Gewoon hier kijken is makkelijker. Als het goed is worden ze daar niet verwijderd.quote:Op woensdag 23 april 2008 15:59 schreef Gamer_V het volgende:
Voor de mensen die wel al die filmpjes willen zien, als filmpjes net verwijderd zijn staan ze nog even op de server en kan je ze nog bekijken met deze website (rechtsboven id invullen)
Dat pakket komt er zeker wel. Dat is al het goed is al bevestigdquote:Op woensdag 23 april 2008 16:00 schreef jna het volgende:
Komt er nou ook een pakket met een ps3 en gta erbij? of moet ik de ps3 en het spel apart kopen?
En terecht.. zo kun je anders aan de gang blijven.quote:Op woensdag 23 april 2008 16:12 schreef PBateman1978 het volgende:
Doen ze niet, mensen die 'm eerlijk kopen moeten gewoon wachten tot dinsdag, let maar op.
bah zit ik nog in het gta topic.....
Ik denk dat de meeste wel slim genoeg zijn om hun kabel eruit te trekken en verder spelen op een ander profiel dan hun *echte* profielquote:Op woensdag 23 april 2008 16:15 schreef Jovatov het volgende:
Sowieso is het wel grappig als met die versie online gaan, dan kunnen ze wellicht wel een xbox live ban oid krijgen.
Omdat niet alle winkels het op het zelfde moment binnen krijgen. Als winkel A het spel gaat verkopen terwijl winkel B het spel nog niet heeft, word winkel B genaaid en lopen ze verkopen mis.quote:Op woensdag 23 april 2008 16:17 schreef PBateman1978 het volgende:
Ik vind het wel terecht, maar snap het hele streetdate-gebeuren gewoon niet, waarom niet gewoon verkopen zodra retailers de games binnen hebben ?
Met of zonder streetdate, dit gebeurt toch al.quote:Op woensdag 23 april 2008 16:24 schreef BMH het volgende:
[..]
Omdat niet alle winkels het op het zelfde moment binnen krijgen. Als winkel A het spel gaat verkopen terwijl winkel B het spel nog niet heeft, word winkel B genaaid en lopen ze verkopen mis.
Prachtig tochquote:Op woensdag 23 april 2008 16:26 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Met of zonder streetdate, dit gebeurt toch al.
Het heeft gewoon helemaal geen nut meer, games lekken altijd al eerder uit en/of worden eerder verkocht door winkels zonder clue.
quote:
Nah, heb liever dat ie gewoon overal direct in de schappen ligt ipv dat er gewacht moet worden tot een bepaalde datum.quote:
EZ Headhuntersquote:
Dankje.quote:
No shit. Kan niet wachten.quote:Op woensdag 23 april 2008 16:55 schreef Xrenity het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Beste filmpje yet.
Op de snelwegen is het wel heel erg rustig kwa verkeer.quote:Op woensdag 23 april 2008 16:55 schreef Xrenity het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Beste filmpje yet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |