Ja, ik had dat natuurlijk wel verwacht. Punt is dat ik het niet gezegd heb. Normaal wordt er bij zo'n lollige quote dan een link geplaatst als bewijs.quote:Op maandag 28 juli 2008 19:10 schreef Topspin het volgende:
Ik zou me er persoonlijk niet zoveel van aantrekken als ik jou was, niet iedereen leest de sig, de sig wordt volgens mij in het merendeel van de gevallen over het hoofd gezien
Ik denk het gewoon kan en mag, net wat topspin zegt je ziet wel meer mensen andere quoten enzo. Zal het eens achter de schermen vragen aan een FA.quote:Op maandag 28 juli 2008 18:42 schreef maedel het volgende:
MIjn postplezier is inmiddels aardig vergald door het kleuterachtige gedrag van L.Denninger, wat hij laat blijken middels het faken van een quote van mij in zijn sig.
Wat kan ik hier aan doen?
Gewoon vragen blijkt niet te werken is wel gebleken (zie boven)...
Moet ik kinderachtig terug gaan reageren, of is er toch iets van policy hierover op fok?
Voor alle duidelijkheid, ik zit niet te wachten op een reactie van L.Denninger, tenzij hij mijn naam uit zijn sig haalt. Ik wil gewoon weten van iemand van de crew of hier iets aan gedaan wordt ja of nee.
Dat mag ook via pm.
Het is geen quote. Het is verzonnen.quote:Op maandag 28 juli 2008 19:15 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ik denk het gewoon kan en mag, net wat topspin zegt je ziet wel meer mensen andere quoten enzo. Zal het eens achter de schermen vragen aan een FA.
Ja, dat geloof ik allemaal. Ik vind als iemand een ander in het gezicht slaat dat dat ook meer zegt over degene die slaat. Wil niet zeggen dat de geslagene geen zeer hoofd heeft daarna.quote:Persoonlijk zou ik er gewoon boven blijven staan, het zegt meer iets over de user in kwestie.
Maar je doet er niks mee. Blijkbaar kun je je alleen stoer voelen door anderen te kwetsen.quote:
Wat is dit voor een sluitpost? Kun je op z'n minst een reden opgeven waarom dit topic dicht ging.. Met inbreng van Xith liep het topic weer lekker. Echter, je had klaarblijkelijk geen zin om al die brallende comments te deleten. Of sterker nog, je schaarde jezelf bij hun kamp, en ging tegen onze mening in dat topic lekker dichtgooien? Zelfs objectiveit is je ook vreemd.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 10:25 schreef Bastard het volgende:
Nou dit topic is sneller ten onder gegaan dan de Titanic
Wat ik jammer vind is dat ik er niet direct bij kon zijn toen de eerste nonsens in het topic kwam, nu was het werkelijk 1 grootte bak met onzin reacties. Als ik die allemaal verwijder dan hou je alleen de OP over.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 20:09 schreef EnglishTest het volgende:
[..]
Wat is dit voor een sluitpost? Kun je op z'n minst een reden opgeven waarom dit topic dicht ging.. Met inbreng van Xith liep het topic weer lekker. Echter, je had klaarblijkelijk geen zin om al die brallende comments te deleten. Of sterker nog, je schaarde jezelf bij hun kamp, en ging tegen onze mening in dat topic lekker dichtgooien? Zelfs objectiveit is je ook vreemd.
Volgens mij kun je zelf nog editten na 48 uur van het plaatsen, sowieso na 24 uur van het plaatsen. De edit knop gebruiken en zo kun je de OP aanpassen hoe je wiltquote:Op woensdag 20 augustus 2008 08:22 schreef Windigo het volgende:
Kan er even een nieuwe op worden gemaakt voor het Lucifer/occultisme topic?Ik ben echt niet helemaal wakker
Done, sorry ik heb niet eerder gezien dat dt topic was geupdate.quote:Op zaterdag 13 september 2008 00:25 schreef Harajuku. het volgende:
Atlantis; Echt of nep? #2
Kan hier recorts even aangepast worden in de OP? Er staan wel meerdere typefouten in, maar deze vind ik wel heel storend
Ik weet niet direct over welk topic dit gaat, maar het schijnt weer een algemene tendens te worden om alle TRU-topics te ridiculiseren, en idd meestal nog met medewerking van de moderators.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 20:09 schreef EnglishTest het volgende:
Wat is dit voor een sluitpost? Kun je op z'n minst een reden opgeven waarom dit topic dicht ging.. Met inbreng van Xith liep het topic weer lekker. Echter, je had klaarblijkelijk geen zin om al die brallende comments te deleten. Of sterker nog, je schaarde jezelf bij hun kamp, en ging tegen onze mening in dat topic lekker dichtgooien? Zelfs objectiveit is je ook vreemd.
Heb je voorbeelden waarvan je dat vind?quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 14:54 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Ik weet niet direct over welk topic dit gaat, maar het schijnt weer een algemene tendens te worden om alle TRU-topics te ridiculiseren, en idd meestal nog met medewerking van de moderators.![]()
Die opmerking lees ik wel vaker, maar het forum staat of valt met de users die actief zijn.quote:Ik heb hier een aantal jaren niet meer gepost, maar ik begin me terug te herinneren waarom ik gestopt was
Verander "ze" door het woord marokkanen en ge krijgt een ban wegens racisme. Een beetje respect voor elke visie graag.quote:zullen al die goedgelovige en naïve huppeltrutjes die in dit soort onzin geloven vanaf de 15e nu eens inzien dat ze dom zijn, en de komende 10 jaar hun mond houden met dit soort onzin verhalen? Of zijn ze nog dommer dan gedacht, en blijven ze met onzinverhalen komen?
Daar heb je gelijk in, verwijderd.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 16:07 schreef UncleScorp het volgende:
Verander "ze" door het woord marokkanen en ge krijgt een ban wegens racisme. Een beetje respect voor elke visie graag.
Aan de andere kant vind ik de vraag "Als er dit keer weer niks gebeurt, mogen we mensen die er heilig in geloofden dan een stel idioten noemen ?" best aanvaardbaar als je kijkt naar hoe vaak er dit soort voorspellingen gedaan worden.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |