is dat niet waar danquote:Op vrijdag 11 april 2008 14:25 schreef petraa het volgende:
Het gaat echt alleen maar over Huub he in het interview van poekie en Brian.
Huub heeft geen hoog imago aldus Brian. Hij probeert nu door te trouwen de ideale schoonzoon te zijn.
Zo zou die rat het opvatten.quote:Op vrijdag 11 april 2008 14:27 schreef tinkerbell_supersonic het volgende:
[..]
Dan kan je ze er ook beter af duwen
das meer iets voor huubquote:Op vrijdag 11 april 2008 14:27 schreef tinkerbell_supersonic het volgende:
[..]
Dan kan je ze er ook beter af duwen
Brian's pogingen:quote:
Uiteraard draait het om kijkcijfers, alles draait om poen, weet jij en weet ik.quote:Op vrijdag 11 april 2008 14:24 schreef Nomrc2 het volgende:
[..]
er is maar 1 maatstaf
500 000 tv kijkers
en dat lijkt me terecht ,ander was het showtje al na een paar maanden uit de lucht gehaalt en hadden de lieve nolife streamers niks meer te streamen
quote:Op vrijdag 11 april 2008 14:30 schreef Dementor het volgende:
[..]
Brian's pogingen:
-liedje alleenstaande moeders (geld).
-optreden voor kinderen (geld).
-mikey begeleiden (terwijl achter al het werk deed).
And the list goes on..
dit is wel een grappige uitspraak van Brajen die zelf elke nacht een hoer neuktquote:Op vrijdag 11 april 2008 14:33 schreef Scandalous het volgende:
[..]En Huub doet nou niet echt z'n best om een ideale schoonzoon-imago te hebben, met al dat gehoereneuk
Spiegelen is toch wel Brian's grootste talentquote:Op vrijdag 11 april 2008 14:35 schreef JEEtjuuh het volgende:
[..]
dit is wel een grappige uitspraak van Brajen die zelf elke nacht een hoer neukt
pecies! als iemand zich continu beter neer wil zetten dan hij eigenlijk is is het brian wel.quote:Op vrijdag 11 april 2008 14:30 schreef Dementor het volgende:
[..]
Brian's pogingen:
-liedje alleenstaande moeders (geld).
-optreden voor kinderen (geld).
-mikey begeleiden (terwijl achter al het werk deed).
And the list goes on..
nee dat recht heb je nietquote:Op vrijdag 11 april 2008 14:32 schreef Kaat38 het volgende:
[..]
Uiteraard draait het om kijkcijfers, alles draait om poen, weet jij en weet ik.
Waar het wel om gaat is eerlijke verslaggeving, ofwel eerlijke beelden en niet dat idiote knip en plakwerk.
Sommigen bewust in een goed of slecht daglicht zetten gaat mij tever, als tv kijker heb je recht op eerlijke beelden.
Dat kan wezen: Huub die weer als een kip zonder kop loopt te schelden, een Amanda die als een kip zonder kop loopt te lallen (gaat al snel), of wat dan ook maar gewoon eerlijk.
Dus gewoon hoe ze zijn met hun minder en minder mooie kanten, eerlijke verslaggeving en dat vind ik wel degelijk nodig bij een programma waarbij men vraagt te smssen voor een favoriet.
Overigens: dit is geen nowlive aktie, daar is hij gestart maar elke streamer die mee witl doen, erachter staat is van harte welkom.
Yep, ik klets hier heel graag maar ook op nowlive en ook andere site's, ik ben niet forumgebonden zeg maar.
is geeen mening maar iets huuppert zelluf zegdequote:Op vrijdag 11 april 2008 14:31 schreef tinkerbell_supersonic het volgende:
[..]
Dat is dan weer jouw mening, ik deel hem niet.
nee door zgn een eerlijke gewone hollandse jongen te spelenquote:Op vrijdag 11 april 2008 14:33 schreef Scandalous het volgende:
[..]En Huub doet nou niet echt z'n best om een ideale schoonzoon-imago te hebben, met al dat gehoereneuk
tis gewoon een vies stinkend slijmspoor dat meteen weer een vrolijk gezicht trekt als a of b binnenkomtquote:Op vrijdag 11 april 2008 14:45 schreef Disana het volgende:
Wat is Charlotte zorgzaam als het haar lievelingetjes niet betreft. Puffend en steunend loopt ze op te ruimen terwijl Jaap een 'rustgevende' gezichtsmassage krijgt. Mopperend laat ze de deur openstaan als ze iets zwaars naar buiten brengt; dat Jaap in zijn blote bast ligt en het koud heeft, merkt ze niet.
En dat meende hij ook echt, hè ...quote:Op vrijdag 11 april 2008 14:44 schreef Nomrc2 het volgende:
is geeen mening maar iets huuppert zelluf zegde
tegen amanda
ga nu mee naar boven dan gooi ik je van de trap af
Waarom flikker kapotquote:Op vrijdag 11 april 2008 14:17 schreef noekje het volgende:
Brian: Huub kan zich niet zelfbeheersen.
Flikker kapot, man!
Ze liet de deur nog een paar keer open. Ik zou zo'n houding niet pikken en weggaan.quote:Op vrijdag 11 april 2008 14:46 schreef AnTjUh het volgende:
[..]
tis gewoon een vies stinkend slijmspoor dat meteen weer een vrolijk gezicht trekt als a of b binnenkomt
brian doorzichtige pogingen idd over the topquote:Op vrijdag 11 april 2008 14:30 schreef Dementor het volgende:
[..]
Brian's pogingen:
-liedje alleenstaande moeders (geld).
-optreden voor kinderen (geld).
-mikey begeleiden (terwijl achter al het werk deed).
And the list goes on..
Hij kan zich niet zelfbeheersen. Dat is geen woord! Daarom!quote:Op vrijdag 11 april 2008 14:47 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Waarom flikker kapotHet is gewoon waar. Huub heeft een erg kort lontje. Dat Brian dat ook heeft doet daar niets van af.
op dat moment absoluutquote:
Prima, tuurlijk word er verbouwt aan programma's maar dan moeten ze niet mensen laten smssen als ze niet de echte beelden krijgen te zien.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |