donderdag 1 mei 2008 22:45 schreef denthemen het volgende:
[..]
Maar elke cent die er nu te veel binnen komt over de rug van de fans is te veel
Play-offs worden gewoon afgeschaft hoor, dus dit is de laatste keerquote:Op donderdag 1 mei 2008 22:50 schreef McFearless het volgende:
[..]
Inderdaad, maar ik ga evengoed heen maandag. Tevens is het te bidden dat Ajax de komende jaren niet meer mee hoeft te doen aan deze onzin.
Ze worden afgeschaft toch?quote:Op donderdag 1 mei 2008 22:50 schreef McFearless het volgende:
[..]
Inderdaad, maar ik ga evengoed heen maandag. Tevens is het te bidden dat Ajax de komende jaren niet meer mee hoeft te doen aan deze onzin.
quote:Op donderdag 1 mei 2008 23:05 schreef Rejected het volgende:
Misschien worden we volgend jaar wel 3e, kunnen we weer playoffs spelen
Ik gaquote:Op donderdag 1 mei 2008 22:30 schreef denthemen het volgende:
Gaan er veel mensen van hier komende Maandag?
Volgend jaar is het toch plek 5 tot 8 die play offs spelen?quote:Op donderdag 1 mei 2008 23:05 schreef Rejected het volgende:
Misschien worden we volgend jaar wel 3e, kunnen we weer playoffs spelen
Worden ze helemaal afgeschaft? Ik dacht te lezen dat 1 t/m 4 verlost zijn van de play-offs en dat 5 t/m8 nog wel spelen voor een plek in de UEFA-CUP.quote:Op donderdag 1 mei 2008 22:52 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Play-offs worden gewoon afgeschaft hoor, dus dit is de laatste keer
Jij gaat er dus van uit dat we volgend jaar niet bij de top 5 eindigen?quote:Op donderdag 1 mei 2008 23:09 schreef McFearless het volgende:
[..]
Worden ze helemaal afgeschaft? Ik dacht te lezen dat 1 t/m 4 verlost zijn van de play-offs en dat 5 t/m8 nog wel spelen voor een plek in de UEFA-CUP.
Haha, nee, ik ga er vanuit dat we weer eens kampioen worden. Daarom zei ik ook dat het te bidden was dat het de laatste keer is dat Ajax aan de play-offs meedoet.quote:Op donderdag 1 mei 2008 23:10 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Jij gaat er dus van uit dat we volgend jaar niet bij de top 5 eindigen?
quote:Op donderdag 1 mei 2008 22:33 schreef vliegende_olifant het volgende:
Ik ben der iig bij.
Vanmiddag alquote:Op vrijdag 2 mei 2008 01:08 schreef Nashje het volgende:
Ik was helemaal vergeten dat Ajax vanavond moest spelen.
Lekkere uitslag.
Hahaha ondertussen de prestaties van psv wel toejuichenquote:Op donderdag 1 mei 2008 19:47 schreef SCH het volgende:
[..]
En veel plezier met Ajax als het zo gaat voetballen als Oranje
Klote successupportersquote:Op vrijdag 2 mei 2008 01:08 schreef Nashje het volgende:
Ik was helemaal vergeten dat Ajax vanavond moest spelen.
Lekkere uitslag.
Bij je vriendin liggen slapen, sure.quote:Op vrijdag 2 mei 2008 01:22 schreef Nashje het volgende:
[..]
Dus....Ik heb echt liggen slapen.
Maar het was wel gezellig bij m'n vriendin.
413 gaat lossssquote:Op vrijdag 2 mei 2008 00:10 schreef w00h00 het volgende:
[..]
Voor 10 euro kon ik 413 niet laten schieten.
Zou mooi zijn. Maar deze functie lijkt me (nog) niets voor Frank.quote:Op donderdag 1 mei 2008 21:19 schreef w00h00 het volgende:
Zal morgen wel in de Telegraaf staan, dus ik wil hem jullie niet onthouden:
[..]
Aldus AjaxLife.
Goed usericon.quote:Op donderdag 1 mei 2008 23:14 schreef McFearless het volgende:
[..]
Haha, nee, ik ga er vanuit dat we weer eens kampioen worden. Daarom zei ik ook dat het te bidden was dat het de laatste keer is dat Ajax aan de play-offs meedoet.
ik wilde het net zeggenquote:
Zou iemand die logos kan maken deze willen laten switchen om de zoveel seconde met m'n huidige icoon?quote:
quote:Op vrijdag 2 mei 2008 09:55 schreef devv05 het volgende:
[..]
Zou iemand die logos kan maken deze willen laten switchen om de zoveel seconde met m'n huidige icoon?
Alleen Gabri en Lindgren achterin om te stofzuigen verder een mooie aanval.quote:Op vrijdag 2 mei 2008 10:29 schreef Urquhart het volgende:
Oh...ze hebben nu weer Marcelo Martins bekeken. We gaan echt met 7 spitsen voetballen
Ik zeg: met Sinterklaas kampioenquote:Op vrijdag 2 mei 2008 10:42 schreef Pritt het volgende:
[..]
Alleen Gabri en Lindgren achterin om te stofzuigen verder een mooie aanval.
Stekelenburg
Gabri - Lindgren
Perez
Leonardo - Cvitanich - Martins - Huntelaar - Suarez - Sulejmani - Emanuelson
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |