Oei, dat klinkt erg goed! Onthou ik!quote:Op zondag 20 april 2008 22:45 schreef MissyMirjaM het volgende:
heb cashewnootjes en amandelen fijngemalen in de vijzel, er honing en kaneel doorgemengd, en dat prutje in opengesneden dadels en vijgen gestopt, en dat ben ik nu aan het eten
Zo lekker zoet.quote:Op zondag 20 april 2008 23:11 schreef computergirl het volgende:
[..]
dat is toch wel de minst geslaagde blik-groente die er bestaat. Ben geen vers-purist of zo, eet zeer regelmatig groente uit de diepvries, maar sperziebonen uit blik vind ik echt niet te vreten
klopt, ik gebruik het ook sinds een tijdje ( geen lactosequote:Op zondag 20 april 2008 22:05 schreef Isegrim het volgende:
Ik heb vastgesteld dat AlproSoya Cuisine een aardige vervanger is voor room. Mijnheeft een hekel aan melk en alles wat een melkachtige smaak heeft, dus ik wilde dit eens proberen. Romigheid zonder melkige smaak. Binnenkort eens pasta carbonara ermee maken.
Oeii klinkt goed, die onthou ik even.quote:Op zondag 20 april 2008 22:45 schreef MissyMirjaM het volgende:
heb cashewnootjes en amandelen fijngemalen in de vijzel, er honing en kaneel doorgemengd, en dat prutje in opengesneden dadels en vijgen gestopt, en dat ben ik nu aan het eten
Bij "geen zin in moeilijk gedoe" denk ik aan een boterham met kaasquote:Op maandag 21 april 2008 11:12 schreef theKiD het volgende:
Net kipfilet in blokjes gesneden en aangebakken met veel peper, teentje knoflook, beetje sojasaus, en wat kerriepoeder. Voor vanmiddag op me werk, lekker makkelijk uit de magnetron met beetje rijst
Geen zin in moeilijk gedoe
Boterhammet kaas is dan weer voor tussen de middagquote:Op maandag 21 april 2008 11:16 schreef Razztwizzle het volgende:
[..]
Bij "geen zin in moeilijk gedoe" denk ik aan een boterham met kaasof een kom soep o.i.d.
Het klinkt wel heel lekker!
Ontopic: Ontbeten met een pannenkoek met kwark en ananas, zometeen een mandarijntje en straks lunchen met couscoussalade.
IJsje! Dát is een goed idee!quote:Op maandag 21 april 2008 14:23 schreef coltje87 het volgende:
Net een raket op, blijft toch het allerlekkerste ijsje ooit gemaakt.
quote:Op maandag 21 april 2008 16:09 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
te laat, de boel staat al te pruttelen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |