Afwachten welke psv'er of kakkerlak er nu met een post over Huntelaar komtquote:Op zaterdag 12 april 2008 21:51 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Zij mogen hun eigen mening hebben net zoals Vertonghen, zijn alle PSV'ers opeens op hun pikkie getrapt nu het over "god" gaat?
*proestquote:Op zaterdag 12 april 2008 22:11 schreef DuvelDuvel het volgende:
Snap niet waarom dit ineens weer nieuws is. Stond vorige week al in hetzelfde interview als waarin Vertonghen zegt dat Ajax op de meeste posities betere spelers heeft. Over Gomes heeft Vertonghen gewoon gelijk natuurlijk. Gomes komt uit Brazilie. Woont net 3 of 4 jaar in Nederland en spreekt bijna geen woord Nederlands. Daarnaast is hij al uitgekomen voor Brazilie. Al met al reden genoeg om het "belachelijk"te noemen. Daarnaast geeft Vertonghen ook aan dat hij nooit voor een ander land zal uit willen komen omdat hij belg is en van Belgie houdt.
quote:Op zaterdag 12 april 2008 22:16 schreef TimmyAsd het volgende:
je weet het nooit, en de hoop is er maar ik verwacht he-le-maal niets
http://www.telesport.nl/v(...)Henry__.html?cid=rssquote:Babel: Ik ben de nieuwe Henry
AMSTERDAM - Liverpool-aanvaller Ryan Babel denkt dat hij zijn grote voorbeeld Thierry Henry kan evenaren of zelfs overtreffen. Dat zegt hij in een interview met The Mirror. De oud-Ajacied voetbalt momenteel veelal vanaf de linkerflank, maar hoopt dat zijn trainer Rafael Benitez hem uiteindelijk als centrale aanvaller laat spelen.
"Henry is mijn idool", zegt Babel. Ik keek veel naar hem op tv omdat hij in de spits speelt. Ik wilde weten hoe hij speelt en welke beslissingen hij neemt op belangrijke momenten. Net zoals ik begon hij als buitenspeler voordat hij bij Arsenal kwam."
"Benitez weet dat ik graag in de spits speel en hopelijk geeft hij me in de toekomst een kans daar te voetballen en me te concentreren op die positie", meent Babel.
quote:Op zaterdag 12 april 2008 22:31 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
http://www.telesport.nl/v(...)Henry__.html?cid=rss
Inderdaad, op de site van de Mirror zegt hij wel dat hij hoopt zo goed of nog beter te worden dan Henry. Lijkt me op zich niet zoveel mis mee. Dat het niet gaat lukken is een tweede maar het pleit eigenlijk wel voor hem dat ie ambitieus is en zichzelf wil verbeteren als voetballer.quote:Op zaterdag 12 april 2008 22:35 schreef djnospinzone het volgende:
Leuk, dat de media dat er van maken. En dat er vervolgens in het artikel helemaal geen dergelijke quote terug te vinden is.
quote:Het Israëlische supertalent Gai Assulin geniet de belangstelling van Ajax. De zeventienjarige vleugelaanvaller van Barcelona zou een jaar gehuurd kunnen worden door de Amsterdammers. Dat weet Europe Soccer te melden.
De Israëlische speler maakte onlangs zijn debuut in het nationale elftal van Israel, waar hij Yossi Benayoun kwam vervangen. De speler komt momenteel nog niet in aanmerking voor een vaste plaats in de selectie van trainer Frank Rijkaard. De Catalanen willen Assulin dan ook enige ervaring op laten doen door hem te verhuren. Ajax lijkt in aanmerking te komen voor een dergelijke constructie. De speler heeft al eens in Nederland gewoont, doordat zijn vader in het land werkzaam was.
Ajax zou op dit moment belangstelling hebben voor Gourcuff (AC Milan), Sulejmani en Pranjic (SC Heerenveen), Tiago (Juventus) en PSV-aanvaller Danny Koevermans. Marco van Basten, vanaf volgend jaar trainer bij Ajax, wil zijn contacten in het buitenland en zijn status aanspreken om zo jonge spelers van allure in zijn team te krijgen.
Hij kan een paar standaard zinnetjes lullen that's it.quote:Op zaterdag 12 april 2008 22:58 schreef Jasza het volgende:
[..]
Gomes spreekt geen goed nederlands hoor?
LOSSSS!!!!!!!!11quote:Op zaterdag 12 april 2008 22:58 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Hij kan een paar standaard zinnetjes lullen that's it.
quote:Op zaterdag 12 april 2008 23:09 schreef Remote het volgende:
Voor de verandering heb ik er een redelijk goed gevoel bij
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |