en een bepaalde man ook? gaat dat ontbijtje er vna komen?quote:Op maandag 28 april 2008 17:58 schreef Stereotomy het volgende:
Zo, een bepaald meisje gaat heel gelukkig worden vanavond.
Oh ja! Nou veel plezier he?quote:Op maandag 28 april 2008 17:58 schreef Stereotomy het volgende:
Zo, een bepaald meisje gaat heel gelukkig worden vanavond.
straks? morgenmiddag bedoel je, als ze uitgeslapen zijn!quote:Op maandag 28 april 2008 18:04 schreef Tezz het volgende:
Lieve, lieve Steer. Ontzettend veel plezier op je date! Vergeet er van de zenuwen niet van te genieten he!
We staan standby hier om je verhalen aan te horen straks!!!!!![]()
![]()
quote:Op maandag 28 april 2008 17:58 schreef Stereotomy het volgende:
Zo, een bepaald meisje gaat heel gelukkig worden vanavond.
Wauw, hij krijgt zeker een lekkere bonus vanavondquote:Op maandag 28 april 2008 18:06 schreef Tezz het volgende:
Mijn man was trouwens errug creatief geweest in de keuken! Hij had alles zelf bedacht en het was heerlijk! Wat had de schat gedaan?
Rundergehakt gekruid met verse basilicum, peper, zout en een eitje voor de smeuigheid. Daar had ie koftes van gemaakt die hij gevuld had met feta. Toen heeft ie aubergines gegrild en die plakken om de kofte heen gedraaid en dat toen terug op de grill en daarna nog in de oven om het gehakt door te garen. Echt heel lekker!
En daarbij een tomatensalade en gebakken aardappels.
Tis toch wat he, met die man van mij. De enige dag serveert hij bruine bonen met biefstuk en de volgende dag krijg ik gegrilde koftes met aubergine!
Hij heeft nog last van zijn drankgebruik van gister dus ik gok dat hij rond half negen op de bank in slaap valt en niet meer wakker wordt voor morgenvroeg. Bonus zit wat mij betreft in de planning, maar dan moet de schat wel wakker blijven.......quote:Op maandag 28 april 2008 18:09 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Wauw, hij krijgt zeker een lekkere bonus vanavond
ik wil ook bonussen vanavond.quote:Op maandag 28 april 2008 18:10 schreef Tezz het volgende:
[..]
Hij heeft nog last van zijn drankgebruik van gister dus ik gok dat hij rond half negen op de bank in slaap valt en niet meer wakker wordt voor morgenvroeg. Bonus zit wat mij betreft in de planning, maar dan moet de schat wel wakker blijven.......
Lieve Nyn, geef vanavond gewoon jezelf een bonus!quote:Op maandag 28 april 2008 18:12 schreef AKnynke het volgende:
[..]
ik wil ook bonussen vanavond.
Eerst maar eens zien of ik uberhaupt wat te eten krijg, ben nog steeds op t werk!
das o ok zo saai!quote:Op maandag 28 april 2008 18:16 schreef Tezz het volgende:
[..]
Lieve Nyn, geef vanavond gewoon jezelf een bonus!![]()
![]()
Wat? Dat eten van meneer Tezz of dat zelluf-bonussen???quote:
Aloha.. Ik wilde je eik PM-en, maar aangezien je PM box vol is maar even hier.quote:Op maandag 28 april 2008 08:23 schreef ColdFeet het volgende:
Ik heb ook nog wel leuke regenfoto'sRegen in de stad, tof joh. Fijn voor de hooikoortsigen onder ons!
geen idee, wat jij wilt johquote:Op maandag 28 april 2008 18:19 schreef Tezz het volgende:
[..]
Wat? Dat eten van meneer Tezz of dat zelluf-bonussen???
quote:Op maandag 28 april 2008 16:07 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
Ik heb een doel gevonden om te sparen ()
Horloges!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Heb een horlogetikWat voor rolex?
O_o o_O O_O °_O °_° O_°
De combinatie lijkt me goddelijk.quote:Op maandag 28 april 2008 18:19 schreef Tezz het volgende:
[..]
Wat? Dat eten van meneer Tezz of dat zelluf-bonussen???
have fun!quote:Op maandag 28 april 2008 18:40 schreef Stereotomy het volgende:
bla....bla...
Stereotomy
bla....bla...
Stereotomy
bla....bla...
![]()
Googlen op 'sour sherbat' en zelf zoeken wat je ermee moetquote:Op maandag 28 april 2008 17:11 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
wat moet ik doen met een zure vleermuis
quote:Op maandag 28 april 2008 18:40 schreef Stereotomy het volgende:
Diamond eyes
That burn me and turn me to stone
Crystalise
And freeze me in clear monochrome
Turn me to stone; do anything you want with me
Turn me to stone; do anything you want
Stereotomy
We can make it together
Do anything you want with me
Do anything you want
Stereotomy
We can make it together
Do anything you want with me
Do anything you want
Stereotomy
We can make it forever
It's always the same
It's always the same![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |